Soovitame

foto
Komöödiasari Kuningapere, 8/10: Kuningas kokkab (The Holstein-Gottorp Family, Rootsi 2013)
Homme 19:35

Erik XV on kirglik kokk, kellele meeldib oma külalisi hõrgutistega üllatada. Tema rahulolu oma kokanduslikest saavutustest saab aga mõru kõrvalmaigu, kui ilmneb, et tema majesteetliku selja taga hauvad kurikavalaid salaplaane ta kallis kaasa Ulrika, ustav sõber Foffe ja kuningalossi peakokk.

foto
Eesti parim koolikokk, 3/12
Homme 20:00

Koolikokad võistlevad jätkuvalt tiitlile "Eesti parim koolikokk". Saatejuhid Eero Reinu ja Kaidor Kahar vahendavad seekord sündmusi Audru Kooli ja Parksepa Keskkooli köökidest, kus toimetavad reisilembene kokk Tiia ja tantsulembene kokk Sveta. Auväärt žüriil on seekord mõnusaks lisandiks koomiksijoonistaja Urmas Nemvalts.

foto
Mängufilm Noor Goethe (Goethe!, Saksa 2010)
Homme 21:40

Film Johann Wolfgang von Goethe (1749–1832) noorusaastatest ja esimesest suurest armastusest. Pärast seda, kui noor ja veel tunnustamata poeet Goethe jättis unarusse õpingud Strasbourgi ülikoolis (1770–1771, õigusteaduskond), saatis nooruki range isa ta Wetzlari väikelinna advokaadibüroosse praktikale. Wetzlaris kohtus Goethe 1772. aastal Charlotte Buffiga ja armus kirglikult.

foto
Maahommik
22.10.2016 10:00

Õpime puitu töötlema jaapani-stiilis põletustehnika abil, ehitame kompostikasti ja anname näpunäiteid tegutsemiseks nii aias kui ka toas. Saadet juhivad Mari Tamm ja Laura Kõrvits.

foto
Jalgpalli Premium liiga: Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond
22.10.2016 15:50

Ülekannet kommenteerivad Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudiovestlust juhib Tarmo Tiisler.

foto
Loodusdokk Põhja-Ameerika, 2/7: Preerias ei ole pelgupaika (North America, USA 2013)
22.10.2016 18:40

Otse Põhja-Ameerika rahvarohkete linnade piirilt algab vaba loodus, kus kasvavad maailma kõrgeimad puud, supervulkaani geisrid paiskavad tulist vett õhku ja võimas Mississippi kannab vett ookeani. Suure mandri kliima ulatub ühest äärmusest teise: Kanada Arktika-osas valitseb karm külm, Panama vihmametsas aga aurav kuumus.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Ballykissangel

Humoorikas BBC draamasari on ETV eetris alates 25. oktoobrist E-R kell 8.55, kordus kell 17.40.

Sõda ja rahu

War and Peace, Inglise 2015. Laupäeva õhtuti kell 21.35, kordus P kell 17.30.

Üks koorilaul

Laupäeva hommikuti kell 9.00, kordus N hilisõhtul ja R pärastlõunal.

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Vaata siia!

Vaata veelkord!

foto
Foorum (2)
Eile 21:40

Keskerakonnas ja Reformierakonnas käärib ning need sündmused mõjutavad kogu poliitikamaastikku. Olukorrast Eesti poliitikas räägivad Jürgen Ligi, Rainer Vakra, Toomas Vitsut ja Külliki Kübarsepp ning arvamuslauas Marti Aavik ja Ott Karulin.

Uus!

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Värsked videod! Vaata veel

Reedel ETV2-s

foto
Teatriõhtu Bloody Mary
Homme 21:35

Lavastust ei soovitata alla 16-aastastele. Von Krahli Teatri dramaatiline põnevuslugu, kus uus diivan toob esmapilgul harmoonilise abielupaari korterisse kaks ootamatut külalist, kelle algatatud mängud pööravad majarahva elu ühe õhtuga peapeale. Autor ja lavastaja Kertu Moppel. Osades Tiina Tauraite, Erki Laur, Tõnis Niinemets ja Ott Kartau.

Reedel Vikerraadios

foto
Vasar. Luterluse roll Eestis (1)
Homme 14:05

Sel nädalal räägime reformatsiooni 500. aastapäeva puhul luterluse rollist Eestis ning uurime, kuidas see mõjutab meie elu ja eneseteadvust.
Stuudios on Tartu Ülikooli usuteaduskonna võrdleva usundiloo vanemteadur Peeter Espak.
Saadet juhivad Maarja Vaino ja Peeter Helme. Vasar on eetris reedel kell 14.05.

