Vaata siia!

Öine administraator

The Night Manager, Inglise/USA 2016. Kriminaalsari on eetris alates 17. märtsist reede õhtuti kell 21.40, kordus E hilisõhtul.

Durrellid

The Durrells, Inglise 2016. Südamlik Briti draamasari on ETV eetris alates 14. märtsist teisipäeviti kell 22.10, kordus N õhtupoolikul.

Estraadisangarid

Reedeti kell 20.00, kordus E pärastlõunal.

Soovitame

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Näitame eestlaste uut leiutist - plaastrid, millega saab mõõta kehatemperatuuri. Lisaks räägime Brexiti mõjust Suurbritannias elavatele eestlastele.

foto
Pealtnägija
Täna 20:00

Kurikuulsa Ärma talu juhtumi puhul solvas paljusid, kuidas tagantjärele väideti, et täpselt samamoodi nagu presidendiga, oleks käitutud iga lihtsurelikuga. Selle taustal on eriti kõnekas 72-aastase taluniku Hilja juhtum, kelle puhul ajasid ametnikud juuksekarva lõhki, et toetus ära võtta. Kuidas ametnikud niitmata heina tõttu vanaproual vaiba alt ära tõmbasid ja hiljem oma sõnu sööma pidid, vaadake kolmapäeval kell 20.00 "Pealtnägijas".

foto
Novaator
Täna 20:45

Tartu ülikooli füüsikud avaldasid järjekordse töö õhukese süsinikukihi ehk grafeeni tulevaste kasutusvõimaluste kohta. Ei pruugi minna rohkem kui mõni aasta, mil meist igaühe mobiiltelefonis on sensor, mis aitab välisõhu reostatust mõõta ning puhtama õhuga liiklemisteid valida. Tallinna tehnikaülikooli teadlased tegelevad aga orgaanilises keemias valdkonnaga, mis kogu maailmas on suure läbimurde ootel. Vaataja küsib: Kui lift on vabalanguses, kas liftis olija päästaks surmast see, kui ta viimase hetkel üles hüppaks? Etteruttavalt võib öelda, et paraku ei päästa hüppamine.

foto
Suud puhtaks (3)
Täna 21:40

Kas Eesti küberjulgeolek on tagatud? Miks soovib valitsus muuta e-valimiste korda ja mis signaali me sellega maailmale saadame? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

foto
Eesti lood: Põrgu Indias (2)
Täna 23:00

Ema ootab koju poega. Poega, kellelt võeti segastel põhjustel vabadus India ookeani vetes ja kes ootab juba mitmendat aastat kohaliku kohtu otsust Lõuna-India vanglas, saatusekaaslasteks brittidest, ukrainlastest, hindudest ja kaasmaalastest laeva meeskonnaliikmed. Kui pikaks kujuneb elu põrgulikuim võitlus mehel, keda Eesti kaitsevägi on autasustanud riigi kõrgeima teenetemärgiga lahinguliste teenete eest kaugetel maadel? On see kõik juhus või kellegi korraldatud? Uurime seda, rännates aja teel läbi India. Puzhalist Paldiskisse.

foto
Eesti lipp ümber Kuuba, 4/10 (Eesti 2016)
Homme 20:00
Seitse eesti meest kulgevad piki Kuuba läänekallast lõuna poole. Kas Cienfuegos on tõesti Kuuba Pariis ja miks paljud armastavad Trinidadi rohkem kui Havannat? Tuletame jälle meelde oma lähiminevikku talongide ajast ja külastame normikaupade poodi. Milline on 21. sajandi orjapidamine Kuuba moodi? Käepärastest vahenditest tehtud suveniirid, Kuuba tuuningud jpm. Tootja Tootmisguru OÜ.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Dicte

Dicte. Taani krimisarja 3. hooaeg alates 2. aprillist pühapäeviti kell 22.00, kordus E pärastlõunal.

Inspektor Banks

3. hooaeg on taas eetris alates 1. aprillist laupäeval kell 22.35, kordus P lõunal.

