Vaata siia!

Victoria

Menukas Briti ajastudraama on ETV eetris alates 27. maist laupäeviti kell 21.35, kordus P õhtupoolikul.

Inspektor Banks

Sarja värskeim, 5. hooaeg on eetris alates 27. maist laupäeva õhtuti, kordus P lõunal.

Viimane tango Halifaxis

Auhinnatud Briti romantiline draamasari on taas eetris alates 16. maist teisipäeva õhtuti kell 22.10, kordus N pärastlõunal.

Soovitame

foto
Kirjandusministeerium
Täna 21:40

Kevadhooaja viimases "Kirjandusministeeriumis" vestlevad Viivi Luik ja Mart Juur kirjandusest, elust ning inimestest. Kirjanduse, elu ja inimeste kohta on mõndagi lisada Genkal ning Aleksander Suumani kohta on üht-teist öelda Leonhard Lapinil. Seoses läheneva lastekaitsepäevaga esineb muhedate lasteluuletustega Kalev K Vapper. Kes loeb, see jõuab!

foto
Draamasari Viimane tango Halifaxis 1, 3/6 (Last Tango in Halifax, Inglise 2012)
Täna 22:10
Celia ja Alan otsustavad ilmaliku laulatuse kasuks. Sobivat pulmapaika otsides satuvad nad Halifaxi lähedal asuvasse keskaegsesse lossi, kus neile saab osaks unustamatu elamus.
foto
Pealtnägija
Homme 20:00

Millised olid "Pealtnägija" kõige emotsionaalsemad hetked, suurimad hitid, säravamad tsitaadid ning eepilisemad apsud? Mis sai kangelastest ja antikangelastest edasi? Ning kuidas mõjutas "Pealtnägija" Eesti elu? See kõik selgub hooaja viimases saates kolmapäeval kell 20.00.

foto
Novaator
Homme 20:45

Suve hakul on paslik vaadata, kuidas mõjuvad muusikafestivalid meie kõrvadele. Tuleb välja, et vali muusika tekitab sarnase mõnutunde nagu alkoholitarbimine, kuid viib ühes selle tundega ka kõrvakuulmise. Teise teemana vaatame, millist kasu võiks Eesti teadus lõigata Euroopa kosmoseagentuuri liikmelisusest: milline tehnoloogia võiks meie teadlaste abiga jõuda kosmosesse ning millist tehnoloogiat võiks kosmoseuurimine tuua meie igapäevaellu. Vaatajaküsimuses saame vastuse, kas suurem on parem. Saatejuht Greete Palmiste.

foto
Suud puhtaks
Homme 21:40

Sel nädalal laulame "Tuljaku" viisil, mismoodi terved vallad on kokku aetud ja kihelkonnad kokku kutsutud ehk laulame haldusreformi teemadel suud puhtaks. Saatejuht Urmas Vaino.

foto
Uhutud mõistus, 5/6: Globaalses embuses (ETV 2015)
Homme 23:00
Ajalugu on suuresti lugu mõjusfääride tekkimisest, arenemisest ja põrkumisest. Kas tänapäeva impeeriumid toimuvad võrgukeskkonnas? Kas võrgustatud maailm hägustab kultuurierinevused ja muudab inimesed ühetaolisteks? Kas sotsiaalvõrgustikes suhtleb inimene inimesega või on seal vahel veel keegi või miski? Autor Indrek Treufeldt, režissöör Rahel Selge.

Sõnumid Vaata veel

EV100 uudised Vaata veel

Vaata veelkord!

foto
Välisilm (2)
Eile 21:40

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Astrid Kannel.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Enn Lillemets - diktor teisipäeval, 23.05

Lõpetanud aastal 1983 TÜ filoloogia ja aastal 1989 Jaan Toominga ja Ülo Vilimaa Vanemuise õppestuudio. Aastatel 1989–2000 Tartu Lasteteatris lavastaja ja näitleja. Hiljem tegutsenud vabakutselisena.

