Soovitame

foto
Dokfilm Unditund (Eesti 2015)
Täna 20:05

Üks kõige erakordsemaid nähtusi eesti kultuuriloos on kahtlemata kirjanik, lavastaja, publitsist, õppejõud ja seltskonnategelane Mati Unt. Dokumentaalfilm viib meid tagasi 60ndate ereda põlvkonna juurde, mil tekkisid uuenduslikud ideed nii kirjanduse- kui ka teatrimaailmas. Film avab kinolike vahenditega Mati Unti kui karismaatilist isiksust, fenomenaalset mõtlejat ja anarhistlikku vormiuuendajat, sisaldades temast seninägematuid kaadreid loomeprotsessis ning sõprade keskel.

foto
Eesti mäng, 22/27
Täna 21:35

Suvine mälumängusaade. Täna on vastamisi Vikerraadio toimetaja ja saatejuht Taavi Libe, Mesi Tare perenaine Peipsimaalt Herling Jürimäe ja seiklusspordiürituste korraldaja Sten-Eric Uibo. Saatejuht Gaute Kivistik, režissöör Maire Radsin.

foto
Draamasari Viimane tango Halifaxis 3, 4/6 (Last Tango in Halifax, Inglise 2014)
Täna 22:50
Caroline saab lähedaseks Kate'i emaga, otsides samas tuge ka enda emalt. Celial on taas põhjust Alani peale vihastada. Garyt vaevavad kahtlused seoses Gilliani ja Alaniga.
foto
Dokfilm Balti vabaduse tee (Läti 2014)
Homme 18:45

Balti riigid asusid ajaloolises arengus samale rajale juba iseseisvuse väljakuulutamisest alates. Sel teel on tähtsaim olnud koostöö, mille väljapaistvaim näide on Molotovi-Ribbentropi pakti vastane demonstratsioon 23. augustil 1989. aastal, kui ligi 2 miljonit osalejat moodustasid inimketi Tallinnast läbi Riia Vilniusse. Balti riigid on nüüd osa vabast Euroopast, koostöös ja konkurentsis, kõrvuti nii oma rõõmude kui ka muredega. Dokumentaalfilm Balti keti 25. aastapäevaks stuudios Terra Europa, režissöör Askolds Saulītis.

foto
Iseolemine, 9/10 (Eesti 2016)
Homme 20:00

16-aastaselt, peale kolme ajuoperatsiooni, sai Liina diagnoosi - epilepsia. Täna on Liina 23-aastane. Kuidas leida oma koht elus, kui sul on nii keeruline haigus? Saatejuht Margus Saar, toimetaja Christel Karits, produtsent Aarne Kraam.

foto
Eesti mäng, 23/27
Homme 21:35

Suvine mälumängusaade. Täna on teie ees Nukuteatri näitleja Lee Trei, teaduskeskuse AHHAA kommunikatsioonijuht Mathis Bogens ja ERR-i uudisteoportaali toimetaja Allan Rajavee. Saatejuht Gaute Kivistik, režissöör Maire Radsin.

Sõnumid Vaata veel

Vaata veelkord! Arvamusfestival

EL eesistumise uudised Vaata veel

Vaata siia!

Ülimenukas BBC draamasari!

Doktor Foster

Ülimenukas BBC draamasari alates 25. augustist reede õhtuti kell 21.35, kordus L õhtupoolikul.

Teisipäeval ETV2-s

foto
dokkaader Oodates augustit (Waiting for August, Belgia/Rumeenia 2014)
Täna 22:00

Režissöör Teodora Ana Mihai. Georgiana Halmac on filmis 15-aastane ja elab koos kuue noorema venna-õega väikeses Rumeenia linnakeses Bacaus. Laste ema Liliana töötab Torinos ja tuleb koju alles järgmise aasta augustis. Kuigi ta juhendab telefonitsi vanemat tütart Georgianat nooremaid kasvatama, igatsevad lapsed ikkagi ema tagasi. Film avastab, kui taibukad võivad väikesed inimesed olla vanemate puudumisel. Huvitav, kui palju on juba maailmas taolisi XXI sajandi virtuaalseid kooselusid?

Teisipäeval Vikerraadios

foto
Huvitaja. Logopeediline abi (1)
Täna 10:05

Millal peaks lapse kõneprobleemide korral pöörduma logopeedi juurde ning kuivõrd saab aidata ka täiskasvanuid, selgitavad logopeedilise teraapia keskuse Kõnekoda juhatuse liikmed ja logopeedid Helena Oselin ning Siiri Karm. ERRi teadusportaali Novaator terviseuudistest annab ülevaate Marju Himma.

Saatejuht on Meelis Süld. Kuula 22. augustil kell 10.05.

Vaata siia!

Eesti mäng

Meeleolukas telemäng E-N kohe pärast AK põhisaadet.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Suvel kell 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Pealtnägemiseni 6. septembril!

Ringvaade

Kohtumiseni 4. septembril!

Õnne 13

Kohtumiseni sügisel! Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Kohtumiseni 10. septembril!

Osoon

Kohtumiseni 4. septembril! Suvel näeb veelkord viimase hooaja saateid!

