Soovitame

foto
Igaühe õigus, 5/6
Täna 20:05
Alates 2016. aasta märtsist tänaseni on Türgist ja Kreekast Eestisse ümberpaigutatud ning ümberasustatud 150 pagulast. Saates selgitame, kes on üldse pagulane, missugused on nende kaitseks sätestatud inimõigused, millised on ümberasujaid vastu võtva riigi kohustused ja pagulaste endi kohustused asukohariigis. Stsenaristid-toimetajad Ene-Maris Tali ja Marika Kaasik, saatejuht Eeva Esse, režissöör Mati Kark, ekspert Mart Susi, kunstnik Ele Krusell, produtsent Ene-Maris Tali.
foto
Peole! 3 päeva XII noorte laulu- ja tantsupeoni
Täna 21:35

Saade keskendub noorte tantsupeole, mille otseülekannet näete 1. juulil kell 19. Seekordse tantsupeo pealavastaja on Margus Toomla. Meeleolukad intervjuud nii tegijate kui ka osalejatega ja selgub miks ikkagi on oluline sel peol kohal olla. Saadet juhib balletikooli lõpetanud uuriv ajakirjanik Anna Gavronski, toimetajad Reimo Sildvee ja Anu Välba, režissöör Hanna Šein-Meier, produtsendid Helen Valkna ja Margit Ossipova.

foto
Draamasari Downton Abbey 6, 8/10 (Inglise 2015)
Täna 22:15
August 1925. Pärast sugulase ootamatut surma saab Bertiest markii ja seega uskumatult hea partii Edithile. Kuid Edith pole veel mehele rääkinud Marigoldist ja Mary kasutab seda alatult ära. Ka Spratti saladus tuleb avalikuks. Proua Patmore'i kostimaja külalised tekitavad piinliku skandaali. Thomas üritab enesetappu. Pärast mõningast segadust löövad lõpuks siiski Downtonis taas pulmakellad.
foto
Draamasari Viimane tango Halifaxis 2 (Last Tango in Halifax, Inglise 2013)
Täna 23:30
Avastanud, et Alan ja Celia abielluvad, kihutab Gillian perekonnaseisubüroosse ning pragab nad läbi, et nad kedagi pulma ei kutsunud. Kõige rohkem ärritab teda see, et isa on temaga viimase kahe nädala jooksul vaid kaks korda rääkinud. Raff kutsub oma tüdruku koju õhtusöögile, mis toob kaasa veel ühe üllatuse. Caroline tahab, et Kate müüks oma maja maha ja nad saaksid Johni osa välja osta. Ka Kate'il on üks soov.
foto
Lennud: Viljandi Kultuuriakadeemia teatrikunsti 11. lend
Homme 19:05

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. Kes nad on ja milline on olnud nende teekond - seda oskavad läbi kooliteel ette tulnud seikluste ning katsumuste rääkida kõige paremini nad ise. Režissöör Keiti Väliste, toimetaja Laura Kõrvits, produtsent Kadi Katarina Priske.

foto
Iseolemine, 1/10 (ETV 2016)
Homme 20:00

Margus Saare teekond eriliste inimeste juurde, kes vaatamata oma keerulisele haigusele või puudele on püüdnud leida endale toimetulemise tee. Janek Kapper võitleb juba 20 aastat raske soolehaiguse - Crohni tõvega. Toimetaja Christel Karits, produtsent-režissöör Aarne Kraam.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

XII noorte laulu- ja tantsupidu "Mina jään"

Erisaated esmaspäevast reedeni

Otseülekanded noortepeost laupäeval ja pühapäeval

Teisipäeval ETV2-s

foto
Pidu ajaloos. Üheshingamine (Eesti/USA 2013)
Täna 22:00

Filmi autorite James Tusty ja Maureen Castle'i eelmine film "Laulev revolutsioon" kogus Eesti kinodes rekordilised 19 000 vaatajat ning linastus 140 linna kinodes üle Põhja-Ameerika. Filmist kirjutati ja kõneldi kümnetes USA ajalehtedes, ajakirjades, raadios, televisioonis ja internetimeedias. "Songs of Defiance" astub "Laulvast revolutsioonist" sammu edasi, tutvustades maailmale meie olulisimat kultuurisündmust, mis mõneski mõttes määratleb Eesti rahvuse narratiivi.

Teisipäeval Vikerraadios

foto
Huvitaja. Ujumine külmal suvel
Täna 10:05

Viimsi veeklubi treener Bruno Nopponen räägib ujumise õpetamisest, meie külma suvesse sobivast taliujumisest ja tutvustab oma hulljulget plaani ujuda juulis Saaremaalt Gotlandile.
Saate teises pooles annab Marju Himma ülevaate Novaatori terviseuudistest.

