Eesti Laul 2017 Vaata veel

Soovitame

foto
Laulukarussell 2017, 8/11
Täna 20:00

Käes ongi viimane eelvooru saade. Kõige nooremad lauljad on Karel Kurvits, Rikko Sallo, Gristella Mõttus, Elisabeth Kõiv. Keskmises vanuserühmas astuvad lavale Triinu Johanna Sepp, Airen Ernits, Mia Tamra, Oskar Toomeste ja vanemas vanuserühmas laulavad Polina Somova, Elise Pani, Adele Sillat, Maria Tihhanovski. Nemad on juba olnud oma linna või maakonna lauluvõistluste edukamad ja nüüd kohtutakse teleekraanil. Tänavusi noori lauljaid tervitab 2004. aasta Laulukarusselli finalist Laura Põldvere.

foto
Kriminaalsari Langus 3, 1/6 (The Fall, Inglise 2016)
Täna 22:00

Arstid võitlevad haiglas Paul Spectori elu eest. Politsei ülemused kahtlevad, kas Gibson juhtis operatsiooni metsas õigesti, ja seavad ohtu võimaluse Spectorilt ülestunnistust saada. Samal ajal otsustab Katie hakata omal käel Spectorit aitama.

foto
Terevisioon
Homme 06:55

Vabariigi aastapäeva eelsel nädalal võtame ette kulinaarse rännaku mööda Eestimaad. Alustame Hiiumaa köögiga. Lisaks käivitame suure hariduse rahulolu-uuringu.

foto
Draamasari Isa Brown 3, 7/15: Kemblefordi pärgel (Father Brown, Inglise 2015)
Homme 08:55

Hannah on noor andekas kirjanik, kes saab austajatelt palju kirju. Range isa Jeremiah ei luba tütrele vähimatki vabadust. Ühel päeval leitakse Jeremiah surnuna. Kemblefordi saabub rändrahvas nagu igal suvel. Et Jeremiah'l oli nendega ütlemist, kahtlustatakse rändajaid tema tapmises. Isa Brown peab tõe välja selgitama enne, kui süütu võlla tõmmatakse. Saladuse võtmeks osutuvad õudusjutt ja kadunud laps.

foto
Osoon
Homme 20:00

Igal tootmisprotsessil tekivad jäägid. Ökonoomne majandamine eeldab, et jäägid kogutakse kokku ja kasutatakse uute toodete valmistamisel - siit ka mõiste ringmajandus. Märgalade päeva tähistatakse alates 1971. aastast, kui Ramsaris sõlmiti rahvusvaheline kokkulepe märgalade kaitseks. "Osoon" käis rabaretkel Kaasikjärve rabas, kus sai näha ka taastatud soolapikesi. Terane silm võib talvel lume peal märgata ämblikke, kes koovad võrku ja püüavad putukaid. Loodusfotograaf Urmas Tartes püüdis talvised toimetajad pilti.

foto
Meie inimesed: Anu
Homme 20:35

Millist tundi Sina kooliajal kõige enam ootasid? Paljud Tallinna Saksa Gümnaasiumi vilistlased vastavad: Anu Kušvidi kirjandusetundi. Särava õpetajana on Anu silma jäänud ka väljaspool oma koolimaja – sel sügisel pälvis ta tiitli Tallinna aasta õpetaja 2016. Täna jutustab Anu, milliste rõõmude, murede ja eelarvamustega ta õpetajatöös kokku puutub. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Mari Tamm, produtsent Hannela Lippus.

Eesti lood: vaata filme veebist juba täna! Eesti lood

Vaata siia!

Eesti Vabariik 99

24. veebruaril

Langus

The Fall, Inglise 2013, 2014. Krimisarja III hooaeg on ETV eetris alates 19. veebruarist pühapäeviti kell 22.00, kordus L hilisõhtul.

Maigret

Krimisarja 1. hooaeg L 4. ja L 25. veebruaril kell 21.35, kordus P õhtupoolikul.

