Soovitame

foto
Foorum
Täna 20:00

Kuigi poliitikud armastavad öelda, et reitingud pole eesmärk omaette, jälgitakse erakondade toetusnumbreid väga suure tähelepanuga. Eriti aga olukorras, kus kohalike valimisteni jääb pisut üle poole aasta. Sügiseste valimiste peateemadest räägivad "Foorumis" Kadri Simson, Siim Kiisler, Urmas Klaas ja Mart Helme ning arvamuslauas Külli Taro ja Kristjan Vassil.

foto
Kirjandusministeerium
Täna 21:40

Eesti ajalugu, olevik ja tulevik on kirjud nagu muhu tikand. Maimu Berg koob mustrisse kummalise loo Hitlerist Mustjalas ja Leo Kunnas maalib kangale karmi tulevikupildi, aga Armin Kõomägi vaatab pealt ning muheleb. Esimesse, teise ja kolmandasse Eestisse juhib teid Mart Juur. Kes loeb, see jõuab!

foto
Draamasari Paksem kui vesi 2, 9/10 (Tjockare än vatten, Rootsi 2016)
Täna 22:10
Jõulud lähenevad seitsme penikoorma sammudega ja Waldemarid on närvis. Oskar ei tea ikka veel, et Liv on rase, ja Lasse ei oska selles olukorras käituda. Petra võtab ühendust Lauraga ja Oskari saladus ähvardab lõplikult paljastuda. Salapärane mees – Andrus – on meeleheitel ja veendunud, et teda aetakse taga. Kim püüab talle abi pakkuda, aga kõik läheb viltu.
foto
Suusaalade MM Lahtis: Kahevõistlus. Suusahüpped, suur mägi
Homme 11:50

Meie kahevõistlejatest on tänavu MK-sarjas ainsana punktikohale jõudnud Kristjan Ilves, teistele eestlastele on maailma tippkonkurentsis 30 hulka pääsemine käesoleval hooajal veel kättesaamatuks jäänud. Pikk hüpe suurelt mäelt loob eeldused võistelda kõrgete kohtade nimel murdmaadistantsil. Kommentaatorid Kristjan Kalkun ja Ago Markvardt.

foto
Suusaalade MM Lahtis: Murdmaasuusatamine. Meeste 15 km (k)
Homme 13:35

Lahti maailmameistrivõistlustel on täna kavas eestlastele läbi ajaloo rohkelt kordaminekuid pakkunud meeste 15 km klassikadistants. Ülekannet kommenteerivad Assar Jõepera ja Tarmo Tiisler.

foto
Suusaalade MM Lahtis: Kahevõistlus. Murdmaa 10 km
Homme 16:05

Lahti maailmameistrivõistluste kahevõistlejate kolmas medaliala on kahevõistlejate suure mäe võistlus, kus medalid selguvad 10 km suusadistantsi järel. Ülekannet kommenteerib Tarmo Tiisler.

Eesti Laul 2017 Vaata veel

Vaata siia!

Noor inspektor Morse

Hinnatud Briti krimisarja värske 4. hooaeg on ETV eetris alates 4. märtsist laupäeviti kell 22.45, kordus E hilisõhtul.

Eesti Vabariik 99

24. veebruaril

Langus

The Fall, Inglise 2013, 2014. Krimisarja III hooaeg on ETV eetris alates 19. veebruarist pühapäeviti kell 22.00, kordus L hilisõhtul.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia! Vaata veel

foto
Selgusid Eesti filmi- ja teleauhinnad 2017 nominendid

Märtsis annab Eesti filmi instituut esmakordselt välja Eesti filmi- ja teleauhinnad, mille eesmärk on tänada ja tunnustada oma ala professionaale. Konkursile laekunud 244 kandidaadi seast valis erialaspetsialistidest koosnev professionaalne žürii välja nii filmi- kui ka televaldkonna nominendid.

