Soovitame

foto
Osoon
Täna 20:05

Ohtlike jäätmete kogumisringil näeb, kui palju keskkonnale kahjulikke aineid ja asju võib kodudest leida. Mis nendest jäätmetest edasi saab? Meri- ja jõeforelliga on segased lood. Meriforelli lapsed võivad ühel hetkel otsustada, et nad hakkavad jõeforellideks ja vastupidi - jõeforelli lastest saavad meriforellid. Seeneriik on erakordselt mitmekesine, nii seente välimuse, maitse ja ka lõhna poolest. Mõne seene hais peletab seenelise kauge ringiga mööda minema - just selline on tanuseen. 

foto
Meie inimesed: Vladislav
Täna 20:35

Kasahstanis sündinud Vladislav omandas juriidilise kõrghariduse ja töötas pikki aastaid narkopolitseinikuna Venemaal. Üheksa aastat tagasi, kui tema kooselu Venemaal ära lõppes, ostis ta rongipileti oma vanavanemate kodumaale Eestisse. Balti jaamast edasi läks esimene rong Narva, sinna ta sõitis ja ka jäi. Kuidas saada hakkama Eestis, kui sul pole siin ühtegi tuttavat ja sa ei tea, mis sind ees ootab? Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

foto
Välisilm
Täna 21:40

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Neeme Raud.

foto
Välisilma dokk XXI sajandi piraadid (Pirates: Threatening Global Trade, Prantsuse 2016)
Täna 22:10

Piraatlusest on saanud Nigeerias ja Somaalias suur äri. Pidades end tänapäeva Robin Hoodideks, rünnatakse vihatud naftakompaniisid, nende laevu ja puurtorne ning röövitakse lunaraha saamiseks inimesi. Filmirühm jälgis mitme kuu vältel nii piraate, meremehi kui ka sõdureid, et selgitada toimuva tausta ja saada aimu motiividest.

foto
Draamasari Ballykissangel 1, 1/6: Sisseelamisaeg (Inglise 1996)
Homme 08:55

1. osa. Isa Peter Clifford kolib Inglismaalt väikesesse Iiri külasse nimega Ballykissangel. Assumpta Fitzgerald, esimene kohalik, kellega ta kokku juhtub, annab mõista, et ta pole teretulnud. Sisseelamine läheb üle kivide ja kändude. Jõukas ärimees Brian Quigley paneb pahaks kahtlast nõu, mida isa Peter andis tema tütre peigmehele. Probleeme tekitab seegi, et Brian tellis kirikusse luksusliku kliimaseadme ja faksiaparaadiga pihitooli.

foto
Kirjandusministeerium
Homme 21:40

Jaan Unduski "Eesti kirjanike ilmavaatest" on karastav ja vaimu selgitav raamat, mille eesmärk pole mitte "algatada mõttevahetust", vaid asjad selgeks teha. Kirjandusminister Mart Juur kõneleb Unduskiga nii eesti kirjanikest kui ka nende ilmavaatest. Samal ajal, kui Juur ja Undusk juttu ajavad, lendavad rändlinnud lõunasse ning neile annab paar luuletust kaasa Leonora Palu.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Ballykissangel

Humoorikas BBC draamasari on ETV eetris alates 25. oktoobrist E-R kell 8.55, kordus kell 17.40.

Sõda ja rahu

War and Peace, Inglise 2015. Laupäeva õhtuti kell 21.35, kordus P kell 17.30.

Üks koorilaul

Laupäeva hommikuti kell 9.00, kordus N hilisõhtul ja R pärastlõunal.

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Vaata siia!

Vaata veelkord!

foto
Hommik Anuga
Eile 10:00

Sel pühapäeval on saates külas Eino Baskini tütar Katrin Pärn. Vaiko Eplik teab hea muusika saladust. Doris Kareva - kõige populaarsem poetess. Saatejuht Anu Välba.

Uus!

