Uus!

Ballykissangel

Humoorikas BBC draamasari on ETV eetris alates 25. oktoobrist E-R kell 8.55, kordus kell 17.40.

Meie maailm

Dokfilmid vaesemate riikide elust alates 2. novembrist kolmapäeviti kell 22.40, kordus N pärastlõunal.

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Soovitame

foto
Pealtnägija
Täna 20:05

Segastel asjaoludel sündinud garantiikirjad, mis kunagine peasekretär Priit Toobal erakonna pikaajalisele kampaaniameistrile Paavo Pettaile andis, on katalüsaator, mis vallandasid Eesti suurima erakonna sisekriisi ja ähvardavad olla Edgar Savisaare kirstunael. Kui Savisaar kukub, võib see omakorda viia valitsuse vahetuseni.

foto
Foorum
Täna 21:40

Riigikogu alustab vaidlusi järgmise aasta eelarve üle ja opositsioon on ka seekord lubanud anda korraliku lahingu. Foorum küsib kui sisuline see kriitika on ja milliseid on kompromissikohad? Stuudios väitlevad Kadri Simson, Sven Sester, Remo Holsmer, Andres Herkel, Martin Helme ja Kalvi Kõva.

foto
Kriminaalsari Mammon, 6/6: Kohtupäev (Norra 2014)
Täna 22:40

Üks Peteri lähedastest tapetakse ja teine on eluohtlikult vigastatud ning Peter on mõlemas kuriteos kahtlustatavana üleriiklikult tagaotsitav. Usaldades ainult oma endist ülemust Mathiesenit, jätkab ta meeleheitlikult Andrease otsinguid, kuni leiab abi kõige ootamatumast kohast.

foto
Komöödiasari ENSV 1, 7/7: Igal majakal oma tuli (Eesti 2010)
Homme 20:35

Ühiskorteris käib kiirabi. Meri toob kapten Villemi taas randa. Paavo ja Pille on eriarvamustel. Villem tõdeb, et igal majakal on oma tuli.

foto
Kapital
Homme 21:40

Kas teie oleksite nõus maksma 700 eurot, et veeta tunnike Aafrika metsas koos gorilladega? 30 000 turisti on nõus sellise summa igal aastal välja käima. Samal ajal külastab Eestit aastas umbes 2000 linnuvaatlejat. Miks neid siia nii vähe tuleb?

foto
MI: Rahvusooper Estonia Moskvas
Homme 22:10

Rahvusooper Estonia käis Moskvas esitlemas ooperit ja balletti. Kuidas vaadati maailma kultuurimetropolis Eesti teatrikunsti, seda näitame otse sündmuste keskelt.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

foto
Eesti Laul 2017 lugude esitamiseks on jäänud nädal

Eesti suurim muusikakonkurss Eesti Laul tuleb taas ja täpselt üks nädal on jäänud tänavuste võistluslugude esitamiseks. Tähtaeg kukub 1. novembril 2016 kell 15.00.

Värsked videod! Vaata veel

Kolmapäeval ETV2-s

foto
Maailma kino Külmunud purskkaevude suvi (Gakhinuli shadrevnebis tselitsadi, Gruusia/Vene 2015)
Täna 21:35

R: Vano Burduli, O: Andrius Paulavicius, Nutsa Kukhianidze, Ia Sukhitashvili, Nato Murvanidze, Giorgi Nakašidze. Romantiline draama. Film lootusest ja pettumustest, reetmisest ning andestamisest, aga ennekõike armastusest.

Kolmapäeval Vikerraadios

foto
Ringhääling 90. Tantsukuningas valss
Täna 21:05

Ringhäälingu 90. aastapäeva eel kordame saadet "Tantsukuningas valss" kunagisest populaarsest sarjast "Stereoraadio tantsusaal".
Saatejuht oli Krista Kilvet, tantse õpetas Ants Tael ja saade oli esmakordselt eetris 40 aastat tagasi -- 13. novembril 1976.

Kuulake 26. oktoobril kell 21.05. Foto: Ants ja Malle Tael (erakogu)

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Õnne 13 18 (Eesti 2010)
Täna 17:10

Kristjan otsib kodulinna tänavailt mõnda targemat meest, kellega nõu pidada. Ta kohtab mesinik Jaaku. Linnamees too küll pole, aga arukas nägu on tal peas.… Vanemkonstaabel Priit Torim tabab poisikese võõrast aiast õunu varastamas. Selle operatsiooni ajal leiab aset tema ja lapsevankriga jalutava Ursula kohtumine. Oma vibutalus redutavat Allanit külastab Ülo. Ja nagu selle külamehe puhul sageli juhtub, lõpeb jutuajamine seegi kord natuke imelikult. Igatahes Allani tuju on tükiks ajaks rikutud.

foto
Draamasari Ballykissangel 1, 2/6: Armastuse pärast (Inglise 1996)
Täna 08:55

Brian Quigley tahab ehitada Assumpta väljale puhkemajad. Haagismajas elav perekond häirib teda. Isa Clifford astub pere kaitseks välja. Kohalik jalgpallimatš osutub enneolematult tähtsaks. Isa Clifford teeb panuse meeskonnale, kes on 20 aastat järjest kaotanud. Ootamatult tuleb tal endal väravasse asuda. Ballykissangelisse saabub veetlev naine isa Cliffordi minevikust. Levivad kuulujutud ja isa Clifford peab aru andma.