Täna diktor! Vaata veel

foto
Silvia Soro - diktor teisipäeval, 28.02

Lõpetas aastal 1997 TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia. Aastal 2010 omandas EMTA magistrikraadi. Töötanud aastatel 1997–1998 teater Ugala dramaturgina ja 1998–2004 näitlejana. Töötab TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias rakendusteatri lektorina.

Teisipäeval ETV2-s

foto
dokkaader Laul metsast (Song from the Forest, Saksa 2014)
Täna 22:05

Noore mehena kuulis ameeriklane Louis Sarno raadios laulu, mis pani tema kujutlusvõime liikuma. Salapäraste helide jälgedes jõudis ta Kesk-Aafrika vihmametsa, kus leidis üles nende allika: küttidest-korilastest pügmeerahva. Ta jäigi sinna. Nüüd, 25 aastat hiljem on ta salvestanud üle 1000 tunni akade ainulaadset muusikat ja saanud täieõiguslikuks kogukonna liikmeks. Tal on 13-aastane poeg Samedi. Kord väiksena jäi Samedi raskelt haigeks ja Louis tõotas, et kui poeg ellu jääb, siis näitab ta talle ükskord maailma, kust ta ise pärit on.

Teisipäeval Vikerraadios

foto
Huvitaja. Arengukoostöö nädal: Afganistan (1)
Täna 10:05

Sel nädalal räägime arenguriikidest või -piirkondadest, kus Eesti inimesed püüavad oma nõu ja jõuga elujärge pisitasa parandada.
Kõigepealt teeme juttu Afganistanist, kuhu reisimist soovitatakse täielikult vältida riigi ebastabiilse olukorra tõttu. Ometi püüab MTÜ Mondo koostöös Tallinna Tervishoiu Kõrgkooliga parandada sealset sünnitusabi olukorda ja toetada afgaani naiste haridust.

Eesti Laulu audiopleier Eesti Laul 2017

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Suusatamise MM Lahtis: Murdmaasuusatamine. Naiste 10 km (k) (1)
Täna 13:35

Lahti maailmameistrivõistluste tänane ainus võistlusala on naiste 10 km klassikadistants. Ülekannet kommenteerivad Assar Jõepera ja Tarmo Tiisler.

foto
Kuldne Trio (Eesti Telefilm 1982)
Täna 13:25

"Kuldne kuu", "Kui sa minu tädi näed", "Ma suudlen teie kätt, madam", "Kuldne Trio jääb". Režissöör Toomas Lepp.

foto
Draamasari Isa Brown 3, 12/15: Ohvrikivid (Father Brown, Inglise 2015)
Täna 08:55
Linnakeses, kus levib lastehalvatus, leitakse iidsete ohvrikivide juurest noore naise laip. Isa Brown on veendunud, et mängus on mustad jõud ja et oodata on uusi ohvreid.
foto
Terevisioon
Täna 06:55
foto
Välisilma dokk Minu sõber Boriss Nemtsov (My Friend Boris Nemtsov, Vene 2016) (1)
Eile 22:15

Intiimne portreefilm Vene opositsiooniliidrist, endisest asepeaministrist ja Jeltsini mantlipärijast, kellest sai hiljem Putini kompromissitu vastane ning kes mõrvati 2015. aasta veebruaris Kremli müüri lähedal. Filmi autor näitab oma kangelast valimiskampaaniates ja hotellides, protestimeeleavaldustel, rongikupeedes ning kohtutes.

foto
Välisilm
Eile 21:40

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Tarmo Maiberg.

foto
Meie inimesed: Grethe
Eile 20:35

Grethe on lastekirjanik ja fotograaf. Aastaid kirjutas ta teiste lugusid artikliteks, nüüd kirjutab oma lugusid lasteraamatuteks. Ja lugusid tal jagub. Alustades kasvõi sellest, kuidas ta lasteaias oma mehega kohtus. Fotod on teine võimalus, kuidas hetk peatada. Grethel on oma meetod, kuidas peredes ja paarides see miski fotodele välja tuua, mis just neile on kõige omasem. Režissöör Kertu Köösel, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Mina ka: Eesti
Eile 20:30

