Vaata siia!

Victoria

Menukas Briti ajastudraama on ETV eetris alates 27. maist laupäeviti kell 21.35, kordus P õhtupoolikul.

Inspektor Banks

Sarja värskeim, 5. hooaeg on eetris alates 27. maist laupäeva õhtuti, kordus P lõunal.

Viimane tango Halifaxis

Auhinnatud Briti romantiline draamasari on taas eetris teisipäeva õhtuti, kordus N pärastlõunal.

Soovitame

foto
Foorum
Täna 20:00

Muudatused IRLi juhtkonnas on tekitanud põneva poliitilise olukorra ja juba parlamenti jõudnud maksupakett läheb ümbervaatamisele. Milline on võimuliidu tervis ja kas juttudel uutest koalitsioonidest on ka reaalset sisu? Stuudios väitlevad Kadri Simson, Hanno Pevkur, Helir-Valdor Seeder, Artur Talvik, Martin Helme ja Sven Mikser.

foto
Kirjandusministeerium
Täna 21:40

Kevadhooaja viimases "Kirjandusministeeriumis" vestlevad Viivi Luik ja Mart Juur kirjandusest, elust ning inimestest. Kirjanduse, elu ja inimeste kohta on mõndagi lisada Genkal ning Aleksander Suumani kohta on üht-teist öelda Leonhard Lapinil. Seoses läheneva lastekaitsepäevaga esineb muhedate lasteluuletustega Kalev K Vapper. Kes loeb, see jõuab!

foto
Draamasari Viimane tango Halifaxis 1, 3/6 (Last Tango in Halifax, Inglise 2012)
Täna 22:10

Celia ja Alan otsustavad ilmaliku laulatuse kasuks. Sobivat pulmapaika otsides satuvad nad Halifaxi lähedal asuvasse keskaegsesse lossi, kus neile saab osaks unustamatu elamus.

foto
Terevisioon
Homme 06:55

Räägime, kuidas läheb eesti keelel ja ühe uue riigi sünnist ka - nimelt tuuritab sügiseni Eestimaal ringi Laste Vabariik.

foto
Pealtnägija
Homme 20:00

Millised olid "Pealtnägija" kõige emotsionaalsemad hetked, suurimad hitid, säravamad tsitaadid ning eepilisemad apsud? Mis sai kangelastest ja antikangelastest edasi? Ning kuidas mõjutas "Pealtnägija" Eesti elu? See kõik selgub hooaja viimases saates kolmapäeval kell 20.00.

foto
Novaator
Homme 20:45

Suve hakul on paslik vaadata, kuidas mõjuvad muusikafestivalid meie kõrvadele. Tuleb välja, et vali muusika tekitab sarnase mõnutunde nagu alkoholitarbimine, kuid viib ühes selle tundega ka kõrvakuulmise. Teise teemana vaatame, millist kasu võiks Eesti teadus lõigata Euroopa kosmoseagentuuri liikmelisusest: milline tehnoloogia võiks meie teadlaste abiga jõuda kosmosesse ning millist tehnoloogiat võiks kosmoseuurimine tuua meie igapäevaellu. Vaatajaküsimuses saame vastuse, kas suurem on parem. Saatejuht Greete Palmiste.

Sõnumid Vaata veel

EV100 uudised Vaata veel

Uus!

Vaata veelkord!

foto
Välisilm (2)
Eile 21:40

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Astrid Kannel.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Enn Lillemets - diktor teisipäeval, 23.05

Lõpetanud aastal 1983 TÜ filoloogia ja aastal 1989 Jaan Toominga ja Ülo Vilimaa Vanemuise õppestuudio. Aastatel 1989–2000 Tartu Lasteteatris lavastaja ja näitleja. Hiljem tegutsenud vabakutselisena.

Teisipäeval ETV2-s

foto
Keskkonnakuu. Vaimude maa (Ghostland – the View of the Ju/’Hoansi, Saksa 2016)
Täna 22:05

Saksa dokumentalisti Simon Stadleri filmi "Vaimude maa" peategelased on Namiibia bušmanid ehk sanid, maailma vanimaks peetava Ju/'hoansi kultuuri esindajad. Neil ei lubata enam jahti pidada ja neil tuleb omaks võtta meie "tsiviliseeritud" eluviis. Esimest korda rändab rühm hõimu liikmeid läbi Kalahari kõrbe otse Euroopa südamesse. Nende kultuuri põnevast vaatlusest saab hoopis lääne elulaadi põnev vaatlus. Soojalt ja humoorikalt näidatakse meie tavasid ja harjumusi nende inimeste pilgu läbi, kel tuleb peagi loobuda oma miljoni aasta vanustest traditsioonidest.

Teisipäeval Vikerraadios

foto
Reporteritund. Kaua terror jätkub?
Täna 15:00

Manchesteris sai eilse terrorirünnaku tõttu surma vähemalt 22 inimest, Suurbritannias ja Euroopas on inimesed hirmul.
Mida teha terrorirünnakute vastu? Kas sellest keerisest on võimalik välja tulla?
Nendele küsimustele üritavad vastata välisminister Sven Mikser ja ajakirja "Diplomaatia" peatoimetaja Erkki Bahovski.

