Vaata siia!

Teaduspalavik

Alates 3. detsembrist laupäeva hommikuti kell 9.30 ETV-s, kordus R pärastlõunal ETV-s.

Kapist välja

Disainisaade on ETV eetris pühapäeviti kell 11.15, kordus E lõunal.

Meie maailm

Dokfilmid vaesemate riikide elust kolmapäeviti kell 22.40, kordus N pärastlõunal.

Soovitame

foto
Prillitoos
Homme 09:05

Meenutame hiljuti lahkunud Valter Ojakääru, kelle elutööst ja loomingust räägib Olavi Pihlamägi. Käes on advendiaeg ja Retseptisahtli blogijad Teele ja Maiken jagavad lihtsat piparkoogijäätise retsepti. Saates kohtume ka kunagise tuntud teletöötajaga ja mängime vaatajamängu. Saatejuht Reet Linna.

foto
Hommik Anuga
Homme 10:00

Sel pühapäeval on saates külas juba 35 aastat laval olnud Hendrik Sal-Saller. Kapten Anu Pahka nõiaelu. Kumb on tugevam, kas Ott Lepland või Noorkuu? Saatejuht Anu Välba.

foto
Kapist välja, 3/8: Eesti ehtedisain
Homme 11:15

Eesti ehtekunst on niivõrd rikkalik, et pakub avastamisrõõmu igaühele. Seekordse saate peakangelasteks on Läti ehtekunstnik Eestis Gvido Valickis, alati silmapaistva lavaimagoga Eesti edukaim lauljatar Kerli, Eesti disaini müüvad e-poed ning aegumatu setude ehtekunst!

foto
Pidulik advendikontsert Dresdeni Frauenkirches (From the Frauenkirche Dresden- Festive Advent Concert, Saksa 2015)
Homme 14:30

Traditsioonilisel advendikontserdil astuvad üles sopran Sonja Jončeva, bass-bariton Luca Pisaroni ja organist Samuel Kummer. Ettekandele tulevad J. S. Bachi, C. M. von Weberi, F. M. Bartholdy, S. Seideli ja teiste heliloojate teosed. Dirigent Donald Runnicles. Konsert salvestati 2015. aastal.

foto
Ajavaod. Riigi mehed: Aleksander Warma
Homme 18:40

Viinistult pärit Aleksander Warma unistas meremehe elust - meresõitjaks ta sai, aga ei jäänud. Suur ajalugu murdis tema ellu sisse rohkem kui ühel korral. Aleksander Warma jõudis olla mitmes riigiametis - kuni juunipöördeni Eesti saadik Helsingis, elu lõpuaastatel aga eksiilvalitsuse peaminister presidendi ülesannetes. Saate tegid Mati Talvik ja Indrek Kangur.

foto
Kriminaalsari Midsomeri mõrvad 18, 5/6: Pühakud ja patused (Midsomer Murders, Inglise 2015)
Homme 19:30
Väljakaevamistelt leitud pühaku säilmed löövad külakese kihama, kuna seesama pühak puhkab juba kirikus. Kui järjest hakkavad surema väljakaevamistega seotud inimesed, taipab Barnaby, et peale luude on maamulda maetud teisigi saladusi.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

foto
Eesti Laulu poolfinalistide lood avalikustatakse kogu päeva kestvates veebisaadetes

Neljapäeval, 8. detsembril kell 10.00 stardib ERR Menu lehel maratonsaade, kus avalikustatakse Eesti Laul 2017 esimese poolfinaali kümme võistluslaulu. Teise poolfinaali laulude esmaesitlus toimub 15. detsembri veebisaates.

Vaata veelkord!

foto
Teaduspalavik, 1/3: Tants ümber DNA
Täna 09:30

Tants ümber DNA räägib elulõngast ehk DNAst, mis on kogu elu alus nii loomadele kui ka taimedele. DNA on nagu lõng, millest on võimalik teha palmikutega kampsuneid, mustriga sokke või sooje käpikuid. Mis aga juhtub siis, kui mustrilehel peaks olema viga või eksime kududes?

Vaata siia!

Värsked videod! Vaata veel

Teemaõhtu pühapäeval ETV2-s

Teemaõhtu: Evald Hermaküla 75

Pühapäeval alates 19.30

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Kapist välja, 3/8: Eesti ehtedisain
Homme 11:15

Eesti ehtekunst on niivõrd rikkalik, et pakub avastamisrõõmu igaühele. Seekordse saate peakangelasteks on Läti ehtekunstnik Eestis Gvido Valickis, alati silmapaistva lavaimagoga Eesti edukaim lauljatar Kerli, Eesti disaini müüvad e-poed ning aegumatu setude ehtekunst!

foto
Draamasari Õnne 13 24
Täna 20:30

Saarale selgub, mida ette võtta Marekuga. Georg püüab Are vastuväidetest hoolimata saada Almalt infot Palmi korteri kohta. Ints tahab, et Allan ilmtingimata tema lapse ristiisaks saaks. Krissut ja Henryt üllatab Annabel, kes ei ole mitte ainult Londonist kodus, vaid toob kaasa šokeerivad uudised.

