Soovitame

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Räägime, millega peaks arvestama ravimitega reisimisel. Teeme ka väga head kohvi ja sõidame tõukeratastega.

foto
Eesti lipp ümber Kuuba, 8/10 (Eesti 2016)
Täna 20:00

Oma logiraamatus kirjutas Kolumbus selle koha kohta, et see on üks ilusamaid kohti maailmas, mida inimese silm on näinud. Seejärel asutas ta siia Kuuba esimese hispaanlaste pealinna ja hävitas mõne astakümne jooksul põliselanikud - tainod. See koht on Baracoa, kus sukeldume otsima viimast säilinud risti, mille vana Kolumbus ise maasse vajutas.

foto
Komöödiasari ENSV 3: Viru veri (ETV 2011)
Täna 20:30
Miilits õpib ära järelnoppimise imperialistide arvelt. Paavo kõige tähtsam „ihupikendus“ läheb hetkeks kaduma. Varaküps Pille sukeldub nõukogude noorte tegelikkusse. Igas äritehingus on vähemalt kaks osapoolt, kuid üks neist saab reeglina alati petta!
foto
Ajujaht 2017, 4/8
Täna 21:40

Seitse finalisti on selgunud ja võistlejad pannakse üha suurema pinge alla. Täna peab pilt rääkima rohkem kui tuhat sõna! Meeskondadel tuleb kõigest tunni ajaga mõelda välja oma tootele reklaamfoto ja see ka teostada. Fotosid hindab professionaalne žürii ja ühel meeskonnal on võimalik saada esimene boonusvõit, mis võib olla pilet superfinaali pääsemiseks. Saatejuht Kristo Elias, režissöör Märten Vaher, toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Muusikadokk Ella hääl (Pure Love - The Voice of Ella Fitzgerald, Saksa 2017)
Täna 22:10

Ella Fitzgeraldi hääl oli erakordne, sellele võrdset pole tänaseni leitud. Kolme oktaavi ulatuses näis laul tulevat pingutamata, oma 60-aastase karjääri jooksul eksis ta üliharva mõne noodiga. Ta valdas täiuslikult kõiki muusikastiile ja tema salvestised on olnud eeskujuks tervele lauljate põlvkonnale. Ella Fitzgeraldi hääle saladusest räägivad selles filmis nii teised lauljad, muusikud kui ka muusikakriitikud. Tutvume ka lauljatari eluga ja saame teada, mis kujundas tema ainulaadse esinemisstiili.

foto
Komöödiasari Minu pere 3, 2/13 (My Family, Inglise 2002)
Homme 19:30
Michaeli koolis toimub heategevuslik oksjon. Susan annetab Londoni ekskursiooni ja veenab Beni omalt poolt kinkima hambaarsti visiidi. Susan ostab oksjonilt vastuvõtu psühholoogi juurde ja sunnib ka Beni end avama.

EV100 Pidu algab! Vaata veelkord! Vaata veel

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Inspektor Banks

3. ja 4. hooaeg taas eetris alates 1. aprillist. Seejärel jõuab ekraanile värskeim, 5. hooaeg. Sari on eetris laupäeviti kell 22.35, kordus P lõunal.

Eurovisiooni lauluvõistlus

I poolfinaal 9. mail, II poolfinaal 11. mail, FINAAL L 13. mail

Patagoonia - loodus ja inimesed

Wild Patagonia, Inglise 2015. Alates 29. aprillist laupäeviti kell 18.40, kordus P lõunal.

Vaata veelkord!

foto
Pealtnägija
Eile 20:00

Muinsuskaitse Selts andis Karuteene medali Tallinna linnaplaneerimise ametile, süüdistades neid kinnisvaraarendajate huvide soosimises. Kõige üllatavam on, et isegi ametnike hulgas leidub vilepuhujaid, kes väidavad sama. Milles täpselt juttu tuleb, selgub juba kolmapäeval kell 20.00 "Pealtnägijas".

Täna diktor! Vaata veel

foto
Piret Tatar - diktor neljapäeval, 27.04

Lõpetanud aastal 1997 Eesti Muusika Akadeemia laulu eriala. Töötanud Raadiokooris ja Rahvusooperis Estonia lauljana. Hetkel vabakutseline näitleja ja laulja.

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 18.55, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Ajujaht 2017, 4/8
Täna 21:40

Seitse finalisti on selgunud ja võistlejad pannakse üha suurema pinge alla. Täna peab pilt rääkima rohkem kui tuhat sõna! Meeskondadel tuleb kõigest tunni ajaga mõelda välja oma tootele reklaamfoto ja see ka teostada. Fotosid hindab professionaalne žürii ja ühel meeskonnal on võimalik saada esimene boonusvõit, mis võib olla pilet superfinaali pääsemiseks. Saatejuht Kristo Elias, režissöör Märten Vaher, toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Uhutud mõistus, 1/6: Masside lumm (ETV 2015) (1)
Eile 23:00

Me arvame, et suudame ise otsustada ja käituda oma tahtmist mööda. Ometi käituvad inimesed hulgakesi koos olles teisti kui üksi. Kas massipsühholoogia toimib ka kõrgtehnoloogilises ühiskonnas? Kas haritus aitab mõistuse uhtumist ära hoida? Autor Indrek Treufeldt, režissöör Rahel Selge.

foto
Suud puhtaks (36)
Eile 21:40

Rail Baltic on Eesti ühiskonnas kirgi kütnud juba aastaid. Otsustajate laudadele on jõudnud järjekordne tasuvusanalüüs. Enne veel, kui poliitikud otsustavad, kas semaforis põleb punane või roheline tuli, räägime meie suud puhtaks. Saatejuht Urmas Vaino.

