Soovitame

foto
Riigimehed 1, 4/8: Sallivusstrateegia (Eesti 2010)
Täna 20:30
Tublit sotsiaalse sidususe ministrit ei kohuta ükski ränkraske probleem, isegi mitte seksuaalvähemused!
foto
Komöödiasari ENSV 9, 15/16: Megamix (Eesti 2015)
Täna 21:35
Ainole kangastub tema tähetund. Kaire on Paavo peale solvunud ja otsib abi Mai käest. Tehases toimub disko. Tagajärjed on ootamatud.
foto
Galakontsert "Hollywood Viinis" (Hollywood in Vienna. The Film Music Gala from the Wiener Konzerthaus, Saksamaa 2015)
Täna 22:55

Viini kontserdimajas toimub igal aastal suurejooneline galakontsert, et tutvustada filmimuusikat ja üht silmapaistvat heliloojat. Seekord viib ORF Raadio Sümfooniaorkester Keith Lockharti juhatusel meid muusikalisele rännakule nii eksentrilise Addamsite perekonna omapärasesse maailma kui ka Alice'i muinasjutulisele imedemaale. Kontserdi teine osa on pühendatud helilooja James Newton Howardile, kes on loonud muusika sellistele filmidele nagu "Batman alustab" ("Batman Begins"), "Kaunis naine" ("Pretty Woman"), "Näljamängud" ("The Hunger Games").

foto
Võidupüha paraad
Homme 10:55

Traditsiooniline võidupüha paraad peetakse Rakveres. Paraadi kommenteerivad Andres Kuusk ja Kaitseliidu kooli juhataja Erik Reinhold, reporter Anna Gavronski. Otseülekande režissöör Marek Miil, produtsent Lii Kuldmäe.

foto
II Eesti Naiste Tantsupidu. MeheLugu (Eesti 2016)
Homme 15:25

Pärast viieaastast vaheaega võõrustas Jõgeva taas üle-eestilist naiste tantsupidu, mis kandis seekord pealkirja MeheLugu. Pidu räägib Eesti mehest, sellest kuidas mees näeb naist läbi oma silmade ja südame. Tantsulavastuses lõi kaasa ligi 5000 tantsijat nii Eestist kui ka välismaalt. Etenduse pealavastaja oli Ülo Luht, tervikuks aitasid siduda Ivo Linna ja Tiit Sukk. Režissöör Krista Maajärv, produtsent Piret Eero.

foto
Siin me oleme! (Siin me oleme!, Eesti 1978)
Homme 22:20

Muusikaline mängufilm Juhan Smuuli monoloogi "Suvitajad" ainetel. Rahuliku talu ette Muhumaal põrutab ühel päeval sapakas, kust pudeneb välja üks lärmakas perekond Tallinnast, kes on otsustanud veeta oma suvepuhkuse kaunis looduses. Eestlastele armsas kultusfilmis mängivad Karl Kalkun, Eva Malmsten, Kadri Jäätma, Lia Laats, Ervin Abel, Sulev Nõmmik, Väino Puura, Lauri Nebel jt. Stsenaristid Sulev Nõmmik ja Enn Vetemaa, režissöör Sulev Nõmmik, operaator Enn Putnik, helilooja Ülo Vinter.

Sõnumid Vaata veel

Vaata uuesti!

foto
Raudmees - Andres Krestinov (ETV 2017)

"Raudmees" on dokumentaalfilm legendaarsest krossisõitjast Andres Krestinovist. Atraktiivsete arhiivikaadritega ja Andrese meenutustega vürtsitatud lood nõukogude ajast tänaseni. 3-kordne NL ja 21-kordne Eesti meister on stardijoonel veel ka täna, 53-aastasena, just sellessamas filmis!

VAATA SIIA!

