Soovitame

foto
Kotka lend. Üllar Saaremäe (ETV 2007)
Täna 20:00

Näitleja, lavastaja ja punkar... Eesti teatri parim meesnäitleja 2008. Rakvere Teatri peanäitejuht, Punklaulupeo idee autor ja lavastaja, 2009. aasta Vabariigi aastapäeva kontserdi lavastaja... Aasta Vabatahtlik 2009. Isa, poeg ja abikaasa. Olgugi, et Üllar Saaremäe ise ei rehkenda elu kalendri järgi ega aasta kaupa, jäi saate salvestamise aastasesse vahemikku ometi suur hulk väga erakordseid hetki - osalt Üllari enda, osalt elu poolt lavastatuid. Autor ja režissöör Gerda Kordemets, operaator Kristjan-Jaak Nuudi.

foto
Eesti mäng 7, 6/27 (Eesti 2017)
Täna 21:35

Suvine mälumängusaade. Täna veeretavad täringut noor lavastaja Peep Maasik, koorijuht ja muusikapedagoog Lydia Rahula ning ansambli Elephants from Neptune solist Robert Linna. Saatejuht Gaute Kivistik. Režissöör Maire Radsin.

foto
Draamasari Viimane tango Halifaxis 2, 6/6 (Last Tango in Halifax, Inglise 2013)
Täna 22:50
Caroline lubab Gilliani saladust hoida tingimusel, et Gillian hoiab Robbiest eemale. Eileeni sünniaastapäeval käivad Gillian ja Alan tema haual. Alani suureks üllatuseks saabub Ted. Mehed räägivad Robbiele, et tema ja Gillian on teineteisele loodud. Celia ja Muriel klaarivad oma suhteid. Pulmapäeval üllatab Alani kõne sugulasi ja sõpru. Hiljem tantsib Gillian Robbiega ja Kate ning Caroline suudlevad, tunnistades avalikult oma armastust. Järgmisel hommikul näib, et kõik on kellegi leidnud.
foto
Iseolemine, 5/10 (Eesti 2016)
Homme 20:00

Pärast ajus veresoone lõhkemist ei tundnud Silva oma lapsi ja oli kaotanud suure osa oma oskustest. Usk endasse tuli ootamatust suunast. Saatejuht Margus Saar, toimetaja Christel Karits, produtsent Aarne Kraam.

foto
Estraadisangarid, 5/8: Evald Vain (Eesti 2017)
Homme 20:30
Helilooja Evald Vainu laulud kuuluvad Eesti levimuusika klassikasse. Ometi on ta tänase põlvkonna jaoks pea tundmatu nimi. Ent samas peavad paljud asjatundjad tema loodud laulu "Ei kunagi" lausa üheks ilusaimaks ballaadiks läbi aegade. Kuidas see lugu sündis ja mis roll oli selles Evald Vainu abikaasal? "Estraadisangarid" jälgib aastatega unustusehõlma vajunud Evald Vainu armastuslaulu jõudmist taas punktvalgusesse. Autorid Roald Johannson ja Jaak Kilmi.
foto
Eesti mäng 7, 7/27 (Eesti 2017)
Homme 21:35

Suvine mälumängusaade. Täna on teie ees teadussaate “Rakett 69” saatejuht ja üks kohtunikest Aigar Vaigu, näitleja Mihkel Tikerpalu ning filmilavastaja ja Kinobussi pealik Mikk Rand. Gaute Kivistik. Režissöör Maire Radsin.

EL eesistumise uudised Vaata veel

Sõnumid Vaata veel

Uus hooaeg!

Eesti mäng

Meeleolukas telemäng E-N kohe pärast AK põhisaadet.

Taas eetris!

Durrellid

The Durrells, Inglise 2016. Südamlik Briti draamasari taas eetris alates 22. juulist laupäeviti kell 21.35,
kordus P õhtupoolikul.

Koduigatsus

A Place To Call Home, Austraalia 2013. Sarja on plaanis jätkata uuel telehooajal! Taas eetris alates 24. juulist E-N kell 22.05 ETV-s, kordus järgmisel hommikul kell 10.00 ETV2-s.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Suvel kell 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Pealtnägemiseni 6. septembril!

Ringvaade

Kohtumiseni 4. septembril!

Õnne 13

Kohtumiseni sügisel! Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Kohtumiseni 10. septembril!

Osoon

Kohtumiseni 4. septembril! Suvel näeb veelkord viimase hooaja saateid!

