Soovitame

foto
Töörööbikud, 7/17
Täna 20:00

Lemmikloomad on tänapäeval palju enamat kui mõnusad kaaslased, neist on saanud täieõiguslikud pereliikmed. Rainer ja Egne on Eesti Maaülikooli Loomakliiniku loomaarstid. Egne tegeleb suurloomade ehk hobustega, Rainer on väikeloomade kirurg. Päevast päeva teevad nad tööd patsientidega, kes ei ütle, kust neil valutab ja rahustavad emotsionaalseid loomaomanikke, kes oma lemmiku pärast muretsevad. Režissöör Keiti Väliste, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Wend Weis, 1/10: Vormsi (2)
Täna 20:30

Wend asub bussitäie lasteaialastega Tallinnast teele müstilise ja müütilise looma - Bos primigenius leidmiseks. Maailma äärele. Et avastada, mida sel imeloomal on meile pakkuda. Kõõludes ilmsi ja ulmsi reaalsuses, avastades jumalate toidulauda - vorstina - veisest.

foto
Krimireede Midsomeri mõrvad 19, 3/6: Viimane mees väljakul (Midsomer Murders, Inglise 2016)
Täna 21:40
Kriketiklubis tekitab pingeid uut tüüpi moodne kriket, mis ähvardab traditsioonilise mängu välja süüa. Kui Barnaby asub uurima esikriketimängija surma, kohtub ta vana tuttavaga, kes tegutseb klubis inkognito.
foto
Maahommik
Homme 10:00

Tallinnast tulnud Lenno Kangur hakkas kaks aastat tagasi Läti piiri ääres Krabi külas poodi ja kõrtsi pidama. Uurime, kas selline äri väikses kohas toob ikka leiva lauale. Jagame ka nõuandeid aiatöödeks ja külastame teisigi maal toimetajaid. Saadet juhivad Laura Kõrvits ja Mari Tamm.

foto
LIVEstonia, 18/24
Homme 12:30

Viime televaatajad Lõuna-Eestisse, kus lõunamaalastest saatekangelased – Marina Rostovist Doni ääres ja Jose Buenos Airesest - tutvuvad talutöödega ja õpivad hoolitsema lammaste eest.

foto
Tallinna Mõõk: Individuaalturniir
Homme 17:00

Mullu, kui pika ajalooga Tallinna Mõõga turniiril kuulus lava esmakordselt epeenaistele, sai Eesti koondise parimana Irina Embrich kolmanda koha. Seekord läheb kodusele turniirile vastu maailma edetabeli teise numbrina Julia Beljajeva, kes võitnud tiitlivõistlustel juba üheksa medalit. Otseülekanne poolfinaalidest ja MK-etapi finaalist ning autasustamistseremooniast Kalevi Spordihallis. Kommentaatorid Anu Säärits ja Meelis Loit, stuudiojuht Tarmo Tiisler, juhtoperaator Tarmo Korol, režissöör Margit Rand.

Sõnumid Vaata veel

EL eesistumise uudised Vaata veel

Tulekul!

Wend Weis

Huumoriga vürtsitatud kokandussari alates 20. oktoobrist reedeti kell 20.30, kordus P kell 11.15 ja E lõunati.

Vaata veelkord!

foto
Muusikadokk David Bowie. Viimased viis aastat (David Bowie - The Last Five Years, Inglise 2017)
Eile 22:40

David Bowie juures polnud midagi ettearvatavat. Tema tegevus pidi intrigeerima, proovile panema, ootused põrmustama. Aga põnevuselt ei ületanud vist miski tema elu lõpuperioodi. Nagu pealkirigi ütleb, vaatleme David Bowie elu viit viimast aastat, keskendudes albumitele "The Next Day" ja "Blackstar" ning muusikalile "Lazarus". Intervjuudest kolleegidega selgub, mis tegi David Bowiest meie ajastu ühe suurima artisti.

