Soovitame

foto
Terevisioon
Homme 06:55

Räägime teemal, millest Eestis millegipärast palju rääkida ei julgeta - nimelt eakate seksuaalsusest. Samuti kuuleme laulu uuest Eesti ooperist "Pilvede värvid".

foto
Punane sekund, 1/10: Pikivahe
Homme 20:30

Autojuhina tunneme ebamugavust, kui keegi sõidab meil liiga lähedal sabas. Reisijana võime tunda ärevust, kui bussijuhi sõidustiil tundub ohtlik. Kaks reisijaid vedanud väikebussidega juhtunud õnnetust näitavad ilmekalt, miks pikivahe hoidmine on palju enam kui ebamugavuse küsimus. Kuidas aga saaksime ise oma reisi ohutumaks muuta? Sündmuste ahel, mis viib elu või tervise jääva kaotuseni, on katkestatav. Paljugi on meie endi kätes.

foto
Uudishimu tippkeskus, 3/16
Homme 21:40

Olete kunagi mõelnud, kuidas me teame, milline nägi Tallinn välja apteeker Melchior Wakenstede ajal? Mida sõid inimesed sadade aastate eest Ida-Virumaal? Või kust jõudsid Eesti aladele esimesed inimesed?

foto
MI: Rasmus Puuri ooper
Homme 22:10

Vaba Eesti idee on helilooja Rasmus Puuri esimese suure ooperi "Pilvede värvid" peateema. Jaan Kruusvalli näidendi "Pilvede värvid" põhjal sündiv ooper puudutab eestlaste ja vabaduse suhet 21. sajandi alguses. Kuidas eestlased vabadust tunnetavad ja mis on selle inimlik väärtus?

foto
Muusikadokk Sting: vaba mees (Sting: A Free Man, Prantsuse 2017)
Homme 22:40

Roki superstaar ja luuletaja, hitimeister ning Shakespeare'i ekspert, multimiljonär ja ühiskondlik aktivist, samas rabavalt lihtne inimene. Sting on mõistatus, haruldane nähtus, kelle jaoks rahvusvaheline läbilöömine pole iial olnud esmatähtis. Mis siis on teda karjääris innustanud ja millele ta võlgneb oma edu? Dokumentaalfilmis saavad sõna Sting ise ning tema kõige lähedasemad pereliikmed ja sõbrad.

foto
Töörööbikud, 3/17
22.09.2017 20:00

Katarina ja Priit on väikeettevõtjad, kelle ühisnimetajaks on kuldsed käed ning lambid. Muus osas on nende kahe müügiinimese argipäevad üpriski erinevad. Praktilise meelega Priit toimetab hommikust õhtuni vattide ja ampritega, Katarina seevastu tikib südamerahus südamlikke pärlitega kassikesi. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Uudishimu tippkeskus

Ristmeediaprojekt „Uudishimu tippkeskus“ #tipukas
Neljapäeviti kell 21.40 ETV-s. Arutelud ERR Novaatoris ja Raadio 2-s.

Meie Eestid

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus K pärastlõunal ja P õhtupoolikul.

Töörööbikud

Reedeti kell 20.00, kordus L kell 9.05 ja N pärastlõunal.

Leiutades Eestit

Dokumentaalfilmide sari nutikatest lastest pühapäeviti kell 20.50, kordus K päeval.

Lõksus - tapja meie seas

Trapped, Islandi 2016. Kargelt põhjamaine krimisari alates 17. septembrist pühapäeviti kell 22.05, kordus E hilisõhtuti.

Punane sekund

Uus liiklussaade alates 21. septembrist neljapäeviti kell 20.30, kordus L lõunal ja E pärastlõunal.

EL eesistumise uudised Vaata veel

Vaata veelkord!

foto
Pealtnägija
Täna 20:00

Kas tundub normaalne, et staažikas keskerakondlane sai 99aastase rendilepingu? Või volikogu liige hääletas enda lepingu poolt? Või Raekoja platsil maksab ruutmeeter vaid sente? "Pealtnägija" uuris ca 300 Tallinna linna üüritehingut ja järeldus on: mitmes magusas punktis teeb linn sisuliselt kingitusi ja mõnes kohas lõhnab asi suisa korruptiivselt. Kõik üksikasjad juba kolmapäeval kell 20.00.

Vaata siia!

Uus!

Lõksus - tapja meie seas

Trapped, Islandi 2016. Kargelt põhjamaine krimisari alates 17. septembrist pühapäeviti kell 22.05, kordus E hilisõhtuti.

Punane sekund

Uus liiklussaade alates 21. septembrist neljapäeviti kell 20.30, kordus L lõunal ja E pärastlõunal.

Neljapäeval ETV2-s

foto
AegRuum Üheksa kuud, mis meid kujundavad, 3/3: Tugevaks saamine (9 Months That Made You, Inglise 2015)
Homme 20:00

Raseduse viimane faas valmistab last ette maailma tulemiseks. Selles osas vaadeldakse rühma saareelanikke Vaikse ookeani lõunaosas, kes näevad maailma mustvalgena, ja selgitatakse, kuidas keskkond väljaspool emaüsa muudab meie DNA-d ning kujundab nii kogu meie saatust.