Sõnumid Vaata veel

Vaata veelkord!

foto
Eesti Laul 2017: 2. poolfinaal
Eile 21:35

Põnevus kasvab! Täna selguvad viimased finaali pääsejad. Sinu hääl loeb! Võistlustulle astuvad Koit Toome ja Laura, Kerli, Daniel Levi, Liis Lemsalu, Close To Infinity featuring Ian Karell, Antsud, Almost Natural, Rasmus Rändvee, Alvistar Funk Association, Angeelia. Saatejuhid Marko Reikop ja Elina Netšajeva.

Vaata siia! Vaata veel

foto
ETV ekraanile jõuab krimisarja "Langus" kolmas hooaeg

Juba sel pühapäeval, 19. veebruaril toob ETV vaatajateni kaasahaarava Inglise kriminaalsarja "Langus" ("The Fall") kolmanda hooaja.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Rene Soom - diktor pühapäeval, 19.02

On õppinud klassikalist laulmist aastail 1995–1996 Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. Aastal 2008 on omandanud magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Alates 1997. aastast töötanud Rahvusooper Estonia ja alates 1998. aastast seotud sõnateatriga "Varius".

Teemaõhtu pühapäeval ETV2-s

Teemaõhtu: Elmo Nüganen 55

19. veebruaril alates kell 19.30

Pühapäeval Vikerraadios

foto
Käbi ei kuku...Mart ja Martin Helme (2)
Täna 10:10

Mart ja Martin Helme tööd ja toimetamised kulgevad hämmastavalt sarnast rada pidi.
Nende maitsed ja eelistused langevad tihti ühte. Kuni kaabudeni välja.
Isa ja poeg toimetavad Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna eesliinil, aga poliitikast me saates palju ei räägi.
Küll saame teada Mardi ja Martini, ning laiemalt perekond Helme, kasvamisloo, millest ei puudu seni avalikkusele teadmata isiklikud tõusud ja mõõnad.

Saate autor on Sten Teppan. Kuula 19. veebruaril kell 10.10. Ülemine foto: PM/Scanpix

Eesti Laulu audiopleier Eesti Laul 2017

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Eesti lood: Gerassimovi naised
22.02.2017 23:00

Eri Venemaa otsest Narva elama sattunud prouad kohtuvad iga päev Gerassimovi pargis. Park asub aga hoopis teises riigis ja režiimis kui see, mida nad kogu pika elu tundnud ja ehitanud on. Vaatamata kõrgele eale eeldab see uus maailm naistelt kohanemist ja vastupidavust. Seda on elu neile õpetanud. Lisaks on pargis abiks ka hea seltskond ja eluterve huumor. Üheskoos piirilinna voolus ja pargipingil asju arutades seguneb minevik ja olevik, asine ja vaimne, kaks riiki ja režiimi fluidumiks nimega reaalsus. Režissöör Birgit Rosenberg, tootja Kokoro Produktsioon.

foto
Laskesuusatamise MM Hochfilzenis: Naiste 12,5 km ühisstardist
Täna 12:20

Tänavuse hooaja ühisstardist sõitudes on parimat minekut näidanud tšehhitar Gabriela Koukalova, kuid tihedas konkurentsis on võimalusi kogu maailma paremikul. Ülekannet kommenteerivad Karl Mihkel Eller ja Margus Ader.

foto
Tark vanem: Kuidas toimida, kui sinu ja lapse soovid on vastuolus?
Täna 11:15
Kuula, püüa mõista ja arvesta ka lapse enda soovide ning huvidega – siis õpib laps teisi kuulama ja ka sinu soove aktsepteerima. Heade suhete alus peres on üksteise kuulamine ja üksteise vajadustega arvestamine.
foto
Hommik Anuga (4)
Täna 10:00

Sel pühapäeval on saates külas poliitikaga lõpparve teinud Evelyn Sepp. Eesti ansambel I Wear* Experiment vallutab maailma. Maailma kõige veidramad marsisammud. Saatejuht Anu Välba.