Milline on meie elu tulevikus, kuidas teenida raha ja miks me pimedust kardame? Neile ja teistelegi keerulistele küsimustele teavad vastuseid lapsed. Režissöör Liis Mehine, toimetaja Kadri Tiisel.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Vaata, kuidas esineb Viva Tango
Täna 16:01

Täna hommikul esinesid "Terevisioonis" džässmuusikud kollektiivist Viva Tango.

foto
Rahvusvaheline üleskutse: aita otsida Eesti kadunud kunstiaardeid/help find lost Estonian art treasures
Täna 15:17

Konrad Mägi (1878 – 1925) on kõige kuulsam ja kallim eesti maaliklassik, kes tegi elu jooksul 400 maali. Täna on neist teada vaid umbes 200 asukoht. Kui eeldada, et sõdade ja kataklüsmide käigus hävis ka pool ülejäänust, on ikka kusagil sadakond üliväärtuslikku maali. Novembris tegi „Pealtnägija“ koos sügiseks kavandatava suurnäituse korraldajatega avaliku üleskutse kadunud teoste ükskõik millistest jälgedest teada anda.

foto
"Terevisioonil" olid külas Belgia hiidküülikud
Täna 13:57

"Terevisioonil" oli täna külas Belgia hiidküülikute kasvataja Mehis Anni koos küülikute Tiiu ja Eeroga. Ta kasvatab küülikuid lemmikloomadeks ja põhikarja loomiseks küülikukasvatajatele. Samuti rendib ta küülikuid suveks peredesse ja tavaliselt läheb lastel küülikuvaimustus pärast seda üle, kui nad on pidanud paar kuud lemmiklooma eest hoolt kandma.

foto
Valitakse 2016. aasta parimat keeletegu
Täna 13:55

8. märtsini saab anda oma hääle mulluse parima keeleteo valimisel. Telefoniintervjuu andis Emakeele Seltsi juhatuse liige Miina Norvik.

foto
Koeru Keskkoolis toimuvad täna mõttetalgud koolikeskkonna parandamiseks
Täna 12:26

Täna toimuvad Koeru Keskkoolis mõttetalgud koolikeskkonna parandamise teemadel. Lähemalt rääkis Koeru Keskkooli õpilasesinduse president Hannes Linno.

foto
Järgmises "Pealtnägijas": droonide võidukäik
Täna 12:24

Selle nädala "Pealtnägijas" räägime droonide võidukäigust. Eksivad need, kes arvavad, et droone kasutatakse ainult videote ja ilupiltide tegemiseks, tegelikult on mehitamata õhusõidukitel nii praktiline pool kui ka pinev võistlusmoment. Kuidas see kõik välja näeb, saab näha juba kolmapäeval kell 20.00.

foto
Kuidas õigesti paastuda?
Täna 12:10

Toitumisnõustaja Külli Holsting jagas nõuandeid, et kuidas paastuda nii, et paastumine tervist ei kahjustaks.

foto
Neeme Kari ja Katrin Kuusemäe kommenteerivad värskeid ajalehti
Täna 11:30

Täna olid meediarubriigis ettevõtja ja PÖFFi arendusjuht Neeme Kari ja Vähiravifondi "Kingitud elu" tegevjuht Katrin Kuusemäe.

foto
Millised on suurimad tööst tingitud vaevused?
Täna 11:05

Kolm enam esinevat tööst tingitud kahjustust on: 1) karpaalkanali sündroom 2) rühihäired ja jalatalla võlvimuutused 3) lihasegrupi koormusest tingitud ülekoormushaigused
Saates oli Qvalitas Arstikeskuse peaarst Toomas Põld.

foto
Järgmises "Pealtnägijas": rahvusvaheline lapserööv
Täna 10:32

Selle nädala "Pealtnägijas" pöördub noor ema avalikult mehe poole, keda ta nimetab oma lapse röövliks. Rahvusvaheline triller ja juriidiline pundar, mille keskmes on viieaastane tüdruk, keda ema pole üheksa kuud näinud, hargneb "Pealtnägijas" kolmapäeval kell 20.00.