Uus!

Ballykissangel

Humoorikas BBC draamasari on ETV eetris alates 25. oktoobrist E-R kell 8.55, kordus kell 17.40.

Meie maailm

Dokfilmid vaesemate riikide elust alates 2. novembrist kolmapäeviti kell 22.40, kordus N pärastlõunal.

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Soovitame

foto
Vabariigi kodanikud
Täna 20:05

Lähisuhtevägivald on Eestis endiselt probleem ning paljuski seetõttu, et enamik juhtumeid jääb koduseinte ning osapoolte vaikimismüüri taha. Ometi reageerib ühiskond alati hukkamõistvalt, kui mõni selline juhtum ajakirjandusse jõuab. Kuidas siis teha nii, et ohvrid saaksid abi ja süüdlased mõjuva karistuse?

foto
Kirjandusministeerium
Täna 21:40

Jaan Unduski "Eesti kirjanike ilmavaatest" on karastav ja vaimu selgitav raamat, mille eesmärk pole mitte "algatada mõttevahetust", vaid asjad selgeks teha. Kirjandusminister Mart Juur kõneleb Unduskiga nii eesti kirjanikest kui ka nende ilmavaatest. Samal ajal, kui Juur ja Undusk juttu ajavad, lendavad rändlinnud lõunasse ning neile annab paar luuletust kaasa Leonora Palu.

foto
Draamasari Koduigatsus 2, 2/10: Mina usun (A Place To Call Home, Austraalia 2014)
Täna 22:10

Sarah ja Roy püüavad üle saada Berti surmast. Jack saab viimaks teada, kes ta tütar on. Jamesi ravi muutub aina piinarikkamaks ja lähedased ei oska teda aidata.

foto
Pealtnägija
Homme 20:05

Segastel asjaoludel sündinud garantiikirjad, mis kunagine peasekretär Priit Toobal erakonna pikaajalisele kampaaniameistrile Paavo Pettaile andis, on katalüsaator, mis vallandasid Eesti suurima erakonna sisekriisi ja ähvardavad olla Edgar Savisaare kirstunael. Kui Savisaar kukub, võib see omakorda viia valitsuse vahetuseni.

foto
Kriminaalsari Mammon, 6/6: Kohtupäev (Norra 2014)
Homme 22:40

Üks Peteri lähedastest tapetakse ja teine on eluohtlikult vigastatud ning Peter on mõlemas kuriteos kahtlustatavana üleriiklikult tagaotsitav. Usaldades ainult oma endist ülemust Mathiesenit, jätkab ta meeleheitlikult Andrease otsinguid, kuni leiab abi kõige ootamatumast kohast.

foto
Komöödiasari ENSV 1, 7/7: Igal majakal oma tuli (Eesti 2010)
27.10.2016 20:35

Ühiskorteris käib kiirabi. Meri toob kapten Villemi taas randa. Paavo ja Pille on eriarvamustel. Villem tõdeb, et igal majakal on oma tuli.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Vaata veelkord!

foto
Välisilm (2)
Eile 21:40

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Neeme Raud.

Värsked videod! Vaata veel

Teisipäeval ETV2-s

foto
Inimõiguste kuu. Müürid (Walls, Hispaania 2015)
Täna 22:05

Hispaanlaste Pablo Iraburu ja Mugeltxo Molini "Müürid" on film inimestest, kes elavad ja töötavad kahel pool müüre, mis jooksevad Mehhiko ning USA, Hispaania ja Maroko, Iisraeli ning Palestiina ja Lõuna-Aafrika ning Zimbabwe vahel. Jättes poliitika kõrvale, keskenduvad režissöörid probleemi inimlikule küljele. Filmile eelneb kommentaar.

