Soovitame

foto
Komöödiasari Minu pere 4, 1/13 (My Family, Inglise 2001)
Täna 19:30
Beni ootavad töökohas muudatused - ametivend Roger alustab oma vastuvõtuga kõrvaltoas. Veel suuremad uuendused ootavad aga ees kodus, kus Susan tahab muuta maja hubasemaks Janey veel sündimata lapsele, kuid jääb torumeestega hätta. Nick vaimustub filmitööstusest, Michael vaimustub sõjaväest ja Roger vaimustub Abist esimesest silmapilgust...
foto
Draamasari Kaardimaja 3, 13/13 (House of Cards, USA 2015)
Täna 21:35

Franki ja Claire'i abielu jõuab kriisipunkti. Claire kutsub Tom Yatesi Valgesse Majja, et temaga rääkida. Doug Stamper sõidab Caracasesse, pinnib Gavinilt välja Racheli asukoha ja läheb teda otsima.

foto
Mängufilm Seneca päev (Seneca's Day, Leedu, Eesti, Läti 2016)
Täna 22:35

R: Kristijonas Vildžiūnas. R: Dainius Gavenonis, Marijus Mažūnas, Elžbieta Latėnaitė, Ina Marija Bartaitė, Mait Malmsten jt. Draama. Eesti-Läti-Leedu koostöös valminud draama keskendub inimese sisimale kohustusele hoida alal ideaale ja siiraid pürgimusi. Loo taustaks on meie lähiajalugu. 1989. aastal NSV Liidu lagunemise keerises asutavad Leedus kolm sõpra Seneca vennaskonna. Nende motoks saab sentents „Ela iga päeva nii, nagu see oleks viimane“.

foto
Loodusdokk Elu lugu, 5/6: Pulmamängud (Life Story, Suurbritannia 2014)
Homme 18:40

Surematus peibutab – jõuab kätte paarilise otsimise aeg. Selleks kasutatakse tantsu, värve, uhkeldamist, tähelepanu. Kuid paarilise endale võitmine keset pettust, vaenulikkust ja vägivalda nõuab julgust ning pühendumust.

foto
Eesti lipp ümber Islandi, 4/10 (Eesti 2014)
Homme 19:30
Eesti mehed on jõudnud väikesesse ja imearmsasse Siglufjördurisse. Seljataha jäävad suured turismimagnetid, Highland, üks surnud auto ja üks poolsurnud masin. Selgub, kui ohtliku autoga me tegelikult teel oleme olnud. Kohtume ookeanide valitsejaga. Kas kirglikud kalamehed saavad käe valgeks? Kuidas kulgeb eluke Eestist pärit Valmaril, kes on Islandil elanud juba 19 aastat. Sarja autor Lemo. Tootja Hüperborea Liikuvad Pildid/Tootmisguru OÜ.
foto
Lauluga maale 6: Viljandimaa
Homme 20:00

Selle suve viimane peatuspaik on Viljandimaal. Kokku saadakse Võhma linnas, kus parasjagu toimub valdade kihluspidu. Pidulistega koos laulavad saatejuht Gerli Padar ja külalisena "Trafficust" tuntud Silver Laas. Selle kandi põnevamaid paiku uudistab Jüri Aarma. Režissöör Sten Lukas, toimetajad Piret Jürman ja Reet Linna.

Sõnumid Vaata veel

Vaata veelkord! Arvamusfestival

EL eesistumise uudised Vaata veel

Tulekul!

Ülimenukas BBC draamasari!

Doktor Foster

Ülimenukas BBC draamasari alates 25. augustist reede õhtuti kell 21.35, kordus L õhtupoolikul.

Reedel ETV2-s

foto
Jalgpalli Premium liiga: Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond
Täna 19:25

Jalgpalli Premium Liiga 25. voorus kohtuvad liiga liider Tallinna FC Flora ja Paide Linnameeskond. Kohtumist kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Jan Harend, stuudiovestlust veab Kristjan Kalkun.

