Soovitame

foto
Kriminaalsari Inspektor Banks 4: Mis jääb meist maha? (DCI Banks, Inglise 2015)
Täna 22:35
Tühermaalt leitakse eesti tüdruku surnukeha. Selgub, et ta oli tulnud Londonisse otsima oma õde, kes on nüüd teadmata kadunud. Kahtlusaluste hulka kuuluvad endine vang ja tema autistist poeg ning ema ja poeg, kes peavad kõikmõeldavaid kahtlasi ärisid uimastitest kuni prostituutideni.
foto
Prillitoos
Homme 09:05

Jüri Kuuskemaa võtab meid vastu oma ajaloohõngulises kodus, kuid linnalegendide asemel tuleb juttu eelkõige temast endast. Alati stiilne Laine Randjärv avab oma aksessuaarilaeka ja jagab nõu, kuidas erinevatel viisidel kevadisi salle kanda.

foto
Hommik Anuga
Homme 10:00

Sel pühapäeval on saates külas Eurovisioonile sõitvad Laura ja Koit. Erakordselt andekad "Rakett 69" finalistid. Naised köögis laulavad ja räägivad aasta emast. Saatejuht Anu Välba.

foto
Kriminaalsari Hercule Poirot 13, 1/5: Elevandid mäletavad (Agatha Christie's Poirot, Inglise 2013)
Homme 19:30
Poirot kutsutakse uurima vana psühhiaatri surma, kes on tapetud ta enda kunagise jõhkra ravimeetodiga. Samal ajal on palutud Poirot' sõbral, krimikirjanik Ariadne Oliveril, uurida aastaid tagasi toimunud surmajuhtumit, kus abielupaari mõrv või enesetapp jäigi lahendamata. Poirot’ üllatuseks on need kaks juhtumit omavahel seotud.
foto
Kriminaalsari Dicte 3, 5/10: Kui vaim on haige 1 (Taani 2016)
Homme 22:05
Rose asub tööle psühhiaatriaosakonnas. Juba tema esimese vahetuse ajal sureb noor skisofreeniahaige naine, kes on voodi külge kinni seotud. Juhtumist häiritud Rose räägib sellest emale. Dicte otsustab asja lähemalt uurida ja tal tekib kahtlus, et tegemist on mõrvaga.
foto
Draamasari Doktor Martin 3, 2/7: Järgmisel hommikul (Doc Martin, Inglise 2006)
1.05.2017 8:55
Pauline sõidab paariks päevaks ära ja teda asendab Poppy, kes pakub kõigile patsientidele teed. Bert Large jätab torumeheameti ja hakkab pidama restorani, aga see töö osutub arvatust stressirohkemaks. Berti juures söömas käinud külaelanikud jäävad raskesti haigeks. Teismeline neiu, kes tahab olla rinnakam, palub doktor Martinilt abi.

EV100 uudised Vaata veel

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Inspektor Banks

3. ja 4. hooaeg taas eetris alates 1. aprillist. Seejärel jõuab ekraanile värskeim, 5. hooaeg. Sari on eetris laupäeviti kell 22.35, kordus P lõunal.

Eurovisiooni lauluvõistlus

I poolfinaal 9. mail, II poolfinaal 11. mail, FINAAL L 13. mail

Patagoonia - loodus ja inimesed

Wild Patagonia, Inglise 2015. Alates 29. aprillist laupäeviti kell 18.40, kordus P lõunal.

Vaata veelkord!

foto
Rakett 69
Eile 20:30

Hooaja eelviimasesse saatesse on alles jäänud kolm võistlejat ja vaid kaks ülesannet. Esimesena tuleb tasakaalustada konstruktsioon. Üks võistlejatest ei saa ülesandest üldse aru, teine aga lahendab ülesande mängleva kergusega ja pääseb otse finaali. Saate teises osas tuleb kahel finalistikandidaadil liigutada 2-tonnist autot edasi ühe auto pikkuse võrra, kasutades selleks 0,4 mm niiti. Rakett 69 VII hooaja lõppheitlusse pääseb võistleja, kes suudab ehitada toimiva plokisüsteemi ja autot edasi liigutada. Tootja Vesilind OÜ.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Inga Lunge - diktor laupäeval, 29.04

Lõpetanud aastal 2011 EMTA magistriõppe. Alates aastast 2010 mängib Eesti vaadatuimas telesarjas Pilvede all. Osaleb erinevates teatri- ja teleprojektides.

Laupäeval ETV2-s

foto
Kaks kamraadi ja kaval mäger (Two Buddies and a Badger, Norra 2015)* (1)
Täna 15:45

Ühel päeval satub meeleheitel noor daam vanasse raudteetunnelisse, kus elavad koos kaks parimat sõpra. Tüdruku isa on geniaalne teadlane, kelle on pantvangi võtnud jube kurikael, kes sunnib teda inimestest roboteid tegema. Kaks kamraadi ja tüdruk otsustavad minna koos kavala mägraga pöörasele päästemissioonile.

