Vaata siia!

Victoria

Menukas Briti ajastudraama on ETV eetris alates 27. maist laupäeviti kell 21.35, kordus P õhtupoolikul.

Inspektor Banks

Sarja värskeim, 5. hooaeg on eetris alates 27. maist laupäeva õhtuti, kordus P lõunal.

Viimane tango Halifaxis

Auhinnatud Briti romantiline draamasari on taas eetris teisipäeva õhtuti, kordus N pärastlõunal.

Soovitame

foto
Komöödiasari Minu pere 3, 6/13 (My Family, Inglise 2002)
Täna 19:30
Ben saab kogemata peaosa näidendis, milles Susan rolli lootis saada. Lisaks sellele tuleb Benil hambavalust hoolimata pidada kõne hambaarstide konverentsil.
foto
Raudse eesriide jumalused, 4/6 (Eesti 2014)
Täna 20:00

Kui küsida, kes on kuulsaim eestlane kogu maailmas, siis võib variante olla mitu. Moskvas ja Venemaal kõlaks aga kilukarbisilueti ja Vana-Tallinna kõrval vastuseks alati Anne Veski! Blondi Rapla kaunitari meeletu kuulsusetee Nõukogude Liidus tipnes 1984. aastal, kui ta naasis rahvusvaheliselt Sopoti lauluvõistluselt suisa kahe peapreemiaga. Kuid Veski kõrval kinkis Maarjamaa suurele idablokile veel ühe blondi iluduse - Marju Läniku.

foto
Draamasari Kaardimaja 3, 3/13 (House of Cards, USA 2015)
Täna 21:40

Venemaa president Viktor Petrov külastab Valget Maja, et arutada USA vägede viimist Jordani orgu. Visiidi ajal flirdib Petrov Claire'iga. Läbirääkimistel Frankiga nõustub Petrov toetama USA ettepanekut tingimusel, et USA demonteerib oma õhukaitsesüsteemi Euroopas. Pärast järelemõtlemist president Underwood keeldub. Pressikonverentsil kinnitab ta, et USA saavutab rahu Lähis-Idas sõltumata Venemaa toetusest.

foto
Mängufilm Pariisi bravuuritar (Connasse, Princesse des coeurs, Prantsuse/Belgia 2014)
Täna 22:35

Komöödia. Kolmekümneaastane bravuurikas pariisitar Camilla (Camille Cottin) vallandatakse juba mitmendat korda töölt ja naine otsustab endaväärsete standardite järgi elama hakata - viimaks ometi. Camilla mõistab, et tema mured lahendaks abielu jõuka, kõrgklassi kuuluva härrasmehega.

foto
Dokfilm Meite kodo (Eesti 2016)
Homme 09:05

Film jälgib kolme 346 elanikuga Kihnu saarel elavat naist, kes annavad endast kõik, et mitte kaotada usku ning püüavad päästa oma kodusaart väljasuremisest.

foto
EELK juubelikongressi jumalateenistus Tartu Pauluse kirikus
Homme 10:00

Sel aastal möödub esimesest kirikukongressist, mis tõi kaasa suure muutuse meie kiriku korraldusse, 100 aastat. Esimesel kirikukongressil Tartus 31. mail ja 1. juunil 1917 sõnastati Eesti vaba rahvakiriku projekt.

Sõnumid Vaata veel

EV100 uudised Vaata veel

Uus!

Vaata veelkord!

foto
Ajujaht 2017, 8/8
Eile 21:40

"Ajujaht" on juba 10 aastat tõestanud, et mõte võib muuta maailma! Järjekordsed säravad meeskonnad ja nende ideed on teinud võimatu võimalikuks. Nad on viinud oma äriidee teostuseni vaid loetud kuudega. Kuid vaid üks saab olla parimatest parim! Selgub "Ajujaht 2017" võitja! Saatejuht Kristo Elias, režissöörid Krista Maajärv ja Märten Vaher, toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Bert Raudsep - diktor reedel, 26.05

Lõpetanud aastal 2004 EMTA. Aastatel 2004 - 2007 Tallinna Linnateatri näitleja. Aastatel 2011 - 2014 Endla teatri näitleja. Hetkel külalisnäitleja Endla teatris.

Reedel ETV2-s

foto
Kohtumine tundmatuga (Eesti 2005)
Täna 20:00

Alternatiivfantaasia kuuekümnendate lõpust Eesti Televisioonis ja ajast, mil jumalad oskasid inimeste keelt. Suhtepentagramm koosneb Valdo Pandist, Mati Tilbast, Tädi Ruthist ja Tipist ning Täpist. Osades Raivo E. Tamm, Tiit Sukk, Peeter Oja, Andrus Vaarik, Ülle Kaljuste, Maria Avdjuško jt. Stsenarist Urmas Vadi, režissöör Jaak Kilmi.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Muusikadokk Barbra Streisand. Ikooni sünd (Barbra Streisand- Becoming an Icon- 1942-1984, Prantsuse/Hollandi 2017)
Eile 22:40

24. aprillil 2017 sai 75-aastaseks Barbra Streisand - USA näitleja, laulja, filmiprodutsent ja lavastaja. Prantsuse režissööri Nicolas Maupied' dokumentaalfilm on portree tüdrukust, keda peetakse inetuks ja andetuks, kuid kellest tänu sihikindlusele, töökusele ning erakordsele häälele saab ajaloo kõige edukam naismeelelahutaja.

