Uus!

Ballykissangel

Humoorikas BBC draamasari on ETV eetris alates 25. oktoobrist E-R kell 8.55, kordus kell 17.40.

Meie maailm

Dokfilmid vaesemate riikide elust alates 2. novembrist kolmapäeviti kell 22.40, kordus N pärastlõunal.

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Soovitame

foto
Pealtnägija
Täna 20:05

Segastel asjaoludel sündinud garantiikirjad, mis kunagine peasekretär Priit Toobal erakonna pikaajalisele kampaaniameistrile Paavo Pettaile andis, on katalüsaator, mis vallandasid Eesti suurima erakonna sisekriisi ja ähvardavad olla Edgar Savisaare kirstunael. Kui Savisaar kukub, võib see omakorda viia valitsuse vahetuseni.

foto
Foorum
Täna 21:40

Riigikogu alustab vaidlusi järgmise aasta eelarve üle ja opositsioon on ka seekord lubanud anda korraliku lahingu. Foorum küsib kui sisuline see kriitika on ja milliseid on kompromissikohad? Stuudios väitlevad Kadri Simson, Sven Sester, Remo Holsmer, Andres Herkel, Martin Helme ja Kalvi Kõva.

foto
Kriminaalsari Mammon, 6/6: Kohtupäev (Norra 2014)
Täna 22:40

Üks Peteri lähedastest tapetakse ja teine on eluohtlikult vigastatud ning Peter on mõlemas kuriteos kahtlustatavana üleriiklikult tagaotsitav. Usaldades ainult oma endist ülemust Mathiesenit, jätkab ta meeleheitlikult Andrease otsinguid, kuni leiab abi kõige ootamatumast kohast.

foto
Komöödiasari ENSV 1, 7/7: Igal majakal oma tuli (Eesti 2010)
Homme 20:35

Ühiskorteris käib kiirabi. Meri toob kapten Villemi taas randa. Paavo ja Pille on eriarvamustel. Villem tõdeb, et igal majakal on oma tuli.

foto
Kapital
Homme 21:40

Kas teie oleksite nõus maksma 700 eurot, et veeta tunnike Aafrika metsas koos gorilladega? 30 000 turisti on nõus sellise summa igal aastal välja käima. Samal ajal külastab Eestit aastas umbes 2000 linnuvaatlejat. Miks neid siia nii vähe tuleb?

foto
MI: Rahvusooper Estonia Moskvas
Homme 22:10

Rahvusooper Estonia käis Moskvas esitlemas ooperit ja balletti. Kuidas vaadati maailma kultuurimetropolis Eesti teatrikunsti, seda näitame otse sündmuste keskelt.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Vaata veelkord!

foto
Kirjandusministeerium
Eile 21:40

Jaan Unduski "Eesti kirjanike ilmavaatest" on karastav ja vaimu selgitav raamat, mille eesmärk pole mitte "algatada mõttevahetust", vaid asjad selgeks teha. Kirjandusminister Mart Juur kõneleb Unduskiga nii eesti kirjanikest kui ka nende ilmavaatest. Samal ajal, kui Juur ja Undusk juttu ajavad, lendavad rändlinnud lõunasse ning neile annab paar luuletust kaasa Leonora Palu.

Värsked videod! Vaata veel

Kolmapäeval ETV2-s

foto
Maailma kino Külmunud purskkaevude suvi (Gakhinuli shadrevnebis tselitsadi, Gruusia/Vene 2015)
Täna 21:35

R: Vano Burduli, O: Andrius Paulavicius, Nutsa Kukhianidze, Ia Sukhitashvili, Nato Murvanidze, Giorgi Nakašidze. Romantiline draama. Film lootusest ja pettumustest, reetmisest ning andestamisest, aga ennekõike armastusest.

Kolmapäeval Vikerraadios

foto
Ringhääling 90. Tantsukuningas valss
Täna 21:05

Ringhäälingu 90. aastapäeva eel kordame saadet "Tantsukuningas valss" kunagisest populaarsest sarjast "Stereoraadio tantsusaal".
Saatejuht oli Krista Kilvet, tantse õpetas Ants Tael ja saade oli esmakordselt eetris 40 aastat tagasi -- 13. novembril 1976.

Kuulake 26. oktoobril kell 21.05. Foto: Ants ja Malle Tael (erakogu)

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Kirjandusministeerium
Eile 21:40

Jaan Unduski "Eesti kirjanike ilmavaatest" on karastav ja vaimu selgitav raamat, mille eesmärk pole mitte "algatada mõttevahetust", vaid asjad selgeks teha. Kirjandusminister Mart Juur kõneleb Unduskiga nii eesti kirjanikest kui ka nende ilmavaatest. Samal ajal, kui Juur ja Undusk juttu ajavad, lendavad rändlinnud lõunasse ning neile annab paar luuletust kaasa Leonora Palu.

