Soovitame

foto
Osoon
Täna 20:00

Igal aastal märtsikuu viimasel pühapäeval kogunevad Eestimaa erinevates linnades linnuvaatlejad, et loendada linnakeskkonnas elavaid linde ja teada saada, kes nad on. Linnadevahelisel liunnuvaatlusvõistlusel loendati tänavu üle Eesti 115 linnuliiki. Milline on selle aasta hülgekevad? Seda käis uurimas Sander Loite. Oma kodusest loodusest läheme Nicaragua troopikametsa, et näha mantel-möiraahve. Autorid Kristo Elias ja Sander Loite.

foto
Meie inimesed: Kaie
Täna 20:35

Kaie hakkab juba juunis planeerima oma sügisest graafikut kellaaja täpsusega. Ta peab plaanidesse mahutama töö erihoolekande tegevusjuhina, beebide võimlemise ja ujutamise, lambakasvatuse, õpingud ning palju muud. Tallinnas elades töötas Kaie medõena, aga kui kolis maale, tuli leida uus suund. Naine leidis neid mitu ning tänu enda pidevale koolitamisele on tema tööelu kirev ja vaheldusrikas. Autor-toimetaja Mari Tamm, montaažirežissöör Kertu Köösel, produtsent Hannela Lippus.

foto
Välisilma dokk Marine Le Pen võimu väraval (Marine Le Pen's Rise to Power, Prantsuse 2017)
Täna 22:15

Alates tähelepanuväärsest ilmumisest Prantsusmaa poliitikasse presidendivalimiste teises voorus 2002. aastal, on Marine Le Pen teinud läbi kiire tõusu. Nüüd on ta presidendiametile lähemal kui kunagi varem ja teeb kõik oma Rahvusrinde deemonliku maine parandamiseks. Kuid kas partei uue imago taga on siirus või populistlik oportunism? Millised on Marine Le Peni tõelised eesmärgid? Kas ta kaasvõitlejad oskavad seda öelda?

foto
Kirjandusministeerium
Homme 21:40
Eesti riigikirjanikest on palju juttu olnud, kuid Tartu linnal on eraldi linnakirjanik ja see on Kristiina Ehin, kes tuleb kirjandusminister Mart Juurele aru andma, kas linnakirjaniku põli on kerge või keeruline. Samuti teeb "Kirjandusministeerium" juttu "Teadusest kolme minutiga" ja Umberto Eco loomingust. Luuletustega esineb Aare Pilv. Kes loeb, see jõuab!
foto
Draamasari Durrellid 1, 6/6 (The Durrells, Inglise 2016)
Homme 22:10
Korful paistab kõik ilus ja perekond valmistub pidutsemiseks. Sven suudab perega sõbruneda, aga kas kõik on nii, nagu näib? Gerry kasvav loomaaed tekitab küsimusi loomade vangistuses hoidmise eetikast. Margot ahvatleb saare iludusvõistlus.
foto
Novaator
26.04.2017 20:45
"Novaator" toob igal nädalal vaatajateni ülevaate teadusest Eestis ja mujal maailmas. Igas saates vaatleme kaht teemat, millega tegelevad Eesti ülikoolide ja teadusasutuste teadlased. Välisuudistes saab näha põnevaid avastusi ja leiutisi mujal maailmas sündivast teadusest. Saate lõpus annavad teadlased aga vastuse televaataja küsimusele meid ümbritseva keskkonna ja igapäevaelu kohta. Saatejuht Marju Himma.

EV100 Pidu algab! Vaata veelkord! Vaata veel

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Looduse võimsad vaatemängud

Seasonal Wonderlands, Inglise 2016. Loodusdokk on eetris alates 8. aprillist laupäeviti kell 18.40, kordus P päeval.

Inspektor Banks

3. ja 4. hooaeg taas eetris alates 1. aprillist. Seejärel jõuab ekraanile värskeim, 5. hooaeg. Sari on eetris laupäeviti kell 22.35, kordus P lõunal.