Reedel Vikerraadios

foto
Vikerhommik. Märt Treier
Täna 05:30

Samal ajal, kui Pärnu raudtee valmistub hingusele minema, astub Riisipere-Turba raudteelõik lähemale. Raha on eraldatud, ohutusalased kokkulepped sündimas. Aga AS Lääne Raudtee välja käidud unistus rongist, millega lapsed saavad 1. septembril 2018 kooli sõita, jääb seadusest tulenevate nõuete tõttu ilmselt väljumata. Kell 7.35 on külas Eesti Raudtee arendusdirektor Anvar Salomets.

Vaata siia!

Eesti mäng

Meeleolukas telemäng E-N kohe pärast AK põhisaadet.

Taas eetris!

Durrellid

The Durrells, Inglise 2016. Südamlik Briti draamasari taas eetris alates 22. juulist laupäeviti kell 21.35,
kordus P õhtupoolikul.

Koduigatsus

A Place To Call Home, Austraalia 2013. Sarja on plaanis jätkata uuel telehooajal! Taas eetris alates 24. juulist E-N kell 22.05 ETV-s, kordus järgmisel hommikul kell 10.00 ETV2-s.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Suvel kell 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Pealtnägemiseni 6. septembril!

Ringvaade

Kohtumiseni 4. septembril!

Õnne 13

Kohtumiseni sügisel! Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Kohtumiseni 10. septembril!

Osoon

Kohtumiseni 4. septembril! Suvel näeb veelkord viimase hooaja saateid!

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Aia elu: Kuumaasikapeenra loomine
Täna 07:35
Nõuandeid hobiaednikele koduaias tegutsemiseks annavad oma valdkonna asjatundjad. Saatelõigud on olnud eetris saadetes "Maahommik" ja "Sõida maale".
foto
Keelatud - Ruja
Eile 22:50

2016. aastal salvestas Rein Rannap koos Kristjan Kannukese ja rokkbändiga "Ruja" varased laulud. Tegemist oleks võinud olla Eesti esimese rokkalbumiga, kui "Rujal" oleks lubatud 70-ndate alguses salvestada ja selline plaat välja anda. Muusikalises dokumentaalfilmis põimuvad Rein Rannapi meenutused "Ruja" algusaastatest ja albumi salvestusprotsess stuudios.

foto
Draamasari Koduigatsus 2, 3/10: Lootustandev suudlus (A Place To Call Home, Austraalia 2014)
Eile 22:05
Sarah ja George’i kihluspeole tuleb ka tädi Peg, kellele Sarah tunnistab üles oma süngeimad saladused. Andrew tuleb Anna kätt paluma, ent leiab ta eest Ginoga. Carolyn taipab, et on Jamesile täiesti vale arsti soovitanud.
foto
Eesti mäng, 20/27
Eile 21:35

Täna selgub, kes on selle nädala võitja ja ühtlasi telemängu viies poolfinalist. Kas selleks on Laura Prits, Kalle Sepp või Anne Veski? Mängu juhib Gaute Kivistik. Režissöör Maire Radsin.

foto
Komöödiasari Riigimehed 2, 3/6: Korjemaa (Eesti 2013)
Eile 20:30
Uuel erakonnal on võimule tulekuks vaja eelkõige kahte asja - nime ja liikmeid. Ülejäänu on juba vormistamise küsimus!
foto
Arktikast Antarktikasse, 2/10: Alaska (Eesti 2012)
Eile 20:00
Alaska teejuhil on kaasas tõsine vintpüss. "See on Ameerika, siin on karud ja ka inimest peab kartma,“ annab ta meile teada." Kelgukoerad teevad põrgulikku lärmi. Alaskat avastavad Tiina Jokinen ja Peeter Vähi.
foto
LIVEstonia, 10/24 (Eesti 2017) (1)
Eile 19:05

LIVEstonia 10. osas külastame Eesti Islami Keskust, kus moslemid tähistavad ramadaani, samuti tutvume halal-toidu poega, mis avati hiljaaegu Tallinna kesklinnas. Meie saatekangelane aserbaidžaanlane Samir ja reporter Karina läbivad drooni juhtimise meistriklassi ja harjutavad eesti keele hääldust.