foto
Ajujaht 2017, 8/8
Eile 21:40

"Ajujaht" on juba 10 aastat tõestanud, et mõte võib muuta maailma! Järjekordsed säravad meeskonnad ja nende ideed on teinud võimatu võimalikuks. Nad on viinud oma äriidee teostuseni vaid loetud kuudega. Kuid vaid üks saab olla parimatest parim! Selgub "Ajujaht 2017" võitja! Saatejuht Kristo Elias, režissöörid Krista Maajärv ja Märten Vaher, toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Komöödiasari ENSV 3: Tollane allveelaev (ETV 2011)
Eile 20:30
Pauk tuleb Paavole otse seinakellast - seda tänu Atsi ja Aadu õilishingedele. Sirje otsib poja päästmiseks sm Võsalt abi. Voki õeluse saladus hakkab pisitasa kooruma. Ootamatult leiab Paavo end vee alt. Marja-Liisa on viimane rahvuskaaslane, kes soovib talle ilusaid unenägusid! Kuid... järgmised ööd on reeglina eelmistest targemad!
foto
Reisisaade ehh, uhhuduur 4, 2/10 (Eesti 2015)
Eile 20:00
Kuidas tappa kana? Mida söövad Abaya ja Chomo järve krokodillid? Kuidas maitseb õlu Keenia piirilinna vanglakõrtsus? Milline on põrgu bussiratastel? Miks on ekvaator verine? Uhhuduur on Aafrikas ja saab teada!
foto
Ringvaade (1)
Eile 18:55
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Õnne 13 22 (Eesti 2014)
Eile 17:10
Alma annab abivajajatele aina rohkem, nii et lõpuks peab hoopis Jane tulema teda ennast aitama. Are elukombed on Martini klassi lapsevanematele hambusse jäänud ja Georg otsustab konkreetse sammu astuda. Harry püüab Ahvenale mõistust pähe panna, aga see ei olegi nii lihtne. Laine jookseb jälle turul Jürkale otsa, kes heidab nalja naise valikute üle, aga esitab siis suure palve.
foto
Draamasari Paks boss 2, 1/13: Rong rongi järel (Der Dicke, Saksa 2007)
Eile 16:10
Ehrenberg esindab raudtee ääres elavaid mehi, kes rikkusid raudteesignaali. Kuigi seadust sai rikutud, suudab Ehrenberg tõestada, et raudtee on elanikke eksitanud ja mehed pääsevad kergema karistusega.
foto
Draamasari Doktor Martin 5, 5/8: Ära unusta mind (Doc Martin, Inglise 2011)
Eile 08:55
Konstaablile saabub ootamatult külla ta eksnaine, kes ei mäleta, et nad on lahutatud. Louisa ema ajab äri oma kunagise kallimaga. Verd kartval arstil on nüüd registraator, kes kardab süstlaid. Martini ja Louisa poeg saab endale lõpuks nime.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
"Ajujaht" 2017 finaali võitja väljakuulutamine
Eile 23:19

"Ajujaht" 2017 võitjaks osutus TempID!

foto
Reporter Muttika tutvus Iraagis sõdurite eluoluga
Eile 21:39

Samal ajal, kui Islamiriigi terroristid korraldavad Euroopas järjest julmemaid terroriakte, tegutseb viis Eesti kaitseväelast Iraagis, et aidata Iraagi armeel Islamiriigi vastu võidelda.

foto
8. juulil saab Pärnus kuulata maailmaorkestrit
Eile 21:34

Toimetaja Karmel Killandi käis vaatamas, mille poolest see nii eriline on.

foto
Limonaad, Merevaik ja Maiuspala on eestlaste südames püsinud aastakümneid
Eile 21:15

Kui paljud toiduartiklid tulevad ja lähevad, siis mõned on pugenud sügavale eestlaste südamesse.

foto
"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sattus ootamatult Kevadtormile
Eile 21:05

"Ringvaate" toimetaja Kajar Kase sai sel kevadel kutse Kevadtormile, mis tuli talle väikese üllatusena, kuna on reservis olnud juba aastast 1999, mil lõpetas keskkooli.

foto
Kanuti Gildi SAAL lõpetab hooaja kahe esietendusega
Eile 19:48

Kanuti Gildi SAAL lõpetab hooaja kahe, samal õhtul toimuva esietendusega. Etenduskunstnik Raho Aadla kehastub päikesejumal Ra-ks ning koreograaf Rene Köster uurib hüpermaskuliinsuse tekkemehhanisme.

foto
Estonias esietendub Carl Zelleri operett "Linnukaupleja"
Eile 19:36

Rahvusooper Estonias esietendub homme Carl Zelleri operett "Linnukaupleja".

foto
Kalevi staadioni saab 2019. aasta tantsupeoks värske ilme
Eile 19:32

Kalevi keskstaadion valmib kahes etapis 2019. aasta tantsupeoks. Arhitektuurivõistluse võitis arhitektuuribüroo Kontekst.

foto
Vormsil saab nautida Hiiu kandle päevi
Eile 19:24

Endine purjesportlane ja saate "Tantsud tähtedega" osaleja Johannes Ahun korraldab koos pärimusmuusiku Cathy Sommeriga Vormsil Hiiu kandle festivali.

foto
Rõõmsate laste festival kutsub jäätisepäevale
Eile 19:13

Rõõmsate laste festival toimub 22. juulil Pärnu rannapargis, kuid juba 3. juunil on kõik oodatud Pärnu linnaväljakule suurele jäätisepäevale

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?