Soovitame

foto
Draamasari Doktor Martin 3, 2/7: Järgmisel hommikul (Doc Martin, Inglise 2006)
Täna 08:55
Pauline sõidab paariks päevaks ära ja teda asendab Poppy, kes pakub kõigile patsientidele teed. Bert Large jätab torumeheameti ja hakkab pidama restorani, aga see töö osutub arvatust stressirohkemaks. Berti juures söömas käinud külaelanikud jäävad raskesti haigeks. Teismeline neiu, kes tahab olla rinnakam, palub doktor Martinilt abi.
foto
Osoon
Täna 20:00

Külmakraadid venitavad looduse õidepuhkemist, ka Pääsküla raba põhitoon on aprillis hall. Meie ei läinud rabasse lilli otsima, vaid hoopis peaaegu olematut rabamaastikku. Kas raba on võimalik taastada või räägime edaspidi männimetsast? Miks ja millised muutused on toimunud Pääsküla rabas ning selle lähiümbruses? Ka konnad ootavad pikisilmi päikest ja sooja, et pulmapidu pidada - aprilli teisel poolel on rohukonnade kudemisaeg.

foto
Meie inimesed: Margit
Täna 20:35

Lapse sünd on iga pere jaoks kõige imelisem kogemus. Margit on neid hetki kogenud rohkem kui teised. Ta on ämmaemand, hingehoidja ja raseduskriisi nõustaja. Lisaks sellele, annab ta tunde Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis ja käib noorte perede juures koduvisiitidel. Kuidas kõige selle kõrvalt aga ennast laadida? Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Dokfilm Armastuse maa (Eesti 2016)
Täna 21:30

Dokumentaalfilm põhjapõtradest, naftast, poliitikast ja luulest. Lugu Lääne-Siberi taigas elavast metsaneenetsi põhjapõdrakasvatajast ja luuletajast Juri Vellast, kes püüab tõestada, et ka üksikisikul on võimalik põliselanike elukeskkonda hävitavale suurvõimule vastu seista. Autor on Liivo Niglas. Tootjad F-Seitse OÜ ja MP DOC.

foto
OP
Homme 21:40

Skulptor Anu Põdra kunst hakkab alles nüüd kohale jõudma. "OP" käis KUMUs kontrollimas. Juhan Ulfsak tõi NO99s kitarride, möirete ja pärsia vaibaga lavale "Unistajad". "OP" valib oma külalistest säravaimad kultuuriarvustajad.

foto
Mängufilm Ma ei tule tagasi (Eesti/Vene/Soome/Valgevene/Kasahstani 2013)
Homme 22:10

Politsei eest põgeneva endassetõmbunud tudengi Anja tee ristub lastekodust põgenenud kangekaelse orvu Kristiinaga, kes on tõotanud oma vanaema Kasahstanist üles otsida. Üheskoos alustab pealtnäha kokkusobimatu paar ohtlikku teekonda, reisides pöidlaküüdiga läbi Venemaa mõõtmatute avaruste. “Ma ei tule tagasi” on lugu ellujäämisest, südantsoojendavast sõprusest ja perekonna tähendusest. Režissöör Ilmar Raag, stsenarist Jaroslava Pulinovich, peaosades Polina Pushkaruk, Viktoria Lobacheva.

EV100 uudised Vaata veel

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Inspektor Banks

3. ja 4. hooaeg taas eetris alates 1. aprillist. Seejärel jõuab ekraanile värskeim, 5. hooaeg. Sari on eetris laupäeviti kell 22.35, kordus P lõunal.

Eurovisiooni lauluvõistlus

I poolfinaal 9. mail, II poolfinaal 11. mail, FINAAL L 13. mail

Patagoonia - loodus ja inimesed

Wild Patagonia, Inglise 2015. Alates 29. aprillist laupäeviti kell 18.40, kordus P lõunal.

Vaata veelkord!

foto
Hommik Anuga (3)
Eile 10:00

Sel pühapäeval on saates külas Eurovisioonile sõitvad Laura ja Koit. Erakordselt andekad "Rakett 69" finalistid. Naised köögis laulavad ja räägivad aasta emast. Saatejuht Anu Välba.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Tarvo Sõmer - diktor esmaspäeval, 1.05

Lõpetas aastal 1996 EMTA. Alates 1996. aastast Rakvere Teatri näitleja.

Esmaspäeval ETV2-s

foto
Kinoklassika Hiina sündroom (The China Syndrome, USA 1979)
Täna 22:20

Neljale Oscarile kandideerinud draama “Hiina sündroom” mõjub tänapäeval aktuaalse hoiatusfilmina, mis thrilleri žanri võtmes kuulutas ette mõni aasta hiljem toimunud Tšernobõli katastroofi. Filmi keskmes seisab telejaama uueks täheks tõusnud reporter Kimberly Wells (Jane Fonda), kes koos kaameramehe Richard Adamsiga (Michael Douglas) lähevad ühte aatomielektrijaama energiallikatest uudist tegema. Nende kohaloleku ajal toimub elektrijaamas aga midagi ootamatut, mida Richard salaja oma kaameraga üles filmib.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Kriminaalsari Dicte 3, 5/10: Kui vaim on haige 1 (Taani 2016)
Eile 22:05
Rose asub tööle psühhiaatriaosakonnas. Juba tema esimese vahetuse ajal sureb noor skisofreeniahaige naine, kes on voodi külge kinni seotud. Juhtumist häiritud Rose räägib sellest emale. Dicte otsustab asja lähemalt uurida ja tal tekib kahtlus, et tegemist on mõrvaga.
foto
Hetk ajaloos: Bolševikud ja menševikud
Eile 22:00