Teisipäeval Vikerraadios

foto
Huvitaja. Insuldi riskitegurid ja tunnused (3)
Täna 10:05

Laupäeval tähistatakse ülemaailmset insuldipäeva - sellesse haigusesse jääb Eestis hinnanguliselt 5000 inimest aastas ja õigeaegse reageerimise puhul saab oluliselt kahjusid vähendada.
Insuldi riskiteguritest ja tunnustest räägib saates TÜ Kliinikumi närviarst Janika Kõrv.
Terviseuudiseid Novaatori portaalist vahendab Marju-Himma Kadakas: saame teada, et inimesed said neandertallastelt vähkitekitava HPV viiruse ja miks peaks külmade ilmadega ikkagi mütsi kandma.

Saatejuht on Meelis Süld. Kuula 25. oktoobril kell 10.05.

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Ballykissangel 1, 1/6: Sisseelamisaeg (Inglise 1996)
Täna 08:55

1. osa. Isa Peter Clifford kolib Inglismaalt väikesesse Iiri külasse nimega Ballykissangel. Assumpta Fitzgerald, esimene kohalik, kellega ta kokku juhtub, annab mõista, et ta pole teretulnud. Sisseelamine läheb üle kivide ja kändude. Jõukas ärimees Brian Quigley paneb pahaks kahtlast nõu, mida isa Peter andis tema tütre peigmehele. Probleeme tekitab seegi, et Brian tellis kirikusse luksusliku kliimaseadme ja faksiaparaadiga pihitooli.

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Katrin Viirpalu ja Urmas Vaino aitavad teil alustada päeva. Värsked uudised, olulised jututeemad, hea Eesti muusika ja algava päeva ilmateade kõik ühes kohas koos.

foto
Välisilma dokk XXI sajandi piraadid (Pirates: Threatening Global Trade, Prantsuse 2016)
Eile 22:10

Piraatlusest on saanud Nigeerias ja Somaalias suur äri. Pidades end tänapäeva Robin Hoodideks, rünnatakse vihatud naftakompaniisid, nende laevu ja puurtorne ning röövitakse lunaraha saamiseks inimesi. Filmirühm jälgis mitme kuu vältel nii piraate, meremehi kui ka sõdureid, et selgitada toimuva tausta ja saada aimu motiividest.

foto
Välisilm (2)
Eile 21:40

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Neeme Raud.

foto
Meie inimesed: Vladislav (1)
Eile 20:35

Kasahstanis sündinud Vladislav omandas juriidilise kõrghariduse ja töötas pikki aastaid narkopolitseinikuna Venemaal. Üheksa aastat tagasi, kui tema kooselu Venemaal ära lõppes, ostis ta rongipileti oma vanavanemate kodumaale Eestisse. Balti jaamast edasi läks esimene rong Narva, sinna ta sõitis ja ka jäi. Kuidas saada hakkama Eestis, kui sul pole siin ühtegi tuttavat ja sa ei tea, mis sind ees ootab? Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

foto
Osoon
Eile 20:05

Ohtlike jäätmete kogumisringil näeb, kui palju keskkonnale kahjulikke aineid ja asju võib kodudest leida. Mis nendest jäätmetest edasi saab? Meri- ja jõeforelliga on segased lood. Meriforelli lapsed võivad ühel hetkel otsustada, et nad hakkavad jõeforellideks ja vastupidi - jõeforelli lastest saavad meriforellid. Seeneriik on erakordselt mitmekesine, nii seente välimuse, maitse ja ka lõhna poolest. Mõne seene hais peletab seenelise kauge ringiga mööda minema - just selline on tanuseen. 

foto
Ringvaade (1)
Eile 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop otse-eetris ning igav nendega ei hakka!