Eurovisiooni lauluvõistlus

I poolfinaal 9. mail, II poolfinaal 11. mail, FINAAL L 13. mail

Vaata veelkord!

foto
Hommik Anuga (3)
Eile 10:00

Sel pühapäeval räägime linnuelu saladustest. Hannes Hanso ja Raivo Hein räägivad sellest, kuidas Põhja-Korea on võimalik. Lennart Merist on tehtud teatrilavastus. Saatejuht Anu Välba.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Haide Männamäe - diktor esmaspäeval, 24.04

Õppinud näitlemist Tallinna Ülikoolis ning teatrikoolis The Commedia School Kopenhaagenis. Töötanud teatris Varius, VAT teatris ja Vanalinnastuudios. Piip ja Tuut Mängumaja asutaja ja näitleja.

Esmaspäeval ETV2-s

foto
Kinoklassika Naljakas tüdruk (Funny Girl, USA 1968)
Täna 22:20

1960ndatel ennekõike lauljana staaristaatusesse tõusnud Barbra Streisandi võimas filmidebüüt hittmuusikalis “Naljakas tüdruk” tõi laulvale näitlejale teenitult Oscari ja tõstis noore naise hoobiga üheks maailma hinnatumaks meelelahutajaks. Filmi keskmes seisab möödunud sajandi esimesel poolel tegutsenud lavakoomiku Fanny Brice’i (Barbra Streisand) elu ja karjäär, kes kuulsas Ziegfeld Follies’ revüüteatris Broadwayl meelitab publikut kohale oma etteaimamatute ning pööraste lavashow’dega.

Esmaspäeval Vikerraadios

foto
Meediatund. Ajakirjanduse sõltumatusest ja mõjukusest sisuturunduse ja infokülluse ajal (6)
Täna 14:05

Juba mõnda aega on ajakirjanduses näha piiride hägustumist toimetuste loodud sisu ja kinnimakstud materjali vahel. Kuidas peaks reklaami ja sisuturundust ajakirjanduslikust loomingust eristama nii, et meediatarbija petta ei saaks ja ajakirjandus oma sõltumatust ei kaotaks?
Räägime ka ajakirjanduse mõjukusest. Uudiseid ja teemasid tuleb uksest ja aknast, pilt on kirju ja killustunud. Mida teha, et säilitada ajakirjanduse korrastavat rolli? Kuivõrd aitaks infouputuse ja kiiruse vastu uudistetootmise tempo mahavõtmine?

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Doktor Martin 2, 5/8: Alati mu mõtetes (Doc Martin, Inglise 2005)
Täna 08:55
Martinit süüdistatakse läbivaatusel olnud naise tapmises. Surnud naine oli tädi Joani naaber ja nüüd on Martin naabrite vahele vihavaenu külvanud.
foto
Terevisioon
Täna 06:55

Vaatame, millised on Prantsusmaa presidendivalimiste esimese vooru tulemused. Teeme ka moerevolutsiooni ja saame teada, millega üllatavad tänavused riigieksamid.

foto
Kriminaalsari Dicte 3, 4/10: Wagneri jälgedes 2 (Taani 2016)
Eile 22:05
Politsei tuleb paika, kus Dicte leidis Tina laiba. Kõik märgid viitavad, et tapja on Tina mees. Dicte tunneb, et tahab jälle reporterina töötada. Samal ajal tekivad kahtlused seoses Rootsi ajakirjaniku surmaga, kellega Bo koos pantvangis oli. Kas Bo varjab midagi?
foto
Hetk ajaloos: Eesti polk
Eile 22:00

Viibime hetkes 100 aastat tagasi. 1917. aasta revolutsioon on toonud Vene väkke anarhiat ja vähendanud võimekust sakslastele vastu panna. Paradoksaalsel moel loob see soodsa võimaluse alamleitnant Konrad Rotschildile, kel on võimalus asuda looma ainult eestlastest koosnevat polku. Autor Raimo Jõerand.

