Vaata siia!

Öine administraator

The Night Manager, Inglise/USA 2016. Kriminaalsari on eetris alates 17. märtsist reede õhtuti kell 21.40, kordus E hilisõhtul.

Durrellid

The Durrells, Inglise 2016. Südamlik Briti draamasari on ETV eetris alates 14. märtsist teisipäeviti kell 22.10, kordus N õhtupoolikul.

Estraadisangarid

Reedeti kell 20.00, kordus E pärastlõunal.

Soovitame

foto
Komöödiasari Minu pere 2, 10/13 (My Family, Inglise 2003)
Täna 19:30
Susan püüab Rogeri ja Abi armastusele kaasa aidata. Nick leiab uue töö katsealusena osaledes meditsiinilistel katsetustel. Ben võtab luuletunde.
foto
Estraadisangarid, 3/8
Täna 20:00

Valter Ojakääru rolli on meie estraadimuusika ajaloos võimatu üle hinnata. Tema loomingust on eestlaste südameisse jõudnud kümneid igikestvaid laule. “Õhtu rannal”, “Tihemetsa Tiina” ja “Oma laulu ei leia ma üles”, on kindlasti nende hulgas. Aga lisaks heliloomingule on vahest tähtsamgi papa Valteri roll Eesti muusikaajaloo kirjapanekul ja populariseerimisel! Autorid Roald Johannson ja Jaak Kilmi.

foto
Rakett 69
Täna 20:30

Alles on kuldne seitsmik, kel tuleb omavahel ära jagada Teadusteatri teemad. Selleks peab 5. korruselt alla lennutama klaasi nii, et see terveks jääks ja vastavalt pingereale teemad ära jagama. Kõige viletsama tulemuse teinud võistleja saab veelkord võistelda, vastasteks kaks kohtunike poolt saatesse tagasi kutsutud mängijat. Lõppmängus valmistavad trio liikmed võtme, mis avaks luku. Vaid üks saab teadusteatrisse edasi. Tootja Vesilind OÜ.

foto
Kriminaalsari Öine administraator 1, 2/8 (The Night Manager, Inglise/USA 2016)
Täna 21:40

Valitsuse korruptsiooniga võitlemise osakond tahab, et maskeeritud agent imbuks Roperi kaaskonda. Burr värbab Pine'i ja saadab ta Devonisse. Roper juhib oma globaalset äri. Luksuslik ja rahulik elu puruneb.

foto
Mängufilm Mandariinid (Tangerines, Eesti/Gruusia 2013)
Täna 22:25

Filmi tegevus toimub 1992. aastal Abhaasias, kus abhaasid sõdivad selleks, et Gruusiast lahku lüüa. Sõja kartuses tühjaks jäänud külas satuvad kohaliku eestlase majja vastasleeride haavatud võitlejad. Majaperemees püüab kahe tulise džigiti vastastikust verejanu rahustades leida vastust küsimusele: kas kusagil on keegi, kes tõepoolest sellest sõjast võidab?

foto
Pulmapilt (Eesti 1980)
Täna 23:50

Tööpealkirja "Tulnukas" all valminud "Pulmapilt" on vist ainus eestlase poolt tehtud film, mis pretendeerib tõsiseltvõetava tulnukafilmi tiitlile pärast Kromanovi "Hukkunud Alpinisti hotelli" (1979). Filmi keskne tegelane on Rein Areni mängitud Ants, kes veedab üksinduses vanadusepäevi kindla elurütmi järgi. Ühel päeval leiab ta maja kõrvalt Tulnuka. Tulnukmees (Lembit Ulfsak) on ajarändur ja otsib teed tagasi oma aega. Temaga suheldes saab Antsule selgeks, et senisel ajamõistel pole mingit tähendust Suure Kõiksuse ees.

Sõnumid Vaata veel

Eesti lood: vaata filme veebist juba täna! Eesti lood

Vaata veelkord!

foto
Eesti lipp ümber Kuuba, 3/10 (Eesti 2016)
Eile 20:00
Kulgeme Vinaleses mööda maaalust jõge, hammustame toorest kohvi ja imetleme Kuuba kõige inetumat vaatamisväärsust. Sealt edasi liigume läbi troopilise vihma mõnesaja kilomeetri kaugusele kurikuulsa Sigade lahe äärde. Uudistame uunikume ja kallistame kuuba krokodilli. Teeme profülaktikat Jalopenost 10 kuni 35 korda teravama habanero tšilliga. Tutvume ka sealse põllumajandusega. Tootja Tootmisguru OÜ.

Vaata siia! Vaata veel

foto
ERRi telekanalid mälestavad näitleja Lembit Ulfsakit

ERRi telekanalid mälestavad meie hulgast lahkunud Lembit Ulfsakit ning annavad eetrisse teemaprogrammid.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Elina Purde - diktor reedel, 24.03

Aastal 2008 lõpetas EMTA lavakunstikooli. Osaleb erinevates tele- ja teatriprojektides.

