Soovitame

foto
Unistuste aiad 3, 6/8 (Love Your Garden with Alan Titchmarsh, Suurbritannia 2013)
Homme 12:55

Seekord läheb Alan Titchmarsh koos oma aednikest abilistega muutma üht kõledat ja ebasõbralikku aeda lindude-liblikate paradiisiks. Haigus on aheldanud muidu energilise Rhyanne Nixoni ratastooli. Vastutulelik daam on koos oma perega kolinud suvemajakesse, kus on ka suur vaateplatvorm, kuid kuhu ta ei saa omal jõul minna. Rhyanne armastab loodust ning endise holistilise tervendajana sooviks endale värvidest ja aroomidest tulvil aeda.

foto
Mängufilm Viimne reliikvia (Eesti 1969)
Homme 15:50

"Liivimaa parim ratsutaja" Hans von Risbiter tutvub ratsaretkel kauni Agnes von Mönnikhuseniga. Kirik on lahkesti nõus nad paari panema, kui saab endale Risbiterite perekonna valduses oleva Püha Brigitta säilmetega reliikvia. Verepulmaks muutunud pulmapeolt päästab Agnese mitte tema tulevane abikaasa, vaid hoopis vaba mees Gabriel. Peagi on nende kannul klooster, Ivo Schenkenbergi kõrilõikajad ja pruudi suguvõsa. Ülejäänu, nagu teada, on ajalugu.

foto
Dokfilm Põhiseaduse sünd (Eesti 2017)
Homme 17:20

28. juunil möödus 25 aastat põhiseaduse heakskiitmisest rahvahääletusel. Kuidas sündis Eesti tänane põhiseadus? Kas põhiseadus on veerandsajandi karmile ajaproovile vastu pidanud? Põhiseadus kirjutati meie ajaloo murranguhetkedel, läbi kirglike poliitiliste heitluste ja ennastohverdavate pingutuste. Film jutustab Eesti põhiseaduse haarava loo tosinkonna põhiseaduse sünni võtmetegelase pilgu läbi ja toonase arhiivimaterjali toel. Toimetaja ja produtsent Tõnis Leht. Režissöör Märten Vaher. Operaator Kristjan-Jaak Nuudi. Tootja Catapult Films OÜ.

foto
Eesti Vabariigi presidendi vastuvõtt Kadrioru lossi roosiaias
Homme 18:40

Ülekanne Kadrioru roosiaiast president Kersti Kaljulaidi vastuvõtult, Eesti iseseisvuse taastamise 26. aastapäeva tähistamiselt. President peab peokõne ja antakse üle noore kultuuritegelase preemia. Kuulame legendaarse "Ruja" muusikat ja uurime külalistelt, mille üle eestlastel on täna põhjust rõõmustada või kuhu Eesti riik on teel. Saatejuhid Karmel Killandi ja Anu Välba, toimetaja Kai Väärtnõu, režissöör Eva Katariina Taimre, produtsent Piret Eero.

foto
Kodumaa karjed
Homme 21:40

Jaak Printsi soololavastus on emotsionaalne kokkuvõte häältest, millest moodustub nüüdisaegne Eesti inimene. See on skisofreeniline Eesti. Korraga kõlavad sõim ja joovastumine. Karjatused ja hüüded. Rõõm ja kurbus.

foto
Kolm päeva augustis (Eesti 2017) (1)
Homme 23:05

Eva veedab 1991. aasta pöördelised augustipäevad Tallinna paneelmajade vahel sõbrannadega mängides. Kui poliitiline olukord riigis muutub ärevaks, põrkab Eva hoovis kokku vene poisi Kiriga. Ees ootab midagi uut, nii Eestil kui ka Eval. Stsenarist ja režissöör Madli Lääne. Operaator Lotta Kilian. Kunstnikud Ketlin Kasar, Tiiu-Ann Pello. Helilooja Jesus A. Gerdel, produtsent Anneli Ahven.

Sõnumid Vaata veel

Vaata veelkord! Arvamusfestival

EL eesistumise uudised Vaata veel

Vaata siia!

