Soovitame

foto
Maahommik
Täna 10:00

Õpime puitu töötlema jaapani-stiilis põletustehnika abil, ehitame kompostikasti ja anname näpunäiteid tegutsemiseks nii aias kui ka toas. Saadet juhivad Mari Tamm ja Laura Kõrvits.

foto
Jalgpalli Premium liiga: Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond
Täna 15:50

Ülekannet kommenteerivad Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudiovestlust juhib Tarmo Tiisler.

foto
Loodusdokk Põhja-Ameerika, 2/7: Preerias ei ole pelgupaika (North America, USA 2013)
Täna 18:40

Otse Põhja-Ameerika rahvarohkete linnade piirilt algab vaba loodus, kus kasvavad maailma kõrgeimad puud, supervulkaani geisrid paiskavad tulist vett õhku ja võimas Mississippi kannab vett ookeani. Suure mandri kliima ulatub ühest äärmusest teise: Kanada Arktika-osas valitseb karm külm, Panama vihmametsas aga aurav kuumus.

foto
Draamasari Õnne 13 24
Täna 20:30

Harry Ahven on reisilt tagasi ja kohtab oma rõõmuks esimesena Evelini. Krissul on suur mure, sest ta ei suuda otsustada, kellele oma püss jätta. Laine otsustab, et Roccot peab nendest asjadest eemale hoidma. Ülu pakub Jürkale ja Leilile seeni müügiks.

foto
Draamasari Lilyhammer 3, 1/8 (Norra/USA 2014)
Täna 21:35

Jätkuvad Lillehammeris Johnny Henriksenina (kuri)kuulsust kogunud Frank Tagliano ümber koondunud kireva seltskonna musta huumoriga vürtsitatud seiklused. Torgeir valmistub Brasiilias Roari pulmapeoks, kui saabub teade, et Johnny on Norras tulirelvalasust eluohtlikult vigastatud, ning Torgeir peab valima, kas jääda venna isamehena Riosse või tõtata hinge vaakuvale sõbrale appi. Torgeir valib viimase ning asub koos teiste mõtte- ja saatusekaaslastega jõuliselt tegutsema, et kodulinna tänavad tülikatest omavolitsejatest puhastada ning leivaisa ründajaid karistada.

foto
Kriminaalsari Foyle'i sõda 1, 1/4: Sakslanna (Foyle's War, Inglise 2001)
Täna 22:20

1. osa: On 1940. aasta mai ja ülemkomissar Foyle’ile tundub, et tema oskusi läheks sõjarindel rohkem vaja kui kodukandis pisikuritegusid uurides. Ent ta saadetakse just nimelt Hastingsi, kaasas noor naisautojuht Samantha. Peagi tapetakse jõukas sakslanna, kelle surma peetakse kättemaksuks sakslaste pommitamise eest. Foyle aga nii lihtsa lahendusega ei lepi ning hakkab süüdlast otsima naise minevikust ja pereringist.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Ballykissangel

Humoorikas BBC draamasari on ETV eetris alates 25. oktoobrist E-R kell 8.55, kordus kell 17.40.

Sõda ja rahu

War and Peace, Inglise 2015. Laupäeva õhtuti kell 21.35, kordus P kell 17.30.

Üks koorilaul

Laupäeva hommikuti kell 9.00, kordus N hilisõhtul ja R pärastlõunal.

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Vaata siia!

Vaata veelkord!

foto
Eesti parim koolikokk, 3/12 (1)
Eile 20:00

Koolikokad võistlevad jätkuvalt tiitlile "Eesti parim koolikokk". Saatejuhid Eero Reinu ja Kaidor Kahar vahendavad seekord sündmusi Audru Kooli ja Parksepa Keskkooli köökidest, kus toimetavad reisilembene kokk Tiia ja tantsulembene kokk Sveta. Auväärt žüriil on seekord mõnusaks lisandiks koomiksijoonistaja Urmas Nemvalts.

Uus!

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Värsked videod! Vaata veel

Laupäeval ETV2-s

foto
47. Tallinna Mõõk. Naiste epeevehklemise MK etapp
Täna 16:30

Üle neljakümne aasta vaid meestele kuulunud turniiril lähevad nüüd rajale ainult naised, sest Rahvusvahelise Vehklemisliidu soovitusel jagatakse seekord Tallinnas MK punkte just naistele. Nii saavad meie kuulsad epeenaised vehelda esmakordselt MK turniiril kodupubliku ees. Avapäeval on kavas individuaalturniir ja epee võtavad välja kõik meie tipud: Irina Embrich, Erik Kirpu, Julia Beljajeva, Kristina Kuusk, Katrina Lehis, Nelli Paju. Tegemist on uue hooaja esimese MK turniiriga, mis toob siia nii ala olümpivõitjad kui ka maailmameistrid.

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Mängufilm Noor Goethe (Goethe!, Saksa 2010)
Eile 21:40

Film Johann Wolfgang von Goethe (1749–1832) noorusaastatest ja esimesest suurest armastusest. Pärast seda, kui noor ja veel tunnustamata poeet Goethe jättis unarusse õpingud Strasbourgi ülikoolis (1770–1771, õigusteaduskond), saatis nooruki range isa ta Wetzlari väikelinna advokaadibüroosse praktikale. Wetzlaris kohtus Goethe 1772. aastal Charlotte Buffiga ja armus kirglikult.

