Soovitame

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Esmaspäeva hommikul saame teada, mida narvakad arvavad Sisekaitseakadeemia Narva viimisest. Räägime ka jääkarudest ja vaatame, milline peaks välja nägema Tallinna loomaaia polaarium.

foto
Draamasari Isa Brown 3, 11/15: Ajamasin (Father Brown, Inglise 2015)
Täna 08:55
Isa Brown külastab Jacobit, kes on otsustanud tõestada, et üks tema pereliikmetest tappis ta isa, kasutades tema uut leiutist – ajamasinat.
foto
Osoon
Täna 20:00

Eestis tekib segaolmejäätmeid iga inimese kohta 359 kg aastas. Prügi sorteerimise nõue kehtib meil juba aastaid, aga ikka satuvad olmejäätmete hulka kõik kodumajapidamises tekkinud jäätmed. Ikka ja jälle kerkib küsimus: kas olmejääge on väärtusetu praht või väärtuslik toore? Talvel on kalad vähem aktiivsed, aga see ei tähenda, et kalaelu päris välja sureks. Kalateadlased uurivad nende jääalust liikumist Peipsi järves. Rohukedrik on iseäraliku käitumisega liblikas, keda võib näha lendamas suveöödel, aga ta ei pelga ka talvel lumele tulla.

foto
Meie inimesed: Grethe
Täna 20:35

Grethe on lastekirjanik ja fotograaf. Aastaid kirjutas ta teiste lugusid artikliteks, nüüd kirjutab oma lugusid lasteraamatuteks. Ja lugusid tal jagub. Alustades kasvõi sellest, kuidas ta lasteaias oma mehega kohtus. Fotod on teine võimalus, kuidas hetk peatada. Grethel on oma meetod, kuidas peredes ja paarides see miski fotodele välja tuua, mis just neile on kõige omasem. Režissöör Kertu Köösel, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Välisilma dokk Minu sõber Boriss Nemtsov (My Friend Boris Nemtsov, Vene 2016)
Täna 22:15

Intiimne portreefilm Vene opositsiooniliidrist, endisest asepeaministrist ja Jeltsini mantlipärijast, kellest sai hiljem Putini kompromissitu vastane ning kes mõrvati 2015. aasta veebruaris Kremli müüri lähedal. Filmi autor näitab oma kangelast valimiskampaaniates ja hotellides, protestimeeleavaldustel, rongikupeedes ning kohtutes.

foto
Kirjandusministeerium
Homme 21:40

Eesti ajalugu, olevik ja tulevik on kirjud nagu muhu tikand. Maimu Berg koob mustrisse kummalise loo Hitlerist Mustjalas ja Leo Kunnas maalib kangale karmi tulevikupildi, aga Armin Kõomägi vaatab pealt ning muheleb. Esimesse, teise ja kolmandasse Eestisse juhib teid Mart Juur. Kes loeb, see jõuab!

Eesti Laul 2017 Vaata veel

Vaata siia!

Eesti Vabariik 99

24. veebruaril

Langus

The Fall, Inglise 2013, 2014. Krimisarja III hooaeg on ETV eetris alates 19. veebruarist pühapäeviti kell 22.00, kordus L hilisõhtul.

Maigret

Krimisarja 1. hooaeg L 4. ja L 25. veebruaril kell 21.35, kordus P õhtupoolikul.

Sõnumid Vaata veel

Eesti Vabariik 99 Eesti Vabariik 99

Eesti Vabariik 99

24. veebruaril

Vaata siia! Vaata veel

foto
"Plekktrumm" küsib, miks peaks inimene valima just eesti keele

Vabariigi president käis hiljuti välja idee, et Eestis peaks lastele juba lastaias õpetama selgeks veel ühe keele. Kuhu me jõuame eesti keelega?

Täna diktor! Vaata veel

foto
Mart Madiste - diktor esmaspäeval, 27.02

Õppinud laulmist Eesti Muusikaakadeemias. Aastast 1999 Rahvusooper Estonia solist.

