Vaata saateid juba enne tele-eetrit! Vaata veel saateid

Soovitame

foto
Maahommik
Täna 10:00

Tallinnast tulnud Lenno Kangur hakkas kaks aastat tagasi Läti piiri ääres Krabi külas poodi ja kõrtsi pidama. Uurime, kas selline äri väikses kohas toob ikka leiva lauale. Jagame ka nõuandeid aiatöödeks ja külastame teisigi maal toimetajaid. Saadet juhivad Laura Kõrvits ja Mari Tamm.

foto
LIVEstonia, 18/24
Täna 12:30

Viime televaatajad Lõuna-Eestisse, kus lõunamaalastest saatekangelased – Marina Rostovist Doni ääres ja Jose Buenos Airesest - tutvuvad talutöödega ja õpivad hoolitsema lammaste eest.

foto
Tallinna Mõõk: Individuaalturniir
Täna 17:00

Mullu, kui pika ajalooga Tallinna Mõõga turniiril kuulus lava esmakordselt epeenaistele, sai Eesti koondise parimana Irina Embrich kolmanda koha. Seekord läheb kodusele turniirile vastu maailma edetabeli teise numbrina Julia Beljajeva, kes võitnud tiitlivõistlustel juba üheksa medalit. Otseülekanne poolfinaalidest ja MK-etapi finaalist ning autasustamistseremooniast Kalevi Spordihallis. Kommentaatorid Anu Säärits ja Meelis Loit, stuudiojuht Tarmo Tiisler, juhtoperaator Tarmo Korol, režissöör Margit Rand.

foto
Loodusdokk Gepardipere keskel (Cheetahs Growing Up Fast, Inglise 2017)
Täna 18:40

Gepardid on ohtlikud kiskjad, kuid Kim Wolhuteril õnnestus võita ühe emagepardi usaldus, kes suhtus temasse kui oma pere liikmesse ja lubas tal pooleteise aasta jooksul filmida kutsikate kasvamist. Tulemusena sündis südamlik ja hingekriipiv dokumentaalfilm, mis heidab pilgu gepardite argiellu.

foto
Tareq Taylori Põhjamaade kokakunst 3, 2/12: Fyn (Tareq Taylor's Nordic Cookery, Rootsi 2014)
Täna 19:40
Tareq külastab Fyni, Hans Christian Anderseni legendaarset sünnipaika, mida tuntakse ka Taani Aia nime all. Ta valmistab kohalikust toidukraamist vasikalihapraadi karulaugumajoneesiga ja kala suitsupeekoniga.
foto
Reisisari Reisile minuga 12: Mandliõites Küpros
Täna 20:05

Ühes Tróodose mägikülas läksime varahommikul filmima mesilasperesid, kui lennumesilased olid just tarust välja lennanud ja alles olid jäänud vaid noored, vähemagressiivsed. Peremees selgitas, et nende mesilased eelistavad viie kroonlehega õisi. Igal kevadel tähistab Limnatise küla mandlipuude õitsemist meeleoluka festivaliga. Mandlipuu õitsemist peetakse siinkandis imeks.

Sõnumid Vaata veel

EL eesistumise uudised Vaata veel

Vaata veelkord!

foto
Töörööbikud, 7/17
Eile 20:00

Lemmikloomad on tänapäeval palju enamat kui mõnusad kaaslased, neist on saanud täieõiguslikud pereliikmed. Rainer ja Egne on Eesti Maaülikooli Loomakliiniku loomaarstid. Egne tegeleb suurloomade ehk hobustega, Rainer on väikeloomade kirurg. Päevast päeva teevad nad tööd patsientidega, kes ei ütle, kust neil valutab ja rahustavad emotsionaalseid loomaomanikke, kes oma lemmiku pärast muretsevad. Režissöör Keiti Väliste, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

Laupäeval ETV2-s

foto
Kirjad Islandilt (Eesti 2015)
Täna 22:00

Islandi lõunarannikul keset Atlandi ookeani asub väike Heimaey saar. Üheksa aasta eest kolis sinna Estonia teatri endine solist, lauljanna Annika Tõnuri. Eesti publiku silme alt kadus Tõnuri vaikselt nagu tolm. Islandlastele jäi omakorda tundmatuks ja parasjagu arusaamatuks tema eelnev elu Eestis. Kes ta oli, kuidas ja miks ta sinna sattus? Režissöörid Peeter Brambat ja Ruti Murusalu. Tootjad Colla Voce ja AD Oculos Film OÜ.

Laupäeval Vikerraadios

foto
Loetud ja kirjutatud. Charles Baudelaire
Täna 14:05

Sel nädalal tuleb kirjandussaates "Loetud ja kirjutatud" juttu Charles Baudelaire'i esseistika tõlkimisest ja lugemisest. Stuudios on Kristjan Haljak, kelle eestinduses ilmus Loomingu Raamatukogus prantsuse autori
"Kunstlikud paradiisid", milles Baudelaire räägib enda kokkupuudetest hašiši ja veiniga.

