Soovitame

foto
Eesti lipp ümber Kuuba, 8/10 (Eesti 2016)
Täna 20:00

Oma logiraamatus kirjutas Kolumbus selle koha kohta, et see on üks ilusamaid kohti maailmas, mida inimese silm on näinud. Seejärel asutas ta siia Kuuba esimese hispaanlaste pealinna ja hävitas mõne astakümne jooksul põliselanikud - tainod. See koht on Baracoa, kus sukeldume otsima viimast säilinud risti, mille vana Kolumbus ise maasse vajutas.

foto
Komöödiasari ENSV 3: Viru veri (ETV 2011)
Täna 20:30
Miilits õpib ära järelnoppimise imperialistide arvelt. Paavo kõige tähtsam „ihupikendus“ läheb hetkeks kaduma. Varaküps Pille sukeldub nõukogude noorte tegelikkusse. Igas äritehingus on vähemalt kaks osapoolt, kuid üks neist saab reeglina alati petta!
foto
Ajujaht 2017, 4/8
Täna 21:40

Seitse finalisti on selgunud ja võistlejad pannakse üha suurema pinge alla. Täna peab pilt rääkima rohkem kui tuhat sõna! Meeskondadel tuleb kõigest tunni ajaga mõelda välja oma tootele reklaamfoto ja see ka teostada. Fotosid hindab professionaalne žürii ja ühel meeskonnal on võimalik saada esimene boonusvõit, mis võib olla pilet superfinaali pääsemiseks. Saatejuht Kristo Elias, režissöör Märten Vaher, toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Muusikadokk Ella hääl (Pure Love - The Voice of Ella Fitzgerald, Saksa 2017)
Täna 22:10

Ella Fitzgeraldi hääl oli erakordne, sellele võrdset pole tänaseni leitud. Kolme oktaavi ulatuses näis laul tulevat pingutamata, oma 60-aastase karjääri jooksul eksis ta üliharva mõne noodiga. Ta valdas täiuslikult kõiki muusikastiile ja tema salvestised on olnud eeskujuks tervele lauljate põlvkonnale. Ella Fitzgeraldi hääle saladusest räägivad selles filmis nii teised lauljad, muusikud kui ka muusikakriitikud. Tutvume ka lauljatari eluga ja saame teada, mis kujundas tema ainulaadse esinemisstiili.

foto
Komöödiasari Minu pere 3, 2/13 (My Family, Inglise 2002)
Homme 19:30
Michaeli koolis toimub heategevuslik oksjon. Susan annetab Londoni ekskursiooni ja veenab Beni omalt poolt kinkima hambaarsti visiidi. Susan ostab oksjonilt vastuvõtu psühholoogi juurde ja sunnib ka Beni end avama.
foto
Estraadisangarid, 8/8
Homme 20:00

Eesti tuntud ja tunnustatud hitimeistreid Kustas Kikerpuud ja Uno Naissood ühendas suur armastus džässmuusika vastu ning aastakümnete pikkune panus meie muusikaõpetusse. Kui Naissood peetakse Eesti džässi isaks, siis Kikerpuud võib nimetada Maarjamaa esimeseks muusikaprodutsendiks. Just Kikerpuu loodud „Horoskoop” on olnud üks kõigi aegade vaadatuim telesaade Eestis. Dokumentaalsarja viimane osa jälgib kahe Eesti muusika suurkuju elu ja loometeed läbi igihaljate viiside kuni moodsate arranžeeringuteni välja. Autorid Roald Johannson ja Jaak Kilmi.

EV100 Pidu algab! Vaata veelkord! Vaata veel

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Inspektor Banks

3. ja 4. hooaeg taas eetris alates 1. aprillist. Seejärel jõuab ekraanile värskeim, 5. hooaeg. Sari on eetris laupäeviti kell 22.35, kordus P lõunal.

Eurovisiooni lauluvõistlus

I poolfinaal 9. mail, II poolfinaal 11. mail, FINAAL L 13. mail

Patagoonia - loodus ja inimesed

Wild Patagonia, Inglise 2015. Alates 29. aprillist laupäeviti kell 18.40, kordus P lõunal.

