Uus!

Ballykissangel

Humoorikas BBC draamasari on ETV eetris alates 25. oktoobrist E-R kell 8.55, kordus kell 17.40.

Meie maailm

Dokfilmid vaesemate riikide elust alates 2. novembrist kolmapäeviti kell 22.40, kordus N pärastlõunal.

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Soovitame

foto
Kahekõne: Ivar Heinmaa
Täna 20:05

"Kahekõne" külaliseks on mees, kes tunneb hästi maailma kriisikoldeid: Süüriat, Iraaki ja Ukrainat - rindeoperaator Ivar Heinmaa. Saatejuht Indrek Treufeldt.

foto
Komöödiasari ENSV 1, 7/7: Igal majakal oma tuli (Eesti 2010)
Täna 20:35

Ühiskorteris käib kiirabi. Meri toob kapten Villemi taas randa. Paavo ja Pille on eriarvamustel. Villem tõdeb, et igal majakal on oma tuli.

foto
Kapital
Täna 21:40

Kas teie oleksite nõus maksma 700 eurot, et veeta tunnike Aafrika metsas koos gorilladega? 30 000 turisti on nõus sellise summa igal aastal välja käima. Samal ajal külastab Eestit aastas umbes 2000 linnuvaatlejat. Miks neid siia nii vähe tuleb?

foto
MI: Rahvusooper Estonia Moskvas
Täna 22:10

Rahvusooper Estonia käis Moskvas esitlemas ooperit ja balletti. Kuidas vaadati maailma kultuurimetropolis Eesti teatrikunsti, seda näitame otse sündmuste keskelt.

foto
Muusikadokk Daniil Trifonov. Muusika maagia (Daniil Trifonov and the Magics of Music, Inglise 2014)
Täna 22:35

Vene päritolu Daniil Trifonov on hurmav klaverivõlur ja helilooja, kelle muusikalised anded lausa nõuavad oma kõrvaga kuulmist ning silmaga kaemist. Kõigest 20-aastasena võitis ta järjest nii Tšaikovski- kui ka Rubinsteini-nimelised klaverikonkursid ja andis seejärel 12 kuu jooksul veel ka 110 kontserti.

foto
Komöödiasari Kuningapere, 9/10: Aafrika peakate (The Holstein-Gottorp Family, Rootsi 2013)
Homme 19:35
Kuninganna läheb oma töökohustusi täitma Tansaania suursaatkonda, kunstinäituse avamisele ja pingutab tublisti, et näidata oma suurt, kuid paraku olematut huvi selle maa kultuuri vastu. Kuningas võõrustab samal ajal Inglismaa kuningat, kes oma üleoleva hoiakuga Eriku viisakuse ja huumorimeele proovile paneb.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

foto
Eesti Laul 2017 lugude esitamiseks on jäänud nädal

Eesti suurim muusikakonkurss Eesti Laul tuleb taas ja täpselt üks nädal on jäänud tänavuste võistluslugude esitamiseks. Tähtaeg kukub 1. novembril 2016 kell 15.00.

Värsked videod! Vaata veel

Neljapäeval ETV2-s

foto
AegRuum Lämbuvad linnad (Irrespirable: Des villes au bord de l'asphyxie?, Prantsuse 2015)
Täna 20:00

Õhureostus on üleilmne probleem, mis tapab seitse miljonit inimest aastas, kuid on jäänud kliimamuutuse taustal tahaplaanile. Vähi epideemilise levikuga täiskasvanutel ja astma plahvatusliku kasvuga laste seas, elavad Hiina ning India linlased pidevas häireolukorras. Kuid kaitstud pole ka ülejäänud maailm, sest õhusaaste ei tunne riigipiire.

Neljapäeval Vikerraadios

foto
Reporteritund. Opositsioonitund
Täna 14:05

Oktoobrikuu parlamendi opositsioonisaadikute saates võtame jutuks ametist lahkunud presidentidele mõeldud ametihüved, räägime Ärma talu toetusesaagast ning võtame jutuks ka Rail Balticu, haldusreformi ja sisepoliitikas toimuva.

Opositsioonitunnis on Siret Kotka Keskerakonnast, Artur Talvik (pildil) Vabaerakonnast ja Henn Põlluaas EKREst.

Mirko Ojakivi kutsub teid saadet kuulama kell 14.05 ja sama jutt kostub eetrist ka kell 19.05.

