Soovitame

foto
Elu lugu, 1/6: Esimesed sammud (Life Story, Inglise 2014)
Täna 18:40

1. jagu. Noor loom tuleb ilmale suurte lootuste ja tugeva elutahtega. Esimestel elupäevadel otsustab sageli juhus, kes jääb ellu ja kes mitte. Tuleb kiiresti õppida ja nuputada, kuidas võimalusi enda kasuks pöörata, enne kui omapäi välja minna.

foto
Islandi taluköök 4, 10/10 (Hiđ Blómlega Bύ, Island 2017)
Täna 19:30
Sarja neljanda hooaja viimases osas pakub Àrni prantsuspärast kana veinikastmes ning küpsetab krõbedaid Islandi lameleibu ja hõrgutavat angerja-pannipraadi.
foto
Lauluga maale 6: Rakvere
Täna 20:05

"Lauluga maale"- Rakvere. Lustlik koguperesaade "Lauluga maale" peab Rakvere linna 713. sünnipäeva järelpidu Rakvere Rahvapargis. Sellise väärika tähtpäeva puhul laulab koos Gerli Padari ja kohaliku rahvaga meie diiva Anne Veski. Jüri Aarma toob vaatajani selle kandi elu-olu ja ajalugu. Toimetajad: P.Jürman, R.Linna. Režissöör:S.Lukas. Produtsent:V.Sepp

foto
Draamasari Durrellid 1, 1/6 (The Durrells, Inglise 2016)
Täna 21:35

1. osas: Louisa Durrell võtab oma neli last, lahkub Inglismaalt ja otsustab alustada uut elu päikeselisel Korfu saarel. Rahamured on üle pea kasvanud. Kas perekond suudab ellu jääda ka selles taltsutamata paradiisis?

foto
Kriminaalsari Inspektor George Gently 5, 3/4: Kadunud laps (Inspector George Gently, Inglise 2012)
Täna 22:25
Keset päeva röövitakse oma kodust lapsendatud imik. Peagi selgub, et lastega kaubitsev lastekodu rikub mitmeid seadusi ja lapse kasuema on selle asutusega ka varem kokku puutunud.
foto
Unistuste aiad 3, 3/8 (Love Your Garden with Alan Titchmarsh, Inglise 2013)
Homme 12:30

Sel nädalal aitab Alan koos oma kolleegidega teha vaatamis- ja olemiskõlblikuks üht Lõuna-Londoni lohakile jäetud aeda, mille omanikuks on kroonilist artriiti põdev Carol Nwosu, kel on kaks last, kellest üks põeb sirprakulist aneemiat. Hoolimata kannatustest on Carol pühendunud sirprakulist aneemiat põdevate laste heategevusürituste korraldamisele ning komisjon on leidnud, et nende pere väärib abi. Tibatilluke aed muudetakse visuaalselt suuremaks diagonaaljoonte ja eri tasapindade abil.

EL eesistumise uudised Vaata veel

Sõnumid Vaata veel

Laupäeval ETV2-s

foto
Koori-Eurovisioon 2017 (Läti 2017)
Täna 21:05

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) poolt ellu kutsutud uus telekonkurss, Eurovisiooni lauluvõistlus kooridele ("Eurovision Choir of the Year") toimub 22.juulil Riia Arenal. Kooriliikumise kasvav populaarsus maailmas on tõendiks, et muusika keel on universaalne ja et kooris laulmine on sotsiaalne ja emotsionaalselt rikastav ühistegevus.

Laupäeval Vikerraadios

foto
Tähesadu. Parimad laulutekstid
Täna 12:05

Tähesaju saates räägimegi seekord tähtedest, veelgi täpsemalt - sõnadest.
Kuulame parimaid laulutekste parimate Eesti muusikute esituses ning naudime sõnade mõjuvõimu.

Stuudios on Risto Lehiste. Kuulake 22. juulil kell 12.05.

Uus hooaeg!

Eesti mäng

Meeleolukas telemäng E-N kohe pärast AK põhisaadet.

Taas eetris!

Durrellid

The Durrells, Inglise 2016. Südamlik Briti draamasari taas eetris alates 22. juulist laupäeviti kell 21.35,
kordus P õhtupoolikul.

Koduigatsus

A Place To Call Home, Austraalia 2013. Sarja on plaanis jätkata uuel telehooajal! Taas eetris alates 24. juulist E-N kell 22.05 ETV-s, kordus järgmisel hommikul kell 10.00 ETV2-s.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Suvel kell 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Pealtnägemiseni 6. septembril!

Ringvaade

Kohtumiseni 4. septembril!

Õnne 13

Kohtumiseni sügisel! Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Kohtumiseni 10. septembril!

Osoon

Kohtumiseni 4. septembril! Suvel näeb veelkord viimase hooaja saateid!

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Eesti lood 14, 7/12: Põrgu Indias (Eesti 2016)
Täna 11:35

Ema ootab poega koju. Poega, kellelt võeti segastel põhjustel vabadus India ookeani vetes ja kes ootab juba mitmendat aastat kohaliku kohtu otsust Lõuna-India vanglas, saatusekaaslasteks brittidest, ukrainlastest, hindudest ning kaasmaalastest meeskonnaliikmed. Kui pikaks kujuneb elu rängim võitlus mehel, kes eduka sõjalise tegevuse eest kaugetel maadel saanud presidendilt riigi kõrgeima teenetemärgi? Millal lõpeb põrgulikult piinav teadmatus, mis ühendab 35 meest ja nende lähedasi? On see kõik juhus või kellegi poolt seatud, korraldatud?