Tervituste öö

Neljapäeval ETV2-s

foto
Mehed ei nuta (Mehed ei nuta, Eesti 1968)
Täna 23:00

Ülipopulaarne ja palju tsiteeritud seikluskomöödia unetutest meestest, kes tõelise sanatooriumi asemel viiakse ravile üksikule asustamata saarele. Mehed hakkavad tegutsema, et saarelt pääseda. Varsti selgub, et see on rohkem nagu poolsaare moodi saar”. Stsenaristid Enn Vetemaa ja Sulev Nõmmik, režissöör Sulev Nõmmik, operaator Kaljo Jõekalda, helilooja Ülo Vinter. Osades Ants Lauter, Ervin Abel, Kalju Karask, Lia Laats, Voldemar Kuslap, Endel Pärn, Leo Normet jt.

Neljapäeval Klassikaraadios

foto
Suure-Jaani muusikapidu: ERSO ja imelapsed
20.06.2017 18:30

20. korda toimuval Suure-Jaani Muusikafestivalil esineb alati ka Eesti Riiklik Sümfooniaorkester. Tänavu on solist viiuldaja Daniel Kogan. Juhatab kunagine imelaps Alexander Prior. Ülekanne on eetris 22. juunil kell 19.

Vaata veelkord!

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Suvel kell 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Pealtnägemiseni 6. septembril!

Ringvaade

Kohtumiseni 4. septembril!

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Kohtumiseni 10. septembril!

Osoon

Kohtumiseni 4. septembril! Suvel näeb veelkord viimase hooaja saateid!

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Asja lood: Vanaisa telefon (Eesti 2016)
Täna 18:45

See on lugu vana sidemehe telefonist, mis päästis perekonna Siberisse saatmisest. Telefonist, tänu millele on olemas terve suguvõsa. Noor talumees Meremäelt põgenes kaks korda küüditamisest, mille eest määras Pihkva sõjakohus talle tagaselja 25+5 aastat vangilaagrit. Peale sõda ja Stalini surma leiti mees lõpuks üles, kuid sellel saatuslikul päeval oli ta tööl telefoniposti otsas, telefon vööl rippumas...

foto
Draamasari Õnne 13 22 (Eesti 2015)
Täna 17:10
Naabrimees Ardi on nõus servituudiga, aga viimasel hetkel lähevad tema suhted Riksiga ikkagi hapuks. Evelin ja Are käivad Saara juures koolis laste probleeme lahendamas. Margna saabub tööreisilt tagasi. Anu saab teada Intsu SMS-laenust ja esitab noormehele ultimaatumi.
foto
Prillitoos (ETV 2017)
Täna 14:05
Oma elust ja loomingust räägib skulptor Riho Kuld, kelle tuntumate tööde hulka kuulub nii Arvo Pärdi auks valminud paekivist klaver Paides kui ka juba aastakümneid Raadiomaja ehtiv tuvi. Teeme kokkuvõtte "Prillitoosi" jõuluaegsest heategevusprojektist "Soojalt ja südamest" ja viime ühele paljulapselisele perele tublide kudujate tehtud sokid. Taastusarst Eve Sooba annab nõu, kuidas oma jalgade tervist hoida. Eakad kuldsuud mõistatavad taaskord võõraid sõnu. Saatejuht Reet Linna.
foto
Meie inimesed: Tarvo (ETV 2016)
Täna 13:40

Tarvo on noor füüsikaarmastaja, keda paelub ka kunst. Ta joonistab palju ja kirjutas mõned aastad tagasi isegi oma lasteraamatu. Praegu pingutab noormees kõigest väest, et hoo saaksid sisse nii ühiskasutatav töökoda Tartus kui ka koos sõpradega loodud teadusteater. Režissöör Salme-Riine Uibo, autor-toimetaja Mari Tamm, produtsent Hannela Lippus.