Vaata veelkord!

foto
Pealtnägija
Eile 20:00

Muinsuskaitse Selts andis Karuteene medali Tallinna linnaplaneerimise ametile, süüdistades neid kinnisvaraarendajate huvide soosimises. Kõige üllatavam on, et isegi ametnike hulgas leidub vilepuhujaid, kes väidavad sama. Milles täpselt juttu tuleb, selgub juba kolmapäeval kell 20.00 "Pealtnägijas".

Täna diktor! Vaata veel

foto
Piret Tatar - diktor neljapäeval, 27.04

Lõpetanud aastal 1997 Eesti Muusika Akadeemia laulu eriala. Töötanud Raadiokooris ja Rahvusooperis Estonia lauljana. Hetkel vabakutseline näitleja ja laulja.

Neljapäeval ETV2-s

foto
AegRuum Uus bioloogia, 3/3: Loodus poleks seda teinud (Bio 2.0, Prantsuse 2016)
Täna 20:00

Sünteetiline bioloogia teeb tänapäeval seda, mida loodus poleks iialgi teinud. Uute rakkude tootmine on muutunud võidujooksuks ülikoolide ja avantüristide vahel. FBI bioloogilise relva jälgimise üksused on valvel mitte üksnes turvalisuse seisukohast. Kas elu annab tõesti luua laiemas ulatuses, häirimata sealjuures maailma ökoloogiat?

Neljapäeval Vikerraadios

foto
Reporteritund. Metsanduspoliitika, Rail Baltic ja olukord sisepoliitikas (8)
Täna 14:05

Kas eelmiste valitsuste poolt kogutud raha kasutamist saab vältida, mida teha magustatud jookide maksuga ja kas valitsust saab kiita nn automaksust loobumise eest?
Metsanduspoliitikast, Rail Balticust ning olukorrast sisepoliitikas tuleb juttu saates, kus sõna saavad opositsioonierakondade esindajad. Stuudios on Külliki Kübarsepp Vabaerakonnast, Maris Lauri Reformierakonnast ning Raivo Põldaru EKRE-st.

Saatejuht on Mirko Ojakivi. Kuulake 27. aprillil kell 14.05 ja kordusena kell 19.05.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Ajujaht 2017, 4/8
Täna 21:40

Seitse finalisti on selgunud ja võistlejad pannakse üha suurema pinge alla. Täna peab pilt rääkima rohkem kui tuhat sõna! Meeskondadel tuleb kõigest tunni ajaga mõelda välja oma tootele reklaamfoto ja see ka teostada. Fotosid hindab professionaalne žürii ja ühel meeskonnal on võimalik saada esimene boonusvõit, mis võib olla pilet superfinaali pääsemiseks. Saatejuht Kristo Elias, režissöör Märten Vaher, toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
3 hitti: Hipster-pop (ETV 2015)
Täna 15:15

Kõlavad Noep "Move", Würffel "Dance, Dance" ja Avoid Dave "Fantasy". Saate panid kokku Mart Normet ja Eve-Ly Saluraid.

foto
Draamasari Doktor Martin 2, 8/8: Erotomaania (Doc Martin, Inglise 2005)
Täna 08:55
Doktor Martin soovitab apteekriproual loobuda pidevast kaelatoest, kuid peagi selgub, et see tugi polnud ilmaasjata. Marki läbivaatus teeb Martini murelikuks.
foto
Terevisioon (1)
Täna 06:55

Räägime, millega peaks arvestama ravimitega reisimisel. Teeme ka väga head kohvi ja sõidame tõukeratastega.

foto
Uhutud mõistus, 1/6: Masside lumm (ETV 2015) (1)
Eile 23:00

Me arvame, et suudame ise otsustada ja käituda oma tahtmist mööda. Ometi käituvad inimesed hulgakesi koos olles teisti kui üksi. Kas massipsühholoogia toimib ka kõrgtehnoloogilises ühiskonnas? Kas haritus aitab mõistuse uhtumist ära hoida? Autor Indrek Treufeldt, režissöör Rahel Selge.

