Vaata siia!

Öine administraator

The Night Manager, Inglise/USA 2016. Kriminaalsari on eetris alates 17. märtsist reede õhtuti kell 21.40, kordus E hilisõhtul.

Durrellid

The Durrells, Inglise 2016. Südamlik Briti draamasari on ETV eetris alates 14. märtsist teisipäeviti kell 22.10, kordus N õhtupoolikul.

Estraadisangarid

Reedeti kell 20.00, kordus E pärastlõunal.

Soovitame

foto
Maahommik (1)
Täna 10:00
Toome teieni värvikate ja ettevõtlike inimeste lood üle kogu Eestimaa. Lisaks jagame praktilisi nõuandeid aiatöödeks. Saatejuhid Mari Tamm ja Laura Kõrvits.
foto
Loodusdokk Planeet Maa II, 7/7: Päevikud (Planet Earth II, Inglise 2016)
Täna 18:40
Sarja viimane osa räägib sellest, kuidas võttegrupid filmisid loomi maakera eri paigus. Lähemalt räägitakse, kuidas filmiti pingviine Zavodovski saarel Lõuna-Jäämeres, kaljukotkaid Alpides, delfiine Brasiilia üleujutatud metsas, rändtirtse Madagaskaril ja tiigreid ning languure Indias.
foto
Islandi taluköök 3, 5/8 (Hid Blómlega Bu, Islandi 2013)
Täna 19:35

Seekord pakutakse Ardaluris lillkapsasuppi, sooja salatit taluköögis värskelt valmistatud kitsejuustust ja kikkaputkega maitsestatud lambapraadi.

foto
Draamasari Õnne 13 (subtiitritega) 24
Täna 20:30

Viss ei taha kuuldagi Are ideest hotelli ostmiseks raha laenata. Krissu ja Laine naudivad elu Evelini majas ning Henry ei oska uues olukorras kuidagi käituda. Alma püüab Petersonide au Leili ja Jürka eest kaitsta. Priidul on jälle vaja Iirist seaduskuulekusele manitseda.

foto
Draamasari Poldark 2, 3/10 (Inglise 2016)
Täna 21:35
Rossi ja Demelzat ähvardab laostumine. George haub kättemaksuplaane. Francis naaseb Bodminist uue mehena, ta püüab olla leplikum ja tunda elust rohkem rõõmu.

Sõnumid Vaata veel

Vaata veelkord!

foto
Eesti lipp ümber Kuuba, 3/10 (Eesti 2016)
23.03.2017 20:00
Kulgeme Vinaleses mööda maaalust jõge, hammustame toorest kohvi ja imetleme Kuuba kõige inetumat vaatamisväärsust. Sealt edasi liigume läbi troopilise vihma mõnesaja kilomeetri kaugusele kurikuulsa Sigade lahe äärde. Uudistame uunikume ja kallistame kuuba krokodilli. Teeme profülaktikat Jalopenost 10 kuni 35 korda teravama habanero tšilliga. Tutvume ka sealse põllumajandusega. Tootja Tootmisguru OÜ.

Vaata siia! Vaata veel

foto
ERRi telekanalid mälestavad näitleja Lembit Ulfsakit

ERRi telekanalid mälestavad meie hulgast lahkunud Lembit Ulfsakit ning annavad eetrisse teemaprogrammid.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Garmen Tabor - diktor laupäeval, 25.03

Aastal 1992 lõpetas EMTA. On töötanud Eesti Draamateatris ja Vanalinnastuudios. Aastast 2003 vabakutseline näitleja.

Laupäeval ETV2-s

foto
Jalgpalli MM valikmäng: Küpros - Eesti
Täna 18:45

Eesti jalgpallikoondis jätkab 2018. aasta maailmameistrivõistluste valiksarja võõrsil kohtumisega Küprose vastu. Maailma edetabelis asub Küpros meist vaid kolm kohta eespool, mis lubab oodata tasavägist heitlust. Kohtumist kommenteerivad Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudiovestlust veab Tarmo Tiisler.

Laupäeval Vikerraadios

foto
Rahva teenrid. Mirko Ojakivi
Täna 11:05

Nädala teemade üle arutavad Peeter Kaldre, Urmet Kook ja saatejuht Mirjo Ojakivi. Kuula 25. märtsil kell 11.05.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Pulmapilt (Eesti 1980)
Eile 23:50

Tööpealkirja "Tulnukas" all valminud "Pulmapilt" on vist ainus eestlase poolt tehtud film, mis pretendeerib tõsiseltvõetava tulnukafilmi tiitlile pärast Kromanovi "Hukkunud Alpinisti hotelli" (1979). Filmi keskne tegelane on Rein Areni mängitud Ants, kes veedab üksinduses vanadusepäevi kindla elurütmi järgi. Ühel päeval leiab ta maja kõrvalt Tulnuka. Tulnukmees (Lembit Ulfsak) on ajarändur ja otsib teed tagasi oma aega. Temaga suheldes saab Antsule selgeks, et senisel ajamõistel pole mingit tähendust Suure Kõiksuse ees.