Saatejuht on Meelis Süld. Kuuake 27. juunil kell 10.05.

Vaata veelkord!

Värsked videod! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Suvel kell 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Pealtnägemiseni 6. septembril!

Ringvaade

Kohtumiseni 4. septembril!

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Kohtumiseni 10. septembril!

Osoon

Kohtumiseni 4. septembril! Suvel näeb veelkord viimase hooaja saateid!

Prillitoos

Alates 29. maist on taas eetris "Prillitoosi" lõppenud hooaja saated.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Prillitoos (ETV 2017)
Täna 13:50
Olavi Pihlamägi räägib Nobeli preemia laureaadi Bob Dylani elust ja muusikast. Stuudiokülaline on astroloog Taimi Uuesoo, kes selgitab, mida tähendab Hiina kalendri järgi äsja alanud kukeaasta. Külastame Viljandis endist sotsiaalkaitseministrit Helmen Kütti, kellega räägime sotsiaaltööst ja elust kodulinnas. Saatejuht Reet Linna.
foto
Meie inimesed: Snezana (ETV 2017)
Täna 13:25

Mõned aastad tagasi ei tahtnud Snezana naabrid talle enam ust avada, sest naine tõi alati ohtralt küpsetisi kaasa. Selle peale avas ta oma pagari- ja kondiitrikoja. Tegelikult unistas Snezana oma pagaritoast juba ammu, kuid karjäär ravimifirmas oli selle meelest viinud. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Mari Tamm, produtsent Hannela Lippus.

foto
Kapital (ETV 2016)
Täna 12:50
Keskpäraste juhtidega saavutatakse keskpärased tulemused. Aga kas riigis, kus on tööga hõivatud vaid 653 000 inimest, on üldse võimalik leida häid juhte? Selliseid, kes sobiks idufirmade etteotsa või juhiks vägesid juba küpsevates firmades?
foto
Hommik Anuga (ETV 2016)
Täna 10:20

Hea tuju ja mõnus meeleolu. Ootamatud vaatenurgad ja lahedad nostalgialaksud! Saatejuht Anu Välba.

foto
Draamasari Ihult ja hingelt 1, 2/6: Kes muu kui poeg (Born and Bred, Inglise 2002)
Täna 08:55
Arthur märkab, et haigla koristaja käitub imelikult, ja hakkab asja uurima. Tom kehtestab haiglas uued reeglid. Küla vikaar õpib autosõitu, kuid sellel on tõsised tagajärjed.
foto
Maahommik (ETV 2016)
Täna 08:10
Proovime järele, kui väsitav on saagikoristus õunatalus. Uurime, miks paeluvad täiskasvanud mehi punnvõrrid ja kuidas saab mesi tuubi sisse. Lisaks toimetame aias. Saadet juhivad Laura Kõrvits ja Mari Tamm.
foto
Osoon (ETV 2017)
Täna 07:40
Muusiku Mari Kalkuni ja kommunikatsioonispetsialist Taavi Tatsi jaoks on loodus, looming ning töö omavahel väga tiihedalt põimunud. Mõni aasta tagasi rajasid nad oma kodu Võrumaa metsade keskele, Mari vanaisatallu. Miks jalutavad põdrad metsas kaelarihmadega? Karl Adami kaamerapilt viib meid suvisesse siklaste maailma. Autorid Kristo Elias, Sander Loite, Karl Adami, lood seob saateks Vladislav Koržets. Režissöör Mihkel Ulk, operaatorid Magnus Suitso, Madis Reimund, helirežissöör Jüri Vaher, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.
foto
Aia elu: Keerispeadega väetamine
Täna 07:35
Nõuandeid hobiaednikele koduaias tegutsemiseks annavad oma valdkonna asjatundjad. Saatelõigud on olnud eetris saadetes "Maahommik" ja "Sõida maale".
foto
Komöödiasari ENSV 10, 1/12: Leda ja luik (Eesti 2017)
Eile 21:45
Kaire tunneb Paavo ees süümekaid, kuid too pole ise ka puhas poiss. Ats kahtlustab, et baaris käivad vargad. Illaril tuleb taas tegeleda pereprobleemidega. Samal ajal toimub Tallinnas esimene rahvusvaheline rockfestival perestroika toetuseks.
foto
Peole! 4 päeva XII noorte laulu- ja tantsupeoni
Eile 21:35