Esmaspäeval ETV2-s

foto
Plekktrumm: Anna Verschik
Täna 21:35

Vabariigi president käis hiljuti välja idee, et Eestis peaks lastele juba lastaias õpetama selgeks veel ühe keele. Miks peaks inimene mitmekeelses maailmas valima just eesti keele? "Plekktrummil" on külas keeleteadlane Anna Verschik. Saatejuht Joonas Hellerma.

Esmaspäeval Vikerraadios

foto
Meediatund. Küsitlus rahulolust ERRiga (3)
Täna 14:05

Kuidas ollakse rahul rahvusringhäälingu tele- ja raadiosaadete ning portaalidega? Jaanuarikuus viis Kantar Emor läbi küsitluse inimeste arvamusest ERRi kohta.
Milliseid järeldusi saab küsitlusest teha, võrreldes kolme aasta taguse samalaadse küsitlusega? Mida ERR peaks jätkama, mida muutma? Meediatunni saates on ERRi juhatuse liige Ainar Ruussaar ja ERRi portaalide peatoimetaja Marju Himma.

Eesti Laulu audiopleier Eesti Laul 2017

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Kriminaalsari Langus 3, 2/6 (The Fall, Inglise 2016)
Eile 22:05
Gibsonit ja Burnsi kuulatakse üle seoses Spectori juhtumiga. Kuna Spectori nimi on ajakirjandusse lekkinud, peavad ta naine ja lapsed sellepärast kannatama. Võitlus Spectori elu eest jätkub, kuid aina küsitavamaks muutub, kas ta suudab kohtus vastust anda.
foto
Laulukarussell 2017, 9/11: 1. poolfinaal (1)
Eile 20:00

Laulukarussell on hoogsalt tiirelnud läbi kaheksa saate ja teeb nüüd enne suurt finaalkontserti peatuse kahes poolfinaalis, kuhu žürii valikul jõudis kokku 24 lauljat. Poolfinalistidel on ees põnev väljakutse - seekord tuleb laulda koos juba tuntud lauljatega!

foto
Eesti Vabariik 99. Pidulik kontsert
Eile 19:20

Iseseisvuspäeva kontserdi kunstiline juht oli Jaak Prints, muusikajuht Erki Pärnoja. Režissöör Rait Roland Veskemaa, juhtoperaator Andrus Rebane, produtsent Margus Saar.

foto
Suusatamise MM Lahtis: Suusahüpped, meeskonnavõistlus. Normaalmägi, segavõistkond
Eile 17:20

Segavõistkonnad – kaks naist ja kaks meest samast riigist – selgitasid esmakordselt maailmameistri neli aastat tagasi Val di Fiemme MM-il, kui kulla pälvis Jaapan. Kaks aastat tagasi Faluni MM-il tulid maailmameistriks Saksamaa suusahüppajad. Kes võidab Lahtis? Kommentaatorid Kristjan Kalkun ja Mats Piho.

foto
Animafilm Kas maakera on ümmargune? (Eesti 1977) (1)
Eile 16:40

Humoristlik film inimese eneseteostamise erinevatest teedest. Autor Priit Pärn, kunstnikud Priit Pärn ja Rein Raidme, helilooja Tõnu Aare, operaator Janno Põldma. Film taastati digitaalselt 2007. aastal.

foto
Suusatamise MM Lahtis: Kahevõistlus, meeskonnavõistlus. Murdmaa 4x5 km teatesõit
Eile 15:20

Lahti maailmameistrivõistlustel on kahevõistlejate teiseks alaks meeskonnavõistlus, medalid selguvad 4x5 km teatesõidu järel. Ülekannet kommenteerib Tarmo Tiisler.

foto
Suusatamise MM Lahtis. Sprinditeade (k) (2)
Eile 11:20

Lahti maailmameistrivõistluste neljas päev, mille korraldajad on nimetanud superpühapäevaks, saab alguse naiste ja meeste sprinditeatevõistlusega klassikalises tehnikas. Ülekannet kommenteerivad Jaak Mae ja Tarmo Tiisler.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Järvamaa muuseumi patrioodid lõid identiteedi hoidmiseks seltsi
Eile 22:54

