Vaata siia!

Victoria

Menukas Briti ajastudraama on ETV eetris alates 27. maist laupäeviti kell 21.35, kordus P õhtupoolikul.

Inspektor Banks

Sarja värskeim, 5. hooaeg on eetris alates 27. maist laupäeva õhtuti, kordus P lõunal.

Viimane tango Halifaxis

Auhinnatud Briti romantiline draamasari on taas eetris teisipäeva õhtuti, kordus N pärastlõunal.

Soovitame

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Räägime Eesti kõige nõutumatest töökohtadest ja juttu tuleb ka nendest, kus keegi millegipärast töötada ei taha. Lisaks tutvustame teile Eesti kõige värskemat moodi ehk ERKI moeshow võidutööd.

foto
Draamasari Doktor Martin 5, 7/8: Kassid ja haid (Doc Martin, Inglise 2011)
Täna 08:55
Bert Large'i restoran on rahahädas, laenuhaid nõuavad võlga tagasi. Al varastab Ruthilt raha. Proua Dingle palub kõigilt annetusi, et pidada hulkuvate kasside varjupaika. Proua Tishelli käitumine doktor Martiniga läheb aina imelikumaks. Konstaabel Penhale pelgab laenuhaidega rinda pista ja tegeleb lõhutud autoaknaga.
foto
Pehmed ja karvased 1, 1/13 (Eesti 2002)
Täna 18:45

Nukulavastus pilab käpiknukkude, koomika ja groteski abiga ning tuntud prominentide arvel poliitilisi ja muidu ühiskondlikke jaburdusi. Käsikiri Toomas Kall, kunstnik ja lavastaja Hardi Volmer, muusika Ardo Ran Varres. Nukumeistrid: Tiiu Kirsipuu, Natalia Hein, Külli Jaama, Ene Mellov, Ants Mölder. Nukkudega mängivad näitlejad: Anu Lamp, Piret Kalda, Tõnu Oja, Tiit Sukk, Peeter Tammearu. Režissöör Karin Nurm, tegevprodutsent Jüri Jaanus, produtsent Raivo Suviste.

foto
Kuulsuste koda
Täna 19:10

Kas teie teate, miks kandis Mihkel Raud pikka aega kaabut või millise kitarriga on loodud kõik "Smilersi" hitid? Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum korjab kokku just selliseid Eesti levimuusika legendide asju ning mälestusi, et nendest kokku panna suur näitus nimega "Kuulsuste koda". "Ringvaade" on näituse valmimise juures ja esimeses erisaates kuuleme veel Riho Sibula, Tõnis Mägi, Raul Vaigla, Peeter Vähi, Marju Läniku ja Aivar Mäe muljeid. Saatejuht Karmel Killandi, arhiivitoimetaja Margit Ossipova, režissöör Hanna Shein-Meier.

foto
Meie inimesed: Merle
Täna 19:35

Päevatöö kõrvalt jagub otsiva hingega Merlel alati aega ja tähelepanu hädasolijale, olgu selleks siis kodutu kassipoeg või metsa eksinud seeneline. Vabatahtliku otsingurühma liikmena ragistab Merle koos kaaslastega võsas ja otsib kadunud inimesi. Naise kodus löövad aga nurru hüljatud kassid, kellele suure südamega Merle hoiukodu pakub. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.

foto
Välisilm (5)
Täna 21:35

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Tarmo Maiberg.

Sõnumid Vaata veel

EV100 uudised Vaata veel

Uus!

Vaata veelkord!

foto
Islandi taluköök 4, 5/8 (Hiđ Blómlega Bύ, Islandi 2017)
27.05.2017 19:35

Àrni õpetab tegema lambatartari, vinegretti ja aasiapärast röstitud otradest valmistatud teed.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Kersti Heinloo - diktor esmaspäeval, 29.05

Lõpetanud aastal 2000 Eesti Muusikaakadeemia Kõrgema Lavakunstikooli. Aastatel 2000–2005 Vanemuise teatri näitleja, aastatel 2005–2007 vabakutseline näitleja. Alates aastast 2007 Eesti Draamateatri näitleja.

Esmaspäeval ETV2-s

foto
Kinoklassika Granaatõunte värv (Sayat Nova, Vene/Armeenia 1969)
Täna 22:00

Gruusias armeenlaste peres sündinud ja peamiselt Ukrainas filme vändanud Sergei Paradžanov (“Unustatud esivanemate varjud”, “Ašik-kerib”) on kindlasti üks 20. sajandi filmikunsti suurkujusid, kelle teosed mõjusid kui poeesia ning olid oma ajast ees.

Esmaspäeval Vikerraadios

foto
Meediatund. ERR 10
Täna 14:05

1. juunil saab ERRi asutamisest kümme aastat. Kuidas on ERRi roll ja koht selle aja jooksul muutunud? Mida on ERR saavutanud, mille poole edasi püüelda? Stuudios on ametist lahkuv ERRi juhatuse esimees Margus Allikmaa.
Saate teises pooles räägime faktide esitamisest. Kas ajakirjanduses esitatakse meile fakte või hoopis tõlgendusi faktidest? Kuidas teha vahet sellel, mis on fakt ja mis on fakti ümber tekitatud uus asi, mis polegi fakt? Saates on ERRi saatejuht ja Tallinna Ülikooli teleajakirjanduse dotsent Indrek Treufeldt.

Saatejuht on Tarmu Tammerk.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Pealtnägemiseni 6. septembril!

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Kohtumiseni 10. septembril!

Osoon

Kohtumiseni 4. septembril! Suvel näeb veelkord viimase hooaja saateid!