Vaata siia! Vaata veel

foto
Muusikaettevõtluse auhinnad pälvisid Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio

Täna tunnustati Eesti muusikaettevõtluse auhindade galal aasta parimaid ning auhinna pälvisid teiste hulgas Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Allan Noormets - diktor kolmapäeval, 29.03

Aastal 1988 lõpetas EMTA. Aastatel 1988–1994 Viljandi teater Ugala näitleja. Alates 1994. aastast Tallinna Linnateatri näitleja.

Vaata siia!

foto
"Eesti mäng" tähistab EV100 juubelipidustuste algust.Tule meeleoluka telemängu publikuks!

Ootame teid koos oma sõpradega "Eesti mängu" Eesti Vabariik 100 juubelipidustuste nelja avasaate salvestustele 1. aprillil. Saated lähevad eetrisse ETV kanalil 16. aprillil!

Kolmapäeval ETV2-s

foto
Iluuisutamise MM Helsingis: Paarissõidu lühikava
Täna 21:00

70ndate staar Irina Rodnina võitis paarissõidus järjest rekordilised kümme maailmameistritiitlit ja seda marki keegi üle lüüa ei suuda. Kuuendat kulda hakkab jahtima Ukrainas sündinud ja Saksamaad esindav Aliona Savtšenko, kes sõidab nüüd koos prantslase Bruno Massoga. Venemaa värvides tuleb starti Tallinnas sündinud ja siin uisutajaks sirgunud Natalja Zabijako. Kommentaatorid Anu Säärits ja Liina-Grete Lilender.

Kolmapäeval Vikerraadios

foto
Huvitaja. Endised tegijad taas raadioeetris
Täna 10:05

Eesti populaarseim raadiojaam Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva.
"Huvitaja" kutsub külla oma aja tuntud raadiostaarid, aga ka nooremad kolleegid, kes on löönud kaasa "Huvitaja" saadete tegemisel.
Kolmapäeval on külas Mart Ummelas ning Skype`i teel vestleme Sven Paulusega.

Saatejuht on Krista Taim. Kuula 29. märtsil kell 10.05. Pildil on Mart Ummelas ja Krista Taim.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Durrellid 1, 3/6 (The Durrells, Inglise 2016)
Eile 22:10
Margo avastab oma tõelise ande. Louisa hakkab kahtlema, kas Korfu oli ikka õige valik, kui Gerry sõbruneb salapärase endise vangiga. Kosti ja Leslie leiavad, et kõrtsid võivad pahanduse kaela tuua.
foto
Kirjandusministeerium (1)
Eile 21:40

Urmas Vadi viitab oma uue romaani "Neverland" pealkirjaga Peeter Paani lugudest tuttavale Eikunagimaale. Kas Eesti ongi tegelikult Eikunagimaa? Nende jaoks, kellest räägib raamat "Purjetamine vabadusse" võib-olla tõesti ja vahest ka Vadi enda või hoopis Kalju Kruusa jaoks. Kirjandusministeerium uurib välja ning annab teada.

foto
Foorum (5)
Eile 20:00

Tartu Ülikooli rektori valimiskogu langetab neljapäeval otsuse, kes juhib järgmised viis aastat Eesti vanimat ja mainekamat ülikooli. "Foorumi" stuudios väitlevad rektorikandidaadid Volli Kalm ja Margit Sutrop, oma arvamuse lisavad endine rektor Alar Karis ja tudengite esindaja Martin Noorkõiv.