foto
Mängufilm Mandariinid (Tangerines, Eesti/Gruusia 2013)
Eile 22:25

Filmi tegevus toimub 1992. aastal Abhaasias, kus abhaasid sõdivad selleks, et Gruusiast lahku lüüa. Sõja kartuses tühjaks jäänud külas satuvad kohaliku eestlase majja vastasleeride haavatud võitlejad. Majaperemees püüab kahe tulise džigiti vastastikust verejanu rahustades leida vastust küsimusele: kas kusagil on keegi, kes tõepoolest sellest sõjast võidab?

foto
Kriminaalsari Öine administraator 1, 2/8 (The Night Manager, Inglise/USA 2016)
Eile 21:40

Valitsuse korruptsiooniga võitlemise osakond tahab, et maskeeritud agent imbuks Roperi kaaskonda. Burr värbab Pine'i ja saadab ta Devonisse. Roper juhib oma globaalset äri. Luksuslik ja rahulik elu puruneb.

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Rakett 69
Eile 20:30

Alles on kuldne seitsmik, kel tuleb omavahel ära jagada Teadusteatri teemad. Selleks peab 5. korruselt alla lennutama klaasi nii, et see terveks jääks ja vastavalt pingereale teemad ära jagama. Kõige viletsama tulemuse teinud võistleja saab veelkord võistelda, vastasteks kaks kohtunike poolt saatesse tagasi kutsutud mängijat. Lõppmängus valmistavad trio liikmed võtme, mis avaks luku. Vaid üks saab teadusteatrisse edasi. Tootja Vesilind OÜ.

foto
Estraadisangarid, 3/8
Eile 20:00

Valter Ojakääru rolli on meie estraadimuusika ajaloos võimatu üle hinnata. Tema loomingust on eestlaste südameisse jõudnud kümneid igikestvaid laule. “Õhtu rannal”, “Tihemetsa Tiina” ja “Oma laulu ei leia ma üles”, on kindlasti nende hulgas. Aga lisaks heliloomingule on vahest tähtsamgi papa Valteri roll Eesti muusikaajaloo kirjapanekul ja populariseerimisel! Autorid Roald Johannson ja Jaak Kilmi.

foto
Komöödiasari Minu pere 2, 10/13 (My Family, Inglise 2003)
Eile 19:30
Susan püüab Rogeri ja Abi armastusele kaasa aidata. Nick leiab uue töö katsealusena osaledes meditsiinilistel katsetustel. Ben võtab luuletunde.
foto
Ringvaade
Eile 18:55
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Õnne 13 20 (Eesti 2013)
Eile 17:10
Mornas tähistatakse emadepäeva. Evelin on selleks puhuks Laine ja Kristjani endale külla kutsunud. Samal ajal valmistuvad ka Georg ja Martin ema Are kojutulekuks. Selgub, et laste pilgu läbi on maailm täiskasvanute omast pisut erinev. Turul kohtub Jürka ootamatult Leiliga, kes tema teada peaks üldse kodus olema. Leili ise aga nii ei arva. Priit näeb Ursulat, kellega tal oleks nii mõndagi rääkida.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Maailmaportaal

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Osalejad võistlevad Teadusteatri teemade nimel
Eile 21:00

Selleks peavad võistlejad 5. korruselt alla lennutama klaaspokaali nii, et see terveks jääks ja vastavalt pingereale teemad ära jagama.

foto
Kõige viletsama tulemuse teinud võistleja saab veelkord võistelda, vastasteks kaks kohtunike poolt saatesse tagasi kutsutud mängijat
Eile 21:00

Lõppmängus valmistavad trio liikmed võtme, mis avaks luku. Vaid üks saab teadusteatrisse edasi.

foto
"Ringvaate" näitlejaauhinna Terasmikrofoni pälvis Juss Haasma
Eile 19:55

"Ringvaate" toimetus annab auhinda välja juba neljandat aastat järjest ja on mõeldud näitlejale, kes on saates aasta jooksul eriliselt silma paistnud.

foto
Tristan Priimägi HÕFFi konfliktist: teen vastuettepaneku valge daami ärakeelamiseks
Eile 14:03

Filmikriitik Tristan Priimägi tutvustas täna hommikul "Terevisioonis" uusi mängufilme.

foto
Lennusadamas avatakse uus näitus "Mayday. Mayday. Mayday."
Eile 13:34

Uus näitus "Mayday. Mayday. Mayday." Lennusadamas tutvustab merepääste ajalugu ja tänapäeva. Saates nädati päästepükse ja päästeliini. Külas oli Eesti Meremuuseumi direktor Urmas Dresen.

foto
Jagame muljeid maailma suurimalt IT-messilt CeBit
Eile 12:47

Tele2 tegevjuhi praktikant Mihkel Joasoo jagas muljeid Saksamaal toimunud maailma suurimalt IT-messilt CeBit.

foto
Jõgeva padjalahingul loodetakse taas Guinnessi rekordit püstitada
Eile 12:09

Homme peetakse Jõgeval teist korda maha maailma suurim padjalahing.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?