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Kriminaalsari Dicte 3, 9/10: Iga inimene on saar 1 (Taani 2016)
Eile 22:05

Dicte kohtub oma poolõe Maj ja tema poja Lukasega. Tonni jätkab Nina ahistamist. Kuna Anne töö võtab endiselt kogu tema aja, saab Torstenil sellest lõpuks villand ja ta esitab ultimaatumi.

foto
Hetk ajaloos: Matus
Eile 22:00

Keset põnevat ja lootusrikast aega sureb pastor Villem Reiman – viimane ärkamisaja autoriteet. Jaan Tõnissoni seltskond võtab ette pika retke Tartust Kolga-Jaani, et talle viimast austust avaldada.

foto
Uue aja asjad: Õpilased ja õpetajad (Eesti 2006)
Eile 19:10

Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikus 1985-2005. Saade "Õpilased ja õpetajad" räägib sellest, kuidas koolivorm ära kadus, kuidas erakoolid tekkisid ning kuidas vene lapsed eesti keelt õppima sunniti. Teksti kirjutas Juku-Kalle Raid, loeb Juhan Ulfsak. Režissöör Hanna Šein, produtsent Olavi Paide. Tootja Ruut.

foto
Ajavaod: Raudteeriik Eesti (ETV 2012)
Eile 18:40
Eesti Vabariik sai raudtee päranduseks tsaarivõimu perioodist. Vabadussõda oli soomusrongide aeg, millele järgnes tööstuse areng ja reisimine. Raudteetammid ja -sillad said eesti maastiku osaks nagu ka pilkupüüdvad depood, veetornid ning jaamahooned. Saate autor Mati Talvik, režissöör Indrek Kangur.
foto
Hommik Anuga muusikavalik (ETV 2016)
Eile 10:05

Näete muusikalisi etteasteid saatest "Hommik Anuga". Üles astuvad Beyond Beyond, Birgit, Lauri Saatpalu, Tuberkuloited.

foto
Dokfilm Kadunud aegade elustaja Fredy Tomps (Eesti 2016)
Eile 09:05

Film annab põgusa ülevaate 88-aastase arhitekti-muinsuskaitsja elust ja tegevusest, mis on väldanud läbi mitme riigikorra. Valdav osa Fredy Tompsi aktiivsest ametniku- ja arhitektitööst jäi nõukogude perioodi, mil muinsuskaitse tegevus polnud riigis sugugi kõigile meeltmööda. Kõrge muinsuskaitseametniku mälestuste kaudu avaneb kinolinal toonane kontekst, nõukogude aja probleemid ja hirmud.

foto
Tähendamisi: Reformatsioon 500
Eile 09:00
"Üks kindel linn ja varjupaik on meie Jumal taevas, ta hoiab meid kui kilp ja mõõk, ta aitab kõiges vaevas." Martin Lutheri kuulsate lauluridade kohta jagavad oma mõtteid Matthias Burghardt ja Juko-Mart Kõlar.
foto
Kriminaalsari Inspektor Banks 5, 1/3: Põleda igas veretilgas (DCI Banks, Inglise 2016)
27.05.2017 22:45

Metsast, enesetapu teinud tüdruku pühamu juurest, leitakse laip. Kui Banks avastab seosed kuritegeliku maailma juhiga Steve Richardsiga, muutub talle kinnisideeks mees trellide taha pista. Ent kui järgmine ohver on Richardsi enda tütar, tuleb süüdlast mujalt otsida.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Maailmaportaal

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Märt Avandi meenutas kummikeksumängu
26.05.2017 20:01

10. juunil leiab Tallinnas Kadrioru pargis aset järjekordne heategevuslik Pardiralli. Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu esimees ja Pardiralli korraldaja Märt Avandi andis aru, kuidas ürituse korraldamine sujub ning mängis muu hulgas kummikeksu.

foto
"Ringvaade" esitles merepõhjast leitud müstilisi esemeid
26.05.2017 19:43

Lennusadamasse on jõudnud suur hulk vee alt avastatud seninägematuid esemeid, mille otstarvet teadlased ei oska kuidagi seletada. Jüri Muttika käis asja uurimas.

foto
Tiina Park: inimene peab endale selgeks tegema, mida ta reisilt tahab
26.05.2017 19:22

Tiina Park, kes on "Reisile minuga" saadet teinud kaheksa aastat, võitis saate eest Horvaatia turismiministeeriumi auhinna Kuldne Sulepea. Park naasis äsja auhinda vastu võtmast, et "Ringvaate" stuudios kogemusest pajatada.

foto
Greta Varts andis uued filmisoovitused
26.05.2017 16:45

"Terevisiooni" tuli külla filmikriitik Greta Varts, kes tõi esile, mida põnevat ka kinolinal neil päevil näidatakse.

foto
Helpificut kasutav Jakob võrdleb Helpificut Uberi ja Taxifyga
26.05.2017 14:41

Vaatame klippi Jakobist, kes võrdleb Helpificut Uberi ja Taxifyga.

foto
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid
26.05.2017 13:37

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

foto
Helen Adamson - "Right By Your Side"
26.05.2017 13:06

Helen Adamson esines looga "Right By Your Side".

foto
Donald Trump on oma ametiaja esimesel välisvisiitide tuuril
26.05.2017 12:45

USA president Donald Trump on oma ametiaja esimesel välisvisiitide tuuril. Kommenteeris Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse teadur Kalev Stoicescu.

foto
Helen Adamson - "Me ärkame"
26.05.2017 12:27

Helen Adamsoni esituses kõlas laul "Me ärkame".

foto
Kokkuvõtte päeva olulisematest teemadest teevad Lenno Uusküla ja Kaidor Kahar
26.05.2017 11:24

Päevateemadest tegid kokkuvõtte TÜ makroökonoomika dotsent Lenno Uusküla ja Eesti TOP 7 saatejuht Kaidor Kahar.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?