Teisipäeval ETV2-s

foto
Keskkonnakuu. Vaimude maa (Ghostland – the View of the Ju/’Hoansi, Saksa 2016)
Täna 22:05

Saksa dokumentalisti Simon Stadleri filmi "Vaimude maa" peategelased on Namiibia bušmanid ehk sanid, maailma vanimaks peetava Ju/'hoansi kultuuri esindajad. Neil ei lubata enam jahti pidada ja neil tuleb omaks võtta meie "tsiviliseeritud" eluviis. Esimest korda rändab rühm hõimu liikmeid läbi Kalahari kõrbe otse Euroopa südamesse. Nende kultuuri põnevast vaatlusest saab hoopis lääne elulaadi põnev vaatlus. Soojalt ja humoorikalt näidatakse meie tavasid ja harjumusi nende inimeste pilgu läbi, kel tuleb peagi loobuda oma miljoni aasta vanustest traditsioonidest.

Teisipäeval Vikerraadios

foto
Reporteritund. Kreeka, Euroopa majanduskriis ja Eesti maailmamajandus
Täna 14:05

Kas Kreeka rahamured leiavad lõpuks lahenduse? Kas Euroopa on majanduskriisi lõplikult selja jätnud?
Kuidas Eestil maailmamajanduse ookeanil läheb? Kellele või millele tuleb oma panused teha?
Nendele küsimustele ootame vastuseid majandusanalüütik Heido Vitsurilt, Riigikogu rahandusminsjoni liikmelt Jürgen Ligilt ja majanduskomisjoni liikmelt Erki Savisaarelt.

Saatejuht on Indrek Kiisler. Kuulake 23. mail kell 14.05.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Välisilma dokk Trumpi tee Valgesse Majja (Trump’s Road to the White House, USA 2017)
Eile 22:15

Donald Trumpi võit presidendivalimistel oli sedavõrd ootamatu, et jahmatas ka kandidaadi enda meeskonda. Poliitiliste ringkondade kulisside taga „valimatuks“ peetud Trump võitis üllatuslikult ühes osariigis teise järel. Hoolimata õnnetutest skandaalidest ja hulgast vigadest trotsisid miljonid valijad üldisi ootusi ja otsustasid teisiti. Seega pole film ainult uuest presidendist, vaid ka ameeriklastest, kes ta Valgesse Majja saatsid.

foto
Välisilm (2)
Eile 21:40

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Astrid Kannel.

foto
Meie inimesed: Grete
Eile 20:35

Grete lõpetas gümnaasiumi kuldmedaliga ja oleks võinud edasi õppida mistahes erialal. Olles palju aastaid käinud tsirkusestuudios, otsustas Grete, et ülikooli asemel tahab ta õppida hoopis õhuakrobaatikat. Ta läks õppima Soomes Lahtis asuvasse tsirkusekooli ja tänaseks on Gretest saanud diplomeeritud tsirkuseartist. Kuivõrd lihtne on tal olnud Eestisse tagasi pöördudes sel alal rakendust leida? Autor-toimetaja Mirjam Matiisen, montaažirežissöör Kertu Köösel, produtsent Hannela Lippus.

foto
Mina ka 2, 7/10: Muusika
Eile 20:30

Miks meile meeldib muusika ja kuidas muusika sünnib? Neile ja teistele keerulistele küsimustele teavad vastuseid lapsed. Režissöör Liis Mehine, toimetaja Kadri Tiisel.

foto
Osoon (ETV 2016)
Eile 20:00

Käisime suvel loodusemees Tiit Leitoga otsimas maakillukesi meres. Esimene saareretk viis kunagisele salaviinavedajate kohtumispaika Lõuna-Malusile. Loodusfotograaf Remo Savisaar õpetab suviseid looduspilte jäädvustama. Filmimees Ants Tammik jagab meiega oma kauneid looduselamusi. Autorid Kristo Elias, Sander Loite, Ants Tammik. Lood seob saateks Vladislav Koržets. Režissöör Mihkel Ulk, operaatorid Magnus Suitso, Madis Reimund ja Ants Tammik, helirežissöör Jüri Vaher, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.