Teemaõhtu pühapäeval ETV2-s

Teemaõhtu: Katrin Karisma 70

20. augustil alates kell 19.30

Ülimenukas BBC draamasari!

Doktor Foster

Ülimenukas BBC draamasari alates 25. augustist reede õhtuti kell 21.35, kordus L õhtupoolikul.

Pühapäeval Vikerraadios

foto
Heli jälg ajas. Zucchero 
Homme 16:05

"Minu laulud - see on minu emotsioonidega täidetud elu. Ma saan laulda ainult asjadest, mida ma olen läbi elanud ja läbi tunnetanud. Sõprusest, armastusest, mõnikord ka poliitikast ja religioonist. Muusika ja poeesia abiga saab teinekord asju hoopis paremini välja öelda kui nendest lihtsalt rääkides..."
Nii on öelnud siin Eestimaalgi üpris tuntud, võluvalt karuse ja mehelikult käheda häälega itaallane Zucchero Fornaciari, keda juba õige varsti taas Saku Suurhalli esinema oodatakse.

Saate autor on Helgi Erilaid. Kuulake 20. augustil kell 16.05.

Vaata siia!

Eesti mäng

Meeleolukas telemäng E-N kohe pärast AK põhisaadet.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Suvel kell 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Pealtnägemiseni 6. septembril!

Ringvaade

Kohtumiseni 4. septembril!

Õnne 13

Kohtumiseni sügisel! Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Kohtumiseni 10. septembril!

Osoon

Kohtumiseni 4. septembril! Suvel näeb veelkord viimase hooaja saateid!

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Durrellid 1, 5/6 (The Durrells, Inglise 2016)
Täna 21:35
Õhus on armastust, samas ka hirmu, sest võimukas tädi tuleb külla. Teine üllatuskülaline on Larry sõbratar Nancy. Kas Louisa peab pingele vastu? Margot hullutab mees ja Gerryt uued linnulapsed.
foto
Sport. Sport
Täna 21:20
foto
Lauluga maale 6: Viljandimaa
Täna 20:00

Selle suve viimane peatuspaik on Viljandimaal. Kokku saadakse Võhma linnas, kus parasjagu toimub valdade kihluspidu. Pidulistega koos laulavad saatejuht Gerli Padar ja külalisena "Trafficust" tuntud Silver Laas. Selle kandi põnevamaid paiku uudistab Jüri Aarma. Režissöör Sten Lukas, toimetajad Piret Jürman ja Reet Linna.

foto
Eesti lipp ümber Islandi, 4/10 (Eesti 2014)
Täna 19:30
Eesti mehed on jõudnud väikesesse ja imearmsasse Siglufjördurisse. Seljataha jäävad suured turismimagnetid, Highland, üks surnud auto ja üks poolsurnud masin. Selgub, kui ohtliku autoga me tegelikult teel oleme olnud. Kohtume ookeanide valitsejaga. Kas kirglikud kalamehed saavad käe valgeks? Kuidas kulgeb eluke Eestist pärit Valmaril, kes on Islandil elanud juba 19 aastat. Sarja autor Lemo. Tootja Hüperborea Liikuvad Pildid/Tootmisguru OÜ.
foto
Loodusdokk Elu lugu, 5/6: Pulmamängud (Life Story, Suurbritannia 2014)
Täna 18:40

Surematus peibutab – jõuab kätte paarilise otsimise aeg. Selleks kasutatakse tantsu, värve, uhkeldamist, tähelepanu. Kuid paarilise endale võitmine keset pettust, vaenulikkust ja vägivalda nõuab julgust ning pühendumust.