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Värsked videod! Vaata veel

Esmaspäeval ETV2-s

foto
Plekktrumm: Jaak Johanson
Täna 21:35

Äsja avatud Eesti Rahva Muuseumi püsinäitus "Uurali kaja" kujutab soome ugri rahvaste minevikku ja eestlaste kohta selles. Kui elav on side lätetega väljaspool muuseumikeskkonda? Vajadusest mõista oma kultuuri algust vestleme pärimusmuusik Jaak Johansoniga. Saatejuht Joonas Hellerma.

Esmaspäeval Vikerraadios

foto
Reporteritund. Kiire internet maal
Täna 14:05

Kes ja millise raha eest eest peaks ehitama kiire andmesideühenduse nn viimase miili maatalude ja hajaasustuseni?
Kas maainimesed peavadki leppima üle õhu leviva, pahatihti ebastabiilse internetiühendusega?
Kas Riigikogus käsitletavad seadusemuudatused teeksid internetikaablite vedamist maal odavamaks?
Esmaspäeval kell 14.05 on stuudios Riigikogu lairiba toetusrühma esimees Andres Metsoja ning Majadus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Taavi Kotka.

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Kriminaalsari Sild 3, 3/10 (Bron/Broen, Rootsi/Taani 2015)
Eile 22:00

Politsei saab filmi, milles nõutakse Hansu eest lunaraha. Tema asukoht õnnestub kindlaks teha, aga kui minnakse teda vabastama, leitakse röövija surnult ja Hans on jälle ära viidud. Samal ajal lastakse Morten Anker maha. Kõigi mõrvade juures leidub ühendavaid detaile ja kõik ohvrid on seotud blogija Lise Friis Anderseniga. Kas ta aitab mõrvarit lõksu püüda? Saga masendus aina kasvab: Hans on röövitud, ema surub ennast peale nii füüsiliselt kui ka vaimselt ning uus ülemus Linn ei ole sama heatahtlik, kui oli Hans.

foto
Sport. Sport
Eile 21:40
foto
Uue aja asjad: Vaba aeg (Eesti 2006)
Eile 19:10

Saade "Vaba aeg" jutustab sellest, kuidas hakatuseks kõik kohvikud ja kinod kinni pandi, et need mõne aja pärast pubide ning videosalongidena taasavada. Viimased pandi varsti omakorda kinni, et need seejärel juba ööklubide ja rahvusrestoranidena avada. Sajandi lõpuks oli võimalusi vaba aja veetmiseks sama palju kui inimesi. Teksti autor Juku-Kalle Raid, teksti loeb Juhan Ulfsak. Režissöör Anne Mäns, produtsent Olavi Paide. Tootja Ruut.

foto
Ajavaod. Riigi mehed: Aleksander Hellat
Eile 18:40

Aleksander Hellat on mees Eesti riigi loojate põlvkonnast – tegus, mitmekülgne ja värvikas. Peterburi ülikooli õigusteaduskonna lõpetamise järel töötas ta vandeadvokaadina, korrakaitse juhina, oli siseminister, välisminister ja Eesti saadik mitmes riigis. Elu lõpuaastatel tegutses kohtunikuna, kuni Nõukogude võim ta arreteeris. Saate tegid Mati Talvik ja Indrek Kangur.

foto
Dokfilm Koreograaf Mats Ek (The Choreographer Mats Ek, Rootsi 2014)
Eile 14:40

Väga isiklik dokumentaalfilm rahvusvaheliselt tunnustatud koreograafist Mats Ekist. Võttegrupp jälgis, kuidas valmis Stockholmi kuninglikus ooperis lavastus "Julia ja Romeo", mille käigus avanes ainulaadne pilt Mats Eki loomingulisest tööprotsessist. Kuidas sünnib täiuslik sammude järgnevus? Pääseme Matsile sama ligidale kui tema oma tantsijatele.

foto
Iseolemine (subtiitritega), 7/10
Eile 11:15

Maiu lõpetas ülikooli, sai hea töökoha ja plaanis karjääri, kuid tema tervis hakkas ootamatult alt vedama. Kuidas viia ellu oma unistused? Saatejuht Margus Saar, toimetaja Christel Karits, produtsent Aarne Kraam.

