Uus!

Ballykissangel

Humoorikas BBC draamasari on ETV eetris alates 25. oktoobrist E-R kell 8.55, kordus kell 17.40.

Meie maailm

Dokfilmid vaesemate riikide elust alates 2. novembrist kolmapäeviti kell 22.40, kordus N pärastlõunal.

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Soovitame

foto
Komöödiasari Kuningapere, 9/10: Aafrika peakate (The Holstein-Gottorp Family, Rootsi 2013)
Täna 19:35
Kuninganna läheb oma töökohustusi täitma Tansaania suursaatkonda, kunstinäituse avamisele ja pingutab tublisti, et näidata oma suurt, kuid paraku olematut huvi selle maa kultuuri vastu. Kuningas võõrustab samal ajal Inglismaa kuningat, kes oma üleoleva hoiakuga Eriku viisakuse ja huumorimeele proovile paneb.
foto
Eesti parim koolikokk, 4/12
Täna 20:00

Seekord uurime lähemalt toidutegemist Tallinna Arte Gümnaasiumi ja Saku Gümnaasiumi köökides. Nende koolide kokad Evelyn ja Lyane on selle sarja kõige rohkearvulisemate kooliperede toiduvalmistajad. Mis seekord gigant-pottidesse podisema pannakse, näeb juba saatejuhtide Kaidor Kahari ja Eero Reinu vahendusel. Žüriil aitab skoorida Mart Poom.

foto
Mängufilm Armas Rosie (Cider with Rosie, Inglise 2015)
Täna 21:40

Draama. BBC dramatiseering Laurie Lee maailmakuulsa romaani „Cider With Rosie“ järgi (eesti keeles ilmunud pealkirjaga „Armas Rosie“). Lüüriline ja peene maailmanägemisega täiskasvamise ning kogu eluks kestma jääva esimese armastuse lugu.

foto
Maahommik
Homme 10:00

Käime külas Pärnumaa noormehel, kes ehitas endale mobiilse sauna ja toodab neid nüüd ka teistele. Anname ideid kodus toimetamiseks. Saadet juhivad Laura Kõrvits ja Mari Tamm.

foto
Jalgpalli Premium liiga: Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev
Homme 15:50

Ülekannet kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Karel Voolaid, staadioni kõrval analüüsitakse mängu Aet Süvari juhtimisel.

foto
Loodusdokk Põhja-Ameerika, 3/7: Õpi noorelt või sure (North America, USA 2013)
Homme 18:40

Otse Põhja-Ameerika rahvarohkete linnade piirilt algab vaba loodus. Siin kasvavad maailma kõrgeimad puud, supervulkaani geisrid paiskavad tulist vett õhku ja võimas Mississippi kannab vett ookeani. Suure mandri kliima ulatub ühest äärmusest teise: Kanada Arktika-osas valitseb karm külm, Panama vihmametsas aga aurav kuumus.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

foto
Eesti Laul 2017 lugude esitamiseks on jäänud nädal

Eesti suurim muusikakonkurss Eesti Laul tuleb taas ja täpselt üks nädal on jäänud tänavuste võistluslugude esitamiseks. Tähtaeg kukub 1. novembril 2016 kell 15.00.

Värsked videod! Vaata veel

Reedel ETV2-s

foto
maaILM Simon Reeve'iga Austraalias, 1/3 (Australia with Simon Reeve, Inglise 2013)
Täna 20:00

Austraalia on reisisellide paradiis oma lumivalgte randade ja tumepunase päikeseloojanguga tohutute kõrbetega, kihava linnaelu, ainulaadse floora ning faunaga. See on vaprate maadeuurijate ja põliselanikest aborigeenide maa, surfarite meelispaik. Austraalia reisi esimeses osas sõidab Simon rongiga Perthi, leiab mandri keskelt looma, kelle tegevus ootamatul kombel habrast ökosüsteemi ohustab - seal elab ligi miljon kaamelit, 19. sajandil siia toodud ablas võõrliik.

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Muusikadokk Daniil Trifonov. Muusika maagia (Daniil Trifonov and the Magics of Music, Inglise 2014)
Eile 22:35

Vene päritolu Daniil Trifonov on hurmav klaverivõlur ja helilooja, kelle muusikalised anded lausa nõuavad oma kõrvaga kuulmist ning silmaga kaemist. Kõigest 20-aastasena võitis ta järjest nii Tšaikovski- kui ka Rubinsteini-nimelised klaverikonkursid ja andis seejärel 12 kuu jooksul veel ka 110 kontserti.

foto
MI: Rahvusooper Estonia Moskvas
Eile 22:10

Rahvusooper Estonia käis Moskvas esitlemas ooperit ja balletti. Kuidas vaadati maailma kultuurimetropolis Eesti teatrikunsti, seda näitame otse sündmuste keskelt.

foto
Kapital (2)
Eile 21:40

Kas teie oleksite nõus maksma 700 eurot, et veeta tunnike Aafrika metsas koos gorilladega? 30 000 turisti on nõus sellise summa igal aastal välja käima. Samal ajal külastab Eestit aastas umbes 2000 linnuvaatlejat. Miks neid siia nii vähe tuleb?

