Vaata siia!

Victoria

Menukas Briti ajastudraama on ETV eetris alates 27. maist laupäeviti kell 21.35, kordus P õhtupoolikul.

Inspektor Banks

Sarja värskeim, 5. hooaeg on eetris alates 27. maist laupäeva õhtuti, kordus P lõunal.

Viimane tango Halifaxis

Auhinnatud Briti romantiline draamasari on taas eetris teisipäeva õhtuti, kordus N pärastlõunal.

Soovitame

foto
Reisisaade ehh, uhhuduur 4, 2/10 (Eesti 2015)
Täna 20:00
Kuidas tappa kana? Mida söövad Abaya ja Chomo järve krokodillid? Kuidas maitseb õlu Keenia piirilinna vanglakõrtsus? Milline on põrgu bussiratastel? Miks on ekvaator verine? Uhhuduur on Aafrikas ja saab teada!
foto
Komöödiasari ENSV 3: Tollane allveelaev (ETV 2011)
Täna 20:30
Pauk tuleb Paavole otse seinakellast - seda tänu Atsi ja Aadu õilishingedele. Sirje otsib poja päästmiseks sm Võsalt abi. Voki õeluse saladus hakkab pisitasa kooruma. Ootamatult leiab Paavo end vee alt. Marja-Liisa on viimane rahvuskaaslane, kes soovib talle ilusaid unenägusid! Kuid... järgmised ööd on reeglina eelmistest targemad!
foto
Ajujaht 2017, 8/8
Täna 21:40

"Ajujaht" on juba 10 aastat tõestanud, et mõte võib muuta maailma! Järjekordsed säravad meeskonnad ja nende ideed on teinud võimatu võimalikuks. Nad on viinud oma äriidee teostuseni vaid loetud kuudega. Kuid vaid üks saab olla parimatest parim! Selgub "Ajujaht 2017" võitja! Saatejuht Kristo Elias, režissöörid Krista Maajärv ja Märten Vaher, toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Muusikadokk Barbra Streisand. Ikooni sünd (Barbra Streisand- Becoming an Icon- 1942-1984, Prantsuse/Hollandi 2017)
Täna 22:40

24. aprillil 2017 sai 75-aastaseks Barbra Streisand - USA näitleja, laulja, filmiprodutsent ja lavastaja. Prantsuse režissööri Nicolas Maupied' dokumentaalfilm on portree tüdrukust, keda peetakse inetuks ja andetuks, kuid kellest tänu sihikindlusele, töökusele ning erakordsele häälele saab ajaloo kõige edukam naismeelelahutaja.

foto
Komöödiasari Minu pere 3, 6/13 (My Family, Inglise 2002)
Homme 19:30
Ben saab kogemata peaosa näidendis, milles Susan rolli lootis saada. Lisaks sellele tuleb Benil hambavalust hoolimata pidada kõne hambaarstide konverentsil.
foto
Raudse eesriide jumalused, 4/6 (Eesti 2014)
Homme 20:00

Kui küsida, kes on kuulsaim eestlane kogu maailmas, siis võib variante olla mitu. Moskvas ja Venemaal kõlaks aga kilukarbisilueti ja Vana-Tallinna kõrval vastuseks alati Anne Veski! Blondi Rapla kaunitari meeletu kuulsusetee Nõukogude Liidus tipnes 1984. aastal, kui ta naasis rahvusvaheliselt Sopoti lauluvõistluselt suisa kahe peapreemiaga. Kuid Veski kõrval kinkis Maarjamaa suurele idablokile veel ühe blondi iluduse - Marju Läniku.

Sõnumid Vaata veel

EV100 uudised Vaata veel

Uus!

Vaata veelkord!

foto
Pealtnägija
Eile 20:00

Millised olid "Pealtnägija" kõige emotsionaalsemad hetked, suurimad hitid, säravamad tsitaadid ning eepilisemad apsud? Mis sai kangelastest ja antikangelastest edasi? Ning kuidas mõjutas "Pealtnägija" Eesti elu? See kõik selgub hooaja viimases saates kolmapäeval kell 20.00.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Jaan Willem Sibul - diktor neljapäeval, 25.05

Lõpetanud aastal 1988 Tallinna Riiklikku Konservatooriumi. Alates aastast 1992 Vanemuise teatri ooperisolist.

Neljapäeval ETV2-s

foto
Keskkonnakuu. Tagajärgede ajastu (The Age of Consequences, USA 2016)
Täna 20:00

Ameerika juhtivad sõjaväelased on üksikjuhtumeid analüüsides ammu täheldanud, et vee- ja toidupuudus, äärmuslikud ilmaolud ning meretaseme tõus toimivad ebastabiilsuse kiirendite ja konfliktide katalüsaatoritena, mille tagajärjeks on põgenikelained, läbikukkunud riigid ning terrorism. Seega on kliimamuutusel ka tugev sotsiaalne ja julgeolekuaspekt. Film uuribki kliimamuutuse mõju üha süvenevale toorainenappusele, inimeste rändele ja konfliktidele läbi USA rahvusliku julgeoleku ning üleilmse stabiilsuse prisma. Kas on juba hilja?

Neljapäeval Vikerraadios

foto
Huvitaja. Raha ja lapsed (2)
Täna 10:05

Kuidas õpetada lastele rahaga ümberkäimist ja rahatarkust? Mida peaksid teadma noored säästmisest? Milline on noorte üldine finantskirjaoskus?
Neil teemadel räägime Rahaasjade Teabekeskuse juhi Kati Voometi ja Ettevõtlusküla eestvedaja Mehis Pärnaga, kes on 10 aastat tegelenud lastele rahateemade õpetamisega.
Rahalugemise oskusest vaat et olulisem on aga raamatute lugemine. Käimas on Festival HeadRead 2017, festivali lasteprogrammist räägib lähemalt lastekirjanik Indrek Koff.