foto
Suud puhtaks (46)
Eile 21:40

Rail Baltic on Eesti ühiskonnas kirgi kütnud juba aastaid. Otsustajate laudadele on jõudnud järjekordne tasuvusanalüüs. Enne veel, kui poliitikud otsustavad, kas semaforis põleb punane või roheline tuli, räägime meie suud puhtaks. Saatejuht Urmas Vaino.

foto
Novaator
Eile 20:45

Tallinna lauluväljakut hoiavad koos terastrossid, mille tervis on väga kehv. Aasta eest võtsid TTÜ teadlased need restaureerida ning nüüd saame näidata teadlaste kätetööd. Eesti ettevõtete juhtkondades on naisi vaid 14 protsenti, mis on alla Euroopa keskmise. EBSi ja Tartu Ülikooli teadlased avavad teemat ja toovad välja põhjused, miks naisjuhte nii vähe on. Vaataja küsib: kas taimedel esineb vähki? Saatejuht Marju Himma.

foto
Pealtnägija
Eile 20:00

Muinsuskaitse Selts andis Karuteene medali Tallinna linnaplaneerimise ametile, süüdistades neid kinnisvaraarendajate huvide soosimises. Kõige üllatavam on, et isegi ametnike hulgas leidub vilepuhujaid, kes väidavad sama. Milles täpselt juttu tuleb, selgub juba kolmapäeval kell 20.00 "Pealtnägijas".

foto
Ringvaade
Eile 18:55
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Julia Samoilova esineb Eurovisiooni toimumisajal Krimmis
Täna 15:25

Venemaa eurolaulik Julia Samoilova, keda Ukraina valitsus riiki esinema ei luba, astub üles Krimmis.

foto
Kuressaarest saab pühapäeval päikesepealinn
Täna 15:07

Sel pühapäeval saab Kuressaare omale päikesepealinna tiitli. Linna sünnipäevapidustustest rääkis lähemalt Kuressaare linnapea Madis Kallas.

foto
"Terevisioonis" tutvustati tõukerattasporti
Täna 14:47

Eesti Tõukerattaliidu president Aigar Nuuma ja Eesti Tõukerattaliidu juhatuse liige Andrus Järg tutvustasid televaatajatele tõukerattasporti.

foto
Antsud - "Laulud pulmades õpitud"
Täna 14:28

Antsud esitasid laulu "Laulud pulmades õpitud".

foto
Barista õpetab head kohvi valmistama
Täna 12:25

Barista Helger Aava näitas täna hommikul, kuidas maitsvat kohvi valmistada.

foto
Mida peab teadma ravimitega reisimisel?
Täna 11:55

Ravimiameti juhtivspetsialist Malle Tiidelepp jagas nõuandeid, mida peab järgima, kui reisile minnes ravimeid kaasa võtta.

foto
Antsud - "Liiri-lõõri"
Täna 11:24

Ansambel Antsud esitas laulu "Liiri-lõõri".

foto
Meediarubriigi külalisteks on Anna Piperal ja Ronnie Kongo
Täna 11:22

Tänast meedianurka külastasid Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo ja EAS e-Estonia Showroomi juht Anna Piperal.

foto
Räägime vanemaealistest vägivallaohvritest
Täna 11:13

Saatekülaliseks oli Tartu Naiste Tugi- ja Teabekeskuse juhataja Pille Tsopp

foto
"Pealtnägija": Pihl ja Ossinovski aerutasid maratonil õnneliku finišini
Eile 20:51

Kristjan Pihl värbas oma kaaslaseks minister Jevgeni Ossinovski, et osaleda Eesti pikimal, sajakilomeetrisel süstamaratonil. "Pealtnägija" eelmises saates nähtud ettevalmistus kujunes radikaalseks ning pälvis palju tähelepanu. Läinud laupäeval asus paatkond lõpuks starti.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?