foto
Prillitoos
Täna 09:05

Külastame Tartus kunagist tippbaleriini Elena Poznjak-Kõlarit. Tegus proua juhatab veel praegugi Vanemuise Tantsu- ja Balletikooli, mille ta asutas juba 1994. aastal. Aivi Parijõgi on Tartu Tähtvere päevakeskuses, kus tegutseb eakate nutiring, mida juhendavad algklasside lapsed. Eakad kuldsuud mõistatavad noortepärase sõna tähendust.

foto
Tähendamisi: Reformatsioon 500
Täna 09:00
Kuidas mõista Martin Lutheri lauset: „See on esimene õpetus, et meie ei pea Jumala Sõnast pahanduma, vaid seda kindlasti uskuma, näigu see vahel ka imeline, petlik või lausa võimatu.“ Räägivad Randar Tasmuth, Eha Kraft ja Riho Uusväli.
foto
Mina ka: Perekond
Täna 08:55

Milline on meie elu tulevikus, kuidas teenida raha ja miks me pimedust kardame? Neile ja teistelegi keerulistele küsimustele teavad vastuseid lapsed. Režissöör Liis Mehine, toimetaja Kadri Tiisel.

foto
Eesti Laul 2017: 2. poolfinaal
Eile 21:35

Põnevus kasvab! Täna selguvad viimased finaali pääsejad. Sinu hääl loeb! Võistlustulle astuvad Koit Toome ja Laura, Kerli, Daniel Levi, Liis Lemsalu, Close To Infinity featuring Ian Karell, Antsud, Almost Natural, Rasmus Rändvee, Alvistar Funk Association, Angeelia. Saatejuhid Marko Reikop ja Elina Netšajeva.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
2. poolfinaal: Angeelia - "We Ride With Our Flow" (7)
Eile 22:48

Autorid: Angeelia Maasik, Andres Kõpper

foto
2. poolfinaal: Alvistar Funk Association - "Make Love, Not War" 
Eile 22:40

Muusika: Inga Kaare, Margus Alviste, Jürgen Urbanik; sõnad: Inga Kaare, Margus Alviste

foto
2. poolfinaal: Rasmus Rändvee - "This Love" (1)
Eile 22:35

Muusika: Bert Prikenfeld, Stewart James Brock, Ewert Sundja, Rasmus Rändvee; sõnad: Stewart James Brock, Ewert Sundja, Rasmus Rändvee

foto
2. poolfinaal: Almost Natural - "Electric" (2)
Eile 22:28

Autorid: Amiran Gorgazjan, Anis Arumets, Noah McNamara, Willie Weeks

foto
Kelly Sildaru tuli Otepääl Eesti meistriks Big Air'is (1)
Eile 22:28

Väiksel Munamäel peeti Big Air hüpete Eesti meistrivõistlused. Stardis oli ka Kelly Sildaru, kellele see oli viimaseks koduseks võistluseks enne hooaja jätkumist rahvusvahelisel areenil.

foto
2. poolfinaal: Antsud - "Vihm"
Eile 22:22

Autor: Aile Alveus-Krautmann

foto
2. poolfinaal: Close To Infinity featuring Ian Karell - "Sounds Like Home"
Eile 22:11

Muusika: Ian Robert Karell, Johannes Kanter, Sander Ulp, Tanel Kordemets; sõnad: Ian Robert Karell.

foto
2. poolfinaal: Liis Lemsalu - "Keep Running"  (3)
Eile 22:05

Muusika: Liis Lemsalu, Mihkel Mattisen, Gustaf Svenungsson, Magnus Wallin; sõnad: Liis Lemsalu

foto
2. poolfinaal: Daniel Levi - "All I Need" (2)
Eile 21:59

Autorid: Ago Teppand, Daniel Levi Viinalass

foto
2. poolfinaal: Kerli - "Spirit Animal" (1)
Eile 21:52

Muusika: Kerli Kõiv, Brian Ziff; sõnad: Kerli Kõiv

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?