Uus!

Saksamaa '83

Auhinnatud Saksa spioonidraama on ETV eetris alates 13. jaanuarist reedeti kell 21.40, kordus E hilisõhtul.

Suud puhtaks

Uus ja terav debatisaade alates 18. jaanuarist kolmapäeviti kell 21.40, kordus R lõunal.

Tutanhamon

Ajalooline Briti draamasari on ETV eetris alates 7. jaanuarist laupäeva õhtuti kell 21.35, kordus P õhtupoolikul.

Soovitame

foto
Foorum
Täna 20:00

Ametisse astuv USA president Donald Trump on juba esimestes intervjuudes pakkunud seda, mida toetajad ootasid ja oponendid kartsid. Kriitikat on saanud nii NATO, Euroopa Liit kui Saksamaa kantsler. Kui mures sellise olukorra pärast peaksime meie siin olema? "Foorumi" külalised on Marko Mihkelson, Mart Helme, Eerik-Niiles Kross ja Enn Eesmaa ning arvamuslauas Vahur Made ja Erki Bahovski.

foto
OP
Täna 21:40

Rakvere teatri laval pulbitseb "Küllus": Metsik Lääs vene lavastaja Filipp Losi nägemuses. Kas sukavabrikust ikka saab kunstiakadeemia? Kolistame võtmetega ja astume sissegi. "Manchester By The Sea" on suur film väiksest kohast.

foto
Draamasari Paksem kui vesi 2, 3/10 (Tjockare än vatten, Rootsi 2016)
Täna 22:10

Livile ei meeldi, et Jonna on tema rolli üle võtnud, pealegi on tal palju ideid. Oskar tunneb, et peab lõpetama suhted Petraga. Lasse saab ärevakstegeva telefonikõne Vietnamist. Laura Nord teeb paadipõlengu uurimisel edusamme ja torm on toonud päevavalgele mineviku patte.

foto
Pealtnägija
Homme 20:00

Eelmise aasta üks enim vaadatud klipp oli, kuidas lauljatar Nancy justkui võlgade tõttu jõuga kodust välja tõsteti. Aga avalikkus ei tea, et poptähe välja tõstmise taga on ettevõtja Rainer Nisu, kes on süüdi mõistetud naisepeksja ja pikaajaline alimendivõlglane ning keda samal ajal ajasid taga tema eksabikaasa nimel tegutsevad kohtutäiturid. Miks peab kuriteo ohver ise naba paigast nihutama, et hüvitist saada, samas kui kurjategija süsteemi enda kasuks tööle paneb? Seda küsime "Pealtnägijas" kolmapäeval kell 20.00.

foto
Suud puhtaks
Homme 21:40

„Suud puhtaks“ on uus ja terav debatisaade. Avame ühiskonda erutavad teemad koos kõigi oluliste osapooltega – stuudios on otsustajad, huvigrupid, eksperdid ja inimesed, keda teema kõige vahetumalt puudutab. Saate eesmärgiks on targem Eesti, kes arutleb asjade üle emotsionaalselt ja sisuliselt. Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

foto
Doksari Meie maailm, 11/12: Kooselu Sri Lanka moodi
Homme 23:00

2016. aastal möödus seitse aastat Sri Lanka verise kodusõja lõpust. Mõned isegi ei mäleta enam, kes on Tamili Tiigrid ja mille eest nad võitlesid. Samas näeme me praegu Euroopas nii äärmusluse kasvu kui ka sõjalist konflikti Ukrainas. Tundub, et Sri Lanka kodusõja ajalugu on musternäidiseks, kui kergesti võib marurahvusluse kasv viia meid verise vastasseisuni. Loe edasi ja tutvu ka Sri Lankat iseloomustava infograafikuga.

Uus hooaeg!

Rakett 69

Reedeti kell 20.30, kordus P ja E õhtupoolikul.

ENSV

Uued osad alates 12. jaanuarist neljapäeviti kell 20.30, kordus L kell 18.00 ja K pärastlõunal.

Sõnumid Vaata veel

In Memoriam

foto
Suri legendaarne spordiajakirjanik Lembitu Kuuse (1)

Laupäeva õhtul lahkus raske haiguse tagajärjel meie seast Eesti Rahvusringhäälingu pikaaegne spordiajakirjanik ja reporter Lembitu Kuuse.