Reedel ETV2-s

foto
Teatriõhtu Hamlet (ETV 2014)
Täna 21:35

Shakespeare'i kuulsa draama tegevus toimub seekord tänapäeval, ühe võimupartei tagatubades, lavastaja Roman Baskini interpretatsioonis. Mängivad Üllar Saaremäe, Indrek Saar, Peeter Tammearu, Epp Eespäev, Liina Olmaru, Tõnis Mägi, Kärt Johanson, Velvo Väli, Tarvo Sõmer, Robert Annus, Eduard Salmistu jt. Kunstnik on Ervin Õunapuu. Salvestatud Rakvere linnuse kapiitlisaalis.

Reedel Vikerraadios

foto
Meediatund. Ajakirjandus ja valimiskampaania
Täna 14:05

Kui vaba, sõltumatu ja erapooletu oli Eesti ajakirjandus kohalike valimiste kampaania kajastamisel? Kui selge pildi saime kampaaniast? Kas kedagi soositi või tehti maha? Milliseid hinnanguid on antud ERRi valimiskajastusele
Meediatunni vestlusringis on Ajalehtede Liidu tegevjuht Mart Raudsaar ja ERRi päevakajaliste saadete peatoimetaja Peep Kala.
Avaldage arvamust aadressil meediatund@err.ee, helistage telefonil 611 4117 või kirjutage Vikerraadio kommentaariumisse.

Saatejuht on ERRi ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk. Kuulake 20. oktoobril kell 14.05.

Vaata siia!

Vaata siia!

Lõksus - tapja meie seas

Trapped, Islandi 2016. Kargelt põhjamaine krimisari pühapäeviti kell 22.05, kordus E hilisõhtuti.

Punane sekund

Uus liiklussaade neljapäeviti kell 20.30, kordus L lõunal ja E pärastlõunal.

Midsomeri mõrvad

Menuka Briti krimisarja 19. hooaeg on ETV eetris alates 6. oktoobrist reede õhtuti kell 21.40, kordus P pärastlõunal.

Elu õhus

Life in the Air, Inglise 2015. Loodusdokk on ETV eetris laupäeviti kell 18.40, kordus P lõunal.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus K lõunal.

Reisile minuga

Uued osad alates 14. oktoobrist laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti ja E lõunati.

Suud puhtaks

Kolmapäeviti kell 20.45 ja 21.40 (jätkub pärast AK-d), kordus R lõunal ja L õhtupoolikul.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Kutsuge ämmaemand! 4, 6/8 (Call the Midwife, Inglise 2015)
Täna 08:55
Õde Mary Cynthia sõbruneb Iirimaa rändurite rühmaga, kes on puruks pommitatud alal laagri üles löönud. Olukord läheb keeruliseks, kui üks naine hakkab sünnitama just siis, kui politsei tuleb rändureid ära ajama. Kui vallaline suhkruhaige tüdruk, kes on alles teismeeas, avastab, et on rase, soovitatakse tal võimalike komplikatsioonide tõttu rasedus katkestada. Tüdruk põgeneb koos kallimaga, kuid ilma insuliinivarudeta jääb ta raskelt haigeks ja noormees peab tema elu päästmiseks kiirelt tegutsema.
foto
Terevisioon
Täna 06:55

Kuidas edenevad võimukõnelused maakonnakeskustes? Köögis on külas Priit Kuusk ehk "Wend Weis", kes valmistab meile rooga oma ema retsepti järgi.

foto
Muusikadokk David Bowie. Viimased viis aastat (David Bowie - The Last Five Years, Inglise 2017)
Eile 22:40

David Bowie juures polnud midagi ettearvatavat. Tema tegevus pidi intrigeerima, proovile panema, ootused põrmustama. Aga põnevuselt ei ületanud vist miski tema elu lõpuperioodi. Nagu pealkirigi ütleb, vaatleme David Bowie elu viit viimast aastat, keskendudes albumitele "The Next Day" ja "Blackstar" ning muusikalile "Lazarus". Intervjuudest kolleegidega selgub, mis tegi David Bowiest meie ajastu ühe suurima artisti.

foto
MI: Karjala saade
Eile 22:10

EV100 sünnipäeva auks rändab segakoor "Collegium Musicale" Veljo Tormise teose "Unustatud rahvad" jälgedes. "MI" jälgis nende suvist Karjalasse käiku, et uurida, kas soomeugriliku runolaulu lätted on endiselt elujõulised.