Saatejuht on Krista Taim. Kuulake 25. mail kell 10.05.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Paks boss 2, 1/13: Rong rongi järel (Der Dicke, Saksa 2007)
Täna 16:10
Ehrenberg esindab raudtee ääres elavaid mehi, kes rikkusid raudteesignaali. Kuigi seadust sai rikutud, suudab Ehrenberg tõestada, et raudtee on elanikke eksitanud ja mehed pääsevad kergema karistusega.
foto
Draamasari Doktor Martin 5, 5/8: Ära unusta mind (Doc Martin, Inglise 2011)
Täna 08:55
Konstaablile saabub ootamatult külla ta eksnaine, kes ei mäleta, et nad on lahutatud. Louisa ema ajab äri oma kunagise kallimaga. Verd kartval arstil on nüüd registraator, kes kardab süstlaid. Martini ja Louisa poeg saab endale lõpuks nime.
foto
Terevisioon
Täna 06:55
foto
Uhutud mõistus, 5/6: Globaalses embuses (ETV 2015)
Eile 23:00
Ajalugu on suuresti lugu mõjusfääride tekkimisest, arenemisest ja põrkumisest. Kas tänapäeva impeeriumid toimuvad võrgukeskkonnas? Kas võrgustatud maailm hägustab kultuurierinevused ja muudab inimesed ühetaolisteks? Kas sotsiaalvõrgustikes suhtleb inimene inimesega või on seal vahel veel keegi või miski? Autor Indrek Treufeldt, režissöör Rahel Selge.
foto
Suud puhtaks (7)
Eile 21:40

Sel nädalal laulame "Tuljaku" viisil, mismoodi terved vallad on kokku aetud ja kihelkonnad kokku kutsutud ehk laulame haldusreformi teemadel suud puhtaks. Saatejuht Urmas Vaino.

foto
Novaator
Eile 20:45

Suve hakul on paslik vaadata, kuidas mõjuvad muusikafestivalid meie kõrvadele. Tuleb välja, et vali muusika tekitab sarnase mõnutunde nagu alkoholitarbimine, kuid viib ühes selle tundega ka kõrvakuulmise. Teise teemana vaatame, millist kasu võiks Eesti teadus lõigata Euroopa kosmoseagentuuri liikmelisusest: milline tehnoloogia võiks meie teadlaste abiga jõuda kosmosesse ning millist tehnoloogiat võiks kosmoseuurimine tuua meie igapäevaellu. Vaatajaküsimuses saame vastuse, kas suurem on parem. Saatejuht Greete Palmiste.

foto
Pealtnägija
Eile 20:00

Millised olid "Pealtnägija" kõige emotsionaalsemad hetked, suurimad hitid, säravamad tsitaadid ning eepilisemad apsud? Mis sai kangelastest ja antikangelastest edasi? Ning kuidas mõjutas "Pealtnägija" Eesti elu? See kõik selgub hooaja viimases saates kolmapäeval kell 20.00.

foto
Ringvaade (3)
Eile 18:55
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Tutvustame konkursi Negavatt parimaid töid
Täna 15:31

Negavati žürii liige Vieko Kaufmann tutvustas tudengite energia- ja ressursisäästukonkursi Negavatt parimaid töid.

foto
Millised on enamlevinud vead parkimisel?
Täna 15:20

Kolm parkimisel enamlevinud viga on:
1) pargitud sõidukile otsa tagurdamine
2) pärisuunas pargitud autole otsasõit
3) pargitud sõidukile möödudes otsasõit

foto
Lovely Beats - "Unista"
Täna 14:02

Lovely Beatsi esituses kõlas laul "Unista".

foto
Täna selgub "Ajujahi" võitja
Täna 13:14

Sõelale on jäänud kolm parimat, kelle seast selgub täna õhtul kell 21.40 ETV eetris ülipõneva "Ajujahi" tänavune võitja.

foto
Parim Negavati meeskond valmistab põhust nõusid
Täna 12:42

Stuudios oli külas Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Tehnikakõrgkooli võistkond PõhuNõu, kes toodab Eesti põhust biolagunevad ühekordseid nõusid.

foto
Oma loo räägivad Helpificu kasutavad Julia ja Kerstin
Täna 12:23

Helpificu tutvustasid seda kasutavad Julia ja Kerstin.

foto
Marianna Makarova ja Inge Suder loevad ajalehti
Täna 11:21

Integratsiooni Sihtasutuse uuringute valdkonna juht Marianna Makarova ja Ida-Tallina Keskhaigla turundusjuht Inge Suder lugesid hommikusi ajalehti.

foto
Lovely Beats - "Swing Low"
Täna 10:55

Lovely Beats esines looga "Swing Low".

foto
Eestis toimub Põhjamaade Unemeditsiini Seltsi kongress
Täna 10:54

24.-26. maini toimub esmakordselt Eestis mainekas Põhjamaade Unemeditsiini Seltsi kongress, millest võtavad lisaks Eesti uneuurijatele osa ka põhjamaade tippteadlased.

foto
Täna täitub 25 aastat Päästeameti moodustamisest
Täna 10:41

Täna täitub 25 aastat Päästeameti moodustamisest. Käesolev aasta on Päästeametile tähtis ka seetõttu, et kohale jõuab 27,8 miljoni euro eest päästetehnikat, mis on läbi aegade suurim ühekordne investeering. 

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?