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Kapital
Täna 21:40

Kui palju on tänapäeva põllumajanduses põllu harimist ja kui palju majandust? Uus generatsioon põllumehi teeb asju omamoodi.

foto
Sport
Täna 21:30
foto
Komöödiasari ENSV 1, 6/7: Vabariigi aastapäev (Eesti 2010)
Täna 20:30
Aadu näeb halba und. Pioneer Pillel saab pere variserlikkusest kõrini. Sirje saabub kolhoosist rändpunalippu üle andmast. Majas toimub jube veretöö.
foto
Kahekõne: Sven Sester
Täna 20:05

Eesti läheb uuele eelarveaastale vastu nigela majanduskasvu tingimustes, samal ajal aga närivad valitsuskoalitsiooni sisepinged. ”Kahekõnel” on külas rahandusminister Sven Sester. Saatejuht Indrek Treufeldt.

foto
Ringvaade
Täna 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Õnne 13 17 (Eesti 2010)
Täna 17:10

Taas uitab Mornas pikajuukseline ja melanhoolne Raim. Kui ta hotelli baari astub, peab seal taas isiklikult paraadi juhtiv Evelin teda lausa välismaalaseks, aga pärast teeb ta kõik, et ka Are Raimi tulekust teada saaks. Allani leiame algul ema Almaga juttu puhumas, mõne aja pärast aga metsa vahel "Kolme musketäri" lugemas ja Üloga ilmaelu arutamas.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Tallinnas alustas laenujalgratta süsteem
Täna 22:15

Vastu talve alustas Tallinnas laenujalgratta süsteem, kust saab laenutada sadat jalgratast enam kui kümnest laenutuspunktist. Esialgu jäävad laenutuspunktid kesklinna piirkonda, kuid edaspidi loodab linn viia jalgrattad ka teistesse linnaosadesse.

foto
Kuidas kasvatatakse tänapäeva tehnoloogia abil teravilja?
Täna 22:10

OÜ Avispeamees teraviljakasvataja Ott Läänemets leiab, et kuna tehnoloogia areneb nii kiiresti, pole seda mõtet mitmeks aastaks kooli õppima minna, vaid pigem olla ise lähedal ja õppida töö käigus masinad selgeks.

foto
Kodumaiste tomatite tolmeldamiseks kasutatakse imporditud kimalasi
Täna 22:10

Tomatitest ja tolmeldamisest jagasid oma teadmisi Baltic Agro AS aiandustoodete müügiesindaja Indrek Teder ja AS Sagro tootmistjuht Madis Kahu.

foto
"Kapital" käis külas Eesti piimafarmide juhtidel
Täna 22:10

Eesti piimafarmide juhid käivad koos vähemalt kuus korra. Olgu teema mis tahes, lõpuks jõuab jutt ikka PRIA toetusteni. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine.

foto
Lähipäevad toovad pilvisema ja tuulisema ilma
Täna 22:06

Lähipäevad toovad pilvisema ja tuulisema ilma. Tihedat sadu veel pole, kuid õhk püsib jahe.

foto
Naiste epee maailmameister: olen kummaline sportlane, kes võidab tähtsatel võistlustel
Täna 22:04

Tallinnasse jõudnud valitsev naiste epeevehklemise maailmamameister, itaallanna Rossella Fiamingo on homme algava MK-etapi suursoosik. Rio de Janeiro olümpiahõbe ütles, et soovib uuel hooajal võita vähemalt ühe MK-etapi.

foto
Hiiumaa ettevõtja: valitsus peaks tekkinud olukorras appi tulema
Täna 22:00

Hiiumaa liinile asus neljapäeval ka parvlaev Kõrgelaid, kuid madal veetase on parvlaevaühendust Hiiumaaga juba nädalaid häirinud ja lähiajal leevendust oodata ei ole. See on raskusi põhjustanud paljudele tavareisijatele ja Hiiumaa ettevõtjatele.

foto
Teadlane: laevaliiklust segav madal veetase pole unikaalne
Täna 21:42

Tartu Ülikooli mereinstituudi teaduri Ülo Suursaare sõnul ei ole saartevahelist praamiliiklust segav madal veetase Läänemeres väga erakordne ja see võib korduda ka tulevikus.

foto
EL mõistab hukka Venemaa rolli Süürias ja ähvardab uute sanktsioonidega
Täna 21:33

Euroopa Liidu liidrid kaaluvad Brüsseli tippkohtumisel dokumendi koostamist, millega mõistavad hukka Süüria ja Venemaa sõjavägede rünnakud Aleppole ning ähvardavad kehtestada uusi sanktsioone, kui õhurünnakud jätkuvad.

foto
Sester "Kahekõnes": saadikud nõukogudes pole suur tüliõun
Täna 21:17

Rahandusminister Sven Sesteri sõnul on pole valitsusliidus tõsist tüli saadikute riigifirmade nõukogudest tagasikutsumise üle.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?