foto
Doksari Meie maailm, 10/12: Läbilõikamine (ETV 2016)
Täna 12:05
2013. aastal sõlmisid Nicaragua võimud Hongkongi ettevõttega “HKND” lepingu, mis lubab läbi viia maailma ajaloo suurima kaevetöö – kaevata läbi riigi 277 km pikkune laevakanal, mis ühendaks Vaikset ja Atlandi ookeani. Läbilõikamine (Cutting Through) toob vaatajani lõike Nicaragua kanali vastaste võitlusest nii riigikorra, demokraatia, eraomandi, sõnavabaduse kui ka inimõiguste eest. Autor Sander Loite, režissöör Ove Musting.
foto
Draamasari Õnne 13 24
Täna 09:35
Laine teatab Almale, kui hästi tema eluke veereb. Saara ei saa kuidagi Marekuga hakkama ja oma roll on siin ka Sonjal. Mare saab Jaanuselt suurepärase idee oma romaani avaldamiseks. Sander-Eero loodab Ardit ära osta.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Galerii ja videod: "Terevisiooni" uued näod on Heli Luik ja Martin Veisman
Eile 11:21

Televisiooni sügishooaeg on ukse ees ning uuenduskuuri on läbi teinud hommikusaade "Terevisioon".

foto
Vladislav Koržets: ma ei naera enam üldse, lihtsalt muigan
17.08.2017 9:29

Saatejuht ja kirjanik Vladislav Koržets tõdes, et nali on inimesele ülimalt vajalik asi, kuid ei mäleta, mis teda viimati südamest naerma ajas.

foto
Uuring: miks "Rakett 69" võib olla nakkav
16.08.2017 15:14

Teaduslikku mõtteviisi populariseeriv saade „Rakett 69“ on toonud Eestisse mõisted raketipõlvkond, rakettlased, raketi-poiss jt. USAs tehtud värske uuring, mis küll ei analüüsinud seda saadet, ütleb, et teadus on nakkav, kui on teaduslikult nakatavad klassikaaslased.

foto
"Eesti mäng" püsib kõigutamatult teletabeli tipus
15.08.2017 16:27

Suvine "Eesti mäng" püsib juba neljandat nädalat teletabeli esikohal.

foto
"Suud puhtaks" eri: me kõik köndistame arutelukultuuri
11.08.2017 23:12

Ajakirjanikud, poliitikud ja lugejad-valijad peaks võtma rohkem vastutust selle eest, milline on meie avalik aruteluruum ja demokraatia tervis, märkis Indrek Treufeldt „Suud puhtaks“ Arvamusfestivali eridebatis. "Eestile oleks hea valgustatud demokraatia: ajakirjanikud, poliitikud ja rahvas tunneks rohkem vastutust, et ei plärtsuks ei devalveeriks sõnu ja lauseid."

foto
Anu Saagim tegi Indrek Taalmaale ETV eetris abieluettepaneku
10.08.2017 15:11

Kolmapäeva õhtul ETV eetrisse jõudnud "Eesti mäng" sai eriti lõbusa pöörde, kui Anu Saagim kaasmängijale Indrek Taalmaale abieluettepaneku tegi.

foto
"Eesti mäng" on endiselt vaadatuim saade
8.08.2017 16:17

ETV mälumäng "Eesti mäng" jätkab vaadatavuse tipus, tuues möödunud nädalal telerite ette 127 000 silmapaari.

foto
Fotod ja video: "Portugal" võitis Locarnos Esmapilgu auhinna
7.08.2017 11:48

Locarno filmifestivalil võitis Lauri Lagle veel pooleliolev film "Portugal" First Look auhinna, teatab Variety. Auhinnaks tööversioonile on 2018. aasta veebruaris esilinastuvale filmile 65 000 eurone auhind. Samas saavutas Monika Siimetsa "Seltsimees laps" Le Film Francais' eripreemia.

foto
Korrespondent Maria-Ann Rohemäe: ameeriklased ütlevad, et ma olen jahedavõitu
7.08.2017 8:28

Aasta alguses alustas tööd ERR-i uus Ameerika korrespondent Maria-Ann Rohemäe, kes sõitis suvepuhkuseks tagasi Eestisse.

foto
"Eesti mäng" jätkab teletabeli tipus
1.08.2017 13:20

ETV telemäng "Eesti mäng" juhib teist nädalat järjest teletabelit.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?