Soovitame

foto
Eestimaa südames. ERSO suvekontsert 2015, 2/3 (Eesti 2015)
Täna 15:05

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester ja dirigent Martin Sildos tähistasid Vabariigi taasiseseisvumise päeva suurejoonelise galakontserdiga Põltsamaa lossihoovis. Eestimaa südames kõlasid kaunimad teosed eesti muusikaklassikast. Kontserdi avamänguna jõudis kuulajateni aga esmaettekanne Rannapi uudisteosest “Helisev Eesti”. Kontserdi telesalvestuse režissöör on Ülle Õun, helirežissöörid Tanel Klesment ja Kaspar Karner, juhtoperaator Andres Suurevälja, produtsent Helen Valkna.

foto
Mehed ei nuta (Eesti Telefilm 1968)
Täna 18:45

Ülipopulaarne ja palju tsiteeritud seikluskomöödia unetutest meestest, kes tõelise sanatooriumi asemel viiakse ravile üksikule asustamata saarele. Mehed hakkavad tegutsema, et saarelt pääseda. Varsti selgub, et see on rohkem nagu poolsaare moodi saar”. Stsenaristid Enn Vetemaa ja Sulev Nõmmik, režissöör Sulev Nõmmik, operaator Kaljo Jõekalda, helilooja Ülo Vinter. Osades Ants Lauter, Ervin Abel, Kalju Karask, Lia Laats, Voldemar Kuslap, Endel Pärn, Leo Normet jt.

foto
Meie Uduvere (Eesti Telefilm 1987)
Täna 20:40

Uduvere elust-olust pajatab Kärna Ärni ja muusikat teeb Uduvere orkester. Esinevad Sulev Nõmmik ja Endel Simmermann ning ansambel "Estobrass". Režissöör Sulev Nõmmik, operaator Enn Putnik, helirežissöör Mari Otsa, monteerija Salme Jevdokimova, tootmisjuht Malli Vällik, toimetaja Aare Tiisväli.

foto
Vennad Dasslerid 1, 1/2 (Die Dasslers, Saksa 2016)
Täna 22:30

Kaheosaline mängufilm räägib sporditarvete tootjate Adidase ja Puma erakordsest tekkeloost ning nende ettevõtete loojate käänulisest elust. Vennad ning rivaalid, leiutajast käsitöömeister Adi ja visionäärist müügimees Rudi teevad spordijalatsid rahvusvaheliselt kuulsaks. Kuid seoses natside võimuletulekuga Saksamaal muutuvad vendade Dasslerite pikaajalised erimeelsused sügavaks umbusalduseks, kuni nende partnerlus puruneb.

foto
Lauluga maale 6: Valgamaa
Homme 20:00

Gerli ja Jüri on selle lustaka lauluvankriga jõudnud Valgamaale. Oma üllatuseks on nad maandunud keset mustlaslaagrit Astuvere külas, kus on püsti pandud lausa rahvusvaheline mustlaslaager "Õnnelinnud". Omalt poolt on kaasa võetud külalissolist Daniel Levi Viinalass, kelle esivanemate juured ulatuvad just sinnakanti. Alati uudishimulik Jüri Aarma toob vaatajani selle kandi põnevamad paigad. Rež: S.Lukas,Toimetajad: P.Jürman, R.Linna

EL eesistumise uudised Vaata veel

Sõnumid Vaata veel

Reedel ETV2-s

foto
Jalgpalli Premium liiga: Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia
Täna 19:25

Juulikuu lõpus ei peeta Viljandis mitte üksnes folgipidu, vaid mängitakse ka Premium liiga jalgpalli. Pisut üle poole hooaja on täis tiksunud ning jõujooned hakkavad paika loksuma. Kes jääb peale suvises Viljandis, mis on ehk piduliste tõttu tavalisemast rohkem väge täis? Kommenteerib Tarmo Tiisler, stuudiovestlust juhib Aet Süvari.