foto
Pehmed ja karvased 3 (Eesti 2004)
Eile 18:45
Mida uut kuulukse Kadriorus ja Toompea võimukoridorides? Käsikiri Urmas Lennuk. Osades: Piret Kalda, Anu Lamp, Tõnu Oja, Indrek Sammul, Taavi Teplenkov, Tiit Sukk. Režissöör Karin Nurm.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Vladislav Koržets: ma ei naera enam üldse, lihtsalt muigan
Eile 09:29

Saatejuht ja kirjanik Vladislav Koržets tõdes, et nali on inimesele ülimalt vajalik asi, kuid ei mäleta, mis teda viimati südamest naerma ajas.

foto
Uuring: miks "Rakett 69" võib olla nakkav
16.08.2017 15:14

Teaduslikku mõtteviisi populariseeriv saade „Rakett 69“ on toonud Eestisse mõisted raketipõlvkond, rakettlased, raketi-poiss jt. USAs tehtud värske uuring, mis küll ei analüüsinud seda saadet, ütleb, et teadus on nakkav, kui on teaduslikult nakatavad klassikaaslased.

foto
"Eesti mäng" püsib kõigutamatult teletabeli tipus
15.08.2017 16:27

Suvine "Eesti mäng" püsib juba neljandat nädalat teletabeli esikohal.

foto
"Suud puhtaks" eri: me kõik köndistame arutelukultuuri
11.08.2017 23:12

Ajakirjanikud, poliitikud ja lugejad-valijad peaks võtma rohkem vastutust selle eest, milline on meie avalik aruteluruum ja demokraatia tervis, märkis Indrek Treufeldt „Suud puhtaks“ Arvamusfestivali eridebatis. "Eestile oleks hea valgustatud demokraatia: ajakirjanikud, poliitikud ja rahvas tunneks rohkem vastutust, et ei plärtsuks ei devalveeriks sõnu ja lauseid."

foto
Anu Saagim tegi Indrek Taalmaale ETV eetris abieluettepaneku
10.08.2017 15:11

Kolmapäeva õhtul ETV eetrisse jõudnud "Eesti mäng" sai eriti lõbusa pöörde, kui Anu Saagim kaasmängijale Indrek Taalmaale abieluettepaneku tegi.

foto
"Eesti mäng" on endiselt vaadatuim saade
8.08.2017 16:17

ETV mälumäng "Eesti mäng" jätkab vaadatavuse tipus, tuues möödunud nädalal telerite ette 127 000 silmapaari.

foto
Fotod ja video: "Portugal" võitis Locarnos Esmapilgu auhinna
7.08.2017 11:48

Locarno filmifestivalil võitis Lauri Lagle veel pooleliolev film "Portugal" First Look auhinna, teatab Variety. Auhinnaks tööversioonile on 2018. aasta veebruaris esilinastuvale filmile 65 000 eurone auhind. Samas saavutas Monika Siimetsa "Seltsimees laps" Le Film Francais' eripreemia.

foto
Korrespondent Maria-Ann Rohemäe: ameeriklased ütlevad, et ma olen jahedavõitu
7.08.2017 8:28

Aasta alguses alustas tööd ERR-i uus Ameerika korrespondent Maria-Ann Rohemäe, kes sõitis suvepuhkuseks tagasi Eestisse.

foto
"Eesti mäng" jätkab teletabeli tipus
1.08.2017 13:20

ETV telemäng "Eesti mäng" juhib teist nädalat järjest teletabelit.

foto
Kleit hajutas tähelepanu: "Eesti mängu" võistleja kinkis assistendile villase vesti
28.07.2017 11:43

"Eesti mängu" võistleja, animaator ja "Vanamehe" multika autor Mikk Mägi kinkis saate assistendile Jaana Heeringsonile villase vesti, et naise napp kleit võistlejate tähelepanu ei hajutaks.