Saatejuht on Indrek Kiisler. Kuulake 23. mail kell 14.05.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Paks boss 1, 12/13: Au hind (Der Dicke, Saksa 2005)
Täna 16:10
Yasmini isa poes tapetakse noormees. Isa võtab süü omaks ja keeldub advokaadi teenetest. Ehrenbergis äratab see kahtlust. Ta ei loobu enne, kui tõde on päevavalgele tulnud.
foto
Aktuaalse kaamera erisaade Manchesteri terrorirünnakust
Täna 11:50

Aktuaalse kaamera erisaade Manchesteri terrorirünnakust. Suubritannia ühes suurimas kontserdi- ja spordihalli Manchester Arena juures sai esmaspäeva õhtul plahvatuses surma vähemalt 22 ja vigastada 59 inimest.

foto
Draamasari Doktor Martin 5, 3/8: Relvaga boheemlane (Doc Martin, Inglise 2011)
Täna 08:55
Martin ja Louisa on magamatusest kokku kukkumas. Tädi Ruth on hädas eriskummaliste naabritega, kes käivad vargil ja süüdistavad teineteist mürgitamises. Martinile saabub uus registraator, kes esmapilgul tundub salanarkomaanina.
foto
Terevisioon
Täna 06:55

Istutame maitsetaimed aknalauale ja räägime töötamise tulevikust. Kui mängu tulevad robotid, siis missuguseid valikuid tuleb teha poliitikas?

foto
Välisilma dokk Trumpi tee Valgesse Majja (Trump’s Road to the White House, USA 2017)
Eile 22:15

Donald Trumpi võit presidendivalimistel oli sedavõrd ootamatu, et jahmatas ka kandidaadi enda meeskonda. Poliitiliste ringkondade kulisside taga „valimatuks“ peetud Trump võitis üllatuslikult ühes osariigis teise järel. Hoolimata õnnetutest skandaalidest ja hulgast vigadest trotsisid miljonid valijad üldisi ootusi ja otsustasid teisiti. Seega pole film ainult uuest presidendist, vaid ka ameeriklastest, kes ta Valgesse Majja saatsid.

foto
Välisilm (2)
Eile 21:40

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Astrid Kannel.

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Meie inimesed: Grete
Eile 20:35

Grete lõpetas gümnaasiumi kuldmedaliga ja oleks võinud edasi õppida mistahes erialal. Olles palju aastaid käinud tsirkusestuudios, otsustas Grete, et ülikooli asemel tahab ta õppida hoopis õhuakrobaatikat. Ta läks õppima Soomes Lahtis asuvasse tsirkusekooli ja tänaseks on Gretest saanud diplomeeritud tsirkuseartist. Kuivõrd lihtne on tal olnud Eestisse tagasi pöördudes sel alal rakendust leida? Autor-toimetaja Mirjam Matiisen, montaažirežissöör Kertu Köösel, produtsent Hannela Lippus.

foto
Mina ka 2, 7/10: Muusika
Eile 20:30

Miks meile meeldib muusika ja kuidas muusika sünnib? Neile ja teistele keerulistele küsimustele teavad vastuseid lapsed. Režissöör Liis Mehine, toimetaja Kadri Tiisel.

foto
Osoon (ETV 2016)
Eile 20:00

Käisime suvel loodusemees Tiit Leitoga otsimas maakillukesi meres. Esimene saareretk viis kunagisele salaviinavedajate kohtumispaika Lõuna-Malusile. Loodusfotograaf Remo Savisaar õpetab suviseid looduspilte jäädvustama. Filmimees Ants Tammik jagab meiega oma kauneid looduselamusi. Autorid Kristo Elias, Sander Loite, Ants Tammik. Lood seob saateks Vladislav Koržets. Režissöör Mihkel Ulk, operaatorid Magnus Suitso, Madis Reimund ja Ants Tammik, helirežissöör Jüri Vaher, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
"Maahommik" külastas jaanalinnufarmi
Täna 15:14

"Maahommik" külastas Imaveres asuvat jaanalinnufarmi.

foto
Maitsetaimi saab aknalaual kasvatada aastaringselt
Täna 14:07

"Terevisioonil" oli külas maitsetaimede kasvataja Tiina Paasik.

foto
Psühholoog aitas välja mõelda Teomeetri vägivalda vähendavaid tegusid
Täna 13:58

Psühholoog ja perenõustaja Daniel Soomer aitas välja mõelda Teomeetri vägivalda vähendavaid tegusid. Uurime, millised praktilised teod vägivallaprobleemidele enim lahendust võiksid tuua.

foto
Krunks More - "Sa tead"
Täna 12:03

Krunks More esituses kõlas "Sa tead".

foto
Aivi Lintnermann ja Hannele Känd sirvivad ajalehti
Täna 11:30

Tänaseid päevateemasid kommenteerisid Rahvakultuuri Keskuse direktor Aivi Lintnermann ja NUKU teatri kommunikatsioonijuht Hannele Känd.

foto
Väljaränne Eestist on vähenenud
Täna 10:53

Tartu ülikooli professor, inimgeograaf Tiit Tammaru rääkis Eesti rände suundumustest ja rändepoliitika valikutest.

foto
Digimajanduse areng toob kaasa olulised muutused tööturul
Täna 10:30

Digimajanduse areng ja inimeste uued käitmumismallid toovad kaasa olulised muutused tööturu toimimises. Kuidas tekkinud olukorda lahendada, milline on uue aja töötamise uus reaalsus ja kuidas sellega kohaneda? Külas oli Euroopa Parlamendi saadik Kaja Kallas.

foto
Krunks More - "Anna aega"
Täna 10:12

Ansambel Krunks More esitas laulu "Anna aega".

foto
Mis saab Reidi teest?
Täna 10:10

Saates oli külas rühmituse "Merelinna kaitseks" liige Kristi Grišakov ja telefoniintervjuu andis Tallinna peaarhitekt Endrik Mänd.