foto
Draamasari Õnne 13 24 (Eesti 2016)
Täna 09:35
Marel on Janele ja Almale nii häid uudiseid, et keegi ei suuda rahulikuks jääda. Krissu tahab paluda Jürkalt, et see Lainele tema saladusest midagi ei räägiks, aga Leili ei anna puhtalt pääsemisele eriti lootust. Oliver-Sten ja Margna püüavad tööjutte rääkida, kuid Tiinal on oma kasu mängus. Annemai külastab Anu ja beebit.
foto
Draamasari Õnne 13 24 (Eesti 2016)
Täna 09:05
Are ei suuda uskuda, millise jama Saara endale kokku keeras. Henry arvab, et Harry Ahven peaks hakkama spaa turundusega tegelema. Allan kavatseb hakata Lätist viina tooma ja Mare ei oska teda kuidagi keelata. Ivar Karineem ja Ardi peavad Morna linnaga kurje plaane, neile satub peale Georg.
foto
Üks koorilaul: Pariisi linnas Londonis
Täna 09:00
Veljo Tormise laulu "Pariisi linnas Londonis" esitab Noorte Segakoor Vox Populi ,teksti räägib näitleja Lauri Kaldoja
foto
Kirjad Inglile (Eesti 2011)
Eile 23:25

Film räägib aastaid tagasi Afganistani sõdima saadetud ja seal islamiusu omaks võtnud Jeremia Juunas Kirotajast (Tõnu Oja), kes kodumaale naastes seisab silmitsi teistlaadi sõjaga. Laokil Eesti väikelinnas jookseb rindejoon ida ja lääne kultuuri, meeste ning naiste, terve mõistuse ja hullumeelsuse vahel.

foto
Põnevussari Alpimaja 1, 5/5: Mitte Tallinnas (Eesti 2012)
Eile 22:25
Martin saab teada, et tema mõjutamiseks on röövitud keegi teine. Mees mõistab, et teda on reedetud ja ta alustab kahekordset mängu. Kõik, mida ta teab manipuleerimisest ja petmistest, peab ta nüüd panema kaalule tõe paljastamise huvides. Kell aga liigub halastamatult ja inimeste elud on ohus. Stsenarist Indrek Hargla. Peaosades Ivo Uukkivi, Kärt Tomingas, Raivo Rüütel, Jaanus Rohumaa jt. Režissöörid Gerda Kordemets ja Margus Sikk.
foto
Sport
Eile 21:25
foto
Täna õhtul...: Kukerpillid (ETV 2009)
Eile 20:00
Ansambel "Kukerpillid" on rühm teenekaid muusikuid, mitte niivõrd koosveedetud muljetavaldava aastanumbri pärast, vaid loendamatute laulude pärast, mis tänu neile üles nopitud ja uuele elule äratatud. Seetõttu on "Kukerpille" nimetatud ka eesti muusika rahvuslikuks aardeks. Nende kikermarju, kukerpalle ja laule loeb ühes saatepublikuga kokku saatejuht Vahur Kersna.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Fotod: ETV tütarlastekoor valmistub kooride Eurovisiooniks
Eile 18:38

Laupäeval astub ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimub Lätis. Enne võistlust tehakse neil hetkeil viimaseid proove.

foto
ERR.ee video | ETV tütarlastekoor startis Riiga: ärevus on sees
19.07.2017 10:20

Juba laupäeval astub ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimub Lätis. Teele asusid kooriliikmed juba täna, et enne võistlust veel viimaseid proove teha.

foto
Aarne Saluveer kooride Eurovisioonist: see on põnev hüpe ettepoole
18.07.2017 11:55

Lätis toimub esimene kooride Eurovisioon, kus Eestit on esindamas ETV tütarlastekoor Aarne Saluveeri juhtimisel. 

foto
TEST: Kas oled "Eesti mängu" uueks hooajaks valmis?
17.07.2017 11:10

Suvine mälumängusaade "Eesti mäng" alustab tänasest oma seitsmendat hooaega. Pane ennast testis proovile, kas vaim on uueks hooajaks valmis.

foto
Kooride Eurovisiooni korraldajad kutsuvad ühiselt hingama
12.07.2017 18:25

Järgmisel nädalal toimuva kooride Eurovisiooni raames toimub suur videoprojekt "Üheshingamine".

foto
EL-i siseministrid arutavad Tallinnas Itaalia põgenikekriisi lahendust
6.07.2017 7:49

Euroopa Liidu (EL) siseministrid arutavad neljapäeval ja reedel Tallinnas Itaaliat tabanud põgenikekriisi lahendamist. Euroopa Komisjon on esitanud kava, mis hõlmab abimeetmeid Itaaliale toimetulekuks sisserändajate vooga.

foto
Ukraina seisab Eurovisiooni korraldamise eest silmitsi suure trahviga
30.06.2017 16:15

Eurovisiooni lauluvõistluse juhid on määranud Ukrainale tänavuse konkursi korraldamise eest 200 000 euro suuruse trahvi.

foto
Galerii: Raekoja platsil avati järjekordne malevasuvi
26.06.2017 13:38

Esmaspäeval avati traditsioonilise malevlaste ja rühmajuhtide rongkäiguga läbi Tallinna vanalinna Eesti õpilasmaleva 2017. aasta malevasuvi.

foto
Näitleja Ülle Lichtfeldt on samuti Läsna-Loobu küla elanik
22.06.2017 13:39


Üle 15. aasta on Läsna-Loobu olnud kodukandiks ja Lääne-Virumaalt pärit Eesti ühele armastatumale naisnäitlejale, Ülle Lichtfeldile. Rääkisime temaga rahvamaja juures külakiigel istudes juttu sellest, mis ta siia tõi ja mis teda siin kandis hoiab. Ja muidugi tuli juttu ka teatritegemisest, mille poolest Läsna-Loobu rahvamaja kuulus on.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?