Soovitame

foto
Prillitoos
Täna 09:05

Mälutreener Tauri Tallermaa annab nõu, kuidas hoida meel erksana. Olavi Pihlamägi jutustab hinnatud muusiku Kalju Terasmaa elust ja loomingust. Saatest ei puudu ka vestlus ühe tuntud persooniga. Seekordne kohtumine leidis aset Tallinna Loomaaias, mille asukatest võiks saatekülaline lausa lõputult rääkida. Saatejuht Reet Linna.

foto
Hommik Anuga
Täna 10:00

Sel pühapäeval on saates külas Eino Baskini tütar Katrin Pärn. Vaiko Eplik teab hea muusika saladust. Doris Kareva - kõige populaarsem poetess. Saatejuht Anu Välba.

foto
Iseolemine (subtiitritega), 7/10
Täna 11:15

Maiu lõpetas ülikooli, sai hea töökoha ja plaanis karjääri, kuid tema tervis hakkas ootamatult alt vedama. Kuidas viia ellu oma unistused? Saatejuht Margus Saar, toimetaja Christel Karits, produtsent Aarne Kraam.

foto
Ajavaod. Riigi mehed: Aleksander Hellat
Täna 18:40

Aleksander Hellat on mees Eesti riigi loojate põlvkonnast – tegus, mitmekülgne ja värvikas. Peterburi ülikooli õigusteaduskonna lõpetamise järel töötas ta vandeadvokaadina, korrakaitse juhina, oli siseminister, välisminister ja Eesti saadik mitmes riigis. Elu lõpuaastatel tegutses kohtunikuna, kuni Nõukogude võim ta arreteeris. Saate tegid Mati Talvik ja Indrek Kangur.

foto
Kriminaalsari Midsomeri mõrvad 17, 3/4: Midsomeri krahvkonna ballaad (Midsomer Murders, Inglise 2015)
Täna 19:30

Folkfestivali eel tapetakse kaks festivali korraldajat. Esimene mõte viib kahtlastele rahaasjadele ja soovile korraldada festival Londonis. Kuid peagi jõutakse 20 aasta tagusesse aega, kui lootustandev folklaulja end tappis ja väidetavalt uue plaadi materjali endast maha jättis.

foto
Kriminaalsari Sild 3, 3/10 (Bron/Broen, Rootsi/Taani 2015)
Täna 22:00

Politsei saab filmi, milles nõutakse Hansu eest lunaraha. Tema asukoht õnnestub kindlaks teha, aga kui minnakse teda vabastama, leitakse röövija surnult ja Hans on jälle ära viidud. Samal ajal lastakse Morten Anker maha. Kõigi mõrvade juures leidub ühendavaid detaile ja kõik ohvrid on seotud blogija Lise Friis Anderseniga. Kas ta aitab mõrvarit lõksu püüda? Saga masendus aina kasvab: Hans on röövitud, ema surub ennast peale nii füüsiliselt kui ka vaimselt ning uus ülemus Linn ei ole sama heatahtlik, kui oli Hans.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Ballykissangel

Humoorikas BBC draamasari on ETV eetris alates 25. oktoobrist E-R kell 8.55, kordus kell 17.40.

Sõda ja rahu

War and Peace, Inglise 2015. Laupäeva õhtuti kell 21.35, kordus P kell 17.30.

Üks koorilaul

Laupäeva hommikuti kell 9.00, kordus N hilisõhtul ja R pärastlõunal.

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Vaata siia!

Vaata veelkord!

foto
Eesti parim koolikokk, 3/12
21.10.2016 20:00

Koolikokad võistlevad jätkuvalt tiitlile "Eesti parim koolikokk". Saatejuhid Eero Reinu ja Kaidor Kahar vahendavad seekord sündmusi Audru Kooli ja Parksepa Keskkooli köökidest, kus toimetavad reisilembene kokk Tiia ja tantsulembene kokk Sveta. Auväärt žüriil on seekord mõnusaks lisandiks koomiksijoonistaja Urmas Nemvalts.

Uus!

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Värsked videod! Vaata veel

Teemaõhtu pühapäeval ETV2-s

Teemaõhtu: Mati Põldre 80

Pühapäeval alates kell 19.30

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Õnne 13 24
Eile 20:30

Harry Ahven on reisilt tagasi ja kohtab oma rõõmuks esimesena Evelini. Krissul on suur mure, sest ta ei suuda otsustada, kellele oma püss jätta. Laine otsustab, et Roccot peab nendest asjadest eemale hoidma. Ülu pakub Jürkale ja Leilile seeni müügiks.

foto
4x4. Tadžikistan. Türkmenistan. Usbekistan, 6/10 (Eesti 2015)
Eile 20:00
Sarja kuuendas osas võtab reisiseltskond suuna Samarkandi-nimelise linna poole, kus meid juba ootab Elveri sõber. Enne jääb veel teele üks uhke turg oma maitseelamuste ja emotsioonidega, aga Samarkand tõesti üllatab! Tootja Matkafilm OÜ.
foto
8 mm ELU 2, 9/14 (Eesti 2015)
Eile 19:30

Esimest korda sarja ajaloos näitame 2015. aastal valminud kaadreid! Näete filmi, mis salvestati festivalil Positivus. Elame kaasa kalatraalerite katsetamisele Läänemerel. Külas on Sven Grünberg ja vaatame filmirulli ansamblist „Mess“. Saatejuht Tambet Tuisk.

foto
Jalgpalli Premium liiga: Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond
Eile 15:50

Ülekannet kommenteerivad Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudiovestlust juhib Tarmo Tiisler.

foto
Draamasari Elu parim aeg 1, 4/13: Küülikuauk (The Time of Our Lives, Austraalia 2013)
Eile 14:55
Joel on linnas tagasi ja Chai Li peab otsustama, kas sõita temaga Balile või kuulata oma perekonna nõu. Raadiotähe esinemine Luce’i komöödiaklubis lõpeb täieliku katastroofiga, pealekauba jääb Luce joobes autojuhtimisega vahele.
foto
Maahommik
Eile 10:00

Õpime puitu töötlema jaapani-stiilis põletustehnika abil, ehitame kompostikasti ja anname näpunäiteid tegutsemiseks nii aias kui ka toas. Saadet juhivad Mari Tamm ja Laura Kõrvits.

foto
Teaduspalavik, 1/3: Eesti kosmos (ETV 2014)
Eile 09:30

Kuidas elad, EstCube? Mida toob meie teadlastele ja ettevõtetele kaasa Euroopa Kosmoseagentuuriga liitumine ja millised on kosmoseriik Eesti järgmised suured väljakutsed? Kosmoses on praegu tormilised ajad. Indial õnnestus neljandana Venemaa, Ameerika ja Euroopa Kosmoseagentuuri järel oma masin Marsi orbiidile saata. Euroopa Kosmoseagentuur tegi ajalugu, kui maandas edukalt komeet 67P pinnale robot Philae. Ka meile, eestlastele, on tähed ja tumeaine lähemal kui kunagi varem.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Vendade Leokite duellist väljus Haapsalus võitjana Aigar
Eile 22:25

Kestvuskrossi Eesti meistrivõistluste hooaeg lõppes etapiga Haapsalus. Rajal olid ka äsja Hispaaniast viienda kohaga naasnud Eesti endurokoondise sõitjad.

foto
Võrkpallikoondise kapten: Kaljulaiust saab spordirahva jaoks hea president
Eile 22:17

Eesti võrkpallikoondise kapten Kert Toobal alustab klubihooaega Prantsusmaal esiliiga meeskonnas Rennes Volley. Samas klubis mängis ta ka eelmisel hooajal, kui meeskond jõudis karikafinaali ja Toobal valiti Prantsusmaa esiliiga väärtuslikumaks mängijaks.

foto
Sparta Team Automaailm keeras neljaväravalise kaotusseisu võiduks
Eile 21:46

Paf saalihokiliiga meistrisarjas võitis Sparta Team Automaailm 1:5 kaotusseisust karistusvisetega 6:5 EMÜ Spordiklubi. SK LINK/Saku oli 11:6 üle TTÜ Spordiklubist.

foto
Pühapäeval sajab mitmel pool vihma ja puhub tugev tuul
Eile 21:37

Lääne- ja Lõuna-Eestis sajab pühapäeval mitmel pool vihma ning tugev tuul nõrgeneb veidi alles õhtul.

foto
Klaid Mägi küberrünnakutest: veebi ühendatud koduseadmeid tuleb kaitsta
Eile 21:26

Küberrünnakutes USA portaalide ja valitsusasutuste kodulehekülgede vastu kasutati internetti ühendatud koduseadmeid, seetõttu tuleks kõiki niisuguseid seadmeid kaitsta, ütles riigi infosüsteemi ameti osakonnajuhataja Klaid Mägi.

foto
Pärnu Sadam alistas närvilises mängud liidri TTÜ KK, Tarvale rabe töövõit
Eile 20:42

Pärast tänast jätkab Alexela KML-is liidrina ainus kaotuseta meeskond Tartu Ülikool. Nendega samal pulgal olnud TTÜ KK jäi täna Pärnus alla Sadamale 79:82 (30:41).

foto
Mosulis avastati massihaud ligi 300 tapetuga
Eile 20:35

Äärmusrühmitus ISIS on viimastel päevadel Mosulis tapnud vähemalt 284 meest ja poissi, teatasid Iraagi julgeolekuallikad CNN-ile.

foto
Kaitseliit valmistub tuleva aasta Kevadtormiks
Eile 20:05

Kaitseliidu Põhja maakaitseringkonnas on sel nädalal teinud ettevalmistusi järgmise aasta Kevadtormiks paljud sõjaväelased.

foto
USA analüütikud kahtlustavad ulatuslikus küberrünnakus Venemaad
Eile 19:29

USA-s toimus reedel massiivne küberrünnak, mille käigus tunde rivist väljas paljud tuntud veebiportaalid, teiste hulgas PayPal, Netflix ja Twitter, aga ka riigiasutuste nagu FBI leheküljed. Ühendriikide julgeolekuanalüütikute sõnul võis toimunu taga olla Venemaa.

foto
Norras toimub suur trollide festival
Eile 19:16

Norra legendi kohaselt elavad trollid Næstvedi linna lähedal ning kolmandat korda toimub seal suur trollide festival.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?