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Armastus Berliinis 1, 6/6: Päeva lõpp (Weissensee, Saksa 2010)
Täna 08:55
Falk esitab Dunjale ultimaatumi: enesetapukatse eest tunnistatakse naine teovõimetuks või ta hakkab Stasiga koostööd tegema. Falkile lubatakse edutamist, kui ta lisaks Dunja edukale värbamisele ka Julia ja Martini probleemi lahendab. Hans hoiatab Martinit, et poeg ei teeks sama viga, mis tema kunagi - loobub armastusest teiste inimeste ja olude survel.
foto
Maahommik (ETV 2016)
Täna 08:10
Räägime loomakasvatusest ja maal tegutsevatest ettevõtetest ning anname nippe kevadisteks aiatöödeks. Saadet juhib Rein Palosaar.
foto
Aia elu: Bataadi kasvatamine
Täna 07:35
Nõuandeid hobiaednikele koduaias tegutsemiseks annavad oma valdkonna asjatundjad. Saatelõigud on olnud eetris saadetes "Maahommik" ja "Sõida maale".
foto
Draamasari Koduigatsus 2, 4/10: Mida süda käsib (A Place To Call Home, Austraalia 2014)
Eile 22:05
Sarah’ nõudel minnakse Jamesile järele ja tuuakse ta Ash Parki paranema. Sarah taipab, et Regina kogub tema kohta andmeid, ja ta peab George’ile ise oma saladused üles tunnistama.
foto
Eesti mäng, 21/27 (1)
Eile 21:35

Suvine mälumängusaade. Täna astuvad üles juutuuberid Martti Hallik, Martins Lapins ja Merlin Kase. Saatejuht Gaute Kivistik, režissöör Maire Radsin.

foto
Dokfilm Malala: tüdruk paradiisist (Malala: a Girl from Paradise, Kanada 2014)
Eile 20:00

Kui Malala Yousafzai astus Talibanile vastu ja nõudis õigust haridusele, sai temast miljonitele maailma tüdrukutele lootuse sümbol. Tema samas rünnakus vigastada saanud sõbrad Shazia ja Kainat jäid edasi Pakistani Swati orgu politsei kaitse alla. Filmi autor Mohsin Abas sõitis neid külastama, et uurida naiste õiguste üha halvenevat olukorda.

foto
Hajameelselt abielus 2: Eesti NSV - 2007 2. osa (Eesti 2007)
Eile 19:35

Kas Raivol ja Vilvel õnnestub reisida Saksa Demokraatlikusse Vabariiki? Mida oskavad Sirli ja Peeter oma teenitud rahahunnikuga peale hakata? Kuidas saadakse jagu KGB-agendist Peetrist?

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Galerii ja videod: "Terevisiooni" uued näod on Heli Luik ja Martin Veisman
18.08.2017 11:21

Televisiooni sügishooaeg on ukse ees ning uuenduskuuri on läbi teinud hommikusaade "Terevisioon".

foto
Vladislav Koržets: ma ei naera enam üldse, lihtsalt muigan
17.08.2017 9:29

Saatejuht ja kirjanik Vladislav Koržets tõdes, et nali on inimesele ülimalt vajalik asi, kuid ei mäleta, mis teda viimati südamest naerma ajas.

foto
Uuring: miks "Rakett 69" võib olla nakkav
16.08.2017 15:14

Teaduslikku mõtteviisi populariseeriv saade „Rakett 69“ on toonud Eestisse mõisted raketipõlvkond, rakettlased, raketi-poiss jt. USAs tehtud värske uuring, mis küll ei analüüsinud seda saadet, ütleb, et teadus on nakkav, kui on teaduslikult nakatavad klassikaaslased.

foto
"Eesti mäng" püsib kõigutamatult teletabeli tipus
15.08.2017 16:27

Suvine "Eesti mäng" püsib juba neljandat nädalat teletabeli esikohal.

foto
"Suud puhtaks" eri: me kõik köndistame arutelukultuuri
11.08.2017 23:12

Ajakirjanikud, poliitikud ja lugejad-valijad peaks võtma rohkem vastutust selle eest, milline on meie avalik aruteluruum ja demokraatia tervis, märkis Indrek Treufeldt „Suud puhtaks“ Arvamusfestivali eridebatis. "Eestile oleks hea valgustatud demokraatia: ajakirjanikud, poliitikud ja rahvas tunneks rohkem vastutust, et ei plärtsuks ei devalveeriks sõnu ja lauseid."

foto
Haapsalus on käes Valge Daami aeg
11.08.2017 19:36

Täna keskpäeval alanud Valge Daami Aeg on Haapsalu kultuurisuve kõige tuntum festival

foto
Võru täitus noorte muusikutega
11.08.2017 19:35

Võrus algasid 22. Võru vaskpillipäevad ja 11. Aavo Otsa nimeline trompeti suveakadeemia.

foto
Anu Saagim tegi Indrek Taalmaale ETV eetris abieluettepaneku
10.08.2017 15:11

Kolmapäeva õhtul ETV eetrisse jõudnud "Eesti mäng" sai eriti lõbusa pöörde, kui Anu Saagim kaasmängijale Indrek Taalmaale abieluettepaneku tegi.

foto
"Eesti mäng" on endiselt vaadatuim saade
8.08.2017 16:17

ETV mälumäng "Eesti mäng" jätkab vaadatavuse tipus, tuues möödunud nädalal telerite ette 127 000 silmapaari.

foto
Fotod ja video: "Portugal" võitis Locarnos Esmapilgu auhinna
7.08.2017 11:48

Locarno filmifestivalil võitis Lauri Lagle veel pooleliolev film "Portugal" First Look auhinna, teatab Variety. Auhinnaks tööversioonile on 2018. aasta veebruaris esilinastuvale filmile 65 000 eurone auhind. Samas saavutas Monika Siimetsa "Seltsimees laps" Le Film Francais' eripreemia.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?