foto
Uudishimu tippkeskus, 6/16
Eile 21:40

Ei saa me läbi internetita, kõlab tänapäevase inimese inimõigus. Selle puhul kaob saatejuht Eeva Esse üleni interneti sisse. Mida head ja mida ohtlikku teevad noored internetis, räägivad Tartu ülikooli meediauurijad Veronika Kalmus ning Andra Siibak. Elu nutiseadmetes muudab laste õppimist ja arengut ning seda uurib Tallinna ülikooli haridusteadlane Kristi Vinter. Saatejuht Eeva Esse, toimetajad Marju Himma ja Randel Kreitsberg, režissöör Margo Siimon. Tootja Vesilind OÜ ja Filmit OÜ. Saade valmib Eesti Teadusagentuuri ja TeaMe+ toetusel.

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Punane sekund, 5/10: Turvavarustus
Eile 20:30

Mis juhtub, kui tagasõitjad on turvavööga kinnitamata? Mis saab siis, kui turvavööd ei kasutata, kuid kokkupõrkel avaneb turvapadi? Saates käsitletavad juhtumid näitavad, kui kergesti võib turvavarustuse eiramine viia pöördumatute tagajärgedeni, isegi siis, kui liikleme kinnisel hoovialal ja kiirused pole suured.

foto
Arktikast Antarktikasse, 10/10: Antarktika 2 (Eesti 2012)
Eile 20:00
Antarktikas olles mõistab loodusekroon inimene, et tegelik kuningas on loodus ise. Inimese olemasolu jätab siinsed elanikud, näiteks pingviinid ja merileopardid, üsna ükskõikseks. Nad ei lase ennast segada sinu kohalolekust ja nii saadki osa nende igapäevastest tegemistest. Antarktikas käisid Tiina Jokinen ja Peeter Vähi.
foto
Ringvaade
Eile 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
"Naeratuse Eest" on hetegevusfond, mis aitab inimesi kellel pole võimalik tasuda hambaravi eest
Eile 21:12

Kui teil on ka soov toetada naeratamist, siis annetuse info leiate www.naeratuseeest.ee.

foto
Kas Ivo Linnat õnnestub ära petta: kas laulab Linna, Sepp või Tamm
Eile 20:53

Täna oma uut albumit ja raamatut esitlenud Ivo Linna võttis vastu põneva
väljakutse ja püüdis otse-eetris ära arvata, kas kõlab tema enda, Kalle Sepa
või Raivo E. Tamme hääl.

foto
Loore Martma ja Marko Reikop pidasid teeõhtut
Eile 20:28

Näitleja ja lavastaja Loore Martma avastas enda jaoks teede rikkaliku maailma ja tutvustas seda ka Marko Reikopile.

foto
"Ringvaates" olid külas Aasta õppija Tarmo Tuuling ja tema pere
Eile 20:24

Tarmo Tuuling oli kolmandas klassis, kui kool pereprobleemide tõttu pooleli jäi. 29-aastaselt täiskasvanute gümnaasiumi neljandasse klassi astumine oli tohutu julgustükk. Kohusetundlikul mehel on tänaseks gümnaasiumi lõputunnistus taskus.

foto
Põhja-Tallinn esines "Terevisioonis"
Eile 14:36

Täna hommikul astus "Terevisioonis" lavale oma 10. sünnipäeva tähistav Põhja-Tallinn.

foto
Klassikatähed, Estonian Voices ja ETV tütarlastekoor annavad rohkelt kontserte Hiinas
Eile 13:33

Eesti Kontserdi eestvedamisel viibivad Estonian Voices, klassikatähed Katariina Maria Kits, Marcel Johannes Kits ja Sten Heinoja ning ETV tütarlastekoor lähinädalatel kontserdituuril Hiinas.

foto
Teerännak
Eile 13:12

Kuu Ruumi looja Elina Naan näitas täna hommikul saates, kuidas toimub meditatiivne teejoomine.

foto
Noored tegid kunstieksperimendi raames uue erakonna
Eile 13:09

Noored tegid kunstieksperimendi korras enne KOV valimisi oma erakonna nimega TIP - Totaalselt Iseseisev Partei.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?