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Terevisioon on Läsna-Loobu külas.
Länsa-Loobu küla sai aasta küla valimisel rahva lemmiku tiitli. Vaatame üle, kes külas elavad, millega siin tegeletakse ja kui armsad uted siin elavad.

foto
Komöödiasari ENSV 9, 14/16: Kõik kisub kraavi (Eesti 2015)
Eile 21:35
Rahvarinne asub kraavi kaevama. Aino leiab tehasest endale aatekaaslase. Paavo laiendab äri rahvusvaheliseks. Helmi ja Sirje kavaldavad vastased üle.
foto
Sport
Eile 21:25
foto
Raudmees - Andres Krestinov (ETV 2017)
Eile 20:00

"Raudmees" on dokumentaalfilm legendaarsest krossisõitjast Andres Krestinovist. Atraktiivsete arhiivikaadritega ja Andrese meenutustega vürtsitatud lood nõukogude ajast tänaseni. 3-kordne NL ja 21-kordne Eesti meister on stardijoonel veel ka täna, 53-aastasena, just sellessamas filmis!

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Näitleja Ülle Lichtfeldt on samuti Läsna-Loobu küla elanik
Täna 13:39


Üle 15. aasta on Läsna-Loobu olnud kodukandiks ja Lääne-Virumaalt pärit Eesti ühele armastatumale naisnäitlejale, Ülle Lichtfeldile. Rääkisime temaga rahvamaja juures külakiigel istudes juttu sellest, mis ta siia tõi ja mis teda siin kandis hoiab. Ja muidugi tuli juttu ka teatritegemisest, mille poolest Läsna-Loobu rahvamaja kuulus on.

foto
Läsna küla, Sassipoja talu kunstnik Piret Mildeberg
Täna 13:34

Kunstnike paar Piret ja Jüri Mildeberg elavad Läsna külas Sassipoja talus. Nad kolisid sinna elama 1999. aastal. Nende kodu lähedal on kohe ka kilomeetri või paari kaugusel Kaitseväe keskpolügon. Kuidas rahu ja vaikust nautivatel kunstnikel militaar maastiku kõrval elada on ja kuidas loomingut soosib? Mildebergid on ka paljude Läsna-Loobu külateatri tükkide kunstnikud. Jüri on tuntud ka selle poolest, et on teinud ETV-le ekraanigraafikat.

foto
Uhket alleed ja bussipeatust tutvustas Lisete Laisaar
Täna 13:31

Kõigile neile, kes suurelt teelt ehk Tallinn-Peterburi maanteelt maha keeravad ning Läsna-Loobu küla poole sõidavad, jääb kindlasti õige pea silma kohe ka üks omamoodi uhke allee ja bussipeatus.

foto
Kadrina vabatahlikud tuletõrjujad Mati Tiiter, Lembit Liiv, Arne Kastemäe
Täna 13:26

16. juunil jõudis Kadrinasse vallavalitsuse poolt Soomest 12 000 euro eest ostetud 1992. aasta päästeauto Sisu nimega Susi, läbisõiduks 52 000 kilomeetrit. "Meie Susi vajab sisustamist. On tarvilikud uued rehvid, veljed, voolikud, otsikud, joatorud, ujuvpump veekogudest vee võtmiseks, GPS jne. Kokku vähemasti 5000 euro eest varustust," ütlevad Kadrina priitahtlikud päästjad ja kutsuvad kõiki appi jõukohaselt korjandusel annetama.

foto
Juttu vesteti Kadrina vallavanema Erich Petrovitsiga
Täna 13:06

Kadrina vallas elas 1. septembri 2016 seisuga 4925 inimest. Siis aga alustati kampaaniat ja valla rahvaarv tõusis uue aasta alguseks 109 inimese võrra. Kuidas õnnestus Kadrina vallal vajalikud 5 tuhat inimest kokku saada ja iseseisvana alles jääda? Kas tõmbenumbriks sai tõesti lubadus kõikidele uutele elanikele pakkuda Kadrina spordikeskuses võimalust aasta jooksul tasuta sportida ning kingituseks lubatud kokaraamat? Kuidas teha nii, et elanike arv ka jääks üle viie tuhande? Kuidas vald külasid toetab ja aitab? Neile küsimustele vastas Kadrina vallavanem Erich Petrovits.

foto
Söögi eest hoolitses Suuretüki talu peremees Peeter Kiik
Täna 13:02

Peeter Valmistas tatrajahu pannkoogid agaavi siirupi või moosiga, odrajahu karaskit ja suitsusink tuleb ka otse ahjust.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?