Reedel Vikerraadios

foto
Vikerraadio Viljandi Pärimusmuusikafestivalil
Täna 16:05

Vikerraadio sõidab Viljandisse, kus toimub 25. korda pärimusmuusikafestival tänavuse alapealkirjaga "Uut ja vana".
Reedel, 28. juulil kell 16 vahendavad Arp Müller ja Tarmo Tiisler meeleolusid publiku seast ja intervjuusid esinejatega.

Uus hooaeg!

Eesti mäng

Meeleolukas telemäng E-N kohe pärast AK põhisaadet.

Taas eetris!

Durrellid

The Durrells, Inglise 2016. Südamlik Briti draamasari taas eetris alates 22. juulist laupäeviti kell 21.35,
kordus P õhtupoolikul.

Koduigatsus

A Place To Call Home, Austraalia 2013. Sarja on plaanis jätkata uuel telehooajal! Taas eetris alates 24. juulist E-N kell 22.05 ETV-s, kordus järgmisel hommikul kell 10.00 ETV2-s.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Suvel kell 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Pealtnägemiseni 6. septembril!

Ringvaade

Kohtumiseni 4. septembril!

Õnne 13

Kohtumiseni sügisel! Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Kohtumiseni 10. septembril!

Osoon

Kohtumiseni 4. septembril! Suvel näeb veelkord viimase hooaja saateid!

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Elu lugu: Elle Eljand-Boshi (ETV 2016)
Täna 13:20
Kunagine Merli laulja Elle Eljand-Bosh on kange naisena loonud endale eduka karjääri Kanadas ja veedab osa oma ajast Toskaanas, unustamata sugugi laulmist.
foto
Kapital (ETV 2015)
Täna 12:50
Oleme varemgi rääkinud Kapitalis teadusest ja leiutistest ning räägime veelkord. Kui palju võib kosmosesse lennutatav satelliit luua Eestisse töökohti ja kuidas on meie elu mõjutanud Jaapani kuulsaim leiutaja Dr. NakaMats?
foto
Reisisari Reisile minuga 8: Ungari buzod (Eesti 2014)
Täna 11:55

Kes on buzod? Meie mõistes on nad kõige koledamad kollid, kel on looma verega värvitud puust maskid peas ja lambanahad ümber. Maskitegemise oskusi antakse edasi põlvest põlve juba mitu sajandit. Buzodeks võivad olla ainult mehed. Mohacsi väikelinnas Ungaris oli märtsikuu esimesel nädalavahetusel neid kolle tervelt 1100, teiste hulgas ka buzoks maskeerunud Märt Agu.

foto
Draamasari Ihult ja hingelt 3: Lõhestunud maja (Born and Bred, Inglise 2004)
Täna 08:55
Algab iga-aastane küladevaheline kõrtsiolümpia ja panused on kõrgemad kui iial enne: äkki saab Phyllis kõrtsi tagasi osta? Pinge on suur, osalejad satuvad haiglasse. Eddie ja Jean on mures oma abielu tuleviku pärast.
foto
Maahommik (ETV 2017)
Täna 08:10
Räägime talvisest kalaturismist Peipsi järvel ja tutvume kalurite vanade traditsioonidega. Lisaks teisigi põnevaid külaskäike ja asjalikke nõuandeid. Saatejuhid Mari Tamm ja Laura Kõrvits.
foto
Osoon (ETV 2015)
Täna 07:40
„Osoon“ viib oma vaataja Arktika karmidele jääväljadele. Seakatku võib pidada katastroofiks loomariigis. Kas ja kuivõrd ohustab seakatk meie looduskeskkonda? Karl Adami jälgib pruunkaru toimetamisi Soomes. Autorid Kristo Elias, Sander Loite, Karl Adami. Režissöör Mihkel Ulk, operaatorid Madis Reimund, Karl Adami, Magnus Suitso, helirežissöör Jüri Vaher, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.
foto
Aia elu: Lilleseemnete korjamine
Täna 07:35
Nõuandeid hobiaednikele koduaias tegutsemiseks annavad oma valdkonna asjatundjad. Saatelõigud on olnud eetris saadetes "Maahommik" ja "Sõida maale".
foto
Draamasari Koduigatsus 1, 4/13: Mona Lisa naeratus (A Place To Call Home, Austraalia 2013)
Eile 22:05
Sarah tutvub juudi perega, kellega jagada oma mälestusi ja täita juudi usukombeid. Elizabeth päästab Jacki, kes süüdistab end oma sõbra surmas. Olivia taipab viimaks tõde Jamesi kohta.
foto
Eesti mäng 7, 8/27 (Eesti 2017)
Eile 21:35

