Vaata siia!

Teaduspalavik

Alates 3. detsembrist laupäeva hommikuti kell 9.30 ETV-s, kordus R pärastlõunal ETV-s.

Kapist välja

Disainisaade on ETV eetris pühapäeviti kell 11.15, kordus E lõunal.

Meie maailm

Dokfilmid vaesemate riikide elust kolmapäeviti kell 22.40, kordus N pärastlõunal.

Soovitame

foto
Kahekõne
Täna 20:05

PISA testi tulemused tõstavad meid taas maailma hariduseliiti, keskerakondlik ajastu Eesti tüüris on aga alanud vähesest valitsemiskogemusest tingitud komistamistega. "Kahekõnel" on külas haridus- ja teadusminister, Keskerakonna juhatuse liige Mailis Reps. Saatejuht Indrek Treufeldt.

foto
Komöödiasari ENSV 2: Kleit, valed ja videomakk (ETV 2011)
Täna 20:30

Pille peab tegema raske valiku. Paavo maadleb moodsa tehnikaga. Atsi hing saab valusa löögi. Õhus on sporti. Lavastaja Ain Mäeots, stsenaristid Villu Kangur ja Gert Kiiler, režissöör Salme-Riine Uibo.

foto
Kapital
Täna 21:40

Keskpäraste juhtidega saavutatakse keskpärased tulemused. Aga kas riigis, kus on tööga hõivatud vaid 653 000 inimest, on üldse võimalik leida häid juhte? Selliseid, kes sobiks idufirmade etteotsa või juhiks vägesid juba küpsevates firmades?

foto
MI: Kaks elu
Täna 22:10

Pianist Kalle Randalu ja helilooja Sven Grünberg tähistasid novembris 60. sünnipäeva. Aeg on sama, ent kui erinev on kogemus?

foto
Muusikadokk Soul Power, 2/4: Kuldsed aastad (Prantsuse/Saksa 2013)
Täna 22:35

On souli kuldaeg. Motowni toodang on vallutanud Ameerika ja jõuab Inglismaale. Mustanahaliste kodanikuõiguste liikumine lööb käed sõjavastase hipiliikumisega. Ees ootavad suured muutused.

foto
Komöödiasari Minu pere, 5/8 (My Family, Inglise 2002)
Homme 19:30
Kuritegevuse kasvu pärast muretsev Susan nõuab, et perekond peab muretsema majja uue turvasignalisatsiooni. Hoolimata müügimehe Mitchi nõuannetest otsustab Ben pakutavaist odavaima süsteemi kasuks. Nick kavatseb strippariks hakata ja Birgitte leiab, et on aeg Beni vastuvõtukabinetis mööbel ümber paigutada.

Sõnumid Vaata veel

Vaata veelkord!

foto
Praamikuninga pikk intervjuu: „See kõik tuleb neile ringiga tagasi”
Eile 20:20

Suurettevõtja Vjatšeslav Leedo (64) räägib pikas intervjuus Mihkel Kärmasele oma esimesest luhtunud ärist, miljonäriks saamisest, väidetavast jäätrassi lõhkumisest, oma kogukast kehast ning paksust nahast, poliitilisest katusest, nurjatutest võtetest praamikonkursil ja süüdistab ametnikke enda tagant info varastamises ning ministreid mitut puhku valetamises. „Olgu jumal neile kohtunik. Kõik tuleb neile ringiga tagasi,” ütleb Saare suurkapitalist.

Vaata siia!

Värsked videod! Vaata veel

Neljapäeval ETV2-s

foto
AegRuum Mälu mõistatus (Memory Hackers, USA 2016)
Täna 20:00

Mälu, olgu see terav, ähmane või lausa fenomenaalne, on liim, mis seob inimese vaimuelu üheks tervikuks. Selleta oleksime oleviku vangid, võimetud minevikust õppima, et muuta tulevikku. Ent kuidas see kujuneb, kus seda talletatakse ja kuidas esile manatakse? Kas mälestused on muutumatud või manipuleeritavad? Selles filmis heidavad teadlased uut valgust mälu salapärasele olemusele ja seda mõjutavatele mehhanismidele.

Neljapäeval Vikerraadios

foto
Ringhääling 90. Jalgpallimatš ER ja ETV vahel 1980. aastal
Täna 21:05

Ringhäälingu aastapäeva eel kordame Elme Väljaste saadet "Jalgpallimatš ER ja ETV vahel" sarjast "Reporteritund".
22. jaanuaril 1989. aastal eetris olnud saates käsitleti 1980. aasta meelelahutuslikku jalgpallimatši ja sellele järgnenud ideoloogilist survet. Arutelus osalevad Paul Jürje, Aado Slutsk ja Jüri Paalma.
Muusika ansamblilt "Propeller".

Saadet saab uuesti kuulata 8. detsembril kell 21.05.

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Kapist välja, 4/8: Disain sisekujunduses
11.12.2016 11:15

Eesti loomemajandus ei valmista ainult rõivaid ja aksessuaare, vaid ka põnevat disaini meie ümbruse tarvis. “Kapist välja” neljas saade viib meid andekate tootedisainerite juurde. Külastame uuenduslikke seinapaneele valmistava Okka tegijaid Tartus, välisturgudele pürgiva Valhalla loojat Terje Talpseppa Tallinna Loomeinkubaatoris ja Eesti edukaima sisekujundusfirma Shishi loonud Mart Haberit ning Taivo Pillerit Viimsis. Oma stiilieelistustest räägib värvika välimusega sisekujundaja Maile Grünberg.

foto
Draamasari Ballykissangel 4, 7/12: Pereasjad (Inglise 1998)
Täna 08:55

Micky satub Bryani golfiraja pidulikul avamisel vastamisi vaenlasega minevikust. Danny varastab oma hobuse Seanilt tagasi, kuid politsei eest põgenedes hakkab tal halb. Quigley on kutsunud avamisele Kilbride'i krahvi, lootes, et golfiklubisse tuleb kõrgseltskonna rahvast. Püüdes krahvile kõigest väest meele järele olla, teeb ta saatusliku valearvestuse. Orla heidab silma Sean Dillonile.