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Vabariigi kodanikud (29)
Eile 20:05

Lähisuhtevägivald on Eestis endiselt probleem ning paljuski seetõttu, et enamik juhtumeid jääb koduseinte ning osapoolte vaikimismüüri taha. Ometi reageerib ühiskond alati hukkamõistvalt, kui mõni selline juhtum ajakirjandusse jõuab. Kuidas siis teha nii, et ohvrid saaksid abi ja süüdlased mõjuva karistuse?

foto
Ringvaade
Eile 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Õnne 13 18 (Eesti 2010)
Eile 17:10

Suvelõpp 2010. Ei lähe oma riigi ja koguni suure maailma vapustused ning veidrused mööda ka Morna väikelinnast. Lainet haarab paanika ja isamaa-armastus - ta on kuulnud hirmsaid jutte, mis kõik juhtub siis, kui kroonilt eurole üle minnakse. Ta asub oma tarkuse tasandilt kiiresti tegutsema.

foto
Dokfilm Rahamehed (Big Men, Prantsuse/Inglise/USA 2013) (1)
Eile 13:55

Filmi autor Rachel Boyton on uurinud kuus aastat täitmatu uudishimuga nafta, raha ja inimeste vahelisi suhteid Lääne-Aafrikas. Selle tulemusena valmis poeetilise käsitlusega eepiline põnevik võitlusest maailma kõige hinnalisema loodusvara ümber, korporatsioonide ja valitsuste keerulistest suhetest, rahajahi mõjust ühiskonnale, korruptsioonist ning ahnusest ja lõpuks ka inimloomusest.

foto
Draamasari Ballykissangel 1, 1/6: Sisseelamisaeg (Inglise 1996)
Eile 08:55

1. osa. Isa Peter Clifford kolib Inglismaalt väikesesse Iiri külasse nimega Ballykissangel. Assumpta Fitzgerald, esimene kohalik, kellega ta kokku juhtub, annab mõista, et ta pole teretulnud. Sisseelamine läheb üle kivide ja kändude. Jõukas ärimees Brian Quigley paneb pahaks kahtlast nõu, mida isa Peter andis tema tütre peigmehele. Probleeme tekitab seegi, et Brian tellis kirikusse luksusliku kliimaseadme ja faksiaparaadiga pihitooli.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Ka kolmapäeval sajab hooti lörtsi ja vihma
Eile 21:54

Nädala teine pool sarnaneb tänasega - sajab nii vihma kui ka lörtsi.

foto
Treeneriga koostöö lõpetanud Jürgen Zopp jätab Austraalia lahtised vahele
Eile 21:52

Eesti meeste tennise esireket Jürgen Zopp lõpetas raskeks kujunenud hooaja ning loobus vähem kui aasta väldanud koostööst Hispaania treeneriga. Austraalia lahtised meistrivõistlused jaanuaris jätab Zopp vahele, hooaja ettevalmistusest suur osa on planeeritud Tais.

foto
Linnuvaatleja õpetas noortele, kuidas teha õigesti pesakasti
Eile 21:52

Tänavune aasta lind on teadupärast rasvatihane, kellele meeldib inimeste ehitatud kodus elada. Lahemaa rahvuspargis õpetatigi noortele pesakastide valmistamist ja seda, kuhu neid paigutada ja kuidas puhastada.

foto
Liiklusohutuse ekspert: noored teevad grupis riskantsemaid otsuseid (1)
Eile 21:23

Viimase kümne aasta jooksul on toimunud üheksa ühesõidukiõnnetust, kus on hukkunud kolm või enam noort inimest. Maanteeameti liiklusohutuse ekspert Alo Kirsimäe tõdeb, et noorte ohutunnetus vähenebki koos tegutsedes.

foto
Analüüs: Tallinna ühistranspordil auto ees veel olulist eelist pole
Eile 21:19

Tallinna ühistranspordi kasutajad vajavad senisest mugavamaid ümberistumisvõimalusi ning inimesed hakkavad bussi ja trammi oma autole eelistama alles siis, kui ühistranspordiga jõuab sihtkohta sama kiiresti kui autoga, selgus linnavalitsuse tellitud Tallinna liinivõrgu optimeerimise uuringust.

foto
"Ringvaade" uuris, mida teevad Elephants From Neptune´i liikmed väljaspool bändi
Eile 21:15

"Ringvaate" reporter Mai Palling käis uurimas, millega tegelevad rockbändi Elephants From Neptune liikmed siis, kui nad parajasti prooviruumis või laval ei ole.

foto
Kas ärimehed on nõus annetama raha, et teha korda presidendi reisdents
Eile 20:44

Üks kinnisavara ärimees tuli täna välja ideega, kus kutsutakse teisi ärimehi üles annetama raha, et teha korda presidendi reisdents. Kuna riigil on raskusi Rocca al Mares asuva maja renoveerimisega, mille esialgne eelarve on 5,4miljonit, on kinnisvaraärimees Tanel Tarum ise nõus panema 3000-5000 eurot. Ringvaade käis 2013 aastal vaatamas, mis olukorras kõnealulne residents tol hetkel oli

foto
Jüri Muttika õppis vana tehnikat taaskasutama
Eile 20:43

"Ringvaate" reporter Jüri Muttika käis tehnikaentusiasti Ervins Kampansi käest õppimas, kuidas vanad ja esmapilgul kasutud tehnikavidinad enda jaoks tööle panna.

foto
Peaprokurör lähisuhtevägivallast: kannatanu kaitse tuleb toimima saada
Eile 20:37

Kohtuotsus või -määrus ei pruugi vägivallatsejat hoida eemale tema ohvrist, seega tuleb kontrollimehhanismid senisest paremini tööle saada, märkis riigi peaprokurör Lavly Perling saates "Vabariigi kodanikud", kus sel korral oli luubi alla lähisuhtevägivald.

foto
"Ringvaates" esitleti nutikat hambaharja, mis tuvastab hambaauke
Eile 20:28

ETV saade ja Eesti suurim äriideede konkurss "Ajujaht" läheb vastu oma kümnendale hooajale. "Ringvaates" esitlesid oma ideed hambaarst Anneli Aleksius ja laseriekspert Dmitri Lanevski, kes pakuvad välja hambaharja, mis suudab tuvastada auke ja anda selle info edasi arstile.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?