Suvine mälumängusaade. Täna selgub, kes on selle nädala võitja ja ühtlasi saatesarja teine poolfinalist. Täringut veeretavad ansambli Elephants from Neptune solist Robert Linna, animaator Mikk Mägi ja teadussaate “Rakett 69” saatejuht ja üks kohtunikest Aigar Vaigu. Saatejuht Gaute Kivistik

foto
Sport
Eile 21:25

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Portugal korraldab Eurovisiooni Lissabonis
26.07.2017 14:46

Tuleva aasta Eurovisiooni lauluvõistlus toimub Lissabonis.

foto
Aarne Saluveer kooride Eurovisioonist: konkurents oli tihe
23.07.2017 19:24

Laupäeval toimus Riias esimene kooride Eurovisiooni lauluvõistlus. Konkursi võitis Sloveenia koor Carmen Manet. Eestit esindanud ETV tütarlastekoori juht Aarne Saluveer jagas "Vikerhommikus" värskeid muljeid konkursist.

foto
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia
22.07.2017 14:21

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

foto
Fotod: ETV tütarlastekoor valmistub kooride Eurovisiooniks
21.07.2017 18:38

Laupäeval astub ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimub Lätis. Enne võistlust tehakse neil hetkeil viimaseid proove.

foto
ERR.ee video | ETV tütarlastekoor startis Riiga: ärevus on sees
19.07.2017 10:20

Juba laupäeval astub ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimub Lätis. Teele asusid kooriliikmed juba täna, et enne võistlust veel viimaseid proove teha.

foto
Aarne Saluveer kooride Eurovisioonist: see on põnev hüpe ettepoole
18.07.2017 11:55

Lätis toimub esimene kooride Eurovisioon, kus Eestit on esindamas ETV tütarlastekoor Aarne Saluveeri juhtimisel. 

foto
TEST: Kas oled "Eesti mängu" uueks hooajaks valmis?
17.07.2017 11:10

Suvine mälumängusaade "Eesti mäng" alustab tänasest oma seitsmendat hooaega. Pane ennast testis proovile, kas vaim on uueks hooajaks valmis.

foto
Kooride Eurovisiooni korraldajad kutsuvad ühiselt hingama
12.07.2017 18:25

Järgmisel nädalal toimuva kooride Eurovisiooni raames toimub suur videoprojekt "Üheshingamine".

foto
EL-i siseministrid arutavad Tallinnas Itaalia põgenikekriisi lahendust
6.07.2017 7:49

Euroopa Liidu (EL) siseministrid arutavad neljapäeval ja reedel Tallinnas Itaaliat tabanud põgenikekriisi lahendamist. Euroopa Komisjon on esitanud kava, mis hõlmab abimeetmeid Itaaliale toimetulekuks sisserändajate vooga.

foto
Ukraina seisab Eurovisiooni korraldamise eest silmitsi suure trahviga
30.06.2017 16:15

Eurovisiooni lauluvõistluse juhid on määranud Ukrainale tänavuse konkursi korraldamise eest 200 000 euro suuruse trahvi.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?