Vaata veelkord!

foto
Välisilma dokk Afganistan - lõputu mõttetu sõda (Afghanistan, An Endless War, Prantsuse 2015)
Eile 22:15

Ameerika pikim sõda: 14 aastat võitlust; 50 000 hukkunut, neist enamik tsiviilelanikud; kulutatud sadu miljoneid dollareid... Ja mis on tulemus? Taliban on nüüdseks jõulisem kui kunagi varem.

Vaata siia! Vaata veel

foto
ETV ekraanil alustab Urmas Vaino uus saade "Suud puhtaks"

18. jaanuaril jõuab Urmas Vaino juhtimisel ETV ekraanile terav debatisaade "Suud puhtaks".

foto
ERR näitab autoralli MM-i kiiruskatseid otsepildis

Eesti Rahvusringhääling toob uuel hooajal ekraanile otseülekanded autoralli maailmameistrivõistluste otsustavatest kiiruskatsetest.

Teisipäeval ETV2-s

foto
dokkaader Doris Payne'i elu ja kuriteod (The Life and Crimes of Doris Payne, USA 2013)
Täna 22:05

Matthew Pondi ja Kirk Marcolina film 1930. aastate segregeeritud Ameerikas sündinud vaesest afroameeriklasest üksikemast, kellest sai üks maailma kurikuulsamaid juveelivargaid. Oma 60-aastase karjääri jooksul 2 miljoni dollari väärtuses juveele varastanud glamuurne 81-aastane Doris Payne kahetseb praegu niisama vähe nagu siis, kui ta varastas oma esimese karaadi. Loo käigus selgub, kuidas tal õnnestus külastada juveelipoode USA-st Monte Carlo ja Jaapanini ning jalutada igalt poolt välja väikese varandusega. Mis põhjusel ta asus kuritegelikule teele?

Teisipäeval Vikerraadios

foto
Huvitaja. Talispordi võimalused Nõmmel (1)
Täna 10:05

Uudistame, millised on tänavu talispordiga tegelemise võimalused Nõmme Spordikeskuses: kas suusalund jagub, millises olukorras on uisuplats ja kuidas pärast sportimist lõõgastuda.
Juttu tuleb ka laste ja noorte suusatrennidest ning sellestki, kuidas tervisesportlane võiks suusatamise enda jaoks taasavastada.

Saadet juhivad toimetaja Meelis Süld ja ajakirjandustudeng Johanna Kuusk. Kuula 17. jaanuaril kell 10.05.

Eesti Laulu audiopleier Eesti Laul 2017

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Doksari Meie maailm, 11/12: Kooselu Sri Lanka moodi
Homme 23:00

2016. aastal möödus seitse aastat Sri Lanka verise kodusõja lõpust. Mõned isegi ei mäleta enam, kes on Tamili Tiigrid ja mille eest nad võitlesid. Samas näeme me praegu Euroopas nii äärmusluse kasvu kui ka sõjalist konflikti Ukrainas. Tundub, et Sri Lanka kodusõja ajalugu on musternäidiseks, kui kergesti võib marurahvusluse kasv viia meid verise vastasseisuni. Loe edasi ja tutvu ka Sri Lankat iseloomustava infograafikuga.

foto
Draamasari Isa Brown 1, 3/10: Vale kuju (Father Brown, Inglise 2013)
Täna 08:55

Kui poeet end lukustatud ukse taga üles poob, on isa Brownil põhjust kahelda ta enesetapus ja kahtlustada mõrva.

foto
Välisilma dokk Afganistan - lõputu mõttetu sõda (Afghanistan, An Endless War, Prantsuse 2015)
Eile 22:15

Ameerika pikim sõda: 14 aastat võitlust; 50 000 hukkunut, neist enamik tsiviilelanikud; kulutatud sadu miljoneid dollareid... Ja mis on tulemus? Taliban on nüüdseks jõulisem kui kunagi varem.

foto
Välisilm
Eile 21:40

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Neeme Raud.