foto
Ringvaade (1)
Eile 18:55
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Õnne 13 22 (Eesti 2014)
Eile 17:10
Saara püüab uputada oma koolišokki, Are aga ei oska peale kuulamise oma sugulase heaks midagi muud teha. Evelini ja Ahvena spaas kooseksisteerimine muutub aina pingelisemaks, lõpuks on juba asjasse segatud ka Aino. Tiinast saab kohvikusse tuleva tervisekontrolli hirmus tõeline orjapidaja, kes kurnab vaese Mare lõpuni ära. Janele selgub Alma plaan võõrale perele head teha ja ta muutub väga murelikuks.
foto
Draamasari Paks boss 1, 11/13: Kala ei ole (Der Dicke, Saksa 2005)
Eile 16:10
Et Yasmini tuju tõsta, veab Ehrenberg ta kalaturule. Üks kalakaupmees ja köögiviljakaupmees lähevad karvupidi kokku, Ehrenberg saab toidumürgituse ning satub tahes-tahtmata sündmuste keerisesse.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Tätte ja Pehk lähevad Jaani-tuurile "Laululoojad"
Eile 20:47

Jaan Tätte ja Jaan Pehk on 20. juulist 3. augustini tuuril "Laululoojad", kus esitavad mõlema loomingut. "Ringvaade" võttis mehed jutule.

foto
Liina Vahtrik ja Piret Krumm sattusid popmuusika äraarvamismängu
Eile 20:25

Liina Vahtrik ja Piret Krumm lähevad koos Lenna Kuurmaaga 19. juulil tuurile "Maapealne paradiis", kus esitavad Eesti rocki- ja popiklassikat. "Ringvaade" tegi esimese kahega neist omalaadse eksperimendi.

foto
Vabaõhumuuseumis saab äpi abil osa pulmaseiklusest
Eile 20:22

Eesti Vabaõhumuuseum sai täna 60-aastaseks. Sel puhul valmis neil uus ja uhke mobiiliäpp nimega NUMU, millega muuseumis seiklusmänge mängida. Reporter Muttika käis seda testimas.

foto
"Ringvaade" tutvus Laste Vabariigi veoauto ja mängualaga
Eile 19:30

Laste ja noorte kultuuriaasta elamustuur Laste Vabariik sõidab suvel mööda Eestit ning tähistab koos lastega ja nende peredega peagi saabuvat Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva. "Ringvaade" käis uurimas, millise masinaga festival mööda maad reisib ja mis kõik sinna mahub.

foto
Helpific viib kokku abivajajad ja abistajad
Eile 15:57

Helpific ühendab erivajadustega inimesed nendega, kes soovivad neid abistada. Helpificu kaudu saavad kogukonnad abistada lähikonnas elavaid abivajajaid näiteks transpordi abiga, majapidamistöödes või tegevustes väljaspool kodu. Rakendust tutvustasid Helpificu asutaja Keiu Roosimägi ja Helpificu kaudu abistaja Kerstin Anneljas.

foto
Tutvustame mängu "Liiklus Ozobot"
Eile 14:24

Stuudios olid liiklusteemalise mängu "Liiklus Ozobot" autorid.

foto
Mängumaratoni võitja Henri Prillop tutvustab oma mängu
Eile 14:11

"Terevisioonil" oli külas Mängumaratoni võitja, mängu "Tulnumeerimine" autor Henri Prillop,

foto
Elar Ollik ja Sirle Arro on meediarubriigis
Eile 14:09

Tänast meediarubriiki külastasid EASi ettevõtluse ja ekspordi keskuse valdkonnajuht Elar Ollik ja Tallinna Sadama turundus- ja kommunikatsioonijuht Sirle Arro.

foto
15-18-aastased õpilased saavad kandideerida Noorte Maapäeva saadikuks
Eile 11:45

Noorte Maapäeva valimised ja selle edasine tegevus annab 15–18-aastastele õpilastele võimaluse olla mänguliselt osaline 100 aastat tagasi toimunus, jutustada oma, tänapäevase sõnumiga iseseisva Eesti riigi tekkelugu. Saadikuks saavad kandideerida kuni 1. juunini 15–18-aastased õpilased. 

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?