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Katrin Viirpalu ja Urmas Vaino aitavad teil alustada päeva. Värsked uudised, olulised jututeemad, hea Eesti muusika ja algava päeva ilmateade kõik ühes kohas koos.

foto
Doksari Meie maailm, 6/12: Sädemete jõed (1)
Eile 22:40

Gruusia pole mitte ainult veini ja kõrgete mägede maa, vaid selle pinnal voolab 25 000 jõge. Vulisev vesi on rikkus, mis on teinud riigist paljude investorite sihtkoha. Kuigi juba praegu tuleb 80 protsenti Gruusia elektrist hüdrojaamadest, siis lähitulevikus on kavas rajada rohkem kui 100 uut jaama. Loe edasi ja tutvu Gruusiat puudutava infograafikuga.

foto
Foorum (4)
Eile 21:40

Uue koalitsiooni start on olnud rabe ja suur osa energiast on läinud ühe ministri personaalküsimuse selgitamisele. Opositsiooni häirib aga veelgi rohkem maksumuudatuste menetlemine turbomeetodil. Olukorrast poliitikas räägivad Erki Savisaar, Priit Sibul, Andres Ammas ja Remo Holsmer ning arvamuslauas Anu Toots ja Rainer Kattel.

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Pealtnägija (3)
Eile 20:05

Selle nädala "Pealtnägija" pinnib praamikuningat. Aastaid tundus, et iga minister, kes Vjatšeslav Leedolt praamiühendust ära võtma läks, kaotab ise koha. Majandusminister Urve Palo kangutas selle lõpuks jõuga Saare suurkapitalistilt käest, kuid pinnale ujus süüdistus reformikate väljapressimiskatsest ja Tallinna Sadama juhtide tohutust altkäemaksust.

foto
Ringvaade
Eile 19:00

"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop otse-eetris ning igav nendega ei hakka!

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Järgmisel suvel jõuab Tallinna teedele isesõitev auto
Täna 11:36

Eile toimus isejuhtivate autode ekspertgrupi kohtumine, kus pandi paika esimesed sammud isejuhtivate autode Eestisse tulekuks. Saates olid külas Riigikantselei isejuhtivate autode ekspertgrupi juht Pirko Konsa ja MKM transpordi arengu ja investeeringute osakonna ekspert Johann Peetre.

foto
Kunstlikud magusained on suuremale osale inimestele ohutud
Täna 10:35

TTÜ toidutehnoloogia õppetooli juhataja Toomas Paalme rääkis täna kunstlikest magusainetest, nende kasutamisest ja kahjulikkusest.

foto
Meediarubriigis on külas Priit Põiklik ja Silver Kuusik
Täna 10:11

Täna varahommikul külastasid meediarubriiki Veeteede Ameti kommunikatsioonijuht Priit Põiklik ja ERRi kommunikatsioonijuht Silver Kuusik.

foto
Lõuna-Eestis kogub hoogu kultuuriturism
Eile 23:23

Võrreldes kümne aasta taguse ajaga seovad Lõuna-Eesti turismiettevõtted oma tegevust üha enam kohapeale kultuuriruumiga. See tähendab et turismi arendamisel keskendutakse Lõuna-Eestis just pereturismile ning pärimusele.

foto
Hodorkovski organisatsioon "Avatud Venemaa" andis üle ajakirjanduspreemiad
Eile 22:29

Tallinnas Mustpeade majas andis Mihhail Hodorkovski loodud organisatsioon "Avatud Venemaa" üle ajakirjanduspreemiad.

foto
Saalihokikoondise ründaja: meie peamiseks eesmärgiks on pääs poolfinaali
Eile 21:58

Saalihoki maailmameistrivõistluste kaheksandikfinaalis alistas Eesti 16:4 Kanada ja kohtub homses veerandfinaalis Tšehhiga.

foto
Mihkelson USA-s: toetus Balti riikidele on püsiv
Eile 21:53

Ameerika Ühendriigid toetavad jätkuvalt Eesti ja Baltimaade julgeolekut, kinnitasid USA-s Washingtonis visiidil viibivatele Eesti väliskomisjoni juhtidele USA senati juhid.

foto
Tulekul on vihma ja lörtsi
Eile 21:37

Järgnevad päevad toovad vihma ja lörtsi, ent nädalalõpp tuleb juba külmakraadidega.

foto
Tamm: Nääme riigikokku ei lähe
Eile 21:36

Uueks maaeluministriks suunduv Tarmo Tamm ütles, et Alar Nääme tema asendusliikmena riigikokku ei lähe. Martin Repinski palgatud nõunike saatuse jättis Tamm veel lahtiseks.

foto
Lühike tähtaeg teeb Reformierakonna esimeheks pürgijate pingi lühikeseks
Eile 21:27

Reformierakonna esimehe valimisteni jäänud lühike aeg ei anna erakonna siseopositsioonile kuigi suurt võimalust oma kandidaati esitada või ka teravat erakonnasisest debatti algatada, arvab Tallinna Ülikooli politoloog Tõnis Saarts. Esimehe valimised on juba 7. jaanuaril.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?