Saadet juhib Peeter Helme. "Loetud ja kirjutatud" on eetris laupäeval kell 14.05.

Vaata siia!

Vaata siia!

Lõksus - tapja meie seas

Trapped, Islandi 2016. Kargelt põhjamaine krimisari pühapäeviti kell 22.05, kordus E hilisõhtuti.

Punane sekund

Uus liiklussaade neljapäeviti kell 20.30, kordus L lõunal ja E pärastlõunal.

Midsomeri mõrvad

Menuka Briti krimisarja 19. hooaeg on ETV eetris alates 6. oktoobrist reede õhtuti kell 21.40, kordus P pärastlõunal.

Elu õhus

Life in the Air, Inglise 2015. Loodusdokk on ETV eetris laupäeviti kell 18.40, kordus P lõunal.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus K lõunal.

Reisile minuga

Uued osad alates 14. oktoobrist laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti ja E lõunati.

Suud puhtaks

Kolmapäeviti kell 20.45 ja 21.40 (jätkub pärast AK-d), kordus R lõunal ja L õhtupoolikul.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Wend Weis, 2/10: Hiiumaa
27.10.2017 20:30

Nagu teada - Maarjamaa kamar on ahas ja vaene. Naftat tuleb parimal juhul telereklaami diivanist. Samal ajal on meie rannaniidud oma eripära ja liigirikkuse tõttu arvatud Euroopa Liidu loodusdirektiivi I lisasse kui esmatähtis elupaigatüüp. Kogu Euroopas võib seda elupaigatüüpi kohata vaid siin – Läänemere ääres ja kõige enam just Eestis. Nii me sööme kulda seda ise teadmata.

foto
Sport
Eile 21:30

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Laupäeval on kuiv, aga udune ilm
Eile 22:00

Laupäeval jätkub suhteliselt udune, aga see-eest kuiv sügisilm.

foto
Maailma kiireim viiuldaja David Garrett: suudan teosega paremini suhestuda, kui nooti ei vaata
Eile 21:22

9. detsmebril esineb Tallinnas Saku Suurhallis maailma kiireimaiks viiludajaks tunnistatud David Garrett. Viiulimaailma rokkstaarilt uuris Karmel Killandi nii tema erilise viiuli kui ka kõige raskemate lugude kohta.

foto
Haldusreform toob kõige rohkem aadressimuutusi Saaremaal
Eile 21:18

Liidetavate omavalitsuste elanikest saavad paljud endale uues omavalitsuses ka uue aadressi. Kõige rohkem aadressimuutusi tuleb Saaremaal.

foto
Lääne Harjumaa vallad ja Keila peavad võimukõnelusi
Eile 21:13

Lääne Harjumaal liitunud vallad ning Keila linn peavad koalitsiooniläbirääkimisi ning valmistuvad uute volikogude kokkutulemiseks. Saue ja Lääne-Harju vallas valimised võitnud valimisliidud leiavad, et edu tõi neile liitunud valdade esindajate koostöö.

foto
"Ringvaade" näitas, milliseks muutub Tallinna sadamapiirkond 2030. aastaks
Eile 20:51

Jüri Muttika uuris "Ringvaates" koos arhitektuuribüroo Zaha Hadid Architects direktoriga, milliseks kujuneb 2030. aastaks Tallinna sadamapiirkond. Muuhulgas plaanitakse sinna rajada köisraudtee ning uus elamurajoon.

foto
Ekspert: Eestis süüdistatakse liiga tihti ohvrit
Eile 19:22

Sotsiaalministeeriumi võrdsuspoliitika osakonna nõunik Kristiina Luht ütles hiljuti päevavalgele tulnud ahistamise ja kupeldamise skandaalide valguses "Ringvaates", et Eestis kiputakse liiga tihti ohvrit süüdistama.

foto
Riina ja Jelena hakkasid Skype'i teel üksteisele keelt õpetama
Eile 19:20

"Ringvaade" rääkis loo eesti keelt kõnelevast Riina Kütist ja vene keelt kõnelevast Jelena Naumovast, kes hakkasid Skype'i teel üksteisele keelt õpetama.

foto
Tallinna kunstihoones mõeldakse ühiskondlikult läbi kunsti
Eile 19:03

Tallinna kunstihoones kohtuvad kümme noort kunstnikku üle maailma, et mõelda ühiskondlikult läbi kunsti. Sel aastal on noored oma kunstifestivalil keskendunud maailmamajandusele ja majandusele nende endi maailmas.

foto
"Aktuaalne kaamera" käis Maarja Nuudi Brüsselis toimunud kontserdil
Eile 18:54

Maarja Nuut andis 19. oktoobril kontserdi Brüsselis mainekas kaunite kunstide keskuses BOZAR.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?