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Koduigatsus 1, 1/13: Kadunud tütar (A Place To Call Home, Austraalia 2013)
Eile 22:05

1. osas: Teel Austraaliasse palgatakse Sarah Adams põetama Elizabeth Bligh’d. Kui Sarah on päästnud Elizabethi pojapoja Jamesi elu, lubab ta enesetapukatsest vaikida. Ent kui Sarah tahab tulla Invernessi haiglasse tööle, paneb Elizabeth kogu mõjuvõimu mängu, et Sarah’t takistada.

foto
Eesti mäng 7, 5/27 (Eesti 2017)
Eile 21:35

Suvine mälumängusaade. Täna on vastamisi ansambli Väliharf lauljad ja pillimehed Marko Matvei ja Anto Siimson ning animaator Mikk Mägi. Saatejuht Gaute Kivistik. Režissöör Maire Radsin.

foto
Briti džihaadipruudid (Jihadi Brides (This World), Inglise 2015)
Eile 20:05

Ligi sadakond noort briti mosleminaist on sõitnud Süüriasse Islamiriigi teenistusse. Neid innustavad eneseotsingud, usuline kirg ja erinevaid meediakanaleid hõlmav osav propaganda. Nüüd tutvustavad ohvrite lähedased ja eksperdid ISIS-e keerulist värbamistaktikat, mis on saanud saatuslikuks paljudele peredele.

foto
Pehmed ja karvased 3 (Eesti 2003)
Eile 18:45
37. osa nukulavastusest "Pehmed ja karvased". Tegevus toimub Kadrioru lossis ja Tallinna tänavatel. Käsikiri Toomas Kall, lavastaja ja kunstnik Hardi Volmer, režissöör Karin Nurm.
foto
Draamasari Õnne 13 23 (Eesti 2015)
Eile 17:10
Margna õpetab Tiinale välismaa kombeid ja tahab tema korteris muudatusi teha. Ints ja Anu peavad Uuevarikul pühi. Annemai on lõpuks oma tahtmise saanud, aga ka Riks naudib seda, et saab taaskord pojaga koos aega veeta. Laine ja Krissu üllatavad Almat ja toovad talle nii hubast jõulumeeleolu kui ka paratamatut rivaalitsemist.
foto
Prillitoos (ETV 2017)
Eile 14:00
Emadepäeva puhul kohtume Carmen Mikiveriga, kellega räägime nii näitlemisest kui ka elust väljaspool teatrit. Hobikokk Triin Rink Jensen valmistab oma lapsepõlvelemmikut Charlotte kooki ja et see ikka täpselt õige saaks, tuleb Triinule kööki appi tema vanaema Laine. Psühholoog Anneli Salk räägib sellest, kuidas hoida häid suhteid oma lapselastega. Saatejuht Reet Linna.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Aarne Saluveer kooride Eurovisioonist: konkurents oli tihe
23.07.2017 19:24

Laupäeval toimus Riias esimene kooride Eurovisiooni lauluvõistlus. Konkursi võitis Sloveenia koor Carmen Manet. Eestit esindanud ETV tütarlastekoori juht Aarne Saluveer jagas "Vikerhommikus" värskeid muljeid konkursist.

foto
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia
22.07.2017 14:21

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

foto
Fotod: ETV tütarlastekoor valmistub kooride Eurovisiooniks
21.07.2017 18:38

Laupäeval astub ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimub Lätis. Enne võistlust tehakse neil hetkeil viimaseid proove.

foto
ERR.ee video | ETV tütarlastekoor startis Riiga: ärevus on sees
19.07.2017 10:20

Juba laupäeval astub ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimub Lätis. Teele asusid kooriliikmed juba täna, et enne võistlust veel viimaseid proove teha.

foto
Aarne Saluveer kooride Eurovisioonist: see on põnev hüpe ettepoole
18.07.2017 11:55

Lätis toimub esimene kooride Eurovisioon, kus Eestit on esindamas ETV tütarlastekoor Aarne Saluveeri juhtimisel. 

foto
TEST: Kas oled "Eesti mängu" uueks hooajaks valmis?
17.07.2017 11:10

Suvine mälumängusaade "Eesti mäng" alustab tänasest oma seitsmendat hooaega. Pane ennast testis proovile, kas vaim on uueks hooajaks valmis.

foto
Kooride Eurovisiooni korraldajad kutsuvad ühiselt hingama
12.07.2017 18:25

Järgmisel nädalal toimuva kooride Eurovisiooni raames toimub suur videoprojekt "Üheshingamine".

foto
EL-i siseministrid arutavad Tallinnas Itaalia põgenikekriisi lahendust
6.07.2017 7:49

Euroopa Liidu (EL) siseministrid arutavad neljapäeval ja reedel Tallinnas Itaaliat tabanud põgenikekriisi lahendamist. Euroopa Komisjon on esitanud kava, mis hõlmab abimeetmeid Itaaliale toimetulekuks sisserändajate vooga.

foto
Ukraina seisab Eurovisiooni korraldamise eest silmitsi suure trahviga
30.06.2017 16:15

Eurovisiooni lauluvõistluse juhid on määranud Ukrainale tänavuse konkursi korraldamise eest 200 000 euro suuruse trahvi.

foto
Galerii: Raekoja platsil avati järjekordne malevasuvi
26.06.2017 13:38

Esmaspäeval avati traditsioonilise malevlaste ja rühmajuhtide rongkäiguga läbi Tallinna vanalinna Eesti õpilasmaleva 2017. aasta malevasuvi.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?