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Komöödiasari ENSV 1, 7/7: Igal majakal oma tuli (Eesti 2010)
Eile 20:35

Ühiskorteris käib kiirabi. Meri toob kapten Villemi taas randa. Paavo ja Pille on eriarvamustel. Villem tõdeb, et igal majakal on oma tuli.

foto
Kahekõne: Ivar Heinmaa (1)
Eile 20:05

"Kahekõne" külaliseks on mees, kes tunneb hästi maailma kriisikoldeid: Süüriat, Iraaki ja Ukrainat - rindeoperaator Ivar Heinmaa. Saatejuht Indrek Treufeldt.

foto
Ringvaade (7)
Eile 19:00

"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop otse-eetris ning igav nendega ei hakka!

foto
Draamasari Õnne 13 18 (Eesti 2010)
Eile 17:10

Alma askeldab parajasti Luuasaare õuel, kui põõsastest ilmub välja ootamatu külaline. Laine on pika tee ette võtnud, kuna tema mure on suur ja vajab ärakuulamist. Nagu ta ise ütleb, et ei nuta iseenda, vaid oma riigi ja rahva pärast.… Harry Ahven oma poja Henryga Morna linna ühes, Are ja Saara teises otsas, tunnevad, et elu on rutiin ning sellest on vaja välja tulla. Kummaline küll, aga neljakesi see asi ette võetaksegi. Laur Põder väisab vana kamraadi ehitusmaleva päevilt - vallavanem Raivo Tiiki.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Port: äkki apelleeritakse sellele, et Šmigun on karjääri lõpetanud
Eile 22:25

Norra telekanal TV2 avaldas esmaspäeval, et rahvusvahelises spordiarbitraažikohtus CAS-is tuleb sellel nädalal arutusele suusataja Kristina-Šmigun Vähi dopingujuhtum.

foto
Kovalenko uue hooaja plaanidest: kõik sõltub toetajatest
Eile 21:58

Eesti parim naisringrajasõitja Anastassia Kovalenko lõpetas hooaja Euroopa juunioride karikasarjas naiste arvestuses neljandana, kuid jäi poolikuks jäänud hooaja ja oma isikliku arenguga rahule.

foto
Virtsu majakas jõudis postmargile
Eile 21:36

Tänavu möödub 150 aastat ajast, mil Virtsu sai oma esimese tuletorni. Tähtpäevaga seoses jõudis praegune Virtsu majakas nüüd postmargile.

foto
Tsahkna: pensioniiga oma klassikalisel kujul kaob
Eile 21:28

Pensionisüsteemi reformiv sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna ütles stuudiointervjuus "Aktuaalsele kaamerale", et pensioniiga kui selline kaob tulevikus ära ning kogu süsteem muutub tänasega võrreldes kordi paindlikumaks.

foto
Reedel sajab veidi vihma ja lörtsi, kuid läheb soojemaks
Eile 21:12

Reedel sajab kohati vihma ja lörtsi, kuid võrreldes neljapäevaga lisandub soojakraade.

foto
Mitmed omavalitsused pole rahul, mil viisil pagulasperedele kortereid üüritakse
Eile 21:04

Mitu omavalitsust on seisukohal, et kinnisvarafirma vahendatud korterite üürihinnad pagulasperedele on ülemakstud ega peegelda tegelikku olukorda üüriturul ning seetõttu võiksid omavalitsused ise korteri välja otsida.

foto
Rindeoperaator: Ukrainat toetavad praegu enim Balti riigid ja Poola
Eile 20:43

Rindeoperaator Ivar Heinmaa ütles, et praegu avaldavad Ukrainale seoses konfliktiga enim toetust vaid Balti riigid ja Poola.

foto
Tallinna Linnateatris esietendub lavastus uimastitest ja alkoholist
Eile 20:39

"Inimesed, kohad ja asjad" on Tallinna Linnateatri uuslavastus, mis räägib loo naisest, kelle jaoks on ainsad usaldusväärsed asjad elus olnud uimastid ja alkohol.

foto
President Kaljulaid külastas Virumaad
Eile 20:38

President Kersti Kaljulaid alustas täna esimest siseriiklikku visiiti. Päeva alustas ta Lääne-Virumaal, õhtuks jõudis ta Ida-Virumaale, kus ta veedab ka reedese päeva.

foto
Jakob Rosin raadiotööst: sellega täitus mu unistus
Eile 20:12

Raadio 2 reedese hommikuprogrammi võtsid sel sügisel üle Jakob Rosin ja Gert Zavatski. Jakob Rosinat eristab teisest saatejuhist aga see, et ta on pime - "Ringvaade" käis uurimas, kuidas ta raadiotööga hakkama saab.