Alates tänasest kuni nädala lõpuni näete igal õhtul kõige värskemaid ja toredamaid uudiseid noortepeo ettevalmistustest. Tutvustame tegijaid ning osalejaid ja uurime, mida seekordsel peol tasub eriti tähelepanelikult jälgida. Esimeses saates saab näha kus ja kuidas pidu tehakse ning kes telekaekraanil seda suurt sündmust teieni tooma hakkavad. Saatejuht on juba üle kümne aasta laulu- ja tantsupidusid teleekraanil vahendanud Margus Saar, toimetajad Reimo Sildvee ja Anu Välba, režissöör Hanna Šein-Meier, produtsendid Helen Valkna ja Margit Ossipova.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Galerii: Raekoja platsil avati järjekordne malevasuvi
Eile 13:38

Esmaspäeval avati traditsioonilise malevlaste ja rühmajuhtide rongkäiguga läbi Tallinna vanalinna Eesti õpilasmaleva 2017. aasta malevasuvi.

foto
Näitleja Ülle Lichtfeldt on samuti Läsna-Loobu küla elanik
22.06.2017 13:39


Üle 15. aasta on Läsna-Loobu olnud kodukandiks ja Lääne-Virumaalt pärit Eesti ühele armastatumale naisnäitlejale, Ülle Lichtfeldile. Rääkisime temaga rahvamaja juures külakiigel istudes juttu sellest, mis ta siia tõi ja mis teda siin kandis hoiab. Ja muidugi tuli juttu ka teatritegemisest, mille poolest Läsna-Loobu rahvamaja kuulus on.

foto
Läsna küla, Sassipoja talu kunstnik Piret Mildeberg
22.06.2017 13:34

Kunstnike paar Piret ja Jüri Mildeberg elavad Läsna külas Sassipoja talus. Nad kolisid sinna elama 1999. aastal. Nende kodu lähedal on kohe ka kilomeetri või paari kaugusel Kaitseväe keskpolügon. Kuidas rahu ja vaikust nautivatel kunstnikel militaar maastiku kõrval elada on ja kuidas loomingut soosib? Mildebergid on ka paljude Läsna-Loobu külateatri tükkide kunstnikud. Jüri on tuntud ka selle poolest, et on teinud ETV-le ekraanigraafikat.

foto
Uhket alleed ja bussipeatust tutvustas Lisete Laisaar
22.06.2017 13:31

Kõigile neile, kes suurelt teelt ehk Tallinn-Peterburi maanteelt maha keeravad ning Läsna-Loobu küla poole sõidavad, jääb kindlasti õige pea silma kohe ka üks omamoodi uhke allee ja bussipeatus.

foto
Kadrina vabatahlikud tuletõrjujad Mati Tiiter, Lembit Liiv, Arne Kastemäe
22.06.2017 13:26

16. juunil jõudis Kadrinasse vallavalitsuse poolt Soomest 12 000 euro eest ostetud 1992. aasta päästeauto Sisu nimega Susi, läbisõiduks 52 000 kilomeetrit. "Meie Susi vajab sisustamist. On tarvilikud uued rehvid, veljed, voolikud, otsikud, joatorud, ujuvpump veekogudest vee võtmiseks, GPS jne. Kokku vähemasti 5000 euro eest varustust," ütlevad Kadrina priitahtlikud päästjad ja kutsuvad kõiki appi jõukohaselt korjandusel annetama.

foto
Ajalehti tutvustasid kohalik metsaülem Eerik Väärtnõu ja Läsna-Loobu näiteringi juhendaja Ene Pihol
22.06.2017 13:21

Ene oli pikka aega kohaliku seltsielu ja rahvamaja vedaja.

foto
Kalev Pallon - tubli lõõtsamees, laulumees ja võtab osa ka Läsna rahvamaja näiteringi tööst
22.06.2017 13:17

Muul ajal on tema tööks aga mööbli valmistamine.

foto
Juttu vesteti Kadrina vallavanema Erich Petrovitsiga
22.06.2017 13:06

Kadrina vallas elas 1. septembri 2016 seisuga 4925 inimest. Siis aga alustati kampaaniat ja valla rahvaarv tõusis uue aasta alguseks 109 inimese võrra. Kuidas õnnestus Kadrina vallal vajalikud 5 tuhat inimest kokku saada ja iseseisvana alles jääda? Kas tõmbenumbriks sai tõesti lubadus kõikidele uutele elanikele pakkuda Kadrina spordikeskuses võimalust aasta jooksul tasuta sportida ning kingituseks lubatud kokaraamat? Kuidas teha nii, et elanike arv ka jääks üle viie tuhande? Kuidas vald külasid toetab ja aitab? Neile küsimustele vastas Kadrina vallavanem Erich Petrovits.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?