foto
Hommik Anuga
Eile 10:00

Sel pühapäeval on saates külas Eino Baskini tütar Katrin Pärn. Vaiko Eplik teab hea muusika saladust. Doris Kareva - kõige populaarsem poetess. Saatejuht Anu Välba.

foto
Prillitoos
Eile 09:05

Mälutreener Tauri Tallermaa annab nõu, kuidas hoida meel erksana. Olavi Pihlamägi jutustab hinnatud muusiku Kalju Terasmaa elust ja loomingust. Saatest ei puudu ka vestlus ühe tuntud persooniga. Seekordne kohtumine leidis aset Tallinna Loomaaias, mille asukatest võiks saatekülaline lausa lõputult rääkida. Saatejuht Reet Linna.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Eesti vehklemise probleem: liiga palju tipptasemel naisi ajab treenerid omavahel tülli
Eile 23:44

Naiste epeevehklemise MK-etapiks olnud Tallinna Mõõga turniiri raames räägiti Tallinna Spordihalli püstitatud ETV spordistuudios naiste vehklemise valukohtadest. Omapoolse arvamuse andsid kohati ka vastasleere esindavad naiste koondise peatreener Kaido Kaaberma ning mitme meie tippvehkleja treener Helen Nelis-Naukas.

foto
Ujumisliidu uus peatreener: praegune süsteem pole nii teaduspõhine, kui ta olla võiks
Eile 23:15

Eesti Ujumisliidus asub uuest aastast peatreenerina tööle Janno Jürgenson. Tugeva akadeemilise taustaga treener soovib luua süsteemi, mis pakuks klubidele ja sportlastele senisest paremat teaduslikku ja meditsiinilist tuge.

foto
Eesti ragbikoondis väsis lõpus ja kaotas suurelt Soomele
Eile 23:02

Eesti ragbimeeskond kohtus Euroopa karikasarja teises divisjonis võõrsil Soomega ja pidi vastu võtma suure kaotuse. Kevadel kolmanda divisjoni võitnud Eesti eesmärk on tase kõrgemale püsima jääda.

foto
Kohila kapten Mõnnakmäe: eesmärgid on täidetud ja edasine on boonus
Eile 22:51

Kohila võrkpallinaiskonna järgmine vastane eurosarjas on Serbia klubi Belgradi Vižura. Meistrite Liiga avaringis käis Kohila jaks kahel korral üle Montenegro meistrist Luka Bar - eurosarja eesmärk sai täidetud, edasine on boonus.

foto
Kristjan Kalkun analüüsis Tallinna Mõõga valguses Eesti epeevehklemise seisu
Eile 22:36

Naiste epeevehklemise MK-etapp peeti sel nädalavahetusel Tallinnas ning see lõppes Eesti naiskonna jaoks naiskonnavõistluse võiduga. ETV sporditoimetaja Kristjan Kalkun vaatas kiirelt meie vehklemise lähiminevikku ja tulevikku.

foto
Saabuvad talverehviilmad
Eile 22:19

Kuiv sügis saab läbi, asemele tulevad vihm, lörts ja kohati ka lumi.

foto
Presidendi tulevane residents ootab renoveerimisotsust (1)
Eile 22:14

Viimastel nädalatel on palju räägitud riigi toel ehitatud president Toomas Hendrik Ilvese Ärma talust. Siiani ei ole Eesti presidendile ehitatud ametlikku residentsi, mis oleks riigipea kasutuses vaid tema ametiajal ja kus asuksid nii esindus- kui ka eluruumid.

foto
Brüsseli eesti lapsevanemad boikoteerivad uut eestikeelset kooli
Eile 22:06

Brüsselis töötavatel eestlastel on sellest sügisest esimest korda võimalik saata lapsed eestikeelsesse algkooli, kuid paljud eelistavad siiski võõrkeelset Euroopa kooli.

foto
Keskerakonna sünnipäev Tapal kulges hõreda osalejaskonnaga
Eile 22:03

Kui Keskerakonna 25. sünnipäeva Tapa üritusele märkis end sotsiaalmeedias huviliseks üle tuhande inimese, siis reaalselt tuli neist kohale veidi üle kolmekümne.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?