foto
Ringvaade (1)
Eile 18:55
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Õnne 13 21 (Eesti 2013)
Eile 17:10
Uuevarikul valmistutakse kartulivõtuks. Riks on närvis, et Allan ja Mare kuidagi kohale ei taha jõuda. Ülo on aga vana rahu ise. Teda ei suuda rööpast välja lüüa isegi noorperemees Ints oma kummalise probleemiga. Kartulid saavad loomulikult selgi aastal võetud, aga siiski valab päev Uuevariku meepotti oma tõrvatilga. Õnnetused käivad ikka mööda inimesi, mitte kive ja kände. Mornas aga valmistab Saara oma konstaablist kallimat ette suuremateks muutusteks.
foto
Draamasari Elu parim aeg 1, 8/13: Õige koht (The Time of Our Lives, Austraalia 2013)
Eile 16:05
Herb asub juhtima populaarset raadiosaadet, kuid tema avameelsus maksab talle valusalt kätte. Chai Li on otsustanud Kambodža-reisi ajal otsida Vietnamist üles oma bioloogilise ema. Caroline kohtub noore koomikuga ja läheb vastu põnevale seiklusele.
foto
Vana aja asjad: Kohvikud, restoranid ja klubid (Eesti 2004)
Eile 13:55

Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Kohvikud, restoranid ja klubid" näitab, kuidas vana aja inimesed vabal ajal lõbutsesid, vana aja kohvi jõid ja tantsisid.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Maailmaportaal

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
"Foorumis" väitlesid rektorikandidaadid
Eile 21:07

Tartu Ülikooli tudengite esindaja Martin Noorkõivu hinnangul on ülikooliharidus liiga spetsiifiline ning tudengid ei saa sealt laiemat tunnetust maailmast, kuid senine rektor ja uuesti ametisse kandideeriv Volli Kalm kinnitas, et astutud sammud näitavad, et ülikool näeb tervikut. Teise rektorikandidaadi Margit Sutropi arvates tuleks üliõpilastele läheneda aga individuaalselt.

foto
Jüri Muttika tutvus merepääste ajalooga
Eile 20:43

Lennusadam ei väsi üllatamast ning ajalooline koorikbetoonehitis on põrandast laeni täitunud päästevarustusega.

foto
Mai Palling katsus Theodori silma
Eile 20:20

Ugala teatris toimus eile teatri aastaauhindade pidulik auhinnatseremoonia, kus jagati kätte preemiad ehk Theodori silmad.

foto
Muusikaettevõtluse auhinnad pälvisid Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio
Eile 20:08

Täna tunnustati Eesti muusikaettevõtluse auhindade galal aasta parimaid ning auhinna pälvisid teiste hulgas Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio.

foto
Makarov: miitingute levik Vene regioonidesse on märk uutest protsessidest
Eile 19:50

Meeleavalduste levik regioonidesse on täiesti uute protsesside märk, sest seni toimusid kõik miitingud ainult Moskvas või Peterburis, ütles Raadio 4 toimetaja Ivan Makarov Venemaal äsja toimunud korruptsioonivastaseid proteste kommenteerides.

foto
Kristi Kallas meenutas küüditamist: ühe päevaga muutus kõik
Eile 19:47

Laupäeval möödus 68 aastat märtsiküüditamisest, mil loetud päevade jooksul viidi vägivaldselt asumisele rohkem kui 22 000 eestlast. SOS lasteküla patroon Kristi Kallas küüditati kuuekuusena Krasnojarski kraisse Siberis.

foto
Eestlased korraldasid Tais isealgatusliku koristusaktsiooni
Eile 19:27

Päästeliidu juhataja Kaido Taberland osales isealgatuslikul Teeme Ära aktsioonil Tais.

foto
Möödunud nädala vaadatuimaks tõusis ETV saade "Pealtnägija"
Eile 16:49

Möödunud nädalal meelitas televaatajaid enim ETV saade "Pealtnägija".

foto
Suri Enn Vetemaa
Eile 14:23

Meie seast lahkus 80-aastasena kirjanik, tõlkija ja helilooja Enn Vetemaa (20.06.1936–28.03.2017).

foto
Kui kaua säilivad erinevad toiduained külmkapis?
Eile 12:12

Kui kaua säilib toit tegelikult külmkapis? Kuidas hoiustada isevalmistatud suppe ja muid valmistoite, et need kohe ei rikneks? Kui kaua säilivad joogikõlblikuna avatud mahla- ja piimapakid? Nendele küsimustele andis vastuse toiduhügieeniekspert Annika Gorelova.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?