Laupäeval Vikerraadios

foto
Ööülikool. Mihhail Lotman "Fjodor Dostojevski elu ja looming"
Täna 22:10

Eetris on semiootiku ja kirjandusteadlase Mihhail Lotmani loeng "Fjodor Dostojevski elu ja looming".
Kuidas ja millist mõju avaldas Dostojevski elukäik tema loomingule?
Kes on inimene, mis elu ta siin ilmas elab?
See on põnev ja pöörane.
Kus on rahu kodukoht?

Toimetaja Tõnis Tootsen. Kuulake 29. aprillil kell 22.10.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Õnne 13 (subtiitritega) 24
Täna 20:30

Sonja on Mareki sihikule võtnud. Mare teeb Lainele ja Krissule veidra üllatuse. Sander-Eero ei saa ise ka aru, kui kindlalt Ardi teda ümber sõrme mässinud on. Priit läheb Allani juurde salaviinaäri paljastama.

foto
Euroopa laulud 2017, 5/6 (1)
Täna 20:05

Sarja viiendas saates tutvustame Eurovisioonil osalevaid Poola, Portugali, Rumeenia, Venemaa, San Marino, Serbia ja Sloveenia laule.

foto
Islandi taluköök 4, 1/8 (Hid Blómlega Bu, Islandi 2017)
Täna 19:35

Seekord valmib Arni taluköögis kodune täisterakaerahelbepuder rabarberi ja kardemoniga ning pošeeritud muna Hollandi kastmega.

foto
Loodusdokk Patagoonia - loodus ja inimesed, 1/3: Tuli ja jää (Wild Patagonia, Inglise 2015)
Täna 18:40

Kolmeosalise sarja esimeses osas süveneme puumade ja koolibrite varjatud elusse, laugleme koos kondoritega üle liustike ning uurime dinosaurusteaegset metsa. Uljad kajakisõitjad kihutavad raevukatest jugadest alla ja Patagoonia kauboid – gautšod – ajavad kokku metsikuid hobuseid.

foto
Draamasari Armastus Berliinis 2, 2/6: Tagasitulek (Weissensee, Saksa 2013)
Täna 13:40
Falk lubab Julia vanglast vabastada, kui Martin loovutab Romanile neeru. Dunja ei suuda olukorraga toime tulla ja langeb alkoholi küüsi. Martinil õnnestub lõpuks Juliaga kokku saada. Vera tutvub uute inimestega, kellest üks on kirikuõpetaja.
foto
LIVEstonia, 7/24
Täna 12:00

LIVEstonia seitsmendas osas tutvume salapärase Indiaga. Restoraniomanik Varun kohtub reporter Kadiga. Meid ootavad india road, Hatha jooga tund, ootamatu kohtumine astroloogiga ja sotsiaalne eksperiment, mille käigus saame teada, kuidas inimesed pargis reageerivad tasuta toidule.

foto
Maahommik
Täna 10:00

Sel nädalal sõidame külla tublidele ja ettevõtlikele inimestele ning pakume ideid, mida kodus ja aias ette võtta. Saatejuhid Mari Tamm ja Laura Kõrvits.

foto
Oma kodu, 3/6
Täna 09:30

Seekord oleme välja valinud kolm arhitektuuriajaloo seisukohalt olulist kortermaja. Uurime, kuidas on võimalik luua kodu kindlat stiili ja funktsiooni kandvasse majja. Alustame tsaariaegsest kasarmust, jõuame tüüpilisse Tallinna majja ning lõpuks kunagist diktaatorit Jossif Stalinit ja võõrriigi võimu ülistanud majja. Vaatame, kuidas neist iseloomuga majadest on saanud mõnusad ja ihaldatud elupaigad. Autorid Ene-Maris Tali ja Marika Kaasik, saatejuht Hannes Hermaküla, režissöör Andres Lepasaar.

foto
Üks koorilaul: Üles, üles, hellad vennad
Täna 09:00

Andres Lemba laulu "Üles, üles, hellad vennad" esitab Rahvusooper Estonia Poistekoor, teksti räägib helilooja Andres Lemba.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Vaata uuesti: "Oma kodu" otsis üles arhitektuuriajaloolised kortermajad
Täna 13:35

"Oma kodu" kevadhooaja kolmandas episoodis toodi televaatajate ette kolm arhitektuuriajaloo seisukohalt olulist kortermaja.

foto
Kuula: "Verona" itaaliakeelne versioon
Täna 10:02

Laura Põldvere ja Koit Toome esitlevad homses "Hommik Anuga" saates euroloo "Verona" itaaliakeelset versiooni.

foto
Kuula: "Verona" itaaliakeelne versioon
Täna 10:02

Laura Põldvere ja Koit Toome esitlevad homses "Hommik Anuga" saates euroloo "Verona" itaaliakeelset versiooni.

foto
"Ringvaade" avastas pneumobiilide maailma
Eile 21:10

Tartu tehnikatudengid annavad praegu viimast lihvi oma pneumobiilidele. Mis need on ja kuidas need ka sõidavad? "Ringvaade" käis uurimas.

foto
Rahvatantsijad esitlesid kaerajaani eri liike
Eile 20:58

Sel nädalavahetusel peetakse kuuendat korda traditsioonilise tantsu festivali Sabatants ja sel puhul olid "Ringvaate" stuudios rahvatantsijad oma kunsti näitamas.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?