Reedel ETV2-s

foto
Teatriõhtu Avameelsete kõneluste õhtu (ETV 1976)
Täna 21:35

Tegelaste omavaheliste suhete arenemine, konflikt ja selle lahendus on seotud teadusliku eksperimendiga. Autor Oleg Sossin, tõlkija Terje Põder, lavastaja Gunnar Kilgas. Osades Mikk Mikiver, Hilja Varem, Aksel Orav, Karl Kalkun, Elle Kull, Silvia Laidla ja Mati Klooren.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Isa Brown 5, 5/15: Lucia käsi (Father Brown, Inglise 2017)
Täna 08:55
Kemblefordi asub elama kurikuulus naiskirjanik, kes on lubanud järgmises romaanis paljastada oma romaanide lesbilise kallima prototüübi. Peagi kiputakse kirjaniku elu kallale ja isa Brown asub otsima salapärast Lulut.
foto
Muusikadokk Tšaikovski toimik: helilooja pihtimused (The Tchaikovsky Files: Confessions of a Composer, Saksa 2015)
Eile 22:35

Meeleheide, õndsus, kahetsus, trots... Võttes aluseks Tšaikovski kirjad ja päevikumärkmed, on film keskendunud ühele teemale – helilooja seksuaalsele orientatsioonile 19. sajandi keerulistes oludes ning selle väljendumisele psüühikas ja loomingus. Tšaikovski meeleseisundid, sõnad ja muusika on tõlgitud tänapäeva visuaalsesse keelde.

foto
MI: Alternatiivid muusikas ja looduses
Eile 22:10

Veebruari lõpus sündis dirigent Olari Eltsi juhatusel terve kontsert alternatiivsest energiast, mida otsiti muusikast ja inimese suhtest loodusega. Kuidas leida paremaid võimalusi keskkonna hoidmiseks ja teistmoodi kunstiks? Kohal on heliloojad, interpreedid ja dj-d.

foto
Kapital (1)
Eile 21:40

Õnnetus ei hüüa tulles! Aga kuni see õnnetus sind ennast ei taba, on see sinu jaoks vaid laialt levinud vanasõna. Miks tasub kindlustada oma kodu, sõidukit, ettevõtte vara ja lemmiklooma?

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Komöödiasari ENSV 10, 10/12: Back in the U.S S.R
Eile 20:30

Kadunud poeg jõuab koju. Rahaasjad kisuvad segaseks. Abi tuleb sealt, kus oodatagi ei oska. Uued ajad, moodsad mõtted. Loll saab kirikus ka peksa, rääkimata baarist.

foto
Eesti lipp ümber Kuuba, 3/10 (Eesti 2016)
Eile 20:00
Kulgeme Vinaleses mööda maaalust jõge, hammustame toorest kohvi ja imetleme Kuuba kõige inetumat vaatamisväärsust. Sealt edasi liigume läbi troopilise vihma mõnesaja kilomeetri kaugusele kurikuulsa Sigade lahe äärde. Uudistame uunikume ja kallistame kuuba krokodilli. Teeme profülaktikat Jalopenost 10 kuni 35 korda teravama habanero tšilliga. Tutvume ka sealse põllumajandusega. Tootja Tootmisguru OÜ.
foto
Draamasari Õnne 13 20 (Eesti 2013)
Eile 17:10
Ursula on taas Mornas ja kuigi ta väidab Ukule, et kõik on "korras nagu norras", aimab isasüda ka sõnade taha. Tiina ajab Margnaga oma asju, kuid nagu elus ikka, on rootsi mehel raske eesti naisega sammu pidada. Saara ja Priidu suhteid varjutab pealtnäha mehe töö, mis koju kaasa kipub tulema, kuid äkki on seal taga veel midagi? Uuevarikul pole Ülol headest ideedest kunagi puudu, neid kipub ta lahkelt jagama perepoeg Intsuga.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Maailmaportaal

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Duo Telluur - "Tuba hakkab tuksuma"
Täna 11:51

Duo Telluuri esituses kõlas "Tuba hakkab tuksuma".

foto
Kodutütred tähistavad oma 85. sünnipäeva suure kontserdiga
Täna 11:14

25. märtsil toimub Estonia kontserdisaalis suur kontsert, millega Kodutütred tähistavad oma organisatsiooni 85. aastapäeva.

foto
Kodutütarde koor - "Kodutütarde laul"
Täna 10:59

Kodutütarde koor esitas "Kodutütarde laulu".

foto
Ants Vill ja Rauno Stüff kommenteerivad päevalehti
Täna 10:43

Linnalehe vastutav toimetaja Ants Vill ja Apollo kino juht Rauno Stüff kommenteerisid tänaseid päevalehti.

foto
Tippkokk Andrei Lesment jättis karjääri Londonis: suutsin rikkuda tervise
Täna 10:25

Lennuka karjääriga tippkokk Andrei Lesment jättis silmipimestava karjääri Londonis ning naasis Eestisse.

foto
Miks on vaja muuta kehtivat teatrite rahastamise mudelit?
Täna 10:13

Kultuuriministeeriumi teatrinõunik Katre Väli ja Sõltumatu Tantsu Lava juht Triinu Aron rääkisid, miks on vaja muuta praegu kehtivat teatrite rahastamise mudelit.

foto
Duo Telluur - "Vivace Molto ja Melodico"
Täna 10:11

Duo Telluuri esituses kõlas "Vivace Molto ja Melodico".

foto
Tanel Ingi: kuidas märgata olematut maailma ja seda mitte lõhkuda?
Eile 22:48

"OP-is" rääkis näitleja Tanel Ingi loo enda saami päritolu sõbrast, kellega nad kord kalale läksid.

foto
Video: Müncheni loomaaia jääkarupoeg sai nimeks Quintana
Eile 21:39

Kaks nädalat tagasi suri ootmatult Berliini loomaaia külastajate suur lemmik jääkarupoeg Fritz kõigest nelja kuu vanusena. Nüüd on Saksa karusõprade pilgud pööratud Müncheni poole.

foto
Selgusid "Ringvaate" Terasmikrofoni nominendid
Eile 21:29

Juba neljandat aastat annab "Ringvaate" toimetus välja Terasmikrofoni preemia näitlejale, kes on andnud saates kõige meeleolukamaid intervjuusid.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?