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Meie inimesed: Aime
Eile 20:35

Aime töötab Spordimuuseumi arhivaarina. Suure spordimehe lesena on ta pühendunud täielikult spordile. 81-aastasele Aimele on vanus vaid üks number. Aegade jooksul on ta kogunud endasse teadmisi, mida ei saa raamatutest lugeda ega millegagi asendada. Aime püüab kõike seda edasi anda ja jäädvustada. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Osoon
Eile 20:00

Liblikauurija Urmas Jürivete viib meid Peeter Suure merekindluse katakombidesse talvituvaid liblikaid vaatama. Mida peidavad Tartu Ülikooli loodusmuuseumi kogud? Talvekülmas on mõnus jälgida mets-lehelinnu suviseid toimetusi. Autorid Kristo Elias, Randel Kreitsberg, Karl Adami, lood seob saateks Vladislav Koržets. Režissöör Mihkel Ulk, operaatorid Magnus Suitso, Madis Reimund ja Karl Adami, helirežissöör Jüri Vaher, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
1. aprillist kaotavad kehtivuse 3000 digitaalset isikutunnistust ja 12 000 mobiil-ID-d
Täna 14:42

1. aprillist tunnistatakse kehtetuks 3000 digitaalset isikutunnistust ja 12 000 mobiil-ID-d, sest kasutusele võetakse turvalisemad dokumendisertifikaadid. Telefoniintervjuu andis PPA staatuste ja identiteedi büroo peaekspert Marit Abram.

foto
Valminud on käsiraamat "Teekond erilise lapse kõrval"
Täna 14:18

Eesti Puuetega Inimeste Kojal on valminud käsiraamat "Teekond erilise lapse kõrval", kuhu on koondatud ja süstematiseeritud info erivajadustega ja puudega laste lähedastele.

foto
Eesti Laul 2017: Rasmus Rändvee - "This Love"
Täna 13:11

Tänahommikuses "Terevisioonis" astus lavale Eesti Laul 2017 poolfinalist Rasmus Rändvee looga "This Love".

foto
Kaarel Nurmsalu käib tippspordi kõrvalt tööl edasi
Täna 12:35

Tippsporti naasnud suusahüppaja Kaarel Nurmsalu saavutas Poolas Wislas toimunud MK-etapil 45. koha.

foto
2017. aastat tähistatakse kui oskuste aastat
Täna 11:27

Kutseoskuste, meisterlikkuse ja elukestva õppe väärtustamiseks Eesti ühiskonnas tähistatakse 2017. aastat kui oskuste aastat. Saates olid külas Haridus- ja teadusministeeriumi kutsehariduse osakonna juhataja Helen Põllo ja SA Kutsekoda juhatuse liige Tiia Randma.

foto
Meedianurgas on külas Kristel Härma ja Kristjan Oad
Täna 10:17

Täna külastasid meediarubriiki Äripäeva ajakirjanik Kristel Härma ja Ettevõtluskõrgkool Mainor tegevjuht Kristjan Oad.

foto
2017. aastal on haigekassa eelarve 1,1 miljardit eurot
Täna 10:06

Haigekassa nõukogu kinnitas reedel 2017. aasta eelarve, mille kogumaht on 1,1 miljardit eurot. Eelarve kasvab võrreldes möödunud aastaga 10,1 protsenti.

foto
Liisa Past: süüvimata ei saa uudist usaldada (1)
Eile 22:26

Kommunikatsiooniekspert Liisa Past leiab, et tõejärgseks tituleeritud ajastul saab usaldada neid uudiseid, mis süüvides usaldamiseks ka kindlust annavad.

foto
"Välisilm": Iisrael ootab innuga USA uue administratsiooni tööleasumist
Eile 22:12

Iisrael ootab innuga USA uue administratsiooni tööleasumist, sest Trumpi senised sammud ja väljaütlemised on näidanud olulist muutust kahe riigi suhetes.

foto
Tippsporti naasnud Nurmsalu: sporti tehakse poodiumikohtade nimel
Eile 22:07

Suurte ambtsioonidega tippsporti naasnud suusahüppaja Kaarel Nurmsalu tuli Poola MK-etapilt tagasi 45. kohaga.