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
"Terevisioonis" esines noortebändi finalist Charlemagne
Täna 11:28

Reedel toimub iga-aastane Eesti noortebändi finaalkontsert ning sel puhul saab "Terevisioonis" kuulda terve nädala jooksul selleaastaseid finaliste.

foto
ERR Moskvas: Venemaal otsitakse Donbassist naasvatele võitlejatele rakendust
Eile 23:28

Venemaal on tekkinud mitmeid küsimusi seoses Donbassi konfliktipiirkonnast naasvate võitlejatega ning mõnede ekspertide väitel on äsja loodud Donbassi vabatahtlike liidu näol tegu "eraturvafirmaga", mille abil Kreml üritab kogemusi omandamas käinud meestele rakendust leida.

foto
"Välisilm" analüüsis, kuidas paistab USA-Vene suhete seis Washingtonist vaadatuna
Eile 23:00

Ameerika Ühendriikides mainitakse Venemaad uudistes eelkõige selles kontekstis, kuidas suhtub Venemaasse vabariiklaste presidendikandidaat Donald Trump, märkis ERR-i USA korrespondent Lauri Tankler saates "Välisilm".

foto
Epp Mäe treener näeb oma hoolealuses maailmameistri ainest
Eile 22:50

Rio de janeiro olümpiamängudel 13. kohaga leppima pidanud maadleja Epp Mäe alustab uut hooaega jaanuaris-veebruaris. Maailmameistrivõistluste medalivõitja jätkab treeninguid Soomes, põhjanaabrite vabamaadluskoondise peatreeneri Ahto Raska juhendamisel.

foto
Vene analüütik: praegu on uue külma sõja esimene ja kõige ohtlikum etapp (1)
Eile 22:43

Venemaa Kõrgema Majanduskooli professor Dimitri Suslov ütles "Välisilma" saates, et praegusel hetkel on Washington ja Moskva uue külma sõja esimeses etapis, mis on kõige ohtlikum, raskesti ette ennustatav ja ebastabiilne. Teised saates sõna saanud eksperdid aga väitsid, et praegune vastasseis Süürias olevat tegelikult vaid ettekääne, kus kaks suurriiki teineteisest mõõtu võtavad.

foto
Vene meediajuht: ma ei tea inimesi, kes usuvad riiklikku televisiooni (2)
Eile 22:12

ETV saade "Välisilm" käis Moskvas külas Venemaa telesaatejuhil ja tele- ning ajakirjandusärimehel Aleksandr Ljubimovil, et kõneleda sellest, mis on tema arvates Venemaa jaoks praegu peamisteks probleemideks ning muredeks. Venemaa riiklikes meediaväljaannetes leviva propaganda kohta ütles Ljubimov, et seda eriti ei usuta ning pigem suhtutakse sellesse huumoriga.

foto
Endale kindlaks jäänud Šmigun-Vähi ei kommenteerinud kuulujuttu
Eile 21:59

Norra meedia teatel tuleb rahvusvahelise spordiarbitraaži kohtus sel nädalal arutlusele Kristina Šmigun-Vähi dopingujuhtum. Kohtuistungi algusest teavitas meediat maailma antidopingu agentuuri WADA sportlaskomitee juht Beckie Scott.

foto
Sagadi mõisas murdus sajanditevanune tamm, puidu kasutamise asjus korraldati ideekonkurss
Eile 21:35

Sügistuultes murdus ja kukkus otsapidi tiiki Sagadi mõisapargi uhkus, rohkem kui kahesaja-aastane tammepuu. Seetõttu ootab mõis inimestelt ideid, mida võimsast puust teha.

foto
Teisipäeval võib sadada ka lörtsi, liiklejatel tuleb olla tähelepanelik
Eile 21:30

Ilmajaama teatel võib teisipäeval sadada nii vihma kui ka lörtsi. Varahommikul võivad aga Eesti teed olla väga libedad ning liiklejatel tuleks sellega arvestada.

foto
Riigikogus nõuti peaministrilt aru haldusreformi eelnõude asjus
Eile 21:16

Riigikogu opositsioonipoliitikud pärisid täna peaministrilt aru, miks pole haldusreformi elluviimiseks olulised sisueelnõud ikka veel riigikokku jõudnud.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?