foto
Naljatera 2011 (ETV 2011)
Täna 20:20

Lühinaljad.

foto
8 mm ELU 2, 15/14: Valitud palad (Eesti 2015) (1)
Täna 19:35

Erisaatesse on kokku pandud saatesarja parimad palad. Toredaid kohtumisi ja äratundmisrõõmu kõigile!

foto
Loodusdokk Looduse tantsumeistrid, 1/2: Tants armastuse nimel (Nature's Greatest Dancers, Inglise 2015)
Täna 18:40

Kaheosalise sarja esimeses osas võetakse vaatluse alla loomade käitumine romantika jahil. Nende liigutustes on kadestamisväärset rütmitaju, laitmatut ajastust ja sünnipärast graatsiat. Jääb mulje, et nad otsekui tantsiksid. Kuid erinevalt inimestest teenib iga hüpe, pööre ja keerutus kindlat eesmärki. Värvikasse seltskonda kuuluvad uhke sulestikuga paradiisilinnud, vöödilise sabaga kattad ehk kassleemurid ja sõjakunste valdav lehekonn.

foto
Draamasari Elu parim aeg 1, 10/13: Albumi teine pool (The Time of Our Lives, Austraalia 2013)
Täna 15:00

Luce’i piirab võluv viiuldaja ja Bernadette on hädas õpilasega, kes otsib perele aseainet. Chai Li ja Ewani vahel on puhkenud armastus, kuid Herbile pole see sugugi meeltmööda.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Serviti peatreener: loodame kosuda ja Kehrale oma taktika peale suruda
Täna 22:11

Põlvas peeti täna meeste käsipalli karikavõistluste poolfinaale. Homsesse finaali jõudsid HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ja Põlva Serviti.

foto
Lähipäevade ilm on muutlik, teed on libedad
Täna 21:48

Öösel liigub kõrgrõhuhari liigub Skandinaavia kohalt üle Baltimaade kagusse. Päeval jõuab Norra merelt Põhja-Skandinaaviasse aga juba aktiivne madalrõhkkond, mille lohk ühes niiske ja soojema õhuga levib üle Läänemere.

foto
Video: Lääne-Saare vald on sunnitud lambaid pidama
Täna 19:17

Saaremaa veterinaarkeskuse ametnikud on tänavu sügisel pidanud loomapidajatelt ära võtma hulgaliselt loomi, sest inimesed on nende talitamise suhtes oma võimeid üle hinnanud. Nii sai Lääne-Saare vald endale hiljuti kohustuse hakata sajapealise lambakarja eest hoolitsema.

foto
Video: opositsioon nuriseb nn katuserahade jagamise üle
Täna 19:06

Riigikogu fraktsioonid jagavad sel aastal investeeringuteks ehk nn katuserahadeks kokku neli miljonit eurot. Opositioonierakonnad saavad investeeringuteks kolm korda vähem raha kui koalitsioonierakonnad ja ei ole sellega rahul. Opositsiooni esindajate sõnul on sel viisil neil ainus võimalus riigieelarvet mõjutada.

foto
Kuidas kasvatatakse jõulukuuski?
Täna 19:04

"Maahommik" käis külas Harjumaal Kehra külas, Mardi talus, kus peremees Heiki Kruusalu kasvatab talvel jõulukuuski ja suvel peab mesilasi.

foto
"Maahommik" uuris, kuidas end pimedas nähtavaks teha
Täna 19:00

Erinevaid helkureid tutvustas Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Gerli Grünberg.

foto
Eesti meeslaskesuusatajad homsesse jälitussõitu ei pääsenud
Täna 17:14

Rootsis Östersundis toimuval laskesuusatamise MK-etapil jäid Eesti mehed homsest jälitussõidust välja. Täna toimunud 10 km sprindis sai Rene Zahka eestlastest parimana 65. koha.

foto
Kaks kolmandikku Šveitsi tempos püsinud Eesti saalihokikoondis alustas siiski kaotusega
Täna 13:17

Eesti saalihokikoondis alustas MM-finaalturniiri Riias kaotusega, kui 4:8 (2:2, 1:5, 1:1) jäädi alla ühele medalipretendendile Šveitsile.

foto
Riia Dinamo üllatas Tallinnas peetud KHL-i mängus valitsevat meistrit
Täna 08:36

Reedel esmakordselt Tallinnas peetud jäähokiliiga KHL mängus sai kodumeeskonnana kirjas olnud Riia Dinamo karistusvisete järel 4:3 (1:0, 2:2, 0:1, 0:0, 1:0) jagu liiga valitsevast meistrist Magnitogorski Metallurgist.

foto
Barcelona alistas Panathinaikose ja lõpetas kolm mängu kestnud kaotuste seeria
Täna 00:06

Korvpalli Euroliigas toimus reedel neli kohtumist. Viimases kolmes Euroliiga mängus vastaste paremust tunnistama pidanud Barcelona naasis viimaks võidusoonele, alistades koduväljakul 72:57 Ateena Panathinaikose.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?