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Novaator
Eile 20:45

Tallinna lauluväljakut hoiavad koos terastrossid, mille tervis on väga kehv. Aasta eest võtsid TTÜ teadlased need restaureerida ning nüüd saame näidata teadlaste kätetööd. Eesti ettevõtete juhtkondades on naisi vaid 14 protsenti, mis on alla Euroopa keskmise. EBSi ja Tartu Ülikooli teadlased avavad teemat ja toovad välja põhjused, miks naisjuhte nii vähe on. Vaataja küsib: kas taimedel esineb vähki? Saatejuht Marju Himma.

foto
Pealtnägija
Eile 20:00

Muinsuskaitse Selts andis Karuteene medali Tallinna linnaplaneerimise ametile, süüdistades neid kinnisvaraarendajate huvide soosimises. Kõige üllatavam on, et isegi ametnike hulgas leidub vilepuhujaid, kes väidavad sama. Milles täpselt juttu tuleb, selgub juba kolmapäeval kell 20.00 "Pealtnägijas".

foto
Ringvaade
Eile 18:55
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Doktor Martin 2, 7/8: Õnnelikult pääsenud (Doc Martin, Inglise 2005)
Eile 08:55
Mark valmistub pulmadeks ja otsib isameest. Kui Martin keeldub, saab ta nõusse Ali. Paraku ei tea Al, millised plaanid on Markil poissmeesteõhtuks.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
"Pealtnägija": Pihl ja Ossinovski sõudsid maratonil õnneliku finišini
Eile 20:51

Kristjan Pihl värbas oma kaaslaseks minister Jevgeni Ossinovski, et osaleda Eesti pikimal, sajakilomeetrisel süstamaratonil. "Pealtnägija" eelmises saates nähtud ettevalmistus kujunes radikaalseks ning pälvis palju tähelepanu. Läinud laupäeval asus paatkond lõpuks starti.

foto
Õpilasteadlane: Draculast on kadunud algne koletis
Eile 20:42

Neljapäeval algab Tallinna lauluväljakul taas õpilaste teadusfestival. Dracula kujutamisest filmides läbi ajaloo käis saates "Ringvaade" rääkimas XII õpilane Rasmus Rammo.

foto
Briti kolonel "Pealtnägijale": pataljonide paigutamine pole provokatsioon
Eile 20:31

NATO kontingendi ülem Eestis, kolonel Giles R. Harris ütles intervjuus "Pealtnägijale", et nelja pataljoni paigutamine Balti riikidesse ja Poolasse ei ole provokatsioon, vaid püüd pingeid leevendada.

foto
Mai Pallingu kodus ripub Konrad Mäe võltsing
Eile 20:08

Mai Palling haaras kaenlasse koduseinal rippunud Konrad Mäe maali, et saada teada, kas tegu on kunstniku originaalteosega.

foto
"Pealtnägija": allikad räägivad korruptsioonihõngust linnaplaneerimisametis
Eile 20:06

Läinud nädalal andis Eesti Muinsuskaitse Selts karuteene medali Tallinna linnaplaneerimise ametile, süüdistas neid miljööväärtuslike alade hävitamisele kaasa aitamises ja kinnisvaraarendajate huvide soosimises. “Pealtnägija” loost selgub, et isegi linnasüsteemi sees on inimesi, kelle meelest toimub vähemalt ühe arendaja põhjendamatu soosimine. Nimelt on linnaplaneerimisameti Keskerakonda kuuluva juhataja Anu Hallik-Jürgensteini elukaaslane kinnisvaraarendaja Andres Liinsoo, keda allikate sõnul koheldakse ametis eelisseisus.

foto
Pronksiöö kurikuulsa kokk Ženja foto autor: päris lahe pilt
Eile 19:22

Fotograaf Liis Treimann meenutas kümne aasta tagust seika, kui ta püüdis fotole pronksiööst tuttava kokk Ženja, kes väljus R-Kioskist varastatud saagiga.

foto
Euroblogi lahkas Eesti eurolaulu: "Veronal" võib minna väga hästi
Eile 17:34

Euroblogi Wiwibloggs kommentaatorid võtsid luubi alla Eesti euroloo "Verona". Meestel jagus nii kiidusõnu kui ka negatiivseid märkusi.

foto
Valiti 2017. aasta Eesti parimad toiduained
Eile 14:55

Täna toimunud Eesti toiduainetööstuse XI aastakonverentsil andis president Kersti Kaljulaid üle kuldmärgi Eesti Parima Toiduaine 2017 konkursi võidutootele, milleks on Saaremaa Piimatööstuse Old Saare juust.

foto
Lasteabi kevadkampaania kutsub üles kuulama last ja tema muret
Eile 14:27

Saates oli külas lasteabitelefoni 116111 projektijuht Mari-Liis Mänd.

foto
Aare Pilv esitas kaks luuletust
Eile 13:09

Aare Pilv luges "Kirjandusministeeriumis" ette kaks luuletust oma luulekogust pealkirjaga "Kui vihm saab läbi".

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?