Neljapäeval Vikerraadios

foto
Huvitaja. Poiste kasvatamine
Homme 10:05

Poiste kasvamisest ja kasvatamisest räägime Tallinna ülikooli kasvatusteaduse dotsendi Tiiu Kuurmega.
Tunni lõpuosas tuleb stuudiosse lastekirjanik Kätlin Vainola, kes juhendab lastekirjanduse keskuses loovkirjutamise ringe.

Saatejuht on Meelis Süld. Kuulake 21. septembril kell 10.05.

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus K lõunal.

Reisile minuga

Uued osad laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Suud puhtaks (13)
Täna 20:45

Põhikool ja gümnaasium, kutsekool ja ülikool - kuhu nende vahele mahuvad lävendid ja kuhu mitte? Selle nädala kolmapäeval räägime suud puhtaks hariduse teemadel. Saatejuht Urmas Vaino.

foto
Pealtnägija
Täna 20:00

Kas tundub normaalne, et staažikas keskerakondlane sai 99aastase rendilepingu? Või volikogu liige hääletas enda lepingu poolt? Või Raekoja platsil maksab ruutmeeter vaid sente? "Pealtnägija" uuris ca 300 Tallinna linna üüritehingut ja järeldus on: mitmes magusas punktis teeb linn sisuliselt kingitusi ja mõnes kohas lõhnab asi suisa korruptiivselt. Kõik üksikasjad juba kolmapäeval kell 20.00.

foto
Ringvaade
Täna 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Õnne 13 24 (Eesti 2017)
Täna 17:05

Evelin saab teada Henry suure saladuse. Alma ja Mare tahavad, et Allan Margna juurde tööle läheks. Anu sunnib Intsu Riksilt metsamüüki nõudma. Saara tahab, et Are teda ära kuulaks.

foto
Draamasari Paks boss 3, 2/13: Kahe tooli vahel (Der Dicke, Saksa 2009)
Täna 16:10
Bentheimide abielupaar vajab abi oma välismaalt adopteeritud tütre Laura päästmiseks. Lapsendamist ebaseaduslikuks pidavad ametnikud kavatsevad beebi ära võtta ja paari viimaseks lootuseks on Gregor Ehrenberg.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
"Ringvaade" käis Tallinna Lastehaiglas, kus vajab abi kaheksa-aastane Vladislav
Täna 22:26

Vladislav saab oma kalli rohu tänu Tallinna Lastehaigla toetusfondile. Kuid pole teada, millal vajab järgmine laps päästmist. Kui soovite neid lapsi aidata, siis helistage Tallinna Lastehaigla toetusfondi telefonidel: 900 7705 (5 €), 900 7710 (10 €) ja 900 7715 (25 €). Annetuse saab teha ka koduleheküljel www.toetusfond.ee/anneta

foto
India otsib algklassidelt superintelligentseid mudilasi
Täna 21:35

India algatas mullu programmi, millega otsitakse juba algklassidest superintelligentseid mudilasi, kelle IQ oleks astronaudi või presidendi tasemel.

foto
Eesti ja Poola ülikoolid uurivad legendi Lembitu pea kohta
Täna 20:36

Kultuuriministeeriumi nõunik Hillar Sein algatas uurimise, kas vastab tõele legend, et muistse kuninga Lembitu pea vedeleb unustatuna kuskil Poola muuseumis. Pärast kolmeaastast asjaajamist lepiti kokku, et Eestis ja Poolas leitakse ülikoolid, kes hakkavad asja süsteemselt uurima.

foto
Katrin Maimik filmist "Minu näoga onu": koostöö Andresega sujus väga hästi
Täna 20:33

Homme esilinastub Andres ja Katrin Maimiku tragikomöödia "Minu näoga onu". Reporter Jüri Muttika käis mullu detsembri alguses filmitegijatel eelviimasel võttepäeval külas.

foto
Üllar Saaremäe: olen kõige õnnelikum praeguses eluetapis
Täna 20:06

Üllar Saaremäe suundus poliitikaasse ning põhjendas Rakvere teatri loomingulise juhi kohalt lahkumist.

foto
"Pealtnägija": Tallinn ei halda vanalinna kinnisvara äriloogikast lähtudes
Täna 20:06

Mõnedes Tallinna magusamates punktides ei halda linn oma vara lähtudes äriloogikast ja mitmes kohas lõhnab asi korruptiivselt, järeldas ETV saade "Pealtnägija" kinnisvaranõustajate ja juristide hinnangule tuginedes.

foto
Hälvin enda saatuslikust vigastusest: kedagi ei saa süüdistada
Täna 19:43

Iluuisutaja Helery Hälvin teatas augusti lõpus, et teeb jalavigastuse tõttu tippspordiga lõpparve. Seega purunes 25-aastase uisutaja olümpialootus.

foto
Grete Paia - "Stories Untold"
Täna 15:12

Grete Paia esines lauluga "Stories Untold".