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Katrin Viirpalu ja Urmas Vaino aitavad teil alustada päeva. Värsked uudised, olulised jututeemad, hea Eesti muusika ja algava päeva ilmateade kõik ühes kohas koos.

foto
Kirjandusministeerium
Eile 21:40

Jaan Unduski "Eesti kirjanike ilmavaatest" on karastav ja vaimu selgitav raamat, mille eesmärk pole mitte "algatada mõttevahetust", vaid asjad selgeks teha. Kirjandusminister Mart Juur kõneleb Unduskiga nii eesti kirjanikest kui ka nende ilmavaatest. Samal ajal, kui Juur ja Undusk juttu ajavad, lendavad rändlinnud lõunasse ning neile annab paar luuletust kaasa Leonora Palu.

foto
Vabariigi kodanikud (42)
Eile 20:05

Lähisuhtevägivald on Eestis endiselt probleem ning paljuski seetõttu, et enamik juhtumeid jääb koduseinte ning osapoolte vaikimismüüri taha. Ometi reageerib ühiskond alati hukkamõistvalt, kui mõni selline juhtum ajakirjandusse jõuab. Kuidas siis teha nii, et ohvrid saaksid abi ja süüdlased mõjuva karistuse?

foto
Ringvaade (1)
Eile 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop otse-eetris ning igav nendega ei hakka!

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Noortebändi finalist EIXD tutvustas loomingut
Täna 16:13

Reedel toimub iga-aastane Eesti noortebändi finaalkontsert, mille puhul kutsub "Terevisioon" nädala jooksul külla tänavused finalistid. Täna esitas oma lugusid "Falsett" ja "Ületujutus" Eik Erik Sikk ehk EIXD.

foto
Leht: Venemaa võttis tagasi palve tankida sõjalaevu Hispaanias (1)
Täna 15:44

Venemaa saatkond Hispaanias kinnitas, et Moskva võttis tagasi varem esitatud palve, võimaldada oma sõjalaevu tankida Ceuta enklaavis, teatas RIA uudisteagentuur. NATO ja Suurbritannia olid varem väljendanud muret seoses võimalusega, et Hispaania lubab Vene sõjalaevadel teekonnal Süüriasse Ceuta sadamas tankida.

foto
Rebekka Lotman: Mats Traadi värsijalad astuvad raskel matsilikul sammul
Täna 14:51

Mats Traadil ilmus 80. juubeli eel varajase luule kogu "Roheline laev", mis sisaldab tekste aastatest 1953-1964. Teost analüüsis "Kirjandusministeeriumis" kirjandusteadlane Rebekka Lotman.

foto
Jürgen Ligi annab ülevaate järgmise aasta riigieelarve kärbetest välisteenistuses
Täna 13:36

Välisminister Jürgen Ligi vastab riigikogu liikme Mart Helme küsimustele seoses riigieelarve kärbega välisteenistuses.

foto
Vaata "Pealtnägija" videot: asekantsleri koore all on peidus romantik
Täna 12:54

Eesti e-residentsuse isa Taavi Kotka avab end täiesti uuest küljest. Üldsus ei tea, et aasta algul rippus 37aastase kolme lapse isa elu juuksekarva otsas, kui ta elas üle raske operatsiooni, mis omakorda viis üllatuspulmani. Aga põhiuudist ja peamist põhjust, miks me teda täna usutleme, kuulete alles kell 20.05.

foto
Milline riik on Lõuna-Aafrika Vabariik?
Täna 12:09

"Terevisiooni" stuudios käis Lõuna-Aafrika Vabariigi Aukonsul Eestis Vaho Klaamann.

foto
Järgmise aasta riigieelarvest räägib rahandusminister Sven Sester
Täna 12:07

2017. aasta riigieelarve jõuab täna 26. oktoobril Riigikogus esimesele lugemisele.

foto
Ülevaate ajalehtedest teevad Piret Tali ja Indrek Lepik
Täna 12:06

Tänaseid uudiseid sirvisid Kodukirja tegevtoimetaja Piret Tali ja ERR raadiouudiste toimetaja Indrek Lepik.

foto
"Terevisiooni" stuudios käis külas Aasta põllumees 2016 Lembit Paal
Täna 12:02

Tiitel jagati välja eile, 25. oktoobril Tallinnas Riigikogu konverentsikeskuses. Aasta põllumehe tiitlit on kokku jagatud 16 korda. Tiitli annavad välja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja Maaleht.

foto
Kuidas kasutatakse satelliitpilte?
Täna 12:00

Vastuseid annab TTÜ Meresüsteemide Instituudi vanemteadur Rivo Uiboupin.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?