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Eesti parim koolikokk, 3/12 (1)
Eile 20:00

Koolikokad võistlevad jätkuvalt tiitlile "Eesti parim koolikokk". Saatejuhid Eero Reinu ja Kaidor Kahar vahendavad seekord sündmusi Audru Kooli ja Parksepa Keskkooli köökidest, kus toimetavad reisilembene kokk Tiia ja tantsulembene kokk Sveta. Auväärt žüriil on seekord mõnusaks lisandiks koomiksijoonistaja Urmas Nemvalts.

foto
Ringvaade (1)
Eile 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Õnne 13 17 (Eesti 2010)
Eile 17:10

Morna kultuurimajas hakkab kuldpuurilugu ilmet võtma. Katrin ilmub näidendiproovi koos vallavanemast mehe Raivoga. Katrin on heas vormis. Marko on lootusrikas, et asjast saab viimaks ometi asja, aga juba mõne tunni pärast selgub, et ega ei saa küll. Põhjuseks ei keegi muu kui Katrin ise. Uuevariku elumajast kostab sel päeval nii tõsist möllu ja mürtsu, et Ümera Ülo peab targemaks tõmbuda oma tillukese ÜSSR riigi piiride varju.

foto
Animafilm Teisel pool metsa (Eesti 2014) (1)
Eile 15:45

Muinasjutt, mis on täis valgust, maagiat ja nostalgiat. Savinukk äratab oma ümbruse, mis muutub sürreaalseks maailmaks, mis on pidevas liikumises ja muutuses. Filmitud loomuliku valgusega ja päevavalguse nähtavad muutused võimendavad liikuvat aega. Režissöör Anu-Laura Tuttelberg.

foto
Draamasari Kolkakomissar Sophie Haas 3, 12/13: Rokk Hengaschi moodi (Mord mit Aussicht, Saksa 2012)
Eile 08:55

Rokkbänd Fraktus korraldab pärast kontserti Aubachis metsiku peo alkoholi ja uimastitega, kus osalevad ka Sophie Haas ning Schulte. Hommikul, olles ärganud võõrastemajas täieliku mäluauguga, leiab Sophie ühe bändiliikme laiba. Dietmar ei saa peast mõtet, et ta võib olla Zielonka ebaseaduslik poeg ja tahab teha isadustesti.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Dmitri Kruglov: peame oma harvad momendid realiseerima
Eile 22:18

Jalgpalli Premium liiga liider Infonet ei suutnud 34. vooru avamängus võõrsil Narva Transi vastu enamat väravateta viigist.

foto
Paide linn tahab Väätsa vallalt Reopalu küla enda koosseisu
Eile 22:14

Paide linnavolikogu erakorralisel istungil tehti Väätsa vallale ettepanek anda linnaga piirnev Reopalu küla Paide koosseisu - sellesisulise pöördumise saatsid Väätsa valla- ja Paide linnavolikogule 67 inimest 131 elanikuga Reopalu külast. Idee vastased leiavad, et Paide on Reopalust huvitatud eelkõige suurema ühinemistoetuse lootuses.

foto
Nädalavahetus toob veidi vihma ja tugevnevat tuult
Eile 22:11

Kui reede möödus kuiva ilmaga, siis nädalavahetus pakub natuke vihma ja tugevamat tuult.

foto
ERR Moskvas: Venemaale kogunesid messile matusebürood kümnest riigist
Eile 22:07

Lahkunu viimsele teele saatmine ei ole vaid raske etapp tema lähedaste elus, aga ka suur ärivaldkond. Moskvas kestab praegu matusemess Nekropol, millest võtavad osa selle ala professionaalid nii Venemaalt kui ka mujalt.

foto
Tiibvarjur juhib pika retkega tähelepanu väikeluikede kaitsevajadusele
Eile 22:01

Tartusse jõudis väikeluikede rändeteed tiibvarjuga läbiv inglanna Sacha Dench. Oma 7500-kilomeetrise retkega loodab Dench juhtida tähelepanu väikeluikede suuremale kaitsevajadusele.

foto
Pimedusse langenud MK-etapi peakorraldaja vehklejatest: pahameelt pole olnud
Eile 21:56

Naiste epeevehklemise MK-etapi avapäev kujunes Tallinnas skandaalseks, sest elektrikatkestuse tõttu tuli osa matše lükata ka laupäevasele päevale.

foto
ERR Brüsselis: ummikusse jõudmine Kanadaga teeb murelikuks
Eile 21:43

Ummikusse jõudmine Kanadaga kaubandusleppe (CETA) sõlmimisel teeb poliitilises plaanis murelikuks, tõdes ERR-i Brüsseli korrespondent Johannes Tralla.

foto
Kriss Soonik-Käärmann moelooja tööst: ma ei tee seda raha pärast
Eile 19:51

Kriss Soonik-Käärmann toodab Eestis pesu, mida kannavad mitmed kuulsad modellid ning poppstaarid. "Ringvaade" piilus sisse tema pisikesse õmblustöökotta ning küsis talt, miks ta sellise eluala on valinud.

foto
Politsei on alustanud väärteomenetlust ligi 50 sõidujagaja suhtes
Eile 19:29

Politsei on alustanud ligi 50 sõidujagaja suhtes väärteomenetlust ühistranspordiseaduse paragrahvi alusel, mille järgi saab määrata kuni 600-eurose rahatrahvi.

foto
Toomas Tross hirmsatest klounidest: klounid ei ole muutunud halvaks
Eile 19:15

Viimasel ajal on maailmas tähelepanu saanud fenomen, kus inimesed käivad hirmutavad teisi klounikostüümides. "Ringvaate" stuudios selgitas selle olukorra tausta klounipseudonüümi Tuut taga olev Toomas Tross.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?