1905. aastal Eesti ühele vanemale maakonnamuuseumile aluse pannud Järvamaa Muuseumi Sõprade Selts on taastatud. Paidesse kogunenud ajaloohuvilised, eramuuseumite loojad ja ajaloo talletamisega seotud ühenduste esindajad on mures maakondliku identiteedi hägustumise pärast riigireformi tulemusena. Selle kaitseks nüüd üheskoos tegutsema asutaksegi.

foto
Voskoboinikov: meil vedas, et suutsime kiire avavärava lüüa
Eile 22:53

Jalgpalli aasta esimese autasu, superkarika võitis Tallinna FCI, kes alistas FC Flora koguni 5:0. Kaks väravat lõi Flora võrku endine floralane Albert Prosa.

foto
Raul Olle: tänavune süsteem suusatajat eriti ei mõjutanud
Eile 22:48

Tartu maratoni on rekordiliselt kolmel korral võitnud Raul Olle, kes sel aastal sai 26. koha. "Selline on tulemus, kui palju oled harjutanud," ütles ETV spordisaate otsestuudios käinud Olle. "Olen enda kohaga rahul."

foto
Uus nädal toob varakevadise ilma
Eile 22:42

Uuel nädalal alguses valitseb soe, tuuline ja suuresti pilvealune ilm.

foto
GRAAFIK | Tartu maratoni buum algas eelmise sajandi 80-ndatel aastatel
Eile 22:39

Tartu Maratoni on aastate jooksul lõpetanud 128 689 suusasõpra, kuigi osalejaid on loomulikult olnud rohkem. Selle aja jooksul on peetud 44 maratoni, neist kõige rahvarohkem oli 1986. aasta, kui 60-kilomeetrise distantsi rühkis lõpuni ligi kümme tuhat suusatajat. Viimaste aastate rekord pärineb nelja aasta tagant, kui lõpetajaid oli kuue tuhande ligi.

foto
Tartu maratoni korraldaja: võtsime praegusest olukorrast maksimumi
Eile 22:32

Tänase Tartu maratoni võit läks prantslasele Bastien Buttinile, parima eestlasena oli Kein Einaste 11. Ka naistest võidutses prantslanna, Tatjana Mannima sai teise koha.

foto
ERR-i juhikandidaadid tahavad noored telekate ette tuua
Eile 22:28

Viimased kümme aastat on Eesti Rahvusringhäälingut juhtinud Margus Allikmaa. Sel nädalal valis rahvusringhäälingu nõukogu kaheksast kandidaadist välja kolm, kes jätkavad kandideerimist ERR-i juhatuse esimehe kohale.

foto
Valeuudiste levik nõuab enam kriitilist meelt nii ajakirjanikelt kui ka meediatarbijatelt (1)
Eile 21:51

Viimasel ajal on nii USA presidendi Donald Trumpi sõnavõttudes ku ka mujal saanud kõlapinda sõnapaar fake news ehk eesti keeles vale- või võltsuudised. "Aktuaalne kaamera" uuris, mis need on ja kuidas peaksid nii ajakirjanikud kui ka meediatarbijad neid ära tundma.

foto
Curlingus jagati Eesti meistrivõistluste medaleid, MM-ile sõitja selgub lisamatšis
Eile 21:23

26. veebruari õhtul selgitati Tondiraba jäähallis Eesti meistrid curlingu segapaarismängus. Meistritiitli võitsid Maile Mölder/Erkki Lill, alistades finaalis tiitlikaitsjad Marie Turmanni/Harri Lille tulemusega 7:4. Pronksmedali pälvisid Martin Lill/Kristiine Lill.

foto
Eesti juunioride rekordi püstitanud Hausenberg kerkis maailma hooaja edetabeli liidriks
Eile 20:05

Lasnamäel toimunud Eesti noorte mitmevõistluse meistrivõistlustel püstitas Hans-Christian Hausenberg 5877 punktiga maailma hooaja tippmargi kuni 20-aastaste noormeeste seitsmevõistluses.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?