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Kriminaalsari Mammon, 6/6: Kohtupäev (Norra 2014)
Eile 22:40

Üks Peteri lähedastest tapetakse ja teine on eluohtlikult vigastatud ning Peter on mõlemas kuriteos kahtlustatavana üleriiklikult tagaotsitav. Usaldades ainult oma endist ülemust Mathiesenit, jätkab ta meeleheitlikult Andrease otsinguid, kuni leiab abi kõige ootamatumast kohast.

foto
Foorum (3)
Eile 21:40

Riigikogu alustab vaidlusi järgmise aasta eelarve üle ja opositsioon on ka seekord lubanud anda korraliku lahingu. Foorum küsib kui sisuline see kriitika on ja milliseid on kompromissikohad? Stuudios väitlevad Kadri Simson, Sven Sester, Remo Holsmer, Andres Herkel, Martin Helme ja Kalvi Kõva.

foto
Pealtnägija (2)
Eile 20:05

Segastel asjaoludel sündinud garantiikirjad, mis kunagine peasekretär Priit Toobal erakonna pikaajalisele kampaaniameistrile Paavo Pettaile andis, on katalüsaator, mis vallandasid Eesti suurima erakonna sisekriisi ja ähvardavad olla Edgar Savisaare kirstunael. Kui Savisaar kukub, võib see omakorda viia valitsuse vahetuseni.

foto
Ringvaade
Eile 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Õnne 13 18 (Eesti 2010)
Eile 17:10

Kristjan otsib kodulinna tänavailt mõnda targemat meest, kellega nõu pidada. Ta kohtab mesinik Jaaku. Linnamees too küll pole, aga arukas nägu on tal peas.… Vanemkonstaabel Priit Torim tabab poisikese võõrast aiast õunu varastamas. Selle operatsiooni ajal leiab aset tema ja lapsevankriga jalutava Ursula kohtumine. Oma vibutalus redutavat Allanit külastab Ülo. Ja nagu selle külamehe puhul sageli juhtub, lõpeb jutuajamine seegi kord natuke imelikult. Igatahes Allani tuju on tükiks ajaks rikutud.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Vassiljev valikgrupikaaslasest Venemaast: Eesti võrkpallipubliku jaoks väga vahva vastane
Eile 21:52

Rahvusvaheline Võrkpalliliit loosis kolmapäeval vastased, kellega Eesti võrkpallikoondis hakkab järgmise aasta maikuus Tallinnas toimuval valikturniiril mängima pääsu eest MM-finaalturniirile. Kõige tugevamast kausist tõmmati meile vastaseks Venemaa meeskond.

foto
Tallinnas avati kodutute fotonäitus
Eile 21:50

Tallinna puuetega inimeste kojas avati täna ainulaadne fotonäitus: fotode autoriteks on inimesed, kellel puudub oma kodu.

foto
ERR Riias: lätlastes süveneb pessimism riigi ja toimetuleku suhtes
Eile 21:28

Läti elanike seas süveneb pessimism riigi arengu ja pere majandusliku toimetuleku suhtes, näitab äsjane Läti baromeetri uuring. Sotsioloogide hinnangul pole hoiakutes suuri muutusi toonud ka viimased parlamendivalimised, sest võimu jagavad samad poliitilised erakonnad.

foto
Neljapäeval tuleb kuni 9 kraadi sooja
Eile 21:13

Eeloleval ööl on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma ja lörtsi ning tekib udu ning termomeetrinädud jäävad -2 ja +5 kraadi vahele.

foto
Isa elustas kuueaastase poja joonistused
Eile 20:43

Kuueaastase Domi isa otsustas oma poja pildid digitaalsel kujul ellu äratada.

foto
Taavi Kotka lahkub asekantsleri kohalt erasektorisse – intervjuu
Eile 20:42

Ligi neli aastat majandusministeeriumi asekantslerina töötanud Taavi Kotka läheb uuest aastast tagasi erasektorisse. Intervjuus "Pealtnägijale" ta avalikus sektoris veedetud aastaid ei kahetse, ka "kasumit" sai riigieelarvesse teenida võrreldes erasektoriga rohkem.

foto
"Ringvaade" tutvustas Nikolai Novosjolovile Haapsalu uut vehklemishalli
Eile 20:40

ETV saade „Ringvaade“ tutvustas Haapsalust pärit vehklejale Nikolai Novosjolovile tema kodulinnas valminud vehklemishalli.

foto
Riigikohtunikud rääkisid "Pealtnägijale" oma tööst ja selle pingetest
Eile 20:37

Kui tihti öeldakse, et kohtuotsused on arusaamatud ja eluvõõrad, siis kolmapäevases "Pealtnägijas" rääkisid riigikohtunikud esimest korda avatult oma tööst ja selle pingetest.

foto
"Pealtnägija": Savisaar teadis garantiikirjadest vähemalt aasta varem, kui ta siiani tunnistas
Eile 20:15

ETV saade „Pealtnägija” uuris, kust Keskerakonna garantiikirjad lagedale tulid, ja avastas, et mõned osapooled ajavad udujuttu, mõned aga lausa valetavad.

foto
Laaneots: ei usu, et Venemaa kolmandat sõjakollet endale juurde tahab
Eile 19:52

Riigikogu liige, erukindral Ants Laaneots ütles, et kuigi Venemaa suurendab oma sõjaväge, on sõjastsenaarium vähetõenäoline. Laaneotsa sõnul on Venemaa seotud juba Ida-Ukraina ja Süüria sõjaga ning vaevalt Moskva veel kolmandat kollet juurde tahab saada.