foto
Uue aja asjad: Raha ja pangad (Eesti 2006)
Eile 19:15

Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikus 1985-2005. Saade "Raha ja pangad" jutustab sellest, kuidas ühel päeval rublad otsa said. Peatselt tegid eestlased oma raha ja avasid seejärel iga kuu ühe uue panga, mis koliti üksteise järel uhketesse majadesse. Eestisse jõudsid pangaautomaadid, krediitkaardid ja kodulaenud. Teksti autor Juku-Kalle Raid, teksti loeb Juhan Ulfsak. Režissöör Anne Mäns, produtsent Olavi Paide. Tootja Ruut.

foto
Ajavaod: Ohvrid ja provokaatorid (ETV 2012)
Eile 18:40
Saksa soomuslaev “Schleswig-Holstein”, Poola allveelaev “Orzel” ja Nõukogude aurik “Metallist” - neil kolmel laeval oli saatusliku 1939. aasta septembris oma osa II maailmasõja alustamises ning Eesti ja teiste Balti riikide annekteerimises. Saate autor Mati Talvik, režissöör Indrek Kangur.
foto
Hommik Anuga (3)
Eile 10:00

Sel pühapäeval räägime linnuelu saladustest. Hannes Hanso ja Raivo Hein räägivad sellest, kuidas Põhja-Korea on võimalik. Lennart Merist on tehtud teatrilavastus. Saatejuht Anu Välba.

foto
Prillitoos (2)
Eile 09:05

Kohtume hinnatud tekstiilikunstniku Anu Rauga, kes valiti möödunud aasta lõpul Eesti Teaduste Akadeemia liikmeks. Olavi Pihlamägi räägib seekord Tarmo Pihlapi muusikuteest. Uudistame kõigi raskuste kiuste püsima jäänud Ruila külapoodi, mida peab eakas proua Elvira Allikmets koos tütre ja tütretütrega.

foto
Tähendamisi: Reformatsioon 500
Eile 09:00
Martin Luther: "Ainult Kristus lohutab sind kõhklustes ja ainult Temas leiad sa oma tegemistes rahu." Lutheri lause üle arutlevad Gunnar Kotiesen ja Joel Markus Antson.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Maailmaportaal

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Meedianurgas on külas Talvo Rüütelmaa ja Heidi Reinson
Täna 13:37

Tänast meedianurka külastasid Tallinna transpordiameti liikluskorralduse osakonna juhataja Talvo Rüütelmaa ja käitumisteaduste ekspert Heidi Reinson.

foto
Moerevolutsiooni päeva puhul tehti "Terevisioonis" vanadest riietest uued
Täna 12:44

Täna algab moerevolutsiooni nädal ja sel puhul näidati, kuidas saab vanu riideid Jaapani tehnikas parandada. Rahvusvaheline moerevolutsiooni nädal keskendub küsimusele “Kes minu riided tegi?”. Nädala jooksul toimuvad 90 riigis sündmused, mis nõuavad puhtamat, õiglasemat ja läbipaistvat moetööstust.

foto
"Veronast" valmis tantsuline puhkpilliversioon
Täna 12:21

Puhkpillikoosseis Brassical avaldas oma kolmanda video, milleks on tantsuversioon Eesti euroloost "Verona".

foto
Elina Hokkanen & Johannes Laas - "How I Feel About Love"
Täna 11:41

Elina Hokkanen ja Johannes Laas esinesid lauluga "How I Feel About Love".

foto
Erkki Bahovski kommenteerib Prantsusmaa presidendivalimisi
Täna 10:53

Prantsusmaal toimusid eile presidendivalimised. Kommentaari andis ajakirja Diplomaatia peatoimetaj Erkki Bahovski.

foto
Algab riigieksamite hooaeg
Täna 10:26

Algab riigieksamite hooaeg, täna tehakse eesti keele riigieksamit. Riigeksamitest rääkis HTM välishindamise osakonna juhataja Kristin Hollio.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?