100 aastat tagasi aprilli lõpus on segadust palju. Lenin on juba Petrogradi jõudnud. Kuidas saab Šveitsist koju eesti sotsialistide isa Mihkel Martna? Mida plaanivad ette võtta Saksa kindralid?

foto
Uue aja asjad: Rahvas ja üritused (Eesti 2006)
Eile 19:15

Saade "Rahvas ja üritused" jutustab sellest, kuidas sajad tuhanded eestlased endale külg-külje kõrval ja lauldes vabaduse välja võitlesid. Järgneval kümnendil tuldi suurte hulkadena Lauluväljakule kokku küll laulma, küll õlut jooma, küll autosid puruks sõitma. Ja seejärel söandati ette võtta retk ka kaugemale sisemaale. Et kohtuda ühel ööl Vabaduse väljakul, võttes vastu vähemalt sama sündmusterohket aastatuhandet, kui seda oli eelmine. Tekst Juku-Kalle Raid, teksti loeb Juhan Ulfsak. Režissöör Anne Mäns, produtsent Olavi Paide. Tootja Ruut.

foto
Ajavaod: Reality show - Tallinn 80 (ETV 2012)
Eile 18:40
Stagnaaeg - nii iseloomustatakse praegu 1970/80 aastaid nüüdseks minevikku vajunud riigis Nõukogude Liidus. Just sellesse aega kuulub ka otsus korraldada Moskvas 1980. aasta olümpiamängud ja Tallinnas purjeregatt. Tallinnale tähendas see üritus suuri arenguvõimalusi: unikaalseid ehitisi, uusi sidetehnilisi lahendusi ja rahvusvahelisi kontakte. Linnajuhtidele ja regati korraldajatele aga üheksa aastat pidevat närvesöövat tööd ning stagnaaegsete barjääride murdmist. Saate autor Mati Talvik, režissöör Indrek Kangur.
foto
Hommik Anuga (3)
Eile 10:00

Sel pühapäeval on saates külas Eurovisioonile sõitvad Laura ja Koit. Erakordselt andekad "Rakett 69" finalistid. Naised köögis laulavad ja räägivad aasta emast. Saatejuht Anu Välba.

foto
Prillitoos
Eile 09:05

Jüri Kuuskemaa võtab meid vastu oma ajaloohõngulises kodus, kuid linnalegendide asemel tuleb juttu eelkõige temast endast. Alati stiilne Laine Randjärv avab oma aksessuaarilaeka ja jagab nõu, kuidas erinevatel viisidel kevadisi salle kanda.

foto
Tähendamisi: Reformatsioon 500
Eile 09:00
Martin Luther on sedastanud: "Enne kui lained üle paadiserva ei löö, ei tea keegi, mis usk on." Öeldu üle mõtisklevad Indrek Treufeldt, Matthias Burghardt ja Andres Jäätma.
foto
Kriminaalsari Inspektor Banks 4: Mis jääb meist maha? (DCI Banks, Inglise 2015)
29.04.2017 22:35
Tühermaalt leitakse eesti tüdruku surnukeha. Selgub, et ta oli tulnud Londonisse otsima oma õde, kes on nüüd teadmata kadunud. Kahtlusaluste hulka kuuluvad endine vang ja tema autistist poeg ning ema ja poeg, kes peavad kõikmõeldavaid kahtlasi ärisid uimastitest kuni prostituutideni.
foto
Sport. Sport
29.04.2017 21:20

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Laine Randjärv näitas nippe, kuidas salli loominguliselt kanda
Eile 16:39

Poliitik Laine Randjärv õpetas "Prillitoosi" vaatajatele, kuidas salle väärikalt välja kanda.

foto
Tiia Toomet peab mänguasjamuuseumit oma elutööks
Eile 15:34

Kirjanik Tiia Toomet tähistas 70. sünnipäeva Tartu mänguasjamuuseumis näitusega "Nukurahvas Tiia Toometi kogust".

foto
"Rakett 69" finalist: endasse tuleb rohkem uskuda
Eile 14:15

Tänavune "Rakett 69" finaal on eriline, sest finaalis võistlevad esmakordselt põhikooli õpilane, kelleks on Karl Vilhelm Valter ja kutsehariduskeskuse õpilane Gert Lees.

foto
"Rakett 69" finalist: endasse tuleb rohkem uskuda
Eile 14:15

Tänavune "Rakett 69" finaal on eriline, sest finaalis võistlevad esmakordselt põhikooli õpilane, kelleks on Karl Vilhelm Valter ja kutsehariduskeskuse õpilane Gert Lees.

foto
Liina Pulges toob lavale tüki #aastaema: inimesed võtavad elu liiga tõsiselt
Eile 13:02

Nelja lapse ema Liina Pulges tõestab monoetenduses #aastaema, et aasta emaks saamiseks ei ole ilmtingimata vaja mehega abielus olla, hoopis tähtsam on omada kaht vanaema, kolme vana-vanaema, lapsehoidjat ja tugevat närvikava.

foto
Galerii: Värvikad hetked saatest "Hommik Anuga"
Eile 11:24

Täna hommikul jõudis ETV eetrisse saade "Hommik Anuga", kus käisid värvikad külalised.

foto
Kristiina Ehin: minu jaoks on üksikemad kangelased
Eile 10:42

Nädala alguses avaldas koosseis Naised Köögis räpplaulu "Aasta ema", mis sai tõuke Eesti naisliidu juhi Siiri Oviiri sõnavõtust "Ringvaates". Muusik